T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady

Dnes je středa 10. února 2016. Svátek má Mojmír.    7:28 hod

Pořádané akce v rámci Sokola:

ÚNOR

11.2.Divadelní představení "Popel a pálenka", divadlo Mana ve Vršovicích

Praha 4, Hlavní město Praha, Komedie současného finského autora Benghta Ahlforse, režie Bohumil Gondík, pořadatel: vzdělavatelský sbor

12.2.Sokolské šibřinky pro dospělé

České Budějovice, Jihočeský kraj, Maškarní ples, pořadatel: Sokol České Budějovice

 Sokolské šibřinky v Říčanech

Říčany u Prahy, Středočeský kraj, Téma: Kulový blesk, pořadatel: Sokol Říčany a Radošovice, župa Barákova

13.2.Nářadí pro RDPD - opakování

Praha, Číslo akce 16-009, pořadatel: ústřední škola ČOS

 Přebor ČOS v běhu na lyžích (klasika)

Studenec u Horek, Liberecký kraj, Otevřený závod pro všechny věkové kategorie, pořadatel: odbor sportu ČOS

 Sokolské šibřinky pro děti

České Budějovice, Jihočeský kraj, Taneční rej v maskách, pořadatel: Sokol České Budějovice

14.2.Cvičíme zdravě 1 + 2

Praha 1, Hlavní město Praha, Pro cvičitele ČOS, zejména pro cvičitele zdravotní tělesné výchovy, ale i ostatních odborností), pořadatel: náčelnictvo ČOS

 Vodníčkova Hanička

Praha 4, Libuš, Hlavní město Praha, Marionetové představení pro děti, pořadatel: jiná organizace

 Župní seminář, Kralupy nad Vltavou

Kralupy nad Vltavou, Středočeský kraj, Posilování s úsměvem, pořadatel: župa

19.-21.2.Orlické hřebeny v zimě

Deštné v Orlických horách, Královéhradecký, Zimní seminář komise Pobytu v přírodě OV ČOS, pořadatel: náčelnictvo ČOS

20.2.Cvičíme na BOSU

Praha, Číslo akce 16-010, pořadatel: ústřední škola ČOS

 Dětský karneval v Sokole Pražském

Praha, Hlavní město Praha, pořadatel: T.J. Sokol Pražský

 Kineziotaping pro cvičitele

Praha, Číslo akce 16-032, pořadatel: ústřední škola ČOS

 Šibřinky Sokola Pražského 2016

Praha 2, Hlavní město Praha, Ráz: Máme rádi zvířata ..., pořadatel: T.J. Sokol Pražský

21.2.Hooping

Praha, Číslo akce 16-011, pořadatel: ústřední škola ČOS

 Loutkové divadlo Tři pohádky naší babičky

Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště

26.2.-24.4.Cvičitelé RDPD III. třídy

Olomouc, Olomoucký kraj, prodloužení možnosti přihlášení do 13.2. - volné kapacity, pořadatel: ústřední škola ČOS

27.2.Párová akrobacie

Praha, Číslo akce 16-012, pořadatel: ústřední škola ČOS

 Rozbor pohybové skladby pro soutěže TGJ

olomouc, Olomoucký kraj, pořadatel: ústřední škola ČOS

 SOBOTA V SOKOLOVNĚ RAKOVNÍK

Rakovník, Středočeský kraj, Rozcvičení s hudbou - Hula hooping ( kroužení obručí ) - Power joga - Orientální tance - Port de bras, pořadatel: TJ Sokol Rakovník

28.2.Karnevalové řádění v Českém Brodě

Český Brod, Středočeský kraj, Dětské šibřinky s hrami a soutěžemi, soutěž masek, pořadatel: Sokol Český Brod, župa Barákova

 Závěsná akrobacie

Praha, Číslo akce 16-013, pořadatel: ústřední škola ČOS

BŘEZEN

5.3.Kineziotaping pro cvičtiele

olomouc, Olomoucký kraj, opakování úspěšného semináře v Olomouci, pořadatel: ústřední škola ČOS

 Protaj-či se ke zdraví

olomouc, Olomoucký kraj, ukázkový seminář ve spolupráci ČOS a Aliance žen s rakovinou prsu,

 Sokolské šibřinky v Kralupech nad Vltavou

Kralupy nad Vltavou, Středočeský kraj, Téma: Olympijské hry, pořadatel: Sokol Kralupy nad Vltavou, župa Barákova

 Sokolský ples v Českém Brodě

Český Brod, Středočeský kraj, Tradiční taneční zábava ve společenském oděvu, pořadatel: Sokol Český Brod, župa Barákova

12.3.Nářadí pro RDPD - opakování

Praha, Číslo akce 16-014, pořadatel: ústřední škola ČOS

 Parkour v hodinách všestrannosti

olomouc, Olomoucký kraj, seminář s metodikem Milanem Hybnerem, pořadatel: ústřední škola ČOS

13.3.Loutkové divadlo Příběhy mořeplavce

Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště

 Malý čaroděj

Praha 4, Libuš, Hlavní město Praha, Marionetové představení pro děti, pořadatel: jiná organizace

 Pohádky v hodinách RDPD III - opakování

Praha, Číslo akce 16-015, pořadatel: ústřední škola ČOS

 Rope skipping v hodinách všestrannosti

olomouc, Olomoucký kraj, pořadatel: ústřední škola ČOS

18.3.2016-21.1.2017Cvičitel všestrannosti II. třídy

Praha, Číslo akce 16-005, pořadatel: ústřední škola ČOS

19.3.Jarní sobotní dopoledne s jógou

Praha 4, Libuš, Hlavní město Praha, dopoledne s jógou, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš

 TeamGym – Junior žactva a dospělých pro rok 2016 - soutěž PSSPV

Praha 2, Hlavní město Praha, Pražské sdružení Sport pro všechny -- PRAHA – O P E N 2016, pořadatel: ČASPV

27.3.Loutkové divadlo O zlé koze Drcaně a Krejčík Jehlička

Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště

DUBEN

1.4.Loutkové divadlo Tři kluci a ježibaba

Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště

2.4.Pražský společný závod ve sportovní gymnastice předškolních dětí a nejmladšího žactva

Praha 2, Hlavní město Praha, P R A H A - O P E N 2016, pořadatel: pražské župy

2.-3.4.Školení cvičitelů všestrannosti - základní část, Český Brod

Český Brod, Středočeský kraj, pořadatel: župa Barákova

2.4.Tvorba pohybové skladby pro soutěže TGJ

Praha, Číslo akce 16-016, pořadatel: ústřední škola ČOS

3.4.Aerobik a hudební formy s náčiním

Praha, Číslo akce 16-017, pořadatel: ústřední škola ČOS

 Přirozená cvičení pro předškoláky

Praha, Číslo akce 16-018, pořadatel: ústřední škola ČOS

8.4.-28.5.Cvičitel všestrannosti III. třídy

Praha, Číslo akce 16-019, pořadatel: ústřední škola ČOS

15.-17.4.Soutěž sokolské všestrannosti pro rok 2016 – PRAHA

Praha, Hlavní město Praha, Sokolská župa Podbělohorská, pořadatel: župa Podbělohorská

 Soutěž sokolské všestrannosti pro rok 2016 – PRAHA

Praha, Hlavní město Praha, Sokolská župa Jana Podlipného, pořadatel: župa Jana Podlipného

 Soutěž sokolské všestrannosti pro rok 2016 – PRAHA

Praha, Hlavní město Praha, Sokolská župa Pražská - Scheinerova, pořadatel: župa Pražská - Scheinerova

16.4.Napětí a dotyk (2)

Praha, Č. akce 16-034, pořadatel: ústřední škola ČOS

 Seminář župy Barákovy v Říčanech

Říčany u Prahy, Středočeský kraj, Pohybové hry s doc. Ferdinandem Mazalem pro cvičitele i pro cvičence , pořadatel: župa Barákova

17.4.Loutkové divadlo Luciferova nevěsta

Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště

 Noha a její ploska (2)

Praha, Č. akce 16-035, pořadatel: ústřední škola ČOS

24.4.Nářadí v hodinách RDPD

olomouc, Olomoucký kraj, seminář připravený se spolupráci s ÚCS RDPD, pořadatel: ústřední škola ČOS

29.4.-5.6.Cvičitelé pobytu v přírodě III. třídy +Hlavní vedoucí táborů

Radíkov, pořadatel: ústřední škola ČOS

KVĚTEN

15.5.Loutkové divadlo Příběhy mořeplavce

Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště

22.5.MAS nad Prahou, Sokol Veltěž, župa Barákova

Zdiby, Veltěž, Středočeský kraj, Regionální mistrovství horských kol na Beckově, pořadatel: Sokol Veltěž, župa Barákova

28.5.-12.6.Zdravotník zotavovacích akcí

Praha, Číslo akce 16-020, pořadatel: ústřední škola ČOS

29.5.Loutkové divadlo Tři pohádky naší babičky

Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště

 Motivované rozcvičky pro RDPD

Praha, Číslo akce 16-021, pořadatel: ústřední škola ČOS

ČERVEN

11.6.Zdravotník zotavovacích akcí

Praha, Číslo akce 16-022, pořadatel: ústřední škola ČOS

ČERVENEC

2.-9.7.Prázdninová škola mladých pomahatelů

Praha, Číslo akce 16-023, pořadatel: ústřední škola ČOS

ZÁŘÍ

9.9.-4.3.Trenér akrobatického rock and rollu II. třídy

Praha, Číslo akce 16-033, pořadatel: ústřední škola ČOS

10.9.Street workout

Praha, Číslo akce 16-024, pořadatel: ústřední škola ČOS

16.-18.9.Tyršův Děčín 2016

Děčín 1, Ústecký kraj, Plakát - upoutávka na tradiční zářiovou akci, pořadatel: župa Severočeská - Novákova

22.-25.9.Na vodu bezpečně a technicky správně

České Vrbné, Číslo akce 16-025, pořadatel: ústřední škola ČOS

30.9.2016-28.5.2017Instruktor VČSA se zaměřením na parkour

Praha, Hlavní město Praha, č. akce 16-036, pořadatel: ústřední škola ČOS

ŘÍJEN

7.10.-26.11.Cvičitel zdravotní tělesné výchovy III. třídy

Praha, Číslo akce 16-026, pořadatel: ústřední škola ČOS

7.-9.10.Školení cvičitelů všestrannosti III. třídy, Český Brod

Český Brod, Středočeský kraj, pořadatel: župa Barákova

8.10.Badminton

Praha, Číslo akce 16-027, pořadatel: ústřední škola ČOS

15.10.Sportovní gymnastika po přemet

Praha, Číslo akce 16-028, pořadatel: ústřední škola ČOS

16.10.Sportovní gymnastika od přemetu

Praha, Číslo akce 16-029, pořadatel: ústřední škola ČOS

LISTOPAD

11.11.Mezinárodní seminář pro cvičitele, instruktory rodičů a dětí, předškolních dětí. PaCH 2016

Praha, Číslo akce 16-030, pořadatel: ústřední škola ČOS

27.11.Seminář pro seniory

Praha, Číslo akce 16-031, pořadatel: ústřední škola ČOS

Nalezeno 71 záznamů.

(c) 2007 Sokol.Cz team