Sokol.Cz

Pořádané akce v rámci Sokola:

Zdroj dat: www.sokol.cz

ZÁŘÍ
21.9.Putování za Fabiánem
Jince, pořadatel: sokolovna Jince
Sportování
Předklášteří, pořadatel: T.J. Sokol Předklášteří
Sportujeme všichni spolu.
Holešov, pořadatel: T.J. Sokol Holešov
22.9.CYKLOHRÁTKY
Černošice, pořadatel: sokolovna Černošice
23.9.100. výročí založení Sokola ve Veselíčku
Veselíčko, pořadatel: sokolovna Veselíčko
30 let obnovení Sokola
Rakovník, pořadatel: sokolovna Rakovník
Běhej, skákej, cvič se Sokolem
Kuřim, pořadatel: Hřiště ZŠ Jungmannova
Junior 5-boj
Huntířov nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Mámo, táto budeme si hrát
Říčany, pořadatel: sokolské hřiště sokolovna Říčany
Sokol roku 2019
Praha, Tyršův dům, Ocenění nejlepších osobnosti ze sokolských řad, pořadatel: ČOS
23.-30.9.Sokol spolu v pohybu
ČR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sokol spolu v pohybu 2020
Celá ČR, pořadatel: ČOS
23.9.Sokol spolu v pohybu 2020 v Proskovicích
Proskovice, pořadatel: sokolovna Proskovice
Sokol spolu v pohybu aneb se Sokolem na Biřičce
Biřička, pořadatel: rybník Biřička
Sokol spolu v pohybu v Českém Brodě
Český Brod, pořadatel: sokolovna T. J. Český Brod
Sokol spolu v pohybu v Jihlavě
Jihlava, pořadatel: sokolovna Jihlava
Sokolení v Libuši
Praha 4 - Libuš, pořadatel: sokolovna Praha Libuš
Spolu v Bříze
Horní Bříza, pořadatel: sokolovna Horní Bříza
Sportujte s námi
Olomouc - Chválkovice, pořadatel: T.J. Sokol Olomouc - Chválkovice, sokolovna
Šplhoun 2020
Hranice, pořadatel: T.J. Sokol Hranice, sokolovna Hranice
Týden cvičebních hodin pro veřejnost
Milevsko, pořadatel: sokolovna Milevsko
Týden v pohybu
Frenštát pod Radhoštěm, pořadatel: Sokolovna Frenštát pod Radhoštěm
Volyňský Sokol spolu v pohybu
Volyně , pořadatel: T.J. Sokol Volyně
Všestrannost dětí
Lesonice, pořadatel: sokolovna Lesonice
Výlet na kolech a hry pro Sokolátka a ostatní příchozí děti
Svratouch, pořadatel: sokolvna svratouch
24.9.70 minut dětského aerobiku
Ostroměř, pořadatel: sokolovna Ostroměř
Atletické hrátky v parku
Praha, pořadatel: sokolovna Riegrovy sady
Běh strmý (16:30 - 19:00)
Praha 8, Hlavní město Praha, Tradiční závod pro všechny věkové kategorie pořádaný Sokolem Praha - Libeň, pořadatel: Sokol Praha - Libeň
Cvičení se Sokolem
Moravské Knínice, pořadatel: T.J. Sokol Moravské Knínice, sokolovna Moravské Knínice
Florbalové odpoledne
Ostroměř, pořadatel: sokolovna Ostroměř
Giro Grébovka
Praha 10, pořadatel: Park Grébovka
Jdu do Sokola
Zásmuky, pořadatel: sokolovna Zásmuky
Otevřená hodina pro žactvo
Praha 4, pořadatel: T.J. Sokol Braník I, Sokolovna
Podzimní sportování
Náchod, pořadatel: sokolovna Staré Město - Náchod
Rodinné sportovní hry, Drakiáda
Pardubice, pořadatel: T.J. Sokol Pardubice I., hřiště T. J. Sokol Pardubice I
Sokol spolu v pohybu
České Budějovice, pořadatel: T.J. Sokol České Budějovice
Sokol spolu v pohybu, Lhotka
Praha - Lhotka, pořadatel: T.J. Sokol Lhotka
25.9.Cvičební hodina pro předškoláky a mladší žáky
Nasavrky, pořadatel: T.J. Sokol Nasavrky
Cvičební hodiny pro veřejnost
Říčany, pořadatel: T.J. Sokol Říčany a Radošovice, sokolské hřiště a sokolovna T. J. Sokol Říčany a Radošovice
25.-27.9.Cvičím abych žil III.
Hrdoňov, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Cvičitel ZDRTV 1.konzultace
Praha, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
25.9.Dětské závody
Brno, pořadatel: T.J. Sokol Brno - Jundrov
CHYŤ SI SVÉHO SOKOLA NEBO PĚT - 4.VIRTUÁLNÍ ZÁVOD ZE SÉRIE
Červené Janovice, pořadatel: sokolovna Červené Janovice
Noc Sokoloven na Hanspaulce
Praha, pořadatel: Sokolovna T. J. Sokol Praha - Hanspaulka, Na Hanspaulce 166/2, Praha 6
Noc sokoloven v Ostroměři
Ostroměř, pořadatel: sokolovna Ostroměř
Otevřené lekce cvičení pro všechny zdarma + virtuální běh Chyť si svého sokola nebo pět
Červené Janovice, pořadatel: T.J. Sokol Červené Janovice, Červené Janovice
25.-27.9.Ovládání plavidel - seminář PP
České Vrbné, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
25.9.Pohybem ke zdraví
Nemojany, pořadatel: T.J. Sokol Nemojany
Sokolské odpoledne
Děčín, pořadatel: Děčín - Marianská louka
26.9.7. ročník jízdy zručnosti aneb Všichni na kolech
Dobřichovice, pořadatel: sokolovna Dobřichovice
BeActive Night
Hodonín, pořadatel: Hodonín, stadion Rybáře
Běh do vrchu a Týden se Sokolem
Mochov,
Buď jednička!
Kroměříž, pořadatel: Sokolský dům Kroměříž
Hraje si celá rodina
Říčany , pořadatel: T.J. Sokol Říčany a Radošovice, sokolské hřiště T. J. Sokol Říčany a Radošovice
Kulturní společenská akce pro občany z obce Malíkovice
Malíkovice, pořadatel: T.J. Sokol Malíkovice
Motivace lidovou písničkou pro RDPD II
Prahe, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Noc sokoloven - Sokol spolu v pohybu
Libouchec, pořadatel: T.J. Sokol Libouchec
OTESTUJ SVOU ZDATNOST 2020
Štáblovice, pořadatel: sokolovna Štáblovice
Podivínské FITNESS dopoledne
Podivín, pořadatel: sokolovna Podivín
Pochodujem za pokladem
Mnichovo Hradiště, pořadatel: okolí Mnichova Hradiště
Rozloučení s prázdninami
Těpeře, pořadatel: sokolovna Těpeře
Se Sokolem v pohybu - týden otevřených dveří
Lomnice nad Popelkou, pořadatel: T.J. Sokol Lomnice nad Popelkou
Sokol Open
Moravské Budějovice, pořadatel: sokolovna Moravské Budějovice
Sokol spolu v pohybu v Sobotovicích
Sobotovice, pořadatel: sokolovna Sobotovice
Sokol spolu v pohybu ve Vrchoslavicích
Vrchoslavice , pořadatel: Vrchoslavice sokolovna - venkovní hřiště
Sokol spolu v pohybu, Křivoklát 2020
Křivoklát, pořadatel: T.J. Sokol Křivoklát
Sokolí stezka
Mšené Lázně, pořadatel: T.J. Sokol Mšené lázně, Mšené-lázně
Sokolský dvojboj
Milovice, pořadatel: T.J. Sokol Milovice
Společné závodění rodičů a dětí
Alšovice, pořadatel: T.J. Sokol Alšovice, sokolovna Alšovice
Sportovní den v Hřivicích
Hřivice, pořadatel: sokolovna Hřivice
Sportuje celá rodina
Kralice na Hané, pořadatel: Sokolský park, Kralice na Hané
Veřejné cvičení, Sokolský kvíz, Rozloučení s létem
Uherské Hradiště, pořadatel: sokolovna Uherské Hradiště
Zacvičme si se Sokolem
Střelice, pořadatel: sokolovna Střelice
Zahrajeme si společně!
Blovice, pořadatel: sokolovna Blovice
27.9.Sokolení
Dolní Loučky, pořadatel: T.J. Sokol Dolní Loučky, multifunkční hřiště u ZŠ Dolní Loučky
28.9.Špalcykloboj 2020
Moravské Knínice, pořadatel: bývalá vojenská střelnice Moravské Knínice
29.9.Aktivní senior
Říčany a Radošovice, pořadatel: T.J. Sokol Říčany a Radošovice, sokolské hřiště T. J. Sokol Říčany a Radošovice
Indiánský běh parkem
Praha - Kunratice, pořadatel: zámecký park Kunratice
Pohádkové cvičení
Ostroměř, pořadatel: sokolovna Ostroměř
Zpátky do minulosti se sportem
Oplot, pořadatel: sokolovna Oplot
30.9.Jsme zase spolu a sportujeme
Prostějov, pořadatel: sokolovna Prostějov
ŘÍJEN
2.10.FITJAZZ® WORKSHOP (18:00 - 21:00)
Praha, Hlavní město Praha, Tanečně pohybový seminář pro ženy všech věkových kategorií , pořadatel: jiná organizace
3.10.Memoriál Hany Myšákové - 5. ročník
Praha 5, Hlavní město Praha, Její optimismus, nadšení a věčně dobrá nálada nám neuvěřitelně chybí. Stejně také její smysl pro humor, kterým si vysloužila i několik přezdívek jako ,,Babička drsňačka“ nebo ,,Tryskomyš“. , pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje / Sportovní Hala Bellušova
Mezinárodní pohár v karate Shotokan Cup
Vamberk, pořadatel: Sportovní hala Vamberk
3.-4.10.Sraz župních vedoucích dorostenců a mužů
Chrudim, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sraz župních vedoucích mladších a starších žákyň
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
4.10.Swingové a romské melodie – koncert
Kladno, pořadatel: Kino Sokol
Šestajovická šestka
, pořadatel: T.J. Sokol Šestajovice
8.-11.10.Gym zóna ČOS - FOR TOYS
Praha, Letňany, pořadatel: náčelnictvo ČOS
8.10.Památný den sokolstva
Celá ČR, pořadatel: ČOS
9.10.Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky – seminář pro pedagogické pracovníky (II. část)
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
9.-11.10.Školení instruktorů Fitjazzu®
Praha, Hlavní město Praha, Základní kurz pro instruktory Fitjazzu®, pořadatel: jiná organizace
10.10.110 let Sokola Slatiňany
Slatiňany, pořadatel: T.J. Sokol Slatiňany
Chlapácký dvojboj 2020 (8.00 - 14.00)
Praha 5 - Radotín, Hlavní město Praha, Dvojboj: kruhy, pánská bradla (kategorie 0,I,II - hrazda), pořadatel: T.J. Sokol Praha Radotín
Kondiční příprava mládeže
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
10.-11.10.Setkání cvičitelů sokolského žactva
Plzeň , S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sraz župních vedoucích dorostenek a mladších žen
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sraz župních vedoucích dorostenek a mladších žen
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sraz župních vedoucích pohybových aktivit s hudbou
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
16.-18.10.Sraz župních vedoucích PP
upřesníme, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
16.10.-6.12.Školení cvičitelů sportovní všestrannosti III. třídy - PRAHA
Praha 4, Hlavní město Praha, Akce je pořádána za finanční podpory OV ČOS, pořadatel: pražské župy
17.-18.10.Sraz župních vedoucích žen a seniorek
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
24.10.Sraz župních vedoucích pohybových aktivit s hudbou
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Tricking
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
25.10.Antifragilita a mobilita
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Jaroměřský kros 2020 - Přebor ČOS v přespolním běhu
Jaroměř, pořadatel: T.J. Sokol Jaroměř
Sokol spolu v pohybu Dolní Újezd
Dolní Újezd, pořadatel: sokolovna Dolní Újezd
28.10.Výstup na Říp
Roudnice nad Labem, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
31.10.-1.11.Sraz župních vedoucích RDPD
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
LISTOPAD
6.-8.11.Cvičitel ZDRTV 2.konzultace
Praha, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
6.11.Porada náčelnictva ČOS
Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
7.11.Sraz župních náčelníků a náčelnic
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
14.11.Odborný seminář pro cvičitele a cvičitelky
Praha, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
TeamGym Junior/Malý TeamGym - malá oblast
Olomouc, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
17.11.Přehlídka pódiových skladeb - open
Praha, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Přehlídka pódiových skladeb a skladeb Aerobik Team
Opava, pořadatel: náčelnictvo ČOS
17.-18.11.Trenér mažoretek III. třídy, zkoušky
Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
20.-22.11.Mezinárodní seminář pro cvičitele RDPD (PACH 2020)
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
21.11.Malý TeamGym - malá oblast
Kolín, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Malý TeamGym - malá oblast
Praha, Kr.Vinohrady, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Seminář ZTv
ČB, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sokolské putování Českým středohořím
Teplice, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
TeamGym Junior/Malý TeamGym - malá oblast
Písek, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
22.11.TeamGym Junior - malá oblast
Praha, Kr.Vinohrady, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
TeamGym Junior - malá oblast
Dvůr Králové, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
28.11.Malý TeamGym - malá oblast
Brno Židenice, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Předvánoční setkání cvičitelů
Praha, TD, SET, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Seminář jógy
Praha, TD, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
29.11.Seminář pro cvičitele seniorů
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
TeamGym Junior - malá oblast
Brno Židenice, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
PROSINEC
5.12.Cvičitel ZDRTV zkoušky
Praha, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
TeamGym Junior - oblast východ
Olomouc, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
6.12.Malý TeamGym - oblast východ
Olomouc, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
12.12.Koordinace, lokomoce... pohyb
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
TeamGym Junior - oblast západ
Praha, Kr.Vinohrady, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
13.12.Malý TeamGym - oblast západ
Praha, Kr.Vinohrady, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS