Pořádané akce období 9 / 2017

ZÁŘÍ
1.-2.9.Gymzóna na Harley Days
Výstaviště Holešovice, pořadatel: náčelnictvo ČOS
1.-3.9.Cvičební víkend Sklárna-Žihle
Rakovník, Středočeský kraj, pořadatel: T.J. Sokol Rakovník
2.9.Běh zámeckou zahradou
Zámecká zahrada Lysá nad Labem, pořadatel: Župa Barákova,T.J. Sokol Lysá nad Labem
Se Sokolem za kopečky 15. výstup na Falkenstein
Šumava, Grosser Falkenstein, Jihočeský kraj, pořadatel: náčelnictvo ČOS
2.-3.9.Noc sokoloven v Moravských Bránicích
Moravské Bránice, Jihomoravský kraj,
6.9.Fitjazz kurz
Rakovník, pořadatel: T.J. Sokol Rakovník
7.9.ART- aerobne rezistentí trénink- kurz
Rakovník, pořadatel: T.J. Sokol Rakovník
8.9.Cvičení na velkých míčích
Rakovník, pořadatel: T.J. Sokol Rakovník
9.9.Sokolské sportovní odpoledne v Horních Heřmanicích
Horní Heřmanice, Sportovní odpoledne pro rodiče s dětmi a širokou veřejnost v areálu mateřské školy v Horních Heřmanicích,
11.9.Cyklus cvičení "Zpevňujeme tělo"
Rakovník, pořadatel: T.J. Sokol Rakovník
Port de Bras- cyklus cvičení
Rakovník, pořadatel: T.J. Sokol Rakovník
Skupinový tanec pro náctileté
Rakovník, pořadatel: T.J. Sokol Rakovník
13.9.Sokolení - sportovně-zábavná akce pro širokou veřejnost
Praha 4, Libuš, Hlavní město Praha, sportovně-zábavná akce pro širokou veřejnost, pořadatel: T. J. Sokol Libuš
15.9.Seminář kineziotapingu pro běžce
Praha 2, Hlavní město Praha, nácvik tejpování při nejběžnějších běžeckých zraněních, pořadatel: jiná organizace
15.-16.9.Sportovní odpoledne a přespání v sokolovně - Nemojany
Nemojany, Jihomoravský kraj, pořadatel: Sokol Nemojany
15.9.-8.10.Školení cvičitelů všestrannosti III. třídy
Olomouc, Olomoucký kraj, obě části školení cvičitelů všestrannosti III. třídy, pořadatel: ústřední škola ČOS
16.9.Babí léto na Plešivci
, pořadatel: župa Barákova
Dance Workshop
Praha 4, Hlavní město Praha, Modern Jazz Dance a Choreografie, pořadatel: jiná organizace
Dny evropského kulturního dědictví - Sokol Libeň
Praha 8, Hlavní město Praha, Možnost prohlédnout si sokolovnu Libeň s průvodci, komentované prohlídky, pořadatel: T.J. Sokol Libeň
Setkání Sokolů na Velké Javořine
Velká Javorina, pořadatel: Sokol Uherský Brod
Sokol venku
Volyně, Jihočeský kraj, pořadatel: župa Jihočeská
Sraz župních vedoucích jógy
Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Turistický pochod krajem Dr. Miroslava Tyrše
Děčín, Ústecký kraj, pořadatel: ČOS
Tyršův Děčín
Děčín, Ústecký kraj, pořadatel: župa Severočeská - Novákova
Tyršův Děčín III.
Děčín, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Začni s badmintonem (16.9.)
Praha 1, Hlavní město Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
16.-24.9.Sokol spolu v pohybu - Líšný, Frýdštejn, Železný Brod
Železný Brod, Liberecký kraj, pořadatel: župa Jizerská
17.9.Nácvik sletové skladby pro seniory- Princezna republika
Rakovník, Středočeský kraj, pořadatel: T.J. Sokol Rakovník
Pohádkový les
Praha, Hlavní město Praha, aneb z pohádky do pohádky, pořadatel: Sokol Praha Staré Město
Sokolský výlet do Podyjí
Znojmo, pořadatel: Sokol Podomí
18.9.Gymnastika zábavnou formou - Braník
Praha 4, Hlavní město Praha,
Mini maraton v Grébovce
Praha 2, Hlavní město Praha, pořadatel: župa Jana Podlipného
Nechci sedět doma v papučích II. - Sokol Pražský
Praha , Hlavní město Praha, pořadatel: Sokol Pražský
Sokol spolu v pohybu - České Budějovice: Pojďte si šplhnout!
České Budějovice, Jihočeský kraj, Otevřená akce pro veřejnost, pořadatel: Sokol České Budějovice
Soutěž ve šplhu Tarzan - Vyškov
Vyškov, pořadatel: župa Dr. Bukovského
Sportovní hry dětí + volejbalový turnaj - Chotyně
Chotyně, Liberecký kraj,
18.-19.9.Otevřená cvičení pro seniory a rodiče s dětmi - Černošice
Černošice, pořadatel: Sokol Černošice
18.-21.9.Sokol - aneb buďme spolu v pohybu - Týniště nad Orlicí
Týniště nad Orlicí,
Veřejné cvičební hodiny - Hradec Králové
Hradec Králové,
18.-22.9.Cvičte s námi - Valašské Meziříčí
Valašské Meziříčí, pořadatel: Sokol Valašské Meziříčí
Každý den v Sokole - Kutná Hora
Kutná Hora, pořadatel: Sokol Kutná Hora
Každý den v sokole - Kutná Hora
Kutná Hora, pořadatel: Sokol Kutná Hora
Otevřené cvičební lekce + Noc sokoloven - Červené Janovice
Červené Janovice, pořadatel: Sokol Červené Janovice
Sokol spolu v pohybu - Volyně
Volyně,
18.-23.9.Sokol spolu v pohybu - Přerov
Přerov, pořadatel: Sokol Přerov
Sokol spolu v pohybu - Svitávka
Svitávka,
Sokol spolu v pohybu - Vrchoslavice
Němčice nad Hanou, pořadatel: Sokol Vrchoslavice
Týden otevřených dveří
Brno, pořadatel: Sokol Brno
18.-24.9.Den otevřených dveří - ukázkové hodiny - Milevsko
Milevsko, Jihočeský kraj, pořadatel: Sokol Milevsko
Sokol spolu v pohybu - České Meziříčí
České Meziříčí, pořadatel: Sokol České Meziříčí
Sokol spolu v pohybu - Hluboká nad Vltavou
Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj,
Sokol spolu v pohybu - Hradec Králové
Hradec Králové, Královéhradecký,
Sokol spolu v pohybu - Jedovnice
Jedovnice, pořadatel: Sokol Jedovnice
Sokol spolu v pohybu - Písek
Písek, Jihočeský kraj,
Sokol spolu v pohybu - Proskovice
Ostrava - Proskovice, pořadatel: Sokol Proskovice
Sokol spolu v pohybu - Strážná
Lanškroun,
Sokol spolu v pohybu 2017
Česká republika, Zábava, cvičení, diagnostika, nové pohybové trendy, poznání pro tělo i ducha – to je atraktivní projekt Sokol týden v pohybu, který proběhne v týdnu 18. - 24. září 2017, pořadatel: ČOS
Sokol spolu v pohybu v Dobříši
Dobříš, Středočeský kraj, pořadatel: Sokol Dobříš
Týden otevřených dveří - Plzeň
Plzeň, Plzeňský kraj,
19.9.70 minut dětského aerobiku - Ostroměř
Ostroměř, pořadatel: Sokol Ostroměř
Běh parkem - Kunratice
Praha 4, Hlavní město Praha, pořadatel: Sokol Kunratice
Cvičit se dá v každém věku - Vyškov
Vyškov, pořadatel: Sokol Vyškov
Den otevřených dveří v sokolovně - České Budějovice
České Budějovice, Jihočeský kraj, pořadatel: Sokol České Budějovice
Florbalové odpoledne - Ostroměř
Ostroměř, pořadatel: Sokol Ostroměř
Pohádkové cvičení - Ostroměř
Ostroměř, pořadatel: Sokol Ostroměř
Předškoláci v Sokole Pečky
Pečky, Středočeský kraj, Sportovní akce pro předškoláky a žáky prvního stupně základních škol., pořadatel: Sokolovna Pečky
Sokol spolu v pohybu - České Budějovice
České Budějovice, Jihočeský kraj, pořadatel: Sokol České Budějovice
Sokolení - Mladá Boleslav
Mladá Boleslav, pořadatel: Sokol Mladá Boleslav
Z pohádky do pohádky - Braník
Praha 4, Hlavní město Praha,
19.-23.9.Sokol spolu v pohybu - Mochov
Mochov, Středočeský kraj,
