9.7.Volejbalový turnaj O chlenskou husu
Chleny, pořadatel: T.J. Sokol Chleny
11.-29.7.Příměstský gymnastický tábor
Příbram, pořadatel: T.J. Sokol Příbram
Příměstský gymnastický tábor
Příbram, pořadatel: T.J. Sokol Příbram
11.-15.7.Příměstský tábor Gymnastikou kolem světa
Uherské Hradiště, pořadatel: T.J. Sokol Uherské Hradiště
Příměstský tábor I.-2022
Praha - Karlín, pořadatel: T.J. Sokol Karlín
příměstský tábor sokola Olomouc - Nové Sady
Olomouc - Nové Sady, pořadatel: T.J. Sokol Olomouc - Nové Sady
Přímětský tábor – PŘÍRODA KOLEM NÁS
Proseč pod Ještědem, pořadatel: T.J. Sokol Proseč pod Ještědem
15.7.Letní kino 1 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
16.7.Italská noc I 2022 Dolní Újezd
Dolní Újezd u Litomyšle, pořadatel: T.J. Sokol Dolní Újezd
Koncert MTO Universal Praha
Železný Brod, pořadatel: T.J. Sokol Bzí
16.-30.7.Sokolský tábor
Jiřetín pod Jedlovou, pořadatel: župa
Sokolský tábor
Jiřetín pod jedlovou, pořadatel: župa
16.-17.7.Zbrašínská pouť
Zbrašín, pořadatel: T.J. Sokol Zbrašín - Hořany
16.-30.7.Letní tábor - Ostružnu u Jičína 10. ročník
, pořadatel: T.J. Sokol Mšené Lázně
17.7.Maratón a půlmaratón Těpeře 2022
Těpeře, pořadatel: T.J. Sokol Těpeře
turnaj v minikopané
Benešov u Semil, pořadatel: T.J. Sokol Benešov u Semil
18.-22.7.Příměstský tábor Survival camp
Uherské Hradiště, pořadatel: T.J. Sokol Uherské Hradiště
18.-23.7.Příměstský tábor Třemošná 2022
Třemošná, pořadatel: T.J. Sokol Třemošná
Sokolský tábor
Sociální objekt obce Valdice 50711 "Zahrada u mostu", pořadatel: župa
23.7.Memoriál Bohouše Nováčka 2022 Dolní Újezd
Dolní Újezd u Litomyšle, pořadatel: T.J. Sokol Dolní Újezd
Přehlídka countryových kapel
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
24.7.Hodový turrnaj v NH
Rokytnice, pořadatel: T.J. Sokol Rokytnice
25.-29.7.Příměstský tábor Cestování časem
Uherské Hradiště, pořadatel: T.J. Sokol Uherské Hradiště
30.7.-6.8.Tábor Spartan
Doksy, pořadatel: T.J. Sokol Maxičky
30.7.Turnaj v líném tenise
Okrouhlice, pořadatel: T.J. Sokol Okrouhlice
31.7.-13.8.Letní tábor Stěžov
, pořadatel: T.J. Sokol Příbram
6.-13.8.Letní tábor Sokol Veselíčko 2022
Hněvkov, pořadatel: T.J. Sokol Veselíčko
6.8.Retrohraní se Sokolem 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Vystoupení na akci 100+
Náklo, pořadatel: T.J. Sokol Náklo
7.8.běh z Benešova na Zlaté návrší
Benešov u Semil, pořadatel: T.J. Sokol Benešov u Semil
7.-14.8.Dětský tábor Pleš
Pleš, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň III. - Bory
8.-12.8.Příměstský tábor Sokol Praha VII
Praha, pořadatel: T.J. Sokol Praha VII
Příměstský tábor všestrannosti
Říčany, pořadatel: T.J. Sokol Říčany a Radošovice
Příměstský Tábor .. sportovní
, pořadatel: T.J. Sokol Mšené Lázně
13.8.Italská noc II 2022 Dolní Újezd
Dolní Újezd u Litomyšle, pořadatel: T.J. Sokol Dolní Újezd
Košovská smeč
Lomnice nad Popelkou , pořadatel: T.J. Sokol Košov
Rozmarýnové hody 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Se Sokolem na kopečky 12. výstup na Vrchmezí
Orlické hory, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
14.-27.8.Tábor Ledet 2022
Rajnochovice, pořadatel: T.J. Sokol Uherské Hradiště
15.-19.8.LETNÍ SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2022
ŽIVANICE, pořadatel: T.J. Sokol Živanice
Příměstský tábor II.-2022
Praha - Karlín, pořadatel: T.J. Sokol Karlín
18.-21.8.Cyklistický sraz
Duchcov, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Pochod Giacoma Casanovy
Duchcov, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
19.-21.8.Sokolské letní stanování
Zbrašín, pořadatel: T.J. Sokol Zbrašín - Hořany
21.8.Open přebor ČOS ve volejbalu kadetek a juniorek
Olomouc, pořadatel: Česká obec sokolská
26.-27.8.Bourání tábora 2022 Olomouc-Bělidla
Táborová základna T.J. Sokol Olomouc-Bělidla - Doloplazy, pořadatel: T.J. Sokol Olomouc - Bělidla
26.-28.8.XVII. setkání historických motocyklů čsl. výroby
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Trenér mažoretek III. třídy
118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
27.8.letní kino 2 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Loučení s prázdninami 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Rozloučení s létem 2022
Bratříkov, pořadatel: T.J. Sokol Bratříkov
Sportovní den
Jílové u Prahy, pořadatel: T.J. Sokol Jílové u Prahy
Volejbalový turnaj s grilováním
Děčín, pořadatel: T.J. Sokol Děčín
1.-30.9.ŽENY V BĚHU
ŽIVANICE, pořadatel: T.J. Sokol Živanice
3.9.Běh zámeckou zahradou 2022
Lysá nad Labem, pořadatel: T.J. Sokol Lysá nad Labem
Souboj obcí Podoubraví
Nová Ves u Chotěboře, pořadatel: T.J. Sokol Nová Ves u Chotěboře
6.9.Turnaj v kulečníku 2 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
7.-9.9.Cvičitelé všestrannosti III. třídy
Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
8.9.Náčiní ve cvičení žákyň a dorostenek
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Seniorské hry 2022
Železný Brod, pořadatel: T.J. Sokol Železný Brod
9.-11.9.Celostátní sraz PP
, SET, pořadatel: náčelnictvo ČOS
9.9.Dětský den v Sokole Radotín
Praha-Radotín, pořadatel: T.J. Sokol Radotín
Fotbalový turnaj dětí v rámci Týnských hodů
Týn nad Bečvou, pořadatel: T.J. Sokol Týn nad Bečvou
Míčové hry do hodin žactva a dorostu
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
9.-11.9.Mezinárodní seminář pro cvičitele RDPD (PACH 2022)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
10.9.Fotbalový zápas "staří vs.mladí"
Lesopark - Týn n/B, pořadatel: T.J. Sokol Týn nad Bečvou
Raptor Děčín 2022
Děčín, pořadatel: T.J. Sokol Maxičky
Sobotní večeře - Dočesná
Bratříkov, pořadatel: T.J. Sokol Bratříkov
sportovní den Přílepy
Přílepy, pořadatel: T.J. Sokol Přílepy
Turistický pochod "Se Sokolem za Rampušákem" 2022
Černilov, pořadatel: T.J. Sokol Černilov
Valšácké hry
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
11.9.JIlemnická 10
JIlemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
Po hornických stezkách 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
12.9.Dětský den + akademie
Praha, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
12.-16.9.Týden otevřených dveří
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
14.9.Sokolení Sokol spolu v pohybu MB
Mladá Boleslav, pořadatel: T.J. Sokol Mladá Boleslav
16.9.Párová a silová akrobacie
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
16.-18.9.Tyršův Děčín září 2022
Děčín, pořadatel: Česká obec sokolská
Cvičitelé sportovní všestrannosti III. třídy
Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
17.9.Pod křídly Sokola 160 let
Olomouc- Nemilany, pořadatel: T.J. Sokol Olomouc - Nemilany
Podolský sokolman 2022
Podolí u Uherského Hradiště, pořadatel: T.J. Sokol Podolí
Ponikelské posvícení 2022
Poniklá, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá
17.-18.9.Přebor ČOS ve florbalu
Enteria aréna, pořadatel: Česká obec sokolská
17.9.Sokolská plavba
Děčín, SET, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Turistický pochod Krajem Dr. Miroslava Tyrše
Děčín, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Hýbeme se se Sokolem 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Jak uchopit svět nohama - seminář o dětské noze (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
18.9.Sraz župních vedoucích jógy
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Výlet na Tyršův Děčín
Děčín, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
Noha a její ploska (dospělí) (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
21.9.Sokolení-sportovní odpoledne pro děti i dospělé
Praha 4 - Libuš, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš
22.9.valšácký bloudil
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
23.-25.9.Cvičitel RDPD II. třídy - 3. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Cvičitel sportovní všestrannosti II. třídy - 3. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
23.9.Den se Sokolem
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
23.-25.9.Ovládání plavidel - seminář PP
České Vrbné, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
23.-30.9.Sokol spolu v pohybu září 2022
Česká republika, pořadatel: ČOS
24.9.-2.10.2. komárovský korienťák
Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
24.9.Kácení máje / stárkovské sele 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Noční běh - noční korienťák
Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
Pochod na svatováclavské trhy Ivančice 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
VIII. národní přehlídka sokolských folklorních souborů Slatiňany
Slatiňany, pořadatel: T.J. Sokol Slatiňany
Volejbalový turnaj - mix 4+2 - Memoriál Blaženy Vavřenové - 6. ročník
Roudnice nad Labem, pořadatel: T. J. Sokol Roudnice nad Labem
27.9.Dětské podzimní atletické závody
Nová Paka, pořadatel: T.J. Sokol Nová Paka
28.9.70.000 kroků Jizerskými horami
Zásada, pořadatel: T.J. Sokol Zásada
1.10.41.ročník Běh Karlínským sadem
Praha 8 - Karlín, pořadatel: T.J. Sokol Karlín
1.-2.10.Sraz župních vedoucích mladších a starších žákyň
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
2.10.Drakiáda na Kopajnách 2022
Čebín, pořadatel: T.J. Sokol Čebín
7.10.Akce k památnému dni sokolstva 2022
Uherské Hradiště, pořadatel: T.J. Sokol Uherské Hradiště
7.-9.10.Cvičitel seniorů III. třídy
118 01 Praha 1 - Malá Strana, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
8.10.Divadelní představení Kaktusový květ
Strančice, pořadatel: T.J. Sokol Strančice
Památný den Sokolstva
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
Památný den Sokolstva 2022 v MB
Mladá Boleslav, pořadatel: župa
Památný den sokolstva-večer sokolských světel
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Pouštění světel po Jizeře 2022
Železný Brod, pořadatel: T.J. Sokol Železný Brod
Sobotní večeře - Památný den sokolstva
Bratříkov, pořadatel: T.J. Sokol Bratříkov
8.-9.10.Sraz župních vedoucích seniorek
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sraz župních vedoucích žen
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
8.10.Náčiní ve cvičení žákyň a dorostenek (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
9.10.Chlapácký dvojboj 2022
Praha-Radotín, pořadatel: T.J. Sokol Radotín
Míčové hry do hodin žactva a dorostu (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
11.10.Večer sokolských světel 2022 Olomouc-Bělidla
Lávka přes řeku Bystřičku, pořadatel: T.J. Sokol Olomouc - Bělidla
14.-16.10.Sraz župních vedoucích PP, Pramen řeky Rokytky
Říčany, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
15.10.Netradiční kulturní památky
Praha, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
15.-16.10.Sraz župních vedoucích RDPD
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
16.10.Párová a silová akrobacie (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
21.-23.10.Cvičitel RDPD II. třídy - 4. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Cvičitel sportovní všestrannosti II. třídy - 4. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
21.10.Strašidelné odpoledne 2022
Kralupy nad Vltavou, pořadatel: T.J. Sokol Kralupy nad Vltavou
22.10.Sraz župních vedoucích dorostenek a mladších žen
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
22.-23.10.Svatohavelská zábava
Panenský Týnec, pořadatel: T.J. Sokol Panenský Týnec
22.10.Valšácký bál
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
Rozhodčí florbalu ČOS (09:00 - 17:00)
Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
23.10.Využití bosu v hodinách všestrannosti (09:00 - 14:30)
Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
28.10.Podomské Prďák
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Pochod na Říp
Roudnice nad Labem, pořadatel: Česká obec sokolská
4.11.Porada náčelnictva ČOS
Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
5.-6.11.Sraz župních náčelníků a náčelnic
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
5.11.Stezka odvahy 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
6.11.Playfight/Inspirace do hodin pro muže
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Inspirace do hodin pro muže (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
