ŘÍJEN | |
1.-26.10.2018 | Svět sletů Praha 4 - Libuš, Hlavní město Praha, Putovní výstava o všesokolských sletech, pořadatel: T. J. Sokol Libuš |
5.-6.10.2018 | Noc sokoloven Praha 4 - Libuš, Hlavní město Praha, Prohlídka sokolovny, zábavné cvičení a soutěže nejen pro děti, stolní tenis, badminton, loutkové představení od 20:00 hodin, čtení na dobrou noc, možnost přespání v sokolovně., pořadatel: T. J. Sokol Libuš |
5.-7.10.2018 | Celostátní sraz PP Drhleny, pořadatel: náčelnictvo ČOS |
Cvičitel sportovní všestrannosti III. třídy – odborná část Olomouc , ŠIII , pořadatel: ústřední škola ČOS | |
6.10.2018 | 46. sraz v přírodě – sokolská světla na vodě - Dubeč 6.10.2018 Dubeč, Hlavní město Praha, Česká obec sokolská – župy z Prahy a okolí, pořadatel: pražské župy |
6.-7.10.2018 | Sraz župních vedoucích mladších a starších žákyň Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS |
11.10.2018 | Vyšehradský dvojboj 2018 (17.00) Praha 2, Hlavní město Praha, X. ročník MEMORIÁLU EMÍLIE BLÁHOVÉ, pořadatel: T.J. Sokol Vyšehrad |
12.10.-2.12.2018 | Školení cvičitelů sokolské všestrannosti (SV) Praha Praha 4, Hlavní město Praha, Akce je pořádána za finanční podpory OV ČOS, pořadatel: pražské župy |
13.10.2018 | Feldenkrais pro děti Praha , SE , pořadatel: ústřední škola ČOS |
Florbalový seminář Olomouc , SE , pořadatel: ústřední škola ČOS | |
Chlapácký dvojboj 2018 v T.J. Sokol Radotín Praha 5 - Radotín, Hlavní město Praha, dvojboj: kruhy, pánská bradla (kategorie 0,I,II - hrazda), pořadatel: T.J. Sokol Radotín | |
13.-14.10.2018 | Sraz župních vedoucích dorostenek a mladších žen Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS |
Sraz župních vedoucích pohybových aktivit s hudbou Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS | |
Cvičitel parkouru III. třídy – 1. konzultace Praha , ŠIII , pořadatel: ústřední škola ČOS | |
19.-21.10.2018 | Sraz župních vedoucích PP upřesníme, pořadatel: náčelnictvo ČOS |
Cvičitel aerobiku III. třídy – 1. konzultace Praha , ŠIII , pořadatel: ústřední škola ČOS | |
Cvičitel zdravotní tělesné výchovy III. třídy – 1. konzultace Praha , ŠIII , pořadatel: ústřední škola ČOS | |
20.10.2018 | Gymnastika pro cvičitele – základy Olomouc , SE , pořadatel: ústřední škola ČOS |
20.-21.10.2018 | Sraz župních vedoucích žen a seniorek Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS |
24.10.2018 | Lípa republice (16:00 - 18:00) Praha 4 - Libuš, Hlavní město Praha, zasazení památného stromu ke 100. výročí založení republiky za doprovodu pěvěckého Komorního sboru Libuše, pořadatel: T. J. Sokol Libuš |
25.-28.10.2018 | Gym zóna ČOS - FOR TOYS Praha, Letňany, pořadatel: náčelnictvo ČOS |
27.10.2018 | Výlet na Křivoklát k výročí 100.let republiky (7.30) Rakovník , pořadatel: T.J.Sokol Rakovník |
27.-28.10.2018 | Seminář TGJ Olomouc , Š , pořadatel: ústřední škola ČOS |
Cvičitel parkouru III. třídy – 2. konzultace Praha , ŠIII , pořadatel: ústřední škola ČOS | |
28.10.2018 | Sokolský turistický sraz na Blaníku Louňovice, pořadatel: náčelnictvo ČOS |
Položení květin a vysazení lípy k výročí vzniku republiky (9.00) Rakovník , pořadatel: T.J.Sokol Rakovník |
Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).
Pozice na mapě evidována u 8 z 26 záznamů
Upozorňujeme, že jsou zobrazeny pouze akce, které mají v naší databázi zadanou pozici.
Pokud zde není Vaše akce uvedena či je označena nesprávná pozice. Můžete buď jako registrovaný uživatel pozici opravit či nás můžete kontaktovat.