DUBEN | |
25.4. | Beseda s pamětníkem T.J. Sokol Kyjovice, pořadatel: T.J. Sokol Kyjovice |
Pozvánka na loutkové představení pro děti v T.J. Sokol Libeň s názvem Sokolské Peklo 25. 4. 2024 od 17:00 hodin (17:00 - 18:00) 180 00 Praha 8, pořadatel: T.J. Sokol Libeň | |
25.-27.4. | Mistrovství Evropy Seniorů jednotlivci v judu (EUROPEAN JUDO CHAMPIONSHIPS SENIORS INDIVIDUALS 2024) v chorvatském Záhřebu 25.-27. 4. 2024 Zagreb, pořadatel: Arena Zagreb |
26.4. | Pálení čarodějnic Hodslavice 2024 Hodslavice, pořadatel: T.J. Sokol Hodslavice |
Se Sokolem do života 2024 (Praha jaro) II. termín Praha, pořadatel: Česká obec sokolská | |
26.-28.4. | Mineral Tišnov jaro 24 Tišnov, pořadatel: T.J. Sokol Tišnov |
27.4. | čarodějnice 78391 Uničov, pořadatel: T.J. Sokol Střelice |
Oblastní přebor ČOS 2024 ve sportovní gymnastice mužských složek – Čechy Kmochova 14, pořadatel: Česká obec sokolská | |
Ostrov u Tochovic - památník Vojna - Příbram , pořadatel: T.J. Sokol Jince | |
Pygmalion Zásada 260, pořadatel: T.J. Sokol Zásada | |
Sportovní den na Frýdštejně Koupaliště Frýdštejn, pořadatel: T.J. Sokol Frýdštejn | |
Stavění máje a Pálení čarodějnic 768 33 Morkovice, pořadatel: T.J. Sokol Morkovice | |
Volejbalový turnaj smíšených družstev + Stavění májky 2024 Sokolovna Vratimov, pořadatel: T.J. Sokol Vratimov | |
XI. ročník jarního přechodu Pálavy se Sokolem VP , pořadatel: T.J. Sokol Velké Pavlovice | |
Pochod "Krajem českých sklářů" Pěnčín, Liberecký kraj, XLVIII. ročník dálkového a turistického pochodu "Krajem českých sklářů", pořadatel: TJ Sokol Alšovice | |
28.4. | Běh o krušovický soudek 2024 stochov, pořadatel: Sokolská župa Budečská |
Jaro v Praze aneb od nádraží k nádraží Praha, pořadatel: T.J. Sokol Komárov | |
Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň ve sportovní gymnastice žen 28. 4. 2024 , pořadatel: | |
30.4. | Čarodějnice 2024 25228 Černošice, pořadatel: T.J. Sokol Černošice |
Čarodějnice na Dříňi Lidická 207 Kladno, pořadatel: T.J. Sokol Dříň | |
Čarodějnice v Kamenné Újezdu u Rokycan Náves obce Kamenný újezd u Rokycan, pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd | |
Čarodějnický rej Lomnice nad Popelkou 512 51, pořadatel: T.J. Sokol Košov | |
Pálení čarodějnic Sokolovna T.J. Sokola Zdětín, pořadatel: T.J. Sokol Zdětín | |
Pálení čarodejnic 2024 Malá Skála 468 22, pořadatel: T.J. Sokol Mukařov | |
Pálení čarodějnic Ostroměř Ostroměř, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř | |
Slet čarodějnic sokolovna Valašské Meziříčí, pořadatel: T.J. Sokol Valašské Meziříčí | |
Sletový přebor ČOS 2024 v 5-boji mladšího žactva Boženy Němcové 22, pořadatel: Česká obec sokolská | |
Stavění májky a pálení čarodějnic 2024 Police nad Metují, pořadatel: T.J. Sokol Police nad Metují | |
KVĚTEN | |
1.5. | Běh bílovským vinohradem XXII. ročník 1.5.2024 U Křástelky 1392, pořadatel: T.J. Sokol Velké Bílovice |
Májový turistický pochod 2024 Krásná, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou | |
Partyzáni Tišnov, pořadatel: T.J. Sokol Tišnov | |
4.5. | Oblastní přebor ČOS 2024 ve sportovní gymnastice mužských složek – Morava Kounicova 20/22, pořadatel: Česká obec sokolská |
Se Sokolem do života (Přerov) 2024 Přerov, pořadatel: Česká obec sokolská | |
5.5. | Mezinárodní závod v moderní gymnastice SPRING CUP 2024 v T.J. Sokol Brno I 5. 5. 2024 602 00 Brno-střed-Veveří, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Brno I |
7.5. | Dětské jarní atletické závody jaro 2024 Atletický stadion Nová Paka, pořadatel: T.J. Sokol Nová Paka |
Lampionový průvod a táborák 2024 78901, pořadatel: T.J. Sokol Dlouhomilov | |
Pietní akt Opočno, pořadatel: T.J. Sokol Opočno | |
8.5. | 2.ročník charitativního pochodu zahrádkářská osada Libonice, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř |
40. Pochod Mufloní stopou 56181, pořadatel: T.J. Sokol Kunvald | |
50. ročník Běhu Vítězství Zámek Lány - park, pořadatel: T.J. Sokol Lány | |
BAT - soutěž v pódiových skladbách aerobiku Poděbrady 29001, pořadatel: T.J. Sokol Poděbrady | |
Novobělská patnáctka 2024 Ostrava-Nová Bělá, pořadatel: T.J. Sokol Nová Bělá | |
Pešíkův pochod - 50. ročník Sokolská 230, pořadatel: T.J. Sokol Komárov | |
turistický pochod župou pernštejnskou 24 Drbalova 274 Tišnov, pořadatel: T.J. Sokol Tišnov | |
Údolím Bečvárky Plaňany 181, pořadatel: T.J. Sokol Plaňany | |
11.5. | Jízda zručnosti na kole Nerudova, pořadatel: T.J. Sokol Kroměříž |
Místní sokolský Slet Moravičany 2024 Sokolovna Moravičany, pořadatel: T.J. Sokol Moravičany | |
Oblastní sokolský slet 2024 Přibyslav, pořadatel: Sokolská župa Havlíčkova | |
Slavnostní otevření víceúčelového hřiště Doubravník 156, pořadatel: T.J. Sokol Doubravník | |
Tradiční turistický pochod - MORAVIČANY 2024 Sokolovna Moravičany, pořadatel: T.J. Sokol Moravičany | |
13.5. | Setkání jubilantů a seniorů Jablůnka, pořadatel: T.J. Sokol Jablůnka - Pržno |
17.5. | FISAF - SAMC, ČMP, Česko se hýbe Městská sportovní hala BIOS Poděbrady, pořadatel: T.J. Sokol Poděbrady |
Lidé a oceán Sokolovna Zásada, pořadatel: T.J. Sokol Zásada | |
Přehlídka RITMO 38.let Havířov Hlavní třída 31a 73601, pořadatel: T.J. Sokol Rychvald | |
17.-19.5. | Táborové hry 2024 Radíkov, pořadatel: Česká obec sokolská |
18.5. | III. Sokolský den Sokolské hřiště Kamenný Újezd u Rokycan, pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd |
Jízda historických vozidel 2024 Huntířov nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou | |
Lidice – Sletová soutěž v zápase Sportovní hala u Aquaparku Kladno, pořadatel: Česká obec sokolská | |
Oblastní slet T.J.Sokol Městečko Trnávka Městečko Trnávka, pořadatel: T.J. Sokol Městečko Trnávka | |
Okolo Ochozu 2024 TJ Sokol Moravské Budějovice, pořadatel: T.J. Sokol Moravské Budějovice | |
Přespolní běh Klucaninou 2024 Tišnov, pořadatel: T.J. Sokol Tišnov | |
Turnaj v nohejbale pro 45+ Koupaliště Broumar, pořadatel: T.J. Sokol Opočno | |
Župní sletová akademie Župy Fügnerovy Nibe Aréna Benátky nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Mladá Boleslav | |
18.-19.5. | FISAF - 3. nominační závod na ME, MS v SA a FT Městská sportovní hala BIOS Poděbrady, pořadatel: T.J. Sokol Poděbrady |
19.5. | Divadlo Vetři pro děti Sokolovna Hřivice, pořadatel: T.J. Sokol Hřivice |
Závody koloběžek a odrážedel 78353 Velká Bystřice, pořadatel: T.J. Sokol Velká Bystřice | |
25.5.-25.4. | 2024 Pojďte s námi do pohádky Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Benátky nad Jizerou |
25.5. | Dětský den 2024 Police n.M. Police nad Metují, pořadatel: T.J. Sokol Police nad Metují |
Jabkovice košt Jablůnka - výletiště, pořadatel: T.J. Sokol Jablůnka - Pržno | |
Místní sokolský slet Dlouhomilov 2024 78901, pořadatel: T.J. Sokol Dlouhomilov | |
Sletové vystoupení v Polici 2024 Police nad Metují, pořadatel: T.J. Sokol Police nad Metují | |
školní olympiáda Areál mateřské školy Náklo, pořadatel: T.J. Sokol Náklo | |
Župní slet župy Jungmannovy 2024 Sokolská 230, pořadatel: T.J. Sokol Komárov | |
25.-26.5. | MČR Naděje mladší A, Naděje starší A v moderní gymnastice 25.-26. 5. 2024 Česko, pořadatel: |
MČR Naděje mladší A, Naděje starší A v moderní gymnastice 25.-26. 5. 2024 Česko, Hlavní město Praha, pořadatel: TJSKPrague (oddíl moderní gymnastiky T.J. Sokol Karlín) | |
26.5. | Oblastní slet 2024 , pořadatel: T.J. Sokol Hranice |
Zpěvem ke sletu 118 01 Praha 1 Malá Strana, pořadatel: Česká obec sokolská | |
27.-31.5. | Move Week - týden otevřených dveří 2024 Palackého 223. Mladá Boleslav, pořadatel: T.J. Sokol Mladá Boleslav |
27.5.-2.6. | Move Week - "S" běh - 2024 Sokolská 230, pořadatel: T.J. Sokol Komárov |
28.5. | Hudební večer – tradičně na vlnách swingu 118 01 Praha 1 Malá Strana, pořadatel: Česká obec sokolská |
Poberounská mile 2024 Černošice 25228, pořadatel: T.J. Sokol Černošice | |
Veřejná cvičební hodina RD1 - úterní , pořadatel: T.J. Sokol Komárov | |
Veřejná cvičební hodina RD2 - úterní Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov | |
29.5. | Pohyb nás baví T. J. Sokol Holešov, pořadatel: T.J. Sokol Holešov |
30.5. | Hrajme si a sportujme pro předškoláky T. J. Sokol Holešov, pořadatel: T.J. Sokol Holešov |
Hrajme si a sportujme pro rodiče s dětmi T. J. Sokol Holešov, pořadatel: T.J. Sokol Holešov | |
IV. Sokolský dětský den Praha 6, pořadatel: T.J. Sokol Praha - Břevnov | |
Kruhový trénink pro všechny Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov | |
Veřejná cvičební hodina RD1 - čtvrteční Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov | |
Závody odrážedel a jízdních kol 2024 Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov | |
Dětský den (16:00 - 19:00) Praha 8, Hlavní město Praha, pořadatel: T.J. Sokol Libeň | |
31.5. | Pohádkový les 2024 Huntířov nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou |
Putování z pohádky do pohádky 2024 start od sokolovny Zásada, pořadatel: T.J. Sokol Zásada | |
ČERVEN | |
1.6. | Dětský den Žabčice 2024 Žabčice, pořadatel: T.J. Sokol Žabčice |
Sletová akademie Tyršova 733, pořadatel: T.J. Sokol Rakovník | |
1.-2.6. | Krajský sokolský slet Hradec Králové , pořadatel: Sokolská župa Orlická |
2.6. | Dětský den 2024 Sokolské hřiště "Na Vršku" v Poniklé, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá |
4.6. | Kdo to de k nám? 118 01 Praha 1 Malá Strana, pořadatel: Česká obec sokolská |
8.6. | 2024 Sokolský běh pro zdraví Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Benátky nad Jizerou |
Oblastní všesokolský slet Olympijská 4 Prostějov, pořadatel: Sokolská župa Prostějovská | |
Pohybové hry s Ferdou 2024 Praha, pořadatel: Česká obec sokolská | |
Turnaj generací popáté v házené 8. 6. 2024 od 10:00 hodin v hale házené TJ Sokol Praha Vršovice 101 00 Praha 10-Vršovice, pořadatel: Hala Heroldovy sady | |
8.-9.6. | Krajský slet Turnov, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice |
Krajský slet v Turnově, T.J. sokol Huntířov Turnov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou | |
14.6. | Závěrečná akademie 2024 Sokolovna Žabčice, pořadatel: T.J. Sokol Žabčice |
15.6. | Slet Uherský Brod Uherský Brod, pořadatel: T.J. Sokol Karolinka |
15.-16.6. | Přeborník Dobrušky – Sletová soutěž v badmintonu Dobruška, pořadatel: Česká obec sokolská |
16.6. | Den otců v Kamenné Újezdu u Rokycan drobné občerstvení a pódiové vystoupení dětí., pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd |
19.6. | Akademie s ukázkami sletových skladeb Palackého 223 Mladá Boleslav, pořadatel: T.J. Sokol Mladá Boleslav |
Olympijský běh - Velké Bílovice Křástelka - Velké Bílovice, pořadatel: T.J. Sokol Velké Bílovice | |
Olympijský běh 2024 Roudnice nad Labem Roudnice n.L., pořadatel: T.J. Sokol Roudnice nad Labem | |
Olympijský běh Zásada Zásada - Zbytky, pořadatel: T.J. Sokol Zásada | |
21.6. | Noc sokoloven 2024 Huntířov nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou |
21.-22.6. | Noční pochod na Hušák, 12. ročník Memoriálu MVDr. Jindřicha Kleibla 569 43 Jevíčko, pořadatel: T.J. Sokol Jevíčko |
21.-23.6. | Páskování capoeira 2024 Palackého 223 Mladá Boleslav, pořadatel: T.J. Sokol Mladá Boleslav |
22.6. | Huntířovská pouť 2024 Huntířov nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou |
Košovský pohár Košovské hřiště, pořadatel: T.J. Sokol Košov | |
Oslava výročí založení fotbalu Hřiště T.J. Sokola Zdětín, pořadatel: T.J. Sokol Zdětín | |
Zvířátkový les Doubravník 156, pořadatel: T.J. Sokol Doubravník | |
22.-23.6. | Noc sokoloven v Kamenném Újezdu u Rokycan Sál obecního úřadu v Kamenném Újezdu, pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd |
23.-26.6. | Letní kino na Křástelce , pořadatel: T.J. Sokol Velké Bílovice |
27.6.-27.7. | Střelfest 78391 Uničov, pořadatel: T.J. Sokol Střelice |
29.6.-5.7. | Slet 2024 (Huntířov nad Jizerou) Praha, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou |
29.6.-6.7. | slet Praha Praha, pořadatel: T.J. Sokol Karolinka |
30.6. | Zahájení prázdnin a táborák , pořadatel: |
30.6.-5.7. | XVII všesokolský slet , pořadatel: Česká obec sokolská |
ČERVENEC | |
8.7.-12.4. | Příměstský tábor - MADC 2024 Žabčice, pořadatel: T.J. Sokol Žabčice |
8.-12.7. | Pozvánka na letní příměstský tábor Vinohraďáček v T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady v červenci a srpnu 2024 , pořadatel: |
13.7. | Mukařovský víceboj 2024 Mukařov -Sokolské pole, pořadatel: T.J. Sokol Mukařov |
13.-21.7. | Mistrovství Evropy ERSO 2024 ve skákání se švihadlem 13. 7.-21. 7. 2024 v maďarském Egeru s účastí Skipping Boys z T.J. Sokol Libeň Maďarsko, pořadatel: |
13.-27.7. | Sokolský tábor 2024 Jiřetín pod Jedlovou, pořadatel: Sokolská župa Budečská |
20.7. | Milostínské hry 4. a večerní zábava Milostínská sokolovna, pořadatel: T.J. Sokol Milostín |
Přehlídka countyových kapel 2024 Huntířov nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou | |
22.-26.7. | Příměstský tábor 24 Tišnov, pořadatel: T.J. Sokol Tišnov |
22.-27.7. | Pozvánka na letní tábor T.J. Sokol Vinoř v červenci a srpnu 2024 - I. turnus , pořadatel: |
Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).
Pozice na mapě evidována u 116 z 135 záznamů
Upozorňujeme, že jsou zobrazeny pouze akce, které mají v naší databázi zadanou pozici.
Pokud zde není Vaše akce uvedena či je označena nesprávná pozice. Můžete buď jako registrovaný uživatel pozici opravit či nás můžete kontaktovat.