Pořádané akce období 11 / 2017

LISTOPAD
3.-5.11.2017Gymzóna na dětské planetě - AKCE ZRUŠENA
Výstaviště Holešovice, Hlavní město Praha, AKCE ZRUŠENA z bezpečnostních důvodů, poškození areálu výstaviště - Průmyslového paláce, pořadatel: náčelnictvo ČOS
4.11.2017Pohár Komise florbalu OV ČOS
Třebíč, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Kineziotaping pro cvičitele I (10:00 - 16:30)
Králův Dvůr, Hlavní město Praha, Číslo akce 17-008, pořadatel: ústřední škola ČOS
4.-5.11.20172. nácvičný sraz sletové skladby Princezna republika
Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
2. nácvičný sraz sletové skladby Siluety
Praha, Kr.Vinohrady, pořadatel: náčelnictvo ČOS
5.11.2017Seminář pro seniory
Praha, Hlavní město Praha, Číslo akce 17-040, pořadatel: ústřední škola ČOS
10.11.2017Porada náčelnictva ČOS
Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Plavecká štafeta O pohár starostů pražských žup (18.00)
Praha 1, Hlavní město Praha, 13. ročník závodu plaveckých štafet, pořadatel: pražské župy
11.11.2017Sraz župních náčelníků a náčelnic
Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sraz župních zdravotníků ČOS
Praha, TD, každoroční sraz župních zdravotníků, pořadatel: náčelnictvo ČOS
XIV. PLES Sokola Praha VII. (20,00)
Praha 7, Hlavní město Praha, Předtančení, Občerstvení, Tombola, Kolář Band, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Praha VII
12.11.2017Seminář Zdr.TV
Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Župní sraz cvičitelů župy J.Podlipného
Praha 8, Hlavní město Praha, tradiční podzimní sraz cvičitelů a doškolovací seminář, pořadatel: župa Jana Podlipného
14.11.20178. Burza knih v libušské sokolovně (18:00 - 20:00)
Praha 4, Libuš, Hlavní město Praha, burza knih , pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš
17.11.2017TeamGym Junior/Malý TeamGym - malá oblast
Olomouc, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Praha Open - Míčový trojboj (8:40 - 16:00)
Praha 8, Hlavní město Praha, kategorie nejmladší žactvo, předškolní děti a rodiče a děti, pořadatel: pražské župy
18.11.2017Chlapi v tělocvičně
Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
25.11.2017Malý TeamGym - malá oblast
Kolín, pořadatel: náčelnictvo ČOS
TeamGym Junior/Malý TeamGym - malá oblast
Brno - Židenice, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Plavání ve sportovní všestrannosti
Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
Šibřinky 2017 (14:00 - 16:00)
Rakovník , Karneval pro děti , pořadatel: T.J.Sokol Rakovník
Akademie Sokola Libeň (16:00 - 18:00)
Praha 8, Hlavní město Praha, pořadatel: T.J Sokol Libeň
Plavecká štafeta O minipohár starostů pražských žup (9.00)
Praha 2, Hlavní město Praha, 8. ročník závodu plaveckých štafet, pořadatel: pražské župy
26.11.2017TeamGym Junior - malá oblast
Dvůr Králové, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Atletika ve sportovní všestrannosti
Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
Nalezeno 25 záznamů

Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).

 


Přehled míst konání akcí dle výběru

Vyhledat na mapě:

Vyberte vrstvu:

Pozice na mapě evidována u 12 z 25 záznamů

Upozorňujeme, že jsou zobrazeny pouze akce, které mají v naší databázi zadanou pozici.
Pokud zde není Vaše akce uvedena či je označena nesprávná pozice. Můžete buď jako registrovaný uživatel pozici opravit či nás můžete kontaktovat.