malá oblast (kraj Královehradecký, Liberecký, Pardubický, Ústecký a východ Středočeského kraje
Datum konání: | 22.11.2014 8:45 - 14:00 |
---|---|
Typ akce : | Závod |
Přihlášky do: | 14.11.2014 |
Určena pro | veřejnost, členové, cvičitelé, |
Kategorie: | předškolní děti, mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci, starší žákyně, dorostenci, dorostenky, muži, ženy, |
Pořadatel / místo konání: | Sokol Kolín, župa Tyršova |
Župa: | Tyršova |
Kraj: | Středočeský kraj |
Kontaktní osoba: | Jana Sklenářová, 728 855 897, |
Ulice: | Kmochova 14 |
Město: | Kolín |
PSČ: | 280 02 |
pořadatel akce: | náčelnictvo ČOS |
Kancelář Odboru všestrannosti ČOS: Újezd 450/40, Praha 1 - Malá Strana, 11801 telefon, záznamník, fax: 257 314 176 e-mail: odbor.vsestrannosti@sokol.eu |
T.J. SOKOL KOLÍN – Kmochova 14, 280 02 Kolín II.
PROPOZICE oblastního závodu v MALÉM TEAMGYMU OPEN
malá oblast – Kolín 22. 11. 2014
(kraj Královehradecký, Liberecký, Pardubický, Ústecký a východ Středočeského kraje)
Pořadatel: T.J. Sokol Kolín
Termín: sobota 22. 11. 2014
Místo: tělocvična Sokola Kolín, Kmochova 14, 280 02 Kolín II.
Ředitel závodu: Josef Těšitel
Hlavní rozhodčí: Ing. Jana Sklenářová
Přihlášky: Závod je otevřenou soutěží pro oddíly ČOS, ČASPV, AŠSK, …
Vyplněné přihlášky zasílejte na adresu: T.J. Sokol Kolín, Kmochova 14, 280 02 Kolín II
nebo na e-mailovou adresu: jana.sklenarova@tiscali.cz a ztyrsova@sokol.eu
Uzávěrka přihlášek 14. 11. 2014, na přihlášky došlé po tomto termínu nebude brán zřetel.
Ubytování: je možno zajistit v tělocvičně Sokola Kolín (na žíněnkách, ve vlastních spacích pytlích).
Poplatek 30,- Kč za osobu a noc. Požadavky zašlete v termínu přihlášky na sokol_kolin@volny.cz
Stravování: pořadatel nezajišťuje
Cestovné: hradí vysílající složka
Disciplíny: Akrobacie (pružný akr. pás 12 m + rozběh)
Trampolína (rozběh pro trampolínu max. 12 m)
Kategorie: 0 žactvo do 8 let - rok nar. 2006 a mladší
I. žactvo do 11 let - rok nar. 2003 a mladší
II. žactvo do 16 let - rok nar. 1998 a mladší
III. dorost a dospělí nad 16 let - rok nar. 1997 a starší
kategorie 0, I., II. - závodí společně žáci, žákyně, smíšená družstva
kategorie III. - závodí společně dorostenci, muži, dorostenky, ženy, smíšená družstva
O zařazení družstva do věkové kategorie rozhoduje věk nejstaršího závodníka.
- Nominace minimálně jednoho rozhodčího za každé družstvo – jejich jména a kontakt budou součástí přihlášky. V případě jeho nezajištění, bude požadována náhrada 300,- Kč.
- Při prezenci družstvo odevzdá formuláře hodnocení.
Předběžný časový program:
Sobota 22. 11. 2014
Prezence, odevzdání obtížnostních tabulek a hudby 8,45 – 9,15
Porada rozhodčích 9,15 – 9,40
Organizované rozcvičení 9,45 – 11,00
Slavnostní nástup 11,15
Závod 11,30 – 13,00
Slavnostní nástup a vyhlášení výsledků cca 13,30
Postup: Do přeboru ČOS - oblast Čechy (Praha 14. 12. 2014) postupují pouze všechna družstva ČOS. Start v malé oblasti je podmínkou účasti v soutěži dané výše zmíněným rozpisem.
Výsledky: Budou po vyhlášení výsledků k dispozici pro každé družstvo.
Rozhodčí: Budou rozděleni na poradě rozhodčích v sobotu 22. 11. 2014.
Upozornění: volný vstup do tělocvičny mají pouze závodníci a závodnice právě závodící kategorie, rozhodčí, organizátoři a nutný doprovod družstev (pro ostatní budou vyhrazeny prostory)
Propozice s rozlosováním a upřesněnými časy budou řádně přihlášeným družstvům rozeslány do 19. 11. 2014.
Informace: J. Sklenářová, tel: 728 855 897, e-mail: jana.sklenarova@tiscali.cz
Josef Těšitel v.r. Ing. Jana Sklenářová v.r.
ředitel závodu hlavní rozhodčí
vloženo dne: 13.10.2014 poslední změna: 15.10.2014 Michal Pávek,
Propozice s přihláškou
1413235641_1.doc (velikost 404992 bajtů) |