ZÁŘÍ | |
4.-6.9.2015 | Horolezení I a III. Kopřivnice, Štramberk, Moravskoslezský kraj, volná kapacita, stále možné přihlášení, pořadatel: župa Olomoucká - Smrčkova |
5.9.2015 | Běh zámeckou zahradou, Lysá nad Labem, 5.9.2015 (12:30) Lysá nad Labem, Středočeský kraj, Tradiční akce od roku 1941 - 52. ročník, pořadatel: Sokol Lysá nad labem, župa Barákova |
6.9.2015 | Loutkové divadlo Buchlovský kámen (15:00) Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště |
9.9.2015 | SOKOLOKOLENÍ (16:30) Horní Bříza, Plzeňský kraj, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Horní Bříza |
11.9.2015 | Dny evropského dědictví a Noc sokoloven - Sokol Pražský (12.00 - 23.00) Praha 2, Hlavní město Praha, Prohlídka historických sálů a nových zařízení sokolovny, pořadatel: Sokol Pražský |
Noc sokoloven (18:00 - 22:00) České Budějovice, Jihočeský kraj, pořadatel: Sokol České Budějovice | |
Noc sokoloven v Českém Brodě (18:00 - 23:00) Český Brod, Středočeský kraj, Netradiční vědomostní hry a šifry, promítání filmů, výstavka ke 130 letům sokolovny, noční prohlídka do míst, kam se běžný smrtelník nepodívá a také jedno VELKÉ překvapení…, pořadatel: Sokol Český Brod, župa Barákova | |
Noc sokoloven v Říčannech - Radošovicích (18:00) Říčany u Prahy, Středočeský kraj, V Radošovické sokolovně z roku 1948 je pro vás připraven zajímavý program, pořadatel: Sokol Říčany a Radošovice, župa Barákova | |
Pražská cvičitelská hodina ZÁŘÍ (18:00 - 20:00) Praha 9 - Vysočany, Překonáváme překážky - lanové centrum, pořadatel: pražské župy | |
11.-12.9.2015 | Noc sokoloven Tělocvičná jednota Sokol Libuš Praha 4 - Libuš, Hlavní město Praha, akce k roku sokolské architektury, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš |
11.-13.9.2015 | Seminář Českého olympijského výboru, Bechyně, 11.9. - 13.9.2015 Sudoměřice u Bechyně, Jihočeský kraj, Osobní rozvoj žen ve sportovním prostředí - s Olgou Šípkovou a Vratislavem Svatoněm, pořadatel: jiná organizace |
Sokol v lese - Vlčí Hory Humpolec-Krasoňov, Kraj Vysočina, Víkendová akce komise turistiky pro mladé táborníky, pořadatel: náčelnictvo ČOS | |
12.9.2015 | Základy parkouru Praha, Hlavní město Praha, Č. akce 15-019, pořadatel: ústřední škola ČOS |
Pohádkový les (10:00 - 15:00) Praha, Hlavní město Praha, Všechny srdečně zveme na procházku pohádkovým lesem!, | |
Se Sokolem za kopečky, Hvozd v Lužických horách (11:00 - 15:00) Jablonné v Podještědí, Liberecký kraj, 9. výstup mezisletové akce komise turistiky, pořadatel: komise turistiky | |
Šampionát RC RALLY - ZÁPADNÍ ČECHY v Horní Bříze (8:00 - 17:00) Horní Bříza, Plzeňský kraj, Podrobnosti před závodem na www.racing.webgarden.cz, pořadatel: jiná organizace | |
Atletický čtyřboj (8:30) Kralupy nad Vltavou, Středočeský kraj, Tradiční akce Sokola Kralupy nad Vltavou, pořadatel: Sokol Kralupy nad Vltavou, župa Barákova | |
12.-13.9.2015 | Tyršův Děčín Děčín 1 , Ústecký kraj, Sokolské setkání v rodišti Dr. Miroslava Tyrše, pořadatel: župa Severočeská - Novákova |
12.9.-12.12.2015 | Kurs tance a společenského chování pro mládež Český Brod, Středočeský kraj, Pod vedením renomované taneční školy Plamínek, pořadatel: Sokol Český Brod, župa Barákova |
13.9.2015 | Funkční rozcvičení Praha, Hlavní město Praha, Č. akce 15-020, pořadatel: ústřední škola ČOS |
SSV nejmladšího žactva, přebor župy Barákovy (9:00) Lysá nad Labem, Středočeský kraj, Atletika - v Lysé nad Labem, pořadatel: Sokol Lysá nad labem, župa Berákova | |
16.9.2015 | Sokolení (14:00 - 17:00) Praha 4 - Libuš, Hlavní město Praha, sportovně-zábavná akce pro širokou veřejnosti , pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš |
18.-20.9.2015 | Cvičitel seniorů III. třídy Praha 1, Hlavní město Praha, Č. akce 15-021, pořadatel: ústřední škola ČOS |
Cvičitelé všestrannosti III. třídy - 1.konzultace - základní část Olomouc, Olomoucký kraj, školení cvičitelů všestrannosti III. třídy v Olomouci, pořadatel: župa | |
19.9.2015 | 8. setkání sokolů moravsko-slovenského pomezí (11:00) Lubina, Zlínský kraj, Tradiční setkání na Velké Javořině, pořadatel: T. J. Sokol Uherský Brod |
Posvícenská zábava v Českém Brodě (20:00) Český Brod, Středočeský kraj, K tanci a poslechu hraje Syntéza, pořadatel: Sokol Český Brod, župa Barákova | |
Mobilizace 1938 (7:00 - 17:30) Kladruby u Stříbra, Plzeňský kraj, Pamětní pochod v výročí mobilizace Československé branné moci, pořadatel: jiná organizace | |
19.-20.9.2015 | Bitva na Bílé hoře. Tradiční rekonstrukce bitvy, pořádaná sdruženími Bílá hora 1620 a Rytíři Koruny České o. Praha 6, Hlavní město Praha, Moderuje Václav Vydra; v sobotu v 17:00 pietní vzpomínka na padlé, pořadatel: jiná organizace |
Školení cvičitelů všestrannosti - základní část s možností doškolení cvičitelů všestrannosti Český Brod, Středočeský kraj, Návazné školení cvičitelů všestrannosti III. třídy se koná v termínu 13.-15.11.2015, přihláška je společná, pořadatel: župa Barákova | |
20.9.2015 | Výpravný muzikál Sněhová královna pro děti i pro dospělé – premiéra (11:00) Praha 1, Hlavní město Praha, Sokolská hudba (Zdeněk Barták) a choreografie (Helena Peerová), exkluzivní představení pro ČOS, pořadatel: jiná organizace |
Loutkové divadlo Babiččino koření (15:00) Uherské Hradiště, pořadatel: Uherské Hradiště | |
21.9.2015 | Soutěžní běh na 750 m na počest 750. výročí založení města (16:00) České Budějovice, Jihočeský kraj, Akce k 750. výročí založení města České Budějovice, pořadatel: Sokol České Budějovice |
21.-27.9.2015 | MOVE WEEK Všechny jednoty a župy ČOS, Celoevropská kampaň zaměřená na propagaci sportu a tělěsných aktivit, pořadatel: náčelnictvo ČOS |
23.9.2015 | 3. ročník běhu do Vyšehradských schodů - OPEN (15.00) Praha 2, Hlavní město Praha, u příležitosti oslav „Dne Sokolstva 8.10.“ a akce MOVE WEEK – hýbe se celá Evropa, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad |
Den otevřených dveří v sokolovně (15:00 - 18:00) Praha 4 - Libuš, Hlavní město Praha, akce projektu MOVE WEEK 2015, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš | |
Cyklokros Beckov 2015 (16:00) Klíčany, Středočeský kraj, Tradiční akce Sokola Veltěž, Start na kraji lesa Beckov u Klíčan, pořadatel: Sokol Veltěž, župa Barákova | |
24.9.2015 | BĚH STRMÝ DO ZÁMECKÉHO VRCHU (16:30 - 18:30) Praha 8, Hlavní město Praha, 15. ročník tradiční akce Sokola Libeň, pořadatel: Sokol Praha - Libeň |
24.-28.9.2015 | Na vodu bezpečně a technicky správně České Vrbné u Českých Budějovic, Jihočeský kraj, Č. akce 15-022, pořadatel: ústřední škola ČOS |
26.9.2015 | Podzimní sobotní dopoledne s jógou (09:00 - 13:00) Praha 4 - Libuš, Hlavní město Praha, dopoledne s jógou v libušské sokolovně, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš |
Žákovský atletický den (8:15) Říčany u Prahy, Středočeský kraj, Tradiční atletický čtyřboj, pořadatel: Sokol Říčany a Radošovice, župa Barákova | |
27.9.2015 | Badminton Praha, Hlavní město Praha, Č. akce 15-011, pořadatel: ústřední škola ČOS |
30.9.2015 | SPORTOVNÍ HRY SENIORŮ HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY (7:00 - 16:00) Praha 6, Hlavní město Praha, Pro seniory nad 60 let, pořadatel: jiná organizace |
Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).