V současné době z důvodu neexistujících aktuálních podkladů od organizátorů akcí nejsme schopni pravidelně aktualizovat naši termínovou listinu. Doporučujeme vždy kontaktovat organizátora akce, zda se koná či není přesunuta na jiný termín.

Pořádané akce

ČERVENEC
9.7.Volejbalový turnaj O chlenskou husu
Chleny, pořadatel: T.J. Sokol Chleny
11.-15.7.Příměstský tábor Gymnastikou kolem světa
Uherské Hradiště, pořadatel: T.J. Sokol Uherské Hradiště
Příměstský tábor I.-2022
Praha - Karlín, pořadatel: T.J. Sokol Karlín
příměstský tábor sokola Olomouc - Nové Sady
Olomouc - Nové Sady, pořadatel: T.J. Sokol Olomouc - Nové Sady
Přímětský tábor – PŘÍRODA KOLEM NÁS
Proseč pod Ještědem, pořadatel: T.J. Sokol Proseč pod Ještědem
11.-29.7.Příměstský gymnastický tábor
Příbram, pořadatel: T.J. Sokol Příbram
Příměstský gymnastický tábor
Příbram, pořadatel: T.J. Sokol Příbram
15.7.Letní kino 1 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
16.7.Italská noc I 2022 Dolní Újezd
Dolní Újezd u Litomyšle, pořadatel: T.J. Sokol Dolní Újezd
Koncert MTO Universal Praha
Železný Brod, pořadatel: T.J. Sokol Bzí
16.-17.7.Zbrašínská pouť
Zbrašín, pořadatel: T.J. Sokol Zbrašín - Hořany
16.-30.7.Sokolský tábor
Jiřetín pod Jedlovou, pořadatel: župa
Sokolský tábor
Jiřetín pod jedlovou, pořadatel: župa
Letní tábor - Ostružnu u Jičína 10. ročník
, pořadatel: T.J. Sokol Mšené Lázně
17.7.Maratón a půlmaratón Těpeře 2022
Těpeře, pořadatel: T.J. Sokol Těpeře
turnaj v minikopané
Benešov u Semil, pořadatel: T.J. Sokol Benešov u Semil
18.-22.7.Příměstský tábor Survival camp
Uherské Hradiště, pořadatel: T.J. Sokol Uherské Hradiště
18.-23.7.Příměstský tábor Třemošná 2022
Třemošná, pořadatel: T.J. Sokol Třemošná
Sokolský tábor
Sociální objekt obce Valdice 50711 "Zahrada u mostu", pořadatel: župa
23.7.Memoriál Bohouše Nováčka 2022 Dolní Újezd
Dolní Újezd u Litomyšle, pořadatel: T.J. Sokol Dolní Újezd
Přehlídka countryových kapel
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
24.7.Hodový turrnaj v NH
Rokytnice, pořadatel: T.J. Sokol Rokytnice
25.-29.7.Příměstský tábor Cestování časem
Uherské Hradiště, pořadatel: T.J. Sokol Uherské Hradiště
30.7.Turnaj v líném tenise
Okrouhlice, pořadatel: T.J. Sokol Okrouhlice
30.7.-6.8.Tábor Spartan
Doksy, pořadatel: T.J. Sokol Maxičky
31.7.-13.8.Letní tábor Stěžov
, pořadatel: T.J. Sokol Příbram
SRPEN
6.8.Retrohraní se Sokolem 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Vystoupení na akci 100+
Náklo, pořadatel: T.J. Sokol Náklo
6.-13.8.Letní tábor Sokol Veselíčko 2022
Hněvkov, pořadatel: T.J. Sokol Veselíčko
7.8.běh z Benešova na Zlaté návrší
Benešov u Semil, pořadatel: T.J. Sokol Benešov u Semil
7.-14.8.Dětský tábor Pleš
Pleš, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň III. - Bory
8.-12.8.Příměstský tábor Sokol Praha VII
Praha, pořadatel: T.J. Sokol Praha VII
Příměstský tábor všestrannosti
Říčany, pořadatel: T.J. Sokol Říčany a Radošovice
Příměstský Tábor .. sportovní
, pořadatel: T.J. Sokol Mšené Lázně
13.8.Italská noc II 2022 Dolní Újezd
Dolní Újezd u Litomyšle, pořadatel: T.J. Sokol Dolní Újezd
Košovská smeč
Lomnice nad Popelkou , pořadatel: T.J. Sokol Košov
Rozmarýnové hody 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Se Sokolem na kopečky 12. výstup na Vrchmezí
Orlické hory, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
14.-27.8.Tábor Ledet 2022
Rajnochovice, pořadatel: T.J. Sokol Uherské Hradiště
15.-19.8.LETNÍ SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2022
ŽIVANICE, pořadatel: T.J. Sokol Živanice
Příměstský tábor II.-2022
Praha - Karlín, pořadatel: T.J. Sokol Karlín
18.-21.8.Cyklistický sraz
Duchcov, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Pochod Giacoma Casanovy
Duchcov, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
19.-21.8.Sokolské letní stanování
Zbrašín, pořadatel: T.J. Sokol Zbrašín - Hořany
21.8.Open přebor ČOS ve volejbalu kadetek a juniorek
Olomouc, pořadatel: Česká obec sokolská
26.-27.8.Bourání tábora 2022 Olomouc-Bělidla
Táborová základna T.J. Sokol Olomouc-Bělidla - Doloplazy, pořadatel: T.J. Sokol Olomouc - Bělidla
26.-28.8.XVII. setkání historických motocyklů čsl. výroby
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Trenér mažoretek III. třídy
118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
27.8.letní kino 2 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Loučení s prázdninami 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Rozloučení s létem 2022
Bratříkov, pořadatel: T.J. Sokol Bratříkov
Sportovní den
Jílové u Prahy, pořadatel: T.J. Sokol Jílové u Prahy
Volejbalový turnaj s grilováním
Děčín, pořadatel: T.J. Sokol Děčín
ZÁŘÍ
1.-30.9.ŽENY V BĚHU
ŽIVANICE, pořadatel: T.J. Sokol Živanice
3.9.Běh zámeckou zahradou 2022
Lysá nad Labem, pořadatel: T.J. Sokol Lysá nad Labem
Souboj obcí Podoubraví
Nová Ves u Chotěboře, pořadatel: T.J. Sokol Nová Ves u Chotěboře
6.9.Turnaj v kulečníku 2 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
7.-9.9.Cvičitelé všestrannosti III. třídy
Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
8.9.Náčiní ve cvičení žákyň a dorostenek
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Seniorské hry 2022
Železný Brod, pořadatel: T.J. Sokol Železný Brod
9.9.Dětský den v Sokole Radotín
Praha-Radotín, pořadatel: T.J. Sokol Radotín
Fotbalový turnaj dětí v rámci Týnských hodů
Týn nad Bečvou, pořadatel: T.J. Sokol Týn nad Bečvou
Míčové hry do hodin žactva a dorostu
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
9.-11.9.Celostátní sraz PP
, SET, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Mezinárodní seminář pro cvičitele RDPD (PACH 2022)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
10.9.Fotbalový zápas "staří vs.mladí"
Lesopark - Týn n/B, pořadatel: T.J. Sokol Týn nad Bečvou
Raptor Děčín 2022
Děčín, pořadatel: T.J. Sokol Maxičky
Sobotní večeře - Dočesná
Bratříkov, pořadatel: T.J. Sokol Bratříkov
sportovní den Přílepy
Přílepy, pořadatel: T.J. Sokol Přílepy
Turistický pochod "Se Sokolem za Rampušákem" 2022
Černilov, pořadatel: T.J. Sokol Černilov
Valšácké hry
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
11.9.JIlemnická 10
JIlemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
Po hornických stezkách 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
12.9.Dětský den + akademie
Praha, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
12.-16.9.Týden otevřených dveří
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
14.9.Sokolení Sokol spolu v pohybu MB
Mladá Boleslav, pořadatel: T.J. Sokol Mladá Boleslav
16.9.Párová a silová akrobacie
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
16.-18.9.Tyršův Děčín září 2022
Děčín, pořadatel: Česká obec sokolská
Cvičitelé sportovní všestrannosti III. třídy
Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
17.9.Pod křídly Sokola 160 let
Olomouc- Nemilany, pořadatel: T.J. Sokol Olomouc - Nemilany
Podolský sokolman 2022
Podolí u Uherského Hradiště, pořadatel: T.J. Sokol Podolí
Ponikelské posvícení 2022
Poniklá, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá
Sokolská plavba
Děčín, SET, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Turistický pochod Krajem Dr. Miroslava Tyrše
Děčín, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Hýbeme se se Sokolem 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Jak uchopit svět nohama - seminář o dětské noze (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
17.-18.9.Přebor ČOS ve florbalu
Enteria aréna, pořadatel: Česká obec sokolská
18.9.Sraz župních vedoucích jógy
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Výlet na Tyršův Děčín
Děčín, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
Noha a její ploska (dospělí) (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
21.9.Sokolení-sportovní odpoledne pro děti i dospělé
Praha 4 - Libuš, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš
22.9.valšácký bloudil
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
23.9.Den se Sokolem
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
23.-25.9.Cvičitel RDPD II. třídy - 3. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Cvičitel sportovní všestrannosti II. třídy - 3. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Ovládání plavidel - seminář PP
České Vrbné, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
23.-30.9.Sokol spolu v pohybu září 2022
Česká republika, pořadatel: ČOS
24.9.Kácení máje / stárkovské sele 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Noční běh - noční korienťák
Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
Pochod na svatováclavské trhy Ivančice 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
VIII. národní přehlídka sokolských folklorních souborů Slatiňany
Slatiňany, pořadatel: T.J. Sokol Slatiňany
Volejbalový turnaj - mix 4+2 - Memoriál Blaženy Vavřenové - 6. ročník
Roudnice nad Labem, pořadatel: T. J. Sokol Roudnice nad Labem
24.9.-2.10.2. komárovský korienťák
Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
27.9.Dětské podzimní atletické závody
Nová Paka, pořadatel: T.J. Sokol Nová Paka
28.9.70.000 kroků Jizerskými horami
Zásada, pořadatel: T.J. Sokol Zásada
ŘÍJEN
1.10.41.ročník Běh Karlínským sadem
Praha 8 - Karlín, pořadatel: T.J. Sokol Karlín
1.-2.10.Sraz župních vedoucích mladších a starších žákyň
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
2.10.Drakiáda na Kopajnách 2022
Čebín, pořadatel: T.J. Sokol Čebín
7.10.Akce k památnému dni sokolstva 2022
Uherské Hradiště, pořadatel: T.J. Sokol Uherské Hradiště
7.-9.10.Cvičitel seniorů III. třídy
118 01 Praha 1 - Malá Strana, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS

Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).

 


Přehled míst konání akcí dle výběru

Vyhledat na mapě:
   
Vyberte vrstvu:


Pozice na mapě evidována u 85 z 110 záznamů

Upozorňujeme, že jsou zobrazeny pouze akce, které mají v naší databázi zadanou pozici.
Pokud zde není Vaše akce uvedena či je označena nesprávná pozice. Můžete buď jako registrovaný uživatel pozici opravit či nás můžete kontaktovat.