DUBEN | |
1.4.2016 | Loutkové divadlo Tři kluci a ježibaba (15:00) Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště |
2.4.2016 | Tvorba pohybové skladby pro soutěže TGJ Praha, Číslo akce 16-016, pořadatel: ústřední škola ČOS |
Karneval v zimním království (15:00 - 18:30) Praha 5, Hlavní město Praha, Tradiční karneval Sokola Zlíchov, pořadatel: Sokol Zlíchov | |
Divadelní představení Sokola Pyšely - JIŽ TUTO SOBOTU! (19:00) Pyšely , Karolína Kmetová-Kodetová: Tři dny v domě lady Casewelové, pořadatel: Sokol Pyšely, župa Barákova | |
Pražský společný závod ve sportovní gymnastice předškolních dětí a nejmladšího žactva (8.20) Praha 2, Hlavní město Praha, P R A H A - O P E N 2016, pořadatel: pražské župy | |
2.-3.4.2016 | Školení cvičitelů všestrannosti - základní část, Český Brod Český Brod, Středočeský kraj, pořadatel: župa Barákova |
3.4.2016 | Aerobik a hudební formy s náčiním Praha, Číslo akce 16-017, pořadatel: ústřední škola ČOS |
Přirozená cvičení pro předškoláky Praha, Číslo akce 16-018, pořadatel: ústřední škola ČOS | |
Lakomá Barka, Lázně Toušeň - sokolovna (15:00) Lázně Toušeň, Středočeský kraj, Divadelní pohádka DS Rozprachtice, pořadatel: Sokol Lázně Toušeň | |
6.4.-23.9.2016 | Výcvik sokolů u Hradní stráže, 6.4. - 8.4.2016 a 21.9. - 23.9.2016 Praha 1, Hlavní město Praha, Výcvik krojovaných členů pro reprezentační účely ČOS, pořadatel: vzdělavatelský sbor |
8.4.-28.5.2016 | Cvičitel všestrannosti III. třídy Praha, Číslo akce 16-019, pořadatel: ústřední škola ČOS |
9.4.2016 | Zálesácký závod zdatnosti, přebor pražských žup (10:00) Králova stolice u Dobříše, Hlavní město Praha, Závod tradičně spojený se 41.srazem pražských a spřátelených žup v přírodě, pořadatel: pražské župy |
Toušeňská růže, Lázně Toušeň - sokolovna (18:00) Lázně Toušeň, Středočeský kraj, Video divadelní féerie Václava Dragouna z roku 1998, pořadatel: Sokol Lázně Toušeň | |
Zálesácký závod zdatnosti, přebor župy Barákovy (9:00 - 15:30) Mšeno, Středočeský kraj, pořadatel: župa Barákova | |
10.4.2016 | Ještě jeden příběh, Lázně Toušeň - Skleněná vila (18:00) Lázně Toušeň, Středočeský kraj, čtyři kaidany – japonské tajemné příběhy ze čtyř ročních období; Divadelní soubor Gymnázia J. S. Machara z Brandýsa n/L, pořadatel: Sokol Lázně Toušeň |
15.-17.4.2016 | Soutěž sokolské všestrannosti pro rok 2016 – PRAHA Praha, Hlavní město Praha, Sokolská župa Podbělohorská, pořadatel: župa Podbělohorská |
Soutěž sokolské všestrannosti pro rok 2016 – PRAHA Praha, Hlavní město Praha, Sokolská župa Pražská - Scheinerova, pořadatel: župa Pražská - Scheinerova | |
Soutěž sokolské všestrannosti pro rok 2016 – PRAHA Praha, Hlavní město Praha, Sokolská župa Jana Podlipného, pořadatel: župa Jana Podlipného | |
16.4.2016 | Napětí a dotyk (2) Praha, Č. akce 16-034, pořadatel: ústřední škola ČOS |
Memoriál Karla Kulovaného v Pyšelích (8:00) Pyšely, Středočeský kraj, Turnaj ve stolním tenisu, 2. ročník, pořadatel: Sokol Pyšely, župa Barákova | |
Seminář župy Barákovy v Říčanech (9:00 - 16:00) Říčany u Prahy, Středočeský kraj, Pohybové hry s doc. Ferdinandem Mazalem pro cvičitele i pro cvičence , pořadatel: župa Barákova | |
17.4.2016 | Noha a její ploska (2) Praha, Č. akce 16-035, pořadatel: ústřední škola ČOS |
Loutkové divadlo Luciferova nevěsta (15:00) Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště | |
Akademie Sokolské župy Jihočeské (16:00) České Budějovice, Jihočeský kraj, Slavnostní akademie, pořadatel: župa Jihočeská | |
21.4.2016 | Perníková chaloupka aneb cesta pohádkovým lesem (15:00 - 17:15) sídliště Písnice, Praha 4 - před prodejnou Albert, Hlavní město Praha, akce ke Dni Země , pořadatel: T. J. Sokol Libuš |
Toušeň v době Karla IV., Lázně Toušeň - Skleněná vila, 21.4.2016 (19:00) Lázně Toušeň, Středočeský kraj, Literární večer RNDr. Jana Králíka, CSc. k 700. výročí narození Karla IV., pořadatel: Sokol Lázně Toušeň | |
23.4.2016 | Přespolní běh kolem Olivovny (9:00) Říčany u Prahy, Středočeský kraj, 4. ročník závodu pro mládež, pořadatel: Sokol Říčany a Radošovice, župa Barákova |
23.-24.4.2016 | Soutěž sokolské všestrannosti, přebor župy Barákovy Lysá nad Labem, Středočeský kraj, 23.4. Lysá nad Labem (SG a šplh), 24.4. Čelákovice (plavání) a Lysá nad labem (atletika a vyhodnocení), pořadatel: župa Barákova |
24.4.2016 | Nářadí v hodinách RDPD (9 - 15) olomouc, Olomoucký kraj, seminář připravený se spolupráci s ÚCS RDPD, pořadatel: ústřední škola ČOS |
29.4.-5.6.2016 | Cvičitelé pobytu v přírodě III. třídy +Hlavní vedoucí táborů Radíkov, školení cvičitelů +akreditované školení vedoucích táborů, pořadatel: ústřední škola ČOS |
30.4.2016 | Pochod "Krajem českých sklářů" (7:00) Alšovice, Liberecký kraj, XLII. ročník dálkového a turistického pochodu, pořadatel: Sokol Alšovice |
Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).