T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady

Dnes je čtvrtek 2. července 2015. Svátek má Patricie.    14:30 hod

Pořádané akce v rámci Sokola:

ČERVENEC

3.-4.7.Na Sněžku za východem Slunce

Dolní Kalná, Královéhradecký, 39. nočního pochodu 50 km Sokola Dolní Kalná, pořadatel: Sokol Dolní Kalná

6.7.Divadelní představení: J.K.Tyl - Jan Hus

Praha 10-Vršovice, Hlavní město Praha, Divadlo pod Petřínem T.J. Sokol Kampa, pořadatel: Vršovické divadlo MANA

8.-17.7.Za sokolským pírkem 2015

Šestajovice, Středočeský kraj, Letní tábor Sokola Šestajovice, pořadatel: Sokol Šestajovice

11.7.SpaRun Mariánské Lázně 2015

Mariánské Lázně, Karlovarský kraj, 3. ročník,

18.-19.7.Tsunami Cup

Dolní Beřkovice, Středočeský kraj, 16. ročník tradičního fotbalového turnaje, pořadatel: Sokol Dolní Beřkovice, župa Barákova

25.7.Kunvaldský železný muž, 14. ročník

Kunvald, Pardubický kraj, Přebor ČOS v triatlonu, pořadatel: odbor sportu ČOS

SRPEN

7.-16.8.Letní tábor sokolské mládeže v Bürserbergu, Vorarlberg (Rakousko)

Bürserberg, Rakousko (Österreich), Tradiční tábor župy Švýcarské pouhých 500 km od hranice s ČR (Rozvadov), pořadatel: ČOS

27.-30.8.POCHOD GIACOMA CASANOVY

Duchcov, Ústecký kraj, Významný etapový turistický pochod s mezinárodní účastí v oblasti Krušných hor a Českého středohoří., pořadatel: T.J. Sokol Duchcov

ZÁŘÍ

4.-6.9.Horolezení I a III.

Kopřivnice, Štramberk, Moravskoslezský kraj, seminář Štramberk, pořadatel: župa Olomoucká - Smrčkova

11.-13.9.Sokol v lese - Vlčí Hory

Humpolec-Krasoňov, Kraj Vysočina, Víkendová akce komise turistiky pro mladé táborníky, pořadatel: náčelnictvo ČOS

12.9.-12.12.Kurs tance a společenského chování pro mládež

Český Brod, Středočeský kraj, Pod vedením renomované taneční školy Plamínek, pořadatel: Sokol Český Brod, župa Barákova

12.-13.9.Tyršův Děčín

Děčín 1 , Ústecký kraj, Sokolské setkání v rodišti Dr. Miroslava Tyrše, pořadatel: župa Severočeská - Novákova

13.9.SSV nejmladšího žactva, přebor župy Barákovy

Lysá nad Labem, Středočeský kraj, Atletika - v Lysé nad Labem, pořadatel: Sokol Lysá nad labem, župa Berákova

18.-20.9.Cvičitelé všestrannosti III. třídy - 1.konzultace - základní část

Olomouc, Olomoucký kraj, školení cvičitelů všestrannosti III. třídy v Olomouci, pořadatel: župa

21.-27.9.MOVE WEEK

Všechny jednoty a župy ČOS, Celoevropská kampaň zaměřená na propagaci sportu a tělěsných aktivit, pořadatel: náčelnictvo ČOS

23.9.3. ročník běhu do Vyšehradských schodů - OPEN

Praha 2, Hlavní město Praha, u příležitosti oslav „Dne Sokolstva 8.10.“ a akce MOVE WEEK – hýbe se celá Evropa, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad

ŘÍJEN

9.-11.10.Cvičitelé všestrannosti III. třídy - 2.konzultace - odborná část

Olomouc, Olomoucký kraj, druhá část školení cvičitelů všestrannosti III. třídy v Olomouci, pořadatel: župa

16.10.Taneční kurz pro dospělé v Českém Brodě

Český Brod, Středočeský kraj, Osm lekcí pro pokročilé s taneční školou Plamínek, pořadatel: Sokol Český Brod, župa Barákova

Nalezeno 18 záznamů.

(c) 2007 Sokol.Cz team