BŘEZEN | |
21.3. | Tělocvičná akademie Blovice 2024 areál TJ Sokol Blovice, pořadatel: T.J. Sokol Blovice |
22.3. | Sletová akademie T.J. Sokol Městečko Trnávka sportovní hala., pořadatel: T.J. Sokol Městečko Trnávka |
23.3.-23.2. | Dětská maškarní zábava Zlonice, pořadatel: T.J. Sokol Zlonice |
23.3. | Doškolovací seminář první pomoci zdravotníků zotavovacích akcí 2024 Praha, pořadatel: Česká obec sokolská |
Jarní turnaj v Kulečníku 768 33 Morkovice, pořadatel: T.J. Sokol Morkovice | |
Sokolské velikonoční šibřinky Sokolovna Ostroměř, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř | |
Ukliďme Plaňany Plaňany, pořadatel: T.J. Sokol Plaňany | |
Velikonoční 7boj T. J. Sokol Karlín, pořadatel: T.J. Sokol Karlín | |
Velikonoční volejbalový turnaj smíšených družstev 2024 Sokolovna Strančice, pořadatel: T.J. Sokol Strančice | |
Velikonoční zábava Stochov 2024 Stochov, pořadatel: Sokolská župa Budečská | |
33. ročník Ústeckého poháru v moderní gymnastice 23. 3. 2024 400 01 Ústí nad Labem-město-Klíše, pořadatel: Sportovní hala Pedagogické fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem | |
Pozvánka na turnaj v nohejbale na Spartaku pozemních hokejistů ze Sokola Kbely a přátel 23. 3. 2024 od 9 hodin , pořadatel: | |
Pozvánka na VELIKONOČNÍ 7BOJ v T.J. Sokol Karlín 23. 3. 2024 (15:00 - 17:00) 186 00 Praha 8-Karlín, pořadatel: Tělocvičná Jednota Sokol Karlín | |
Dětské Šibřinky (16:00 - 18:00) Praha 8, Hlavní město Praha, pořadatel: T.J. Sokol Libeň | |
23.-24.3. | Evropský pohár Kadetů v Šamoríně 2024 v judu (Samorin Cadet European Cup 2024) 23.-24. 3. 2024 Slovensko, pořadatel: Šamorín |
Šibřinky Praha 8, Hlavní město Praha, pořadatel: T.J. Sokol Libeň | |
23.-30.3. | Velikonoční orienťák Milostín, pořadatel: T.J. Sokol Milostín |
24.3. | turnaj ve stolním tenise - velikonoční Benešov u Semil - restaurace Slunce, pořadatel: T.J. Sokol Benešov u Semil |
Velikonoční běh do schodů – 28. ročník 41301, pořadatel: T.J. Sokol Roudnice nad Labem | |
20. ročník mezinárodního závodu v moderní gymnastice Žďárská sněženka 2024 ve Žďáru nad Sázavou 24. 3. 2024 591 01 Žďár nad Sázavou-Žďár nad Sázavou 1, pořadatel: Sportovni hala TJ Žďár nad Sázavou Bouchalky | |
26.3. | Swingové jaro krásných melodií, prověřených časem , pořadatel: Česká obec sokolská |
Pozvánka na kulturní akci v rámci projektu Do Sokola za kulturou s názvem Swingové jaro 26. 3. 2024 od 19:00 hodin v Michnově Paláci v Praze (19:00 - 21:00) 118 00 Praha 1-Malá Strana, pořadatel: Michnův Palác | |
27.-31.3. | Mistrovství Evropy v twirlingu v nizozemském Eindhovenu (NBTA European Twirling Championship 2024) 27.-31. 3. 2024 Nizozemsko, pořadatel: |
28.-31.3. | 9. ročník Velikonočního turnaje v šachu "O pohár Mistra Jana" v Táboře 28.-31. 3. 2024 390 02 Tábor-Tábor 2, pořadatel: Střední průmyslová škola strojní a stavební |
29.3. | Velikonoční malování perníčků 2024 Malá Skála 468 22, pořadatel: T.J. Sokol Mukařov |
30.3. | K pramenům Jevišovky 2024 TJ Sokol Moravské Budějovice, pořadatel: T.J. Sokol Moravské Budějovice |
Šachový turnaj 2024 kulturní dům., pořadatel: T.J. Sokol Městečko Trnávka | |
Turnaj o Velikonočního zajíce 2024 U Kulturního domu 186 Háj ve Slezsku Smolkov 74792, pořadatel: T.J. Sokol Smolkov | |
Velikonoční dílničky 3. Milostínská sokolovna, pořadatel: T.J. Sokol Milostín | |
31.3. | Velikonoční vítání jara Lidická 207 kladno, pořadatel: T.J. Sokol Dříň |
DUBEN | |
1.4. | Velikonoční turistický pochod 2024 Huntířov nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou |
5.4. | Se Sokolem do života 2024 (Praha jaro) Praha, pořadatel: Česká obec sokolská |
6.4. | Divadelní představení "ADÉLA JEŠTĚ NEVEČEŘELA" zahraje v sobotu 6. dubna od 19h divadelní spolek TYL Železný Brod Sokolovna Vrát, pořadatel: T.J. Sokol Vrát |
Píseček - divadlo V.A.D. Sokolovna Lány, pořadatel: T.J. Sokol Lány | |
Secvičný sraz skladby V rytmu srdce , pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Koterov | |
Sokolíci uklízí Petrovice Praha 10, pořadatel: T.J. Sokol Petrovice I. | |
Tradiční nářadí pro RDPD 2024 Praha, pořadatel: Česká obec sokolská | |
7.4. | Cvičení s pohádkou pro RDPD 2024 Praha, pořadatel: Česká obec sokolská |
12.4. | Tělocvičná akademie 2024 Sokolská 230, pořadatel: T.J. Sokol Komárov |
župní přebor v šachu T.J. Sokol Hranice, pořadatel: T.J. Sokol Hranice | |
12.-14.4. | Cvičitel sportovní všestrannosti III. třídy 2024, II.konz.(Brno) Šlapanice, pořadatel: Česká obec sokolská |
13.4. | Sletová soutěž ČOS v moderní gymnastice Praha 2, pořadatel: Česká obec sokolská |
SWAP - výměnný bazárek Sokolovna Velká Bystřice, pořadatel: T.J. Sokol Velká Bystřice | |
Turnaj ve stolním tenisu pro seniory sokolovna Praha - Břevnov, pořadatel: T.J. Sokol Praha - Břevnov | |
Pozvánka na Sletovou soutěž v Moderní gymnastice v T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady 13. 4. 2024 , pořadatel: | |
13.-14.4. | Velká cena Zdeňka Ludvíka – Sletová soutěž 2024 Olympijská 4228/4, pořadatel: Česká obec sokolská |
14.4. | Turnaj v šestiboji pro seniory sokolovna Praha - Břevnov, pořadatel: T.J. Sokol Praha - Břevnov |
Mezinárodní závod jednotlivkyň v moderní gymnastice UPREAL CUP 2024 v Táboře 14. 4. 2024 390 03 Tábor-Tábor 3, pořadatel: | |
16.4. | Volejbalové mixi 2 sokolovna Lomnice nad Popelkou, pořadatel: T.J. Sokol Nová Paka |
20.4. | Velký pampeliškový pochod 2024 TJ Sokol Moravské Budějovice, pořadatel: T.J. Sokol Moravské Budějovice |
Soutěž v moderní gymnastice O pohár města Vyškova 20. 4. 2024 682 01 Vyškov-Vyškov 1, pořadatel: Základní škola Vyškov | |
20.-21.4. | 38. ročník závodu v moderní gymnastice Chomutovský pohár 20.-21. 4. 2024 430 04 Chomutov-Chomutov 4, pořadatel: Sportovní hala Březenecká |
25.4. | Pozvánka na loutkové představení pro děti v T.J. Sokol Libeň s názvem Sokolské Peklo 25. 4. 2024 od 17:00 hodin (17:00 - 18:00) 180 00 Praha 8, pořadatel: T.J. Sokol Libeň |
26.4. | Se Sokolem do života 2024 (Praha jaro) II. termín Praha, pořadatel: Česká obec sokolská |
27.4. | Stavění máje a Pálení čarodějnic 768 33 Morkovice, pořadatel: T.J. Sokol Morkovice |
XI. ročník jarního přechodu Pálavy se Sokolem VP , pořadatel: T.J. Sokol Velké Pavlovice | |
28.4. | Běh o krušovický soudek 2024 stochov, pořadatel: Sokolská župa Budečská |
Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň ve sportovní gymnastice žen 28. 4. 2024 , pořadatel: | |
30.4. | Čarodějnice na Dříňi Lidická 207 Kladno, pořadatel: T.J. Sokol Dříň |
Čarodějnický rej Lomnice nad Popelkou 512 51, pořadatel: T.J. Sokol Košov | |
Pálení čarodejnic 2024 Malá Skála 468 22, pořadatel: T.J. Sokol Mukařov | |
KVĚTEN | |
1.5. | Běh bílovským vinohradem XXII. ročník 1.5.2024 U Křástelky 1392, pořadatel: T.J. Sokol Velké Bílovice |
Májový turistický pochod 2024 Krásná, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou | |
4.5. | Se Sokolem do života (Přerov) 2024 Přerov, pořadatel: Česká obec sokolská |
7.5. | Lampionový průvod a táborák 2024 78901, pořadatel: T.J. Sokol Dlouhomilov |
8.5. | 40. Pochod Mufloní stopou 56181, pořadatel: T.J. Sokol Kunvald |
50. ročník Běhu Vítězství Zámek Lány - park, pořadatel: T.J. Sokol Lány | |
BAT - soutěž v pódiových skladbách aerobiku Poděbrady 29001, pořadatel: T.J. Sokol Poděbrady | |
Pešíkův pochod - 50. ročník Sokolská 230, pořadatel: T.J. Sokol Komárov | |
11.5. | Místní sokolský Slet Moravičany 2024 Sokolovna Moravičany, pořadatel: T.J. Sokol Moravičany |
Oblastní sokolský slet 2024 Přibyslav, pořadatel: Sokolská župa Havlíčkova | |
Slavnostní otevření víceúčelového hřiště Doubravník 156, pořadatel: T.J. Sokol Doubravník | |
Tradiční turistický pochod - MORAVIČANY 2024 Sokolovna Moravičany, pořadatel: T.J. Sokol Moravičany | |
13.5. | Setkání jubilantů a seniorů Jablůnka, pořadatel: T.J. Sokol Jablůnka - Pržno |
14.5. | Dětské jarní atletické závody jaro 2024 Atletický stadion Nová Paka, pořadatel: T.J. Sokol Nová Paka |
17.5. | FISAF - SAMC, ČMP, Česko se hýbe Městská sportovní hala BIOS Poděbrady, pořadatel: T.J. Sokol Poděbrady |
Přehlídka RITMO 38.let Havířov Hlavní třída 31a 73601, pořadatel: T.J. Sokol Rychvald | |
17.-19.5. | Táborové hry 2024 Radíkov, pořadatel: Česká obec sokolská |
18.5. | III. Sokolský den Sokolské hřiště Kamenný Újezd u Rokycan, pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd |
Lidice – Sletová soutěž v zápase Sportovní hala u Aquaparku Kladno, pořadatel: Česká obec sokolská | |
Oblastní slet T.J.Sokol Městečko Trnávka Městečko Trnávka, pořadatel: T.J. Sokol Městečko Trnávka | |
18.-19.5. | FISAF - 3. nominační závod na ME, MS v SA a FT Městská sportovní hala BIOS Poděbrady, pořadatel: T.J. Sokol Poděbrady |
19.5. | Divadlo Vetři pro děti Sokolovna Hřivice, pořadatel: T.J. Sokol Hřivice |
25.5. | Místní sokolský slet Dlouhomilov 2024 78901, pořadatel: T.J. Sokol Dlouhomilov |
Župní slet župy Jungmannovy 2024 Sokolská 230, pořadatel: T.J. Sokol Komárov | |
25.-26.5. | MČR Naděje mladší A, Naděje starší A v moderní gymnastice 25.-26. 5. 2024 Česko, pořadatel: |
30.5. | Dětský den (16:00 - 19:00) Praha 8, Hlavní město Praha, pořadatel: T.J. Sokol Libeň |
ČERVEN | |
2.6. | Dětský den 2024 Sokolské hřiště "Na Vršku" v Poniklé, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá |
8.6. | Pohybové hry s Ferdou 2024 Praha, pořadatel: Česká obec sokolská |
Turnaj generací popáté v házené 8. 6. 2024 od 10:00 hodin v hale házené TJ Sokol Praha Vršovice 101 00 Praha 10-Vršovice, pořadatel: Hala Heroldovy sady | |
15.6. | Slet Uherský Brod Uherský Brod, pořadatel: T.J. Sokol Karolinka |
19.6. | Akademie s ukázkami sletových skladeb Palackého 223 Mladá Boleslav, pořadatel: T.J. Sokol Mladá Boleslav |
Olympijský běh - Velké Bílovice Křástelka - Velké Bílovice, pořadatel: T.J. Sokol Velké Bílovice | |
Olympijský běh 2024 Roudnice nad Labem Roudnice n.L., pořadatel: T.J. Sokol Roudnice nad Labem |
Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).
Pozice na mapě evidována u 73 z 94 záznamů
Upozorňujeme, že jsou zobrazeny pouze akce, které mají v naší databázi zadanou pozici.
Pokud zde není Vaše akce uvedena či je označena nesprávná pozice. Můžete buď jako registrovaný uživatel pozici opravit či nás můžete kontaktovat.