ŘÍJEN | |
3.-5.10.2014 | U nás v Sokole, Volyně 3.10. - 5.10.2014 Volyně, Jihočeský kraj, Mezisletová aktivita komise Pobytu v přírodě, pořadatel: náčelnictvo ČOS |
4.10.2014 | 33.ročník běhu Karlínským sadem Praha 8 Karlín, Neseďte doma přijďte si zaběhat, |
Parkour – Umění pohybu Praha, Hlavní město Praha, číslo akce 25–14, pořadatel: ústřední škola ČOS | |
Pohádky v hodinách RDPD II. Praha, KAPACITA NAPLNĚNA - PŘIHLAŠOVÁNÍ UKONČENO, pořadatel: ústřední škola ČOS | |
2. ročník běhu do Vyšehradských schodů - OPEN (9.00) Praha 2, Hlavní město Praha, Závod se koná u příležitosti oslav „Dne Sokolstva 8.10.“ a akce MOVE WEEK – hýbe se celá Evropa , pořadatel: T.J. Sokol Vyšehrad | |
Sprinterský trojboj v Říčanech (9:00) Říčany u Prahy, Středočeský kraj, pro zájemce ve věku od 6 do 15 let, pořadatel: Sokol Říčany a Radošovice | |
Sokol dětem (9:30 - 12:) Náměšť na Hané, Olomoucký kraj, Sportovní akce v rámci celoevropského týdne Move Week 2014 pod záštitou ČOS, při které oslavíme Památný den Sokola, pořadatel: T. J. Sokol Náměšť na Hané | |
5.10.2014 | Míče a padák pro nejmenší Praha 5, Hlavní město Praha, Číslo akce 27-14, pořadatel: ústřední škola ČOS |
Pořadatelství a organizace akcí Praha, Hlavní město Praha, Číslo akce 26-14, pořadatel: ústřední škola ČOS | |
Týden pohybu (Move week) Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště | |
Atletické závody žactva v Kralupech nad Vltavou (8:30) Kralupy nad Vltavou, Středočeský kraj, pořadatel: Sokol kralupy nad Vltavou | |
CVIČENÍ NA NAFUKOVACÍCH ŽÍNĚNKÁCH AIRTRAC - AIRFLOOR (9.30 - 14.00) Praha 2, Hlavní město Praha, pořadatel: župa Pražská - Scheinerova | |
8.10.2014 | Památný den sokolstva v župě Barákově (10:00) Praha - Strašnice, Středočeský kraj, Pietní akt před sokolskou hrobkou v areálu strašnického krematoria v Praze, pořadatel: župa Barákova |
Památný den sokolstva (16:30) Praha a další města, 8.10.1941 - začátek perzekucí Sokolů v Protektorátu Čechy a Morava, pořadatel: vzdělavatelský sbor | |
10.10.2014 | Pražská cvičitelská hodina - říjen (18:00 - 20:00) Rudná, Hlavní město Praha, STOLNÍ TENIS, pořadatel: pražské župy |
10.-12.10.2014 | Školení cvičitelů všestrannosti - Pražské sokolské župy Praha 4, Hlavní město Praha, Jana Podlipného, Podbělohorská, Pražská – Scheinerova, pořadatel: pražské župy |
Cvičitelé všestrannosti III. třídy Olomouc, odborná část školení III. třídy všestranosti, pořadatel: župa | |
10.10.-5.12.2014 | Taneční pro dospělé v českobrodské sokolovně - pokročilí Český Brod, Středočeský kraj, Vedou taneční mistři z taneční školy Plamínek, pořadatel: Sokol Český Brod |
11.10.2014 | 38. (podzimní) sraz pražských a středočeských sokolských žup v přírodě (10:10 - 16:15) Kojetice, Středočeský kraj, Tradiční akce pro všechny věkové kategorie, zejména pro mládež, pořadatel: pražské župy |
Oblastní sraz cvičitelů žáků župy Jihočeské a okolí (8:45) Písek, Jihočeský kraj, Pozvánka, pořadatel: župa | |
Bleší bazárek v Sokolovně (9:30) Buštěhrad, Středočeský kraj, pořadatel: Buštěhrad | |
12.10.2014 | Loutkové divadlo Kašpárek princeznou (15 h) Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště |
10. výročí Pražských mažoretek pod T.J. Sokol Vysočany (16:00) Praha 3, Hlavní město Praha, Pozvánka na akci., pořadatel: Hala TJ Spoje | |
Seminář cvičitelů v Říčanech (9:00) Říčany u Prahy, Středočeský kraj, URČENO I PRO ŘADOVÉ CVIČENCE. , pořadatel: župa Barákova | |
17.-19.10.2014 | Školení cvičitelů všestrannosti - ZČ Český Brod, Středočeský kraj, pořadatel: župa Barákova |
Geocashing, seminář pro zájemce o kešky; AKCE BYLA ZRUŠENA Kněžmost, Středočeský kraj, Určeno zejména zájemcům o novou soutěž OV ČOS , pořadatel: náčelnictvo ČOS | |
18.10.2014 | KINEZIOTAPING PRO CVIČITELE Praha, KAPACITA NAPLNĚNA - PŘIHLAŠOVÁNÍ UKONČENO, pořadatel: ústřední škola ČOS |
Matulíkův pochod Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště | |
Prodaná nevěsta v Kolíně (15:00) Kolín, Středočeský kraj, Účinkují sólisté, hudebníci, tanečníci a další členové čtyř spojených sokolských souborů z Pyšel, Prahy, Slatiňan a Lázní Toušeně., pořadatel: Sokol Kolín, župa Tyršova | |
Moravské hody ve Vídni (19:00) Vídeň, Tradiční akce Sokola Vídeň , pořadatel: Sokol Vídeň | |
Seminář cvičitelů v Českém Brodě (9:00) Český Brod, Středočeský kraj, pořadatel: župa Barákova | |
Kruhový trénink pro muže (9:15) Praha 1, Hlavní město Praha, číslo akce 28–14, pořadatel: ústřední škola ČOS | |
19.10.2014 | Sokolské Brno, nácvik skladby "Koncert" (11:00 - 15:00) Praha 1, Hlavní město Praha, POZOR !!! ZMĚNA TERMÍNU (Původně 18.10.2014 - součást Zpravodaje č. 2), pořadatel: náčelnictvo ČOS |
Nový cirkus (9:00 - 16:00) Praha 7, Hlavní město Praha, Číslo akce 32-14, pořadatel: ústřední škola ČOS | |
19.10.-2.11.2014 | Kralupy v době 1. světové války Kralupy nad Vltavou, Výstava v muzeu - vernisáž a komentovaná prohlídka, pořadatel: Sokol Kralupy nad Vltavou |
23.10.2014 | Župní akademie ve Voticích (17:00) Votice, Středočeský kraj, Tradiční akce k výročí vzniku ČSR, pořadatel: župa Blanická |
25.10.2014 | Oblastní sraz žáků a žákyň v Brně (08:00 - 15:00) Brno, Jihomoravský kraj, pořadatel: župa Dr. Jindry Vaníčka |
26.10.2014 | Běžecký závod v Šestajovicích (08:30) Šestajovice, Středočeský kraj, 1. ročník, pořadatel: Sokol Šestajovice, župa Barákova |
Loutkové divadlo Jak pohádkový koník pomohl (15 h) Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště | |
Florbal hrou (9 - 15) Olomouc, Olomoucký kraj, seminář pro začínající trenéry, cvičitele, kteří se věnují florbalu, pořadatel: župa Olomoucká - Smrčkova | |
28.10.2014 | Létající draci se Sokolem (10:30 - 11:30) Uherské Hradiště, Zlínský kraj, Pojďte s námi pouštět draka!, pořadatel: Uherské Hradiště |
Výstup na Blaník (11:00 - 14:00) Blaník, okres Benešov, Středočeský kraj, Tradiční akce župy Blanické a komise turistiky, pořadatel: komise turistiky | |
Běh Debří - X. ročník (9:00 - 12:30) Mšeno, Středočeský kraj, Tradiční běh pro všechny věkové kategorie, pořadatel: Sokol Mšeno |
Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).