Pohádkové cvičení nejen pro předškoláky II (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
10.11.Akademie Sokol Karlín
Praha 8 Karlín, pořadatel: T.J. Sokol Karlín
11.-13.11.Cvičitel RDPD II. třídy - 5. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Cvičitel sportovní všestrannosti II. třídy - 5. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
12.11.Loutkové divadlo
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Posvícenské posezení s vepř. hody
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Společenský večer Sokola 2022
Železný Brod, pořadatel: T.J. Sokol Železný Brod
Svatomartinská zábava 2022
Poniklá, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá
18.-20.11.Cvičitel seniorů III. třídy - 2. konzultace
Praha, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
19.11.Losovaný turnaj ve volejbale 2022
Poniklá, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá
22.11.Turnaj v kulečníku3 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
26.11.Festival amatérských kapel
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
gala večer
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
Kateřinská zábava v Čebíně 2022
Čebín, pořadatel: T.J. Sokol Čebín
Plavání II.
Kozinova ul., pořadatel: Sokolská župa Plzeňská
Předvedení sletových skladeb
Praha, Kr.Vinohrady, pořadatel: náčelnictvo ČOS
27.11.mikulášská pro děti Valcha
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
Akademie 2022
Praha, Hlavní město Praha, pořadatel: T.J. Sokol Libeň
župní doškolovací sraz (09:00 - 14:00)
Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
28.11.Vítání Krakonoše
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
3.-4.12.Cvičitel RDPD II. třídy - zkoušky
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Cvičitel sportovní všestrannosti II. třídy - zkoušky
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
3.12.Předvánoční setkání cvičitelů
Praha, TD, SET, pořadatel: náčelnictvo ČOS
5.12.Mikuláš v ulicích 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Mikulášská a čertovská
Letohrad, pořadatel: T.J. Sokol Lukavice u Letohradu
7.12.Mikulášská nadílka
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
10.12.Painbolový turnaj
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
Vánoční trhy v Padochově 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
11.12.Adventní koncert Huntířov
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
12.12.Vánoční speciál pro věrnou gardu
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
14.12.Vánoční speciál
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
Zpíváme koledy před MŠ 2022
Padochov - MŠ, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
17.12.Vánoční turnaj v malé kopané
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
XIX. Vánoční lidové zvyky s Formany
Slatiňany, pořadatel: T.J. Sokol Slatiňany
24.12.Vánoční bruslení 2022
Třemošná, pořadatel: T.J. Sokol Třemošná
25.12.turnaj v šachu a dámě
Benešov u Semil, pořadatel: T.J. Sokol Benešov u Semil
26.12.Štěpánská zábava
Rokytnice, pořadatel: T.J. Sokol Rokytnice
27.12.rozsvícení stromečku
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
28.12.Netradiční pětiboj na Košově
Lomnice nad Popelkou, Košov 2, pořadatel: T.J. Sokol Košov
29.12.Badmintonový turnaj 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Silvestrovský turistický pochod
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
30.12.Silvestrovský pochod s obědem
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
31.12.Silvestr na sokolovně 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Silvestrovský běh 2022
Lysá nad Labem, pořadatel: T.J. Sokol Lysá nad Labem
Silvestrovský výšlap - ukončení roku 2022
Velké Pavlovice, pořadatel: T.J. Sokol Velké Pavlovice
14.1.2023Šibřinky
Rokytnice, pořadatel: T.J. Sokol Rokytnice
15.1.2023Dětské šibřinky
Rokytnice, pořadatel: T.J. Sokol Rokytnice
11.3.2023Dětský maškarní karneval Lukavice
56151 Letohrad, pořadatel: T.J. Sokol Lukavice u Letohradu
Fotbalový ples
Rokytnice, pořadatel: T.J. Sokol Rokytnice