T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady

Dnes je neděle 30. srpna 2015. Svátek má Vladěna.    11:49 hod

Pořádané akce v rámci Sokola:

ZÁŘÍ

4.-6.9.Horolezení I a III.

Kopřivnice, Štramberk, Moravskoslezský kraj, volná kapacita, stále možné přihlášení, pořadatel: župa Olomoucká - Smrčkova

5.9.Běh zámeckou zahradou, Lysá nad Labem, 5.9.2015

Lysá nad Labem, Středočeský kraj, Tradiční akce od roku 1941 - 52. ročník, pořadatel: Sokol Lysá nad labem, župa Barákova

8.9.Loutkové divadlo Buchlovský kámen

Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště

11.9.Noc sokoloven

České Budějovice, Jihočeský kraj, pořadatel: Sokol České Budějovice

11.-12.9.Noc sokoloven Tělocvičná jednota Sokol Libuš

Praha 4 - Libuš, Hlavní město Praha, akce k roku sokolské architektury, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš

11.9.Noc sokoloven v Říčannech - Radošovicích

Říčany u Prahy, Středočeský kraj, V Radošovické sokolovně z roku 1948 je pro vás připraven zajímavý program, pořadatel: Sokol Říčany a Radošovice, župa Barákova

11.-13.9.Seminář Českého olympijského výboru, Bechyně, 11.9. - 13.9.2015

Sudoměřice u Bechyně, Jihočeský kraj, Osobní rozvoj žen ve sportovním prostředí - s Olgou Šípkovou a Vratislavem Svatoněm, pořadatel: jiná organizace

 Sokol v lese - Vlčí Hory

Humpolec-Krasoňov, Kraj Vysočina, Víkendová akce komise turistiky pro mladé táborníky, pořadatel: náčelnictvo ČOS

12.9.Atletický čtyřboj

Kralupy nad Vltavou, Středočeský kraj, Tradiční akce Sokola Kralupy nad Vltavou, pořadatel: Sokol Kralupy nad Vltavou, župa Barákova

12.9.-12.12.Kurs tance a společenského chování pro mládež

Český Brod, Středočeský kraj, Pod vedením renomované taneční školy Plamínek, pořadatel: Sokol Český Brod, župa Barákova

12.9.Se Sokolem za kopečky, Hvozd v Lužických horách

Jablonné v Podještědí, Liberecký kraj, 9. výstup mezisletové akce komise turistiky, pořadatel: komise turistiky

12.-13.9.Tyršův Děčín

Děčín 1 , Ústecký kraj, Sokolské setkání v rodišti Dr. Miroslava Tyrše, pořadatel: župa Severočeská - Novákova

12.9.Základy parkouru

Praha, Hlavní město Praha, Č. akce 15-019, pořadatel: ústřední škola ČOS

13.9.Funkční rozcvičení

Praha, Hlavní město Praha, Č. akce 15-020, pořadatel: ústřední škola ČOS

 SSV nejmladšího žactva, přebor župy Barákovy

Lysá nad Labem, Středočeský kraj, Atletika - v Lysé nad Labem, pořadatel: Sokol Lysá nad labem, župa Berákova

16.9.Sokolení

Praha 4 - Libuš, Hlavní město Praha, sportovně-zábavná akce pro širokou veřejnosti , pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš

18.-20.9.Cvičitel seniorů III. třídy - volná místa

Praha 1, Hlavní město Praha, Č. akce 15-021, pořadatel: ústřední škola ČOS

 Cvičitelé všestrannosti III. třídy - 1.konzultace - základní část

Olomouc, Olomoucký kraj, školení cvičitelů všestrannosti III. třídy v Olomouci, pořadatel: župa

19.9.8. setkání sokolů moravsko-slovenského pomezí

Lubina, Zlínský kraj, Tradiční setkání na Velké Javořině, pořadatel: T. J. Sokol Uherský Brod

19.-20.9.Bitva na Bílé hoře. Tradiční rekonstrukce bitvy, pořádaná sdruženími Bílá hora 1620 a Rytíři Koruny České o.

Praha 6, Hlavní město Praha, Moderuje Václav Vydra; v sobotu v 17:00 pietní vzpomínka na padlé, pořadatel: jiná organizace

20.9.Loutkové divadlo Babiččino koření

Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště

 Výpravný muzikál Sněhová královna pro děti i pro dospělé – premiéra

Praha 1, Hlavní město Praha, Sokolská hudba (Zdeněk Barták) a choreografie (Helena Peerová), exkluzivní představení pro ČOS, pořadatel: jiná organizace

21.-27.9.MOVE WEEK

Všechny jednoty a župy ČOS, Celoevropská kampaň zaměřená na propagaci sportu a tělěsných aktivit, pořadatel: náčelnictvo ČOS

21.9.Narozeninový běh

České Budějovice, Jihočeský kraj, Akce k 750. výročí založení města České budějovice, pořadatel: Sokol České Budějovice

23.9.3. ročník běhu do Vyšehradských schodů - OPEN

Praha 2, Hlavní město Praha, u příležitosti oslav „Dne Sokolstva 8.10.“ a akce MOVE WEEK – hýbe se celá Evropa, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad

 Den otevřených dveří v sokolovně

Praha 4 - Libuš, Hlavní město Praha, akce projektu MOVE WEEK 2015, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš

24.9.BĚH STRMÝ DO ZÁMECKÉHO VRCHU

Praha 8, Hlavní město Praha, 15. ročník tradiční akce Sokola Libeň, pořadatel: Sokol Praha - Libeň

24.-28.9.Na vodu bezpečně a technicky správně

České Vrbné u Českých Budějovic, Jihočeský kraj, Č. akce 15-022, pořadatel: ústřední škola ČOS

26.9.Podzimní sobotní dopoledne s jógou

Praha 4 - Libuš, Hlavní město Praha, dopoledne s jógou v libušské sokolovně, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš

27.9.Badminton

Praha, Hlavní město Praha, Č. akce 15-011, pořadatel: ústřední škola ČOS

30.9.SPORTOVNÍ HRY SENIORŮ HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY

Praha 6, Hlavní město Praha, Pro seniory nad 60 let, pořadatel: jiná organizace

ŘÍJEN

2.-4.10.U nás v Sokole, Bílovice nad Svitavou, 2.10. - 4.10.2015

Bílovice nad Svitavou, Jihomoravský kraj, 5. setkání Sokolů v projektu Komise pobytu v přírodě, pořadatel: náčelnictvo ČOS

3.10.CVIČENÍ NA NAFUKOVACÍCH ŽÍNĚNKÁCH AIRTRACK - AIRFLOOR

Praha 2, Hlavní město Praha, Praha, pořadatel: župa Pražská - Scheinerova

 Sportovní setkání severočeských a okolních žup, Malá Skála, 3.10.2015

Malá Skála, Liberecký kraj, Soutěže družstev (stačí 2 účastníci) pro všechny věkové kategorie i nečleny Sokola, pořadatel: župa Ještědská

4.10.Loutkové divadlo Zakletý princ

Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště

 Street – jazz – twerk

Praha, Hlavní město Praha, Č. akce 15-024, pořadatel: ústřední škola ČOS

9.10.Cvičitel zdravotní tělesné výchovy III. třídy

Praha 1, Hlavní město Praha, Č. akce 15-025, pořadatel: ústřední škola ČOS

9.-11.10.Cvičitelé všestrannosti III. třídy - 2.konzultace - odborná část

Olomouc, Olomoucký kraj, druhá část školení cvičitelů všestrannosti III. třídy v Olomouci, pořadatel: župa

10.10.40. (podzimní) sraz pražských a středočeských sokolských žup v přírodě

Klínec (u Měchenic, na Bojovském potoce), Tradiční akce pro všechny věkové kategorie, zejména pro mládež, pořadatel: pražské župy

 Pohádky v hodinách RDPD III.

Praha, Hlavní město Praha, Č. akce 15-026, pořadatel: ústřední škola ČOS

 Rozhodčí florbalu sportovní všestrannosti

Praha, Hlavní město Praha, Č. akce 15-030, pořadatel: ústřední škola ČOS

11.10.Nářadí pro RDPD

Praha, Hlavní město Praha, Č. akce 15-027, pořadatel: ústřední škola ČOS

16.-18.10.S koly po České Kanadě

Staré Město pod Landštejnem, Jihočeský kraj, Seminář Komise pobytu v přírodě OV ČOS, pořadatel: náčelnictvo ČOS

16.10.-19.12.Školení cvičitelů sokolské všestrannosti (SV) Praha

Praha 4, Hlavní město Praha, Akce je pořádána za finanční podpory OV ČOS., pořadatel: župa Pražská - Scheinerova

16.-18.10.Školení činovníků

Praha, Hlavní město Praha, Č. akce 15-028, pořadatel: ústřední škola ČOS

16.10.Taneční kurz pro dospělé v Českém Brodě

Český Brod, Středočeský kraj, Osm lekcí pro pokročilé s taneční školou Plamínek, pořadatel: Sokol Český Brod, župa Barákova

18.10.Loutkové divadlo Kašpárek vaří živou vodu a O pyšné base

Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště

25.10.Kompenzační cvičení pro žactvo

Praha, Hlavní město Praha, Č. akce 15-029, pořadatel: ústřední škola ČOS

LISTOPAD

1.11.Loutkové divadlo Kašpárek vaří živou vodu a O pyšné base

Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště

7.11.Sraz župních zdravotníků

Praha Tyršův dům, pořadatel: náčelnictvo ČOS

15.11.Tři kluci a ježibaba

Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště

17.11.Turnaj v halové kopané staršího žactva

Dolní Beřkovice, Středočeský kraj, Pod záštitou hejtmana Středočeského kraje, pořadatel: Sokol Dolní Beřkovice, župa Barákova

21.11.Halový turnaj v kopané dorostu

Dolní Beřkovice, Středočeský kraj, Pod záštitou hejtmana Středočeského kraje, pořadatel: Sokol Dolní Beřkovice, župa Barákova

22.11.Loutkové divadlo Sněhurka a 7 trpaslíků

Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště

PROSINEC

6.12.Loutkové divadlo Svatý Mikuláš jde k nám

Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště

20.12.Loutkové divadlo Čert na zkušené a Kašpárek v pekle

Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště

Nalezeno 56 záznamů.

(c) 2007 Sokol.Cz team