Sokol.Cz

Sokol.Cz je nezávislý neoficiální informační server o dění v Sokole.

Tento server není oficiálním webem ČOS !

Od března 2019 oficiálně spolupracujeme na konceptu digitalizace ČOS a zlepšení vnitřní elektronické komunikace v ČOS. Více o projektu na start.sokol.eu »»»

Nabízíme již více než 18 let všem sokolským jednotám, župám i ústředním orgánům bezplatnou službu k propagaci jejich akcí a publikaci článků či dokumentů. Malé foto ohlédnutí za historií serveru »

Informace obsažené na tomto serveru jsou určeny jak veřejnosti, tak i všem členům České obce sokolské (ČOS).

Server též poskytuje mnoho služeb pro výměnu dat s jinými systémy a nově i služby pro tvůrce a vývojáře webových stránek jednot a žup. Taktéž je systém plně integrován s Google Kalendářem

Všem členům ČOS nabízíme bezplatnou možnost propagace Sokola na internetu vkládáním informací typu:

Jste členem některé sokolské jednoty?  Chcete zveřejnit nějakou informaci o své činnosti na tomto serveru?   Neváhejte a vložte ji k nám !
Registrace není již v současnosti nutná, ale doporučuje se.

 

Podívejte se též jaká může být:

Prezentace Vámi pořádané akce » Základní prezentace Vaší jednoty » Rozšířená prezentace Vaší jednoty » Základní prezentace Vaší župy »

 

Administrátoři:

Obecným kontaktním emailem je adresa sokol@sokol.cz . Tento email je určen pro uživatelské dotazy k systému sokol.cz a hlášení nesrovnalostí v uváděných údajích o župách, jednotách, ústředí ...atd. .

Technickým kontaktním emailem je adresa admin@sokol.cz . Tento email je určen pro hlášení technických chyb, chybových hlášek a problémů s fungováním systému sokol.cz . Pro hlášení chyby lze též vždy použít odkaz Nahlášení chyby v patičce každé stránky Sokol.Cz.

Hlavní administrátorem v současnosti je br. Michal Pávek email: mps@sokol.cz

Hlavním technickým kontaktem je br. Vladislav Voráč email: admin@sokol.cz

Za myšlenkou toho serveru stojí:

O systému: