26.6.Vinohradské gymnastické radovánky (16.00 - 19.30)
Praha 2, Hlavní město Praha, pořadatel: T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady
29.6.-5.7.Prázdninová škola mladých pomahatelů
Praha, Č. akce 2019-023, pořadatel: ústřední škola ČOS
29.6.Velká cena Nového Města nad Metují v athénském šplhu (12:30 - 16:00)
Nové Město nad Metují, Královéhradecký, Závod ve šplhu na 14 m dlouhém laně, závody pro žactvo do výšky 3 m, dorost 4,5m a příchozí 4,5m, pořadatel: T.J. Sokol Nové Město nad Metují
Veteráni 2019 (14:00 - 24:00)
Smržice, Olomoucký kraj, 44. sraz volejbalových veteránů Smržice,
7.-13.7.Gymnaestrada
Dornbirn, pořadatel: jiná organizace
13.7.Se Sokolem na kopečky 2. výstup na Šerák
Hrubý Jeseník, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
10.8.Se Sokolem na kopečky 3. výstup na Kraví horu
Novohradské hory, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
22.-25.8.Pochod Giacoma Casanovy, cyklistický sraz
Duchcov, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
4.-6.9.Výcvik sokolu u Hradní stráže – podzimní termín
Praha, Hlavní město Praha, pořadatel: ČOS
13.-15.9.Celostátní sraz PP
upřesníme, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
13.9.2019-7.3.2020Cvičitel rodičů a dětí, předškolních dětí II. třídy
Praha, Č. akce 2019-025, pořadatel: ústřední škola ČOS
Cvičitel sportovní všestrannosti II. třídy
Praha, Č. akce 2019-024, pořadatel: ústřední škola ČOS
14.9.Turistický pochod
Děčín, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
14.-15.9.Tyršův Děčín V.
Děčín, SET, pořadatel: náčelnictvo ČOS
16.-22.9.Sokol spolu v pohybu
ČR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
18.9.Sokolení (14:00 - 17:00)
Praha 4 - Libuš, Hlavní město Praha, Sportovně-zábavná akce pro děti a dospělé v rámci projektu Sokol spolu v pohybu, pořadatel: T. J. Sokol Libuš
20.-22.9.Rekondiční pobyt
Poněšice, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
21.9.Sokolská plavba po Vltavě
Praha, SET, pořadatel: náčelnictvo ČOS
22.9.Sraz župních vedoucích jógy
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
28.9.Motivace lidovou písničkou I
Praha, Č. akce 2019-026, pořadatel: ústřední škola ČOS
5.-6.10.Sraz župních vedoucích mladších a starších žákyň
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
12.-13.10.Sraz župních vedoucích dorostenek a mladších žen
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sraz župních vedoucích pohybových aktivit s hudbou
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
12.10.Chlapácký dvojboj 2019 (8.00 - 14.00)
Praha 5 - Radotín, Hlavní město Praha, Dvojboj: kruhy, pánská bradla (kategorie 0,I,II -hrazda), pořadatel: T.J. Sokol Praha Radotín
18.-20.10.Sraz župních vedoucích PP
upřesníme, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
19.10.Feldenkrais pro děti – podzim
Praha, Č. akce 2019-027, pořadatel: ústřední škola ČOS
19.-20.10.Sraz župních vedoucích žen a seniorek
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
28.10.Výstup na Říp
Roudnice nad Labem, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
2.-3.11.Sraz župních vedoucích RDPD
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
8.11.2019-12.1.2020Cvičitel jógy III. třídy
Praha, Č. akce 2019-028, pořadatel: ústřední škola ČOS
8.11.Porada náčelnictva ČOS
Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
9.11.Parkour pro začátečníky
Praha, Č. akce 2019-029, pořadatel: ústřední škola ČOS
Sraz župních náčelníků a náčelnic
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sraz župních zdravotníků ČOS
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
16.11.Seminář pro cvičitele seniorů
Praha, Č. akce 2019-030, pořadatel: ústřední škola ČOS
Seminář ZTv
T. J. Čtyři Dvory, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS