V současné době z důvodu neexistujících aktuálních podkladů od organizátorů akcí nejsme schopni pravidelně aktualizovat naši termínovou listinu. Doporučujeme vždy kontaktovat organizátora akce, zda se koná či není přesunuta na jiný termín.

Pořádané akce

KVĚTEN
13.5.Školení: Zabezpečení pracovního / činovnického Google účtu (15:00 - 16:00)
, pořadatel: Digitalizace ČOS
14.-16.5.Cvičitel RDPD III. třídy 1. konzultace (on-line)
, pořadatel: Ústřední škola ČOS
Instruktor gymnastiky - 5. konzultace - ZRUŠENO
, pořadatel: Ústřední škola ČOS
15.5.Otvírání studánek
Jasenná, pořadatel: T.J. Sokol Jasenná
Zdr.Tv a principy Tai-chi
České Budějovice, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Oblastní přebor západ - florbal kategorie l. [ZRUŠENO]
Praha, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sokolí stezkou (08:00 - 23:00)
, pořadatel: 50.368662
16.5.Akademie k 125. výročí založení T. J. Sokol Říčany a Radošovice
, pořadatel: T.J. Sokol Říčany a Radošovice, sokolské hřiště T. J. Sokol Říčany a Radošovice
Oblastní přebor západ - florbal kategorie ll. [ZRUŠENO]
Praha, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
20.5.Večerní škola cvičitelů - Natáčejte s námi vzpomínky sokolů (19:00 - 21:00)
, pořadatel: Ústřední škola ČOS
21.5.Move Week - Sportovní olympiáda
Děčín, pořadatel: Sokolská župa Severočeská – Novákova
Move Week- Cyklistické odpoledne
Valašské Meziříčí, pořadatel: Sokolská župa Valašská – Františka Palackého
Sokolové stopují krtečka 2
Petrovice, pořadatel: T.J. Sokol Petrovice I
21.-23.5.Přebor ČOS ZZZ (Zálesácký závod zdatnosti) [ZRUŠENO]
Třebíč, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
22.5.Přespolní běh Klucaninou
Tišnov, pořadatel: T.J. Sokol Tišnov
Sokolské putování Českým středohořím
Teplice, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Župní seminář cvičitelů ZdrTV
, pořadatel: župa
Motivace lidovou písničkou II - ZRUŠENO
, pořadatel: Ústřední škola ČOS
23.5.Župní seminář cvičitelů RDPD a MŠ
, pořadatel: župa
26.5.WEBINÁŘ první pomoc při cvičení (18:30 - 21:00)
České Budějovice, Jihočeský kraj, Seminář je určen pro všechny zájemce nejen z řad Sokola, ale i široké veřejnosti., pořadatel: župa Jihočeská
27.5.Profily Chrome (host, anonymní okno, oddělení soukromého účtu a pracovního, jak je to v mobilu) (15:00 - 16:00)
, pořadatel: Digitalizace ČOS
28.-30.5.Přebor ČOS ve všestrannosti mladšího žactva [ZRUŠENO]
Pardubice, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
29.5.Tricking - akrobatické bojové umění - ZRUŠENO
, pořadatel: Ústřední škola ČOS
30.5.Jak na sociální sítě
, pořadatel: Ústřední škola ČOS
ČERVEN
4.6.Meziříčská muzejní noc
Valašské Meziříčí, pořadatel: T.J. Sokol Valašské Meziříčí
4.-6.6.Přebor ČOS ve všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých [ZRUŠENO]
Praha, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
5.6.Moderní gymnastika v hodinách všestrannosti
, pořadatel: Ústřední škola ČOS
10.6.Kalendář (svolávání schůzky, hledání vhodného termínu na schůzku, plánování apod.) (15:00 - 16:00)
, pořadatel: Digitalizace ČOS
11.-13.6.Cvičitel RDPD III. třídy 2. konzultace
, pořadatel: Ústřední škola ČOS
SokolGym 2021 [ZRUŠENO]
Brno, pořadatel: náčelnictvo ČOS
18.-19.6.SokolGym 2021 [ZRUŠENO]
Ostrava, pořadatel: náčelnictvo ČOS
18.-20.6.Vodácký kurz - řeka Salza, seminář PP
Rakousko, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
19.6.SokolGym 2021 [ZRUŠENO]
Pardubice, pořadatel: náčelnictvo ČOS
20.6.Veřejné cvičení
Valašské Meziříčí, pořadatel: T.J. Sokol Valašské Meziříčí
24.6.Google dokumenty a jejich tvorba, úprava apod. (bude upřesněno podle zájmu a priorit účastníků) (15:00 - 16:00)
, pořadatel: Ústřední škola ČOS
25.6.Noc sokoloven 2021
Praha 4, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
Sportovní odpoledne v ÚK 2021
Děčín, pořadatel: Sokolská župa Severočeská – Novákova
25.-27.6.Instruktor gymnastiky - 6. konzultace
, pořadatel: ústřední škola ČOS
26.-27.6.Pobytový víkend pro cvičitele seniorů
Drhleny, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
ČERVENEC
3.-11.7.Prázdninová škola mladých pomahatelů
, pořadatel: ústřední škola ČOS
10.7.Se Sokolem na kopečky 7. výstup na Prašivou
Beskydy, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
12.7.Letní příměstský tábor se zaměřením na mažoretky
, pořadatel: T.J. Sokol Vysočany
13.-24.7.Letní tábor
262 63 Dublovice, pořadatel: RS Star Line Hrachov
19.7.Letní příměstský tábor se zaměřením na mažoretky
Praha - Vysočany, pořadatel: T.J. Sokol Vysočany
26.7.Příměstský tábor Mořeplavci
Tišnov, pořadatel: T.J. Sokol Tišnov
TWIRLINGOVÝ KEMP s lektorkou Lucií Matouškovou
Praha - Vysočany, pořadatel: T.J. Sokol Vysočany
31.7.Dětský stanový tábor T. J. Sokol Říčany a Radošovice
Nová Bystřice, pořadatel: T.J. Sokol Říčany a Radošovice
SRPEN
7.8.Letní tábor pro rodiče s dětmi Leština
Leština, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
Se Sokolem na kopečky 8. výstup na Černý vrch
Jizerské hory, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
8.8.Sportovní tábor TJ Sokol Radotín v Počátkách 2021
Počátky, pořadatel: T.J. Sokol Radotín
Tábor Ledet 2021
Rajnochovice, pořadatel: T.J. Sokol Uherské Hradiště

Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).

 


Přehled míst konání akcí dle výběru

Vyhledat na mapě:
   
Vyberte vrstvu:


Pozice na mapě evidována u 2 z 51 záznamů

Upozorňujeme, že jsou zobrazeny pouze akce, které mají v naší databázi zadanou pozici.
Pokud zde není Vaše akce uvedena či je označena nesprávná pozice. Můžete buď jako registrovaný uživatel pozici opravit či nás můžete kontaktovat.