20.9.Kondiční cvičení - Adamov
Adamov, pořadatel: Sokol Adamov
Nácvik sletové skladby Ženobraní
Rakovník, pořadatel: T.J. Sokol Rakovník
Sokolení - Kroměříž
Kroměříž, pořadatel: Sokol Kroměříž
20.-22.9.VÝCVIK SOKOLŮ U HRADNÍ STRÁŽE
Praha, Hlavní město Praha, Vzdělavatelský odbor ČOS ve spolupráci s Hradní stráží zve sokoly a sokolky na výcvik pořadové přípravy u Hradní stráže, pořadatel: vzdělavatelský sbor
21.9.Běh strmý do zámeckého vrchu
Praha 8, Hlavní město Praha, Tradiční závod pro všechny věkové kategorie (od rodičů s kočárky až po seniory) v libeňském parku. Trať 199 m s převýšením 29 m., pořadatel: T.J. Sokol Libeň
Hýbejte se s námi - Lhotka
Praha 4, Hlavní město Praha, pořadatel: Sokol Lhotka
Netradiční pohybové hry- Braník
Praha 4, pořadatel: Sokol Braník
Podzimní minicup v přehazované - Mnichovo Hradiště
Mnichovo Hradiště, pořadatel: Sokol Mnichovo Hradiště
Pohádkový les - Znojmo
Znojmo, pořadatel: Sokol Znojmo
Rodinné sportovní hry a drakiáda v Pardubicích
Pardubice, Sportovní hry spojené s drakiádou pro děti od 3 do 15 let a jejich rodiče., pořadatel: Hřiště Pardubice
Sokol spolu v pohybu - Olomouc
Olomouc, pořadatel: Sokol Olomouc
Turnaj smíšených družstev v bowlingu - Přerov
Přerov-Předmostí, pořadatel: Sokol Beňov
22.9.Basic Fitjazz® Workshop
Praha 4, Hlavní město Praha, Praktický seminář Fitjazzu®, pořadatel: jiná organizace
Běh naděje - Vratimov
Vratimov, pořadatel: Sokol Vratimov
Kulturně sportovní odpoledne - Hodonín
Hodonín, pořadatel: Sokol Hodonín
Nasavrcké sokolení
Nasavrky, pořadatel: Sokol Nasavrky
Noc sokoloven
celá ČR, noc sokoloven 2017, pořadatel: vzdělavatelský sbor
Noc sokoloven - Němčice nad Hanou
Němčice nad Hanou, pořadatel: Sokol Němčice nad Hanou
Noc sokoloven - Ostroměř
Ostroměř, pořadatel: Sokol Ostroměř
Noc sokoloven - Prostějov
Prostějov, pořadatel: Sokol Prostějov
Noc sokoloven - Sokol Vratimov
Vratimov, pořadatel: Sokol Vratimov
Noc sokoloven - Vyškov
Vyškov, pořadatel: Vyškov
Noc sokoloven - Znojmo
Znojmo, pořadatel: Sokol Znojmo
Noc sokoloven -Spořilov
Praha 4, Hlavní město Praha, pořadatel: Sokol Spořilov
Noc sokoloven a sletová štafeta
České Budějovice, Jihočeský kraj, Noc sokoloven, zde spojená se sletovou štafetou, kterou potom v sobotu ráno předají zástupci naší jednoty dál po trase, pořadatel: Sokol České Budějovice
Noc sokoloven v Červených Janovicích
Červené Janovice, Středočeský kraj,
Noc Sokoloven v Moravských Knínicích
Sokolovna Moravské Knínice, Noc sokoloven si mohou v sokolovně v Moravských Knínicích užít účastníci od 6 do 60 let.,
Noční turnaj - Milevsko
Milevsko, Jihočeský kraj, pořadatel: Sokol Milevsko
Soutěžní odpoledne - Nové Bránice
Nové Bránice, pořadatel: Sokol Nové Bránice
Zpívánky
Adamov, pořadatel: Sokol Adamov
22.-23.9.Noc sokoloven
Praha 4 - Libuš, Hlavní město Praha, Noc sokoloven v libušské sokolovně, pořadatel: T. J. Sokol Libuš
Noc sokoloven - Moravské Budějovice
Moravské Budějovice, pořadatel: Sokol Moravské Budějovice
Sportovní odpoledne, Noc sokoloven, Muzikál - Oslavany
Oslavany, pořadatel: Sokol Oslavany
22.-24.9.Sletová štafeta 2017 - dopis župám
Praha 1, Hlavní město Praha, Tentokrát opět dostředivá, cíl v Tyršově domě v Praze, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sokol stále v pohybu - Holice
Holice, pořadatel: Sokol Holice
22.9.-5.11.Cvičitel aerobiku III. třídy - ŠKOLENÍ ZRUŠENO Z DŮVODU NEDOSTATEČNÉHO POČTU PŘIHLÁŠENÝCH
Praha 1, Hlavní město Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
Cvičitel seniorů III. třídy
Praha 1, Hlavní město Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
23.9.Akademie a sportovní hry - Brno
Brno,
Aktivity pro rodiny s dětmi - Ostroměř
Ostroměř, pořadatel: Sokol Ostroměř
Běh naděje - Louny
Louny, pořadatel: Sokol Louny
Cesta za hledáním pokladu v Mnichově Hradišti
Mnichovo Hradiště, Dobrodružná akce pro širokou veřejnost v Mnichově Hradišti.,
Cyklistické závody pro děti - Kněžmost
294 02, pořadatel: Sokol Kněžmost
Pětiboj - Alšovice
Alšovice, pořadatel: Sokol Alšovice
Podzimní sobotní dopoledne s jógou v libušské sokolovně
Praha 4 - Libuš, Hlavní město Praha, dopoledne s jógou v libušské sokolovně, pořadatel: T. J. Sokol Libuš
Pochod okolo Přemyslovic
Přemyslovice, pořadatel: Sokol Přemyslovice
Sokol dnes - Vyškov
Česká republika,
Sokol nás baví v Brně
Brno, Tyršův sad, Jihomoravský kraj, Zábavný den pro rodiny s dětmi v Tyršově sadě v Brně.,
Sokol Open a župní akademie v Moravských Budějovicích
Moravské Budějovice, Zábavná akce pro děti a aktivní veřejnost v sokolovně v Moravských Budějovicích.,
Sokol týden v pohybu - Sokol Open + župní akademie - Moravské Budějovice
Moravské Budějovice,
Sokolení 2017 - Kerhartice
Ústí nad Orlicí - Kerhartice, pořadatel: Sokol Kerhanice
Sokolská plavba po Vltavě
Praha, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sportovní den - Hřivice
Hřivice, pořadatel: Sokol Hřivice
Turistický výlet - poznávání okolí Mnichova Hradiště
Mnichovo Hradiště, pořadatel: Sokol Mnichovo Hradiště
Turnaj ve volejbalu - Lhotka
Praha 4, Hlavní město Praha,
23.-24.9.Noc sokoloven v Unhošti
Unhošť, Středočeský kraj,
24.9.Hry pro všechny- Adamov
Adamov, pořadatel: Adamov
Otevřený turnaj v pétanque - Syrovice
Syrovice, pořadatel: Syrovice
Sletová štafeta - Hostivař
Praha 10, Hlavní město Praha, doprovodný program v Sokole Praha - Hostivař, pořadatel: župa Jana Podlipného
Sletová štafeta - závěrečný doběh
Praha, TD, závěr Sletové štafety, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sokol spolu v pohybu - Děčín
Děčín,
Sokol spolu v pohybu v Děčíně
Děčín, OC Pivovar, Ústecký kraj, Sportovní den pro rodiny s dětmi v OC Pivovar Děčín.,
Sokolení - Benátky nad Jizerou
Benátky nad Jizerou,
28.9.Turistika dospělých - Heřmanice u Frýdlantu
Česká republika, pořadatel: Župa Ještědská
29.9.-22.10.Cvičitelé RDPD III. Třídy
Olomouc, Olomoucký kraj, školení ve spolupráci s ÚCS RDPD, pořadatel: ústřední škola ČOS
30.9.župní doškolovací seminář s Helenou Peerovou – Fitjazz / Musical Dance
Šestajovice, pořadatel: župa Barákova
Nalezeno 135 záznamů

Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).

 


Přehled míst konání akcí dle výběru

Vyhledat na mapě:

Vyberte vrstvu:

Pozice na mapě evidována u 108 z 135 záznamů

Upozorňujeme, že jsou zobrazeny pouze akce, které mají v naší databázi zadanou pozici.
Pokud zde není Vaše akce uvedena či je označena nesprávná pozice. Můžete buď jako registrovaný uživatel pozici opravit či nás můžete kontaktovat.