1.12.Chodíme pro radost
Pražské Jezulátko, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
2.12.Mikulášská akademie v T.J.Sokol Pardubice I
Pardubice, pořadatel: T.J. Sokol Pardubice I.
Mikulášská cvičební hodina gymnastiky a předškolních dětí
Mladá Boleslav, pořadatel: T.J. Sokol Mladá Boleslav
Mikulášská nadílka T.J.Sokol Praha Královské Vinohrady (17:00 - 18:00)
Praha 2, Hlavní město Praha, pořadatel: T. J. Sokol Praha Králůovské Vinohrady
4.12.Mikulášská besídka Koterov
Plzeň - Koterov, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Koterov
4.-5.12.Cvičitel zdravotní tělesné výchovy III. třídy, zkoušky
, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
4.12.Mikulášská taneční zábava s nadílkou pro dospělé (19:00 - 23:00)
Praha 2, Hlavní město Praha, pořadatel: T. J. Sokol Praha Králůovské Vinohrady
Memoriál Ády Hochmanna - 17. ročník (8.30)
Praha 2, Hlavní město Praha, pořadatel: T. J. Sokol Pražský
5.12.Hrátky s Mikulášem 2021
Chocerady, pořadatel: T.J. Sokol Chocerady
Mikulášská nadílka 2021
Blovice, pořadatel: T.J. Sokol Blovice
Mikulášská nadílka v Křimicích
Křimice, pořadatel: T.J. Sokol Křimice
8.12.Chodíme pro radost
Praha Vítkov, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
předvánoční mikuláška hodina
Sokol Plzeň V., pořadatel: T.J. Sokol Plzeň V
9.12.Školení Google: III. VYHLEDÁVÁNÍ (16:00 - 17:00)
, pořadatel: ústřední škola ČOS
10.-12.12.Instruktor gymnastiky 10. konzultace
, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
11.12.Painbolový turnaj
Sokol Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
Předvánoční benefiční večer
Kroměříž, pořadatel: T.J. Sokol Kostelany
Předvánoční tvoření a dětská diskotéka
Kroměříš, pořadatel: T.J. Sokol Kostelany
TeamGym Junior - oblast východ
Olomouc, pořadatel: náčelnictvo ČOS
TeamGym Junior - oblast západ
120 00 Praha 2-Vinohrady, pořadatel: náčelnictvo ČOS
12.12.Malý TeamGym - oblast východ
Olomouc, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Malý TeamGym - oblast západ
120 00 Praha 2-Vinohrady, pořadatel: náčelnictvo ČOS
15.12.Chodíme pro radost
Praha Lhotka, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
16.12.Vánoční hodina T. J. Sokol Praha Královské Vinohrady (16:30 - 18:00)
Praha 2, Hlavní město Praha, pořadatel: T. J. Sokol Praha Královské Vinohrady
17.12.Adventní koncert
Cítov, pořadatel: T.J. Sokol Cítov
Adventní světýlka
Praha, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
22.12.divadelní představení
Sokol Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
24.12.vánoční bruslení
Třemošná, pořadatel: T.J. Sokol Třemošná
26.12.Štěpánský běh
Syrovice, pořadatel: T.J. Sokol Syrovice
29.12.Netradiční pětiboj na Košově
Lomnice nad Popelkou, Košov, pořadatel: T.J. Sokol Košov
Vánoční turnaj ve stolním tenise
Jasenná, pořadatel: T.J. Sokol Jasenná
7.-9.1.2022Nejen pohybem živ je Sokol
118 01 Malá Strana, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Instruktor gymnastiky, zkoušky
, pořadatel: ústřední škola ČOS
21.-23.1.2022Zimní seminář PP
Jeseníky, pořadatel: náčelnictvo ČOS
29.1.2022Přebor ČOS TeamGym Junior
118 01 Malá Strana, pořadatel: náčelnictvo ČOS
3.2.2022Školení Google: V. DOKUMENTY GOOGLE (16:00 - 17:00)
, pořadatel: ústřední škola ČOS
20.-22.5.2022Přebor ČOS ZZZ
Olomouc - Radíkov, pořadatel: náčelnictvo ČOS
27.-29.5.2022Přebor ČOS ve všestrannosti mladšího žactva
Pardubice, pořadatel: náčelnictvo ČOS
3.-5.6.2022Přebor ČOS ve všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých
Praha, pořadatel: náčelnictvo ČOS
16.-17.9.2022Raptor Děčín 20222
Děčín, pořadatel: T.J. Sokol Maxičky