LISTOPAD | |
1.11.2014 | Badminton, otevřený přebor župy Jungmannovy (9:00) Dobřichovice, Středočeský kraj, pořadatel: župa Jungmannova |
2.11.2014 | Jóga (9:15) Praha, Hlavní město Praha, KAPACITA NAPLNĚNA - PŘIHLAŠOVÁNÍ UKONČENO, pořadatel: ústřední škola ČOS |
7.11.2014 | O pohár starostů pražských žup 10. ročník (16.00) Praha, Hlavní město Praha, + O minipohár starostů pražských žup 5. ročník , pořadatel: pražské župy |
7.-9.11.2014 | Mezinárodní seminář RDPD Praha, Hlavní město Praha, Číslo akce 30-14 | Kapacita semináře je naplněna, další přihlášky již nepřijímáme., pořadatel: ústřední škola ČOS |
8.11.2014 | Divadlo V.A.D. v sokolovně (19:00) Buštěhrad, Středočeský kraj, Píseček - jednoaktová divadelní bábovička o výchově, pořadatel: Sokol Buštěhrad |
Sraz sokolských zdravotníků (9:00 - 15:00) Praha, Hlavní město Praha, každoroční sraz nejen župních zdravotníků, pořadatel: ústřední škola ČOS | |
9.11.2014 | Sraz cvičitelů župy J.Podlipného (8:30 - 15:30) Praha 10, Hlavní město Praha, Sebeobrana, Spirální mobilizační systém, Technika řeči a zpěv v Sokole, Cvičení se švihadly, pořadatel: župa Jana Podlipného |
Cvičíme zdravě III (9:15 - 15:30) Praha 1, Hlavní město Praha, Pro všechny cvičitele, zejména cvičitele žactva a Zdr. TV, pořadatel: náčelnictvo ČOS | |
11.11.2014 | 2. burza knih (18:00 - 20:00) Praha 4, Libuš, Hlavní město Praha, 2. burza knih v Libušské sokolovně , pořadatel: T. J. Sokol Libuš |
15.11.2014 | Ústřední škola na cestě Morava, ZRUŠENO, pořadatel: ústřední škola ČOS |
Volejbalový turnaj "O štít 17.listopadu", Roudnice nad Labem,15.11.2014 (9:00) Roudnice nad Labem - Vědomice, Ústecký kraj, 42. ročník, pořadatel: župa Podřipská | |
16.11.2014 | Loutkové divadlo Míček Flíček (15 h) Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště |
22.11.2014 | Akademie Sokola Libeň - 130. výročí založení jednoty Praha 8, Libeň, Hlavní město Praha, zveme všechny zájemce a příznivce na výjímečnou slavnost a prezentaci činnosti, pořadatel: T.J. Sokol Libeň |
Bothmerova gymnastika Praha, Hlavní město Praha, pohybový seminář, | |
KINEZIOTAPING PRO CVIČITELE Praha 1, Hlavní město Praha, PŘIHLAŠOVÁNÍ UKONČENO - KAPACITA NAPLNĚNA, pořadatel: ústřední škola ČOS | |
OBLASTNÍ ZÁVOD - MALÝ TEAMGYM OPEN Praha Praha 10, Hlavní město Praha, (MALÁ OBLAST) , pořadatel: pražské župy | |
Akademie v Lysé nad Labem (14:00) Lysá nad Labem, Středočeský kraj, Tradiční akce prezentující činnost jednoty, pořadatel: Sokol Lysá nad labem, župa Berákova | |
Seminář sebeobrany v Českém Brodě - SEMINÁŘ ZRUŠEN (7:30 - 18:30) Český Brod, Středočeský kraj, Pro všechny zájemce od 15 let, kteří chtějí mít vyšší šanci ubránit se v případě napadení, pořadatel: Sokol Český Brod | |
Malý TeamGym, oblastní závod Kolín OPEN (8:45 - 14:00) Kolín, Středočeský kraj, malá oblast (kraj Královehradecký, Liberecký, Pardubický, Ústecký a východ Středočeského kraje, pořadatel: náčelnictvo ČOS | |
Trampolíny otevřený doškolovací seminář (9.00 - 16.00) Praha 6, Hlavní město Praha, Pořádá Sokolská župa Podbělohorská9., pořadatel: župa Podbělohorská | |
23.11.2014 | OBLASTNÍ ZÁVOD TEAMGYM JUNIOR OPEN Praha Praha 2, Hlavní město Praha, (MALÁ OBLAST), pořadatel: pražské župy |
Taneční inspirace (10:00 - 16:00) Praha 4, Hlavní město Praha, Seminář pro taneční pedagogy, trenéry a cvičitele, pořadatel: jiná organizace | |
Libeňská cvičební neděle (9:00 - 15:00) Praha 8, Hlavní město Praha, tradiční cvičební a doškolovací akce - letos: aerobik, BOSU, Kamagon Ball, Powerjoga a relax, pořadatel: T.J. Sokol Libeň | |
Co se stresem aneb blahodárné účinky relaxace (9:15 - 15:00) Praha, TD, Hlavní město Praha, Lektor: RNDr. Jana Zachová Csc., Cvičitelka II.tř.Zdr.TV a III.tř. jógy; určeno pro všechny cvičitele, zejména cvičitele ZdrTV, pořadatel: náčelnictvo ČOS | |
25.11.2014 | Veřejná cvičební hodina Sokola Staré Město (17,00 - 18,30) Praha 1, Hlavní město Praha, ke 120. výročí založení jednoty, pořadatel: Sokol Staré Město |
28.11.2014 | Akademie župy Jana Podlipného (17:30) Praha 8, Hlavní město Praha, ke 100. výročí úmrtí JUDr. Jana Podlipného, pořadatel: župa Jana Podlipného |
29.11.2014 | Seminář pro seniory Praha, Hlavní město Praha, z organizačních důvodů AKCE ZRUŠENA, pořadatel: ústřední škola ČOS |
Ústřední škola na cestě Čechy, ZRUŠENO, pořadatel: ústřední škola ČOS | |
XI.PLES T.J.Sokol Praha VII (19,30) Praha 7, Hlavní město Praha, pořádaný ke 130.výročí založení jednoty, pořadatel: Sokol Praha VII | |
4. Setkání sokolských žen a mužů (8:00 - 16:00) Český Brod, Středočeský kraj, Doškolovací seminář s významnými lektory, pořadatel: župa Barákova | |
XI.ročník Memoriálu Ády Hochmanna (8:30 - 17:00) Praha 2, Hlavní město Praha, dvojboj: hrazda, akrobacie, pořadatel: TJ Sokol Pražský | |
Rychlý šplhoun (9:00) Praha 8, Hlavní město Praha, Tradiční akce pro všechny věkové kategorie, zejména pro mládež, pořadatel: ASPV Sokol Kobylisy | |
30.11.2014 | Loutkové divadlo Čert a Káča (15 h) Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště |
Míčový trojboj kategorie PD a RD PRAHA – OPEN 2014 (8.40) Praha 8, Hlavní město Praha, Pražské sdružení Sport pro všechny a Pražské župy ČOS, pořadatel: pražské župy | |
TemGym Junior, oblastní závod OPEN (8:30 - 16:00) Dvůr Králové, Královéhradecký, malá oblast (kraj Královehradecký, Liberecký, Pardubický, Ústecký a východ Středočeského kraje), pořadatel: náčelnictvo ČOS |
Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).