T.J. Sokol Třemošná

Pořádané akce v rámci Sokola:

Zdroj dat: www.sokol.cz

KVĚTEN
18.-19.5.FISAF - 3. nominační závod na ME, MS v SA a FT
Městská sportovní hala BIOS Poděbrady, pořadatel: T.J. Sokol Poděbrady
18.5.III. Sokolský den
Sokolské hřiště Kamenný Újezd u Rokycan, pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd
Jízda historických vozidel 2024
Huntířov nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Lidice – Sletová soutěž v zápase
Sportovní hala u Aquaparku Kladno, pořadatel: Česká obec sokolská
Mohelnický vandr - 9.ročník
Mohelnice, pořadatel: T.J. Sokol Mohelnice
O nejsilnějšího muže 2024
Areál za sokolovnou, pořadatel: T.J. Sokol Dobromilice
Oblastní slet T.J.Sokol Městečko Trnávka
Městečko Trnávka, pořadatel: T.J. Sokol Městečko Trnávka
Okolo Ochozu 2024
TJ Sokol Moravské Budějovice, pořadatel: T.J. Sokol Moravské Budějovice
Přespolní běh Klucaninou 2024
Tišnov, pořadatel: T.J. Sokol Tišnov
Rodinné putování přírodou 2024
Kostelany 119, pořadatel: T.J. Sokol Kostelany
Skuhrovská Steeplechase 2024
46822, pořadatel: T.J. Sokol Skuhrov
Turnaj v nohejbale pro 45+
Koupaliště Broumar, pořadatel: T.J. Sokol Opočno
Velká cena Žabně
Žabeň hasičské hřiště, pořadatel: T.J. Sokol Žabeň
Župní sletová akademie Župy Fügnerovy
Nibe Aréna Benátky nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Mladá Boleslav
19.5.Divadlo Vetři pro děti
Sokolovna Hřivice, pořadatel: T.J. Sokol Hřivice
Závody koloběžek a odrážedel
78353 Velká Bystřice, pořadatel: T.J. Sokol Velká Bystřice
25.5.20. ročník komínského turnaje ve volejbalu mixů
Brno, pořadatel: T.J. Sokol Brno - Komín
25.5.-25.4.2024 Pojďte s námi do pohádky Benátky nad Jizerou
Benátky nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Benátky nad Jizerou
25.5.Dětský den 2024 Police n.M.
Police nad Metují, pořadatel: T.J. Sokol Police nad Metují
Jabkovice košt
Jablůnka - výletiště, pořadatel: T.J. Sokol Jablůnka - Pržno
Jednodenní výlet Rakousko - údolí Wurzeralm a jezera
náměstí Kamenný Újezd, pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd 2
Jehnědské kilometry 2024
Hřiště Jehnědí, pořadatel: T.J. Sokol Jehnědí
25.-26.5.MČR Naděje mladší A, Naděje starší A v moderní gymnastice 25.-26. 5. 2024
Česko, pořadatel:
MČR Naděje mladší A, Naděje starší A v moderní gymnastice 25.-26. 5. 2024
Česko, Hlavní město Praha, pořadatel: TJSKPrague (oddíl moderní gymnastiky T.J. Sokol Karlín)
25.5.Místní sokolský slet Dlouhomilov 2024
78901, pořadatel: T.J. Sokol Dlouhomilov
Sletová soutěž ČOS v rokenrolu
sportovní hala gymnázia Říčany, pořadatel: Česká obec sokolská
Sletové vystoupení v Polici 2024
Police nad Metují, pořadatel: T.J. Sokol Police nad Metují
školní olympiáda
Areál mateřské školy Náklo, pořadatel: T.J. Sokol Náklo
VRATIMOVSKÝ TURNAJ MINIVOLEJBALU
Sokolovna Vratimov, pořadatel: T.J. Sokol Vratimov
Župní slet Valdice 2024
Hřiště Valdice, pořadatel: Sokolská župa Jičínská - Bergrova
Župní slet župy Jungmannovy 2024
Sokolská 230, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
26.5.Oblastní slet 2024
, pořadatel: T.J. Sokol Hranice
Slet sokolské župy Valašské Fr. Palackého
Sokolovna Valašské Meziříčí, pořadatel: Sokolská župa Valašská – Františka Palackého
Zpěvem ke sletu
118 01 Praha 1 Malá Strana, pořadatel: Česká obec sokolská
27.5.-2.6.2024 Move Week Benátky nad Jizerou
Sokolovna Benátky nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Benátky nad Jizerou
Move Week - "S" běh - 2024
Sokolská 230, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
27.-31.5.Move Week - týden otevřených dveří 2024
Palackého 223. Mladá Boleslav, pořadatel: T.J. Sokol Mladá Boleslav
27.5.Vyběhni Kavky! 2024
, pořadatel: T.J. Sokol Praha - Podolí
28.5.Hudební večer – tradičně na vlnách swingu
118 01 Praha 1 Malá Strana, pořadatel: Česká obec sokolská
Poberounská mile 2024
Černošice 25228, pořadatel: T.J. Sokol Černošice
Ukázková hodina cvičení Sokolíček
Brno, pořadatel: T.J. Sokol Brno - Komín
Veřejná cvičební hodina RD1 - úterní
, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
Veřejná cvičební hodina RD2 - úterní
Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
29.5.Pohyb nás baví
T. J. Sokol Holešov, pořadatel: T.J. Sokol Holešov
30.5.Dětský den (16:00 - 19:00)
Praha 8, Hlavní město Praha, pořadatel: T.J. Sokol Libeň
Hrajme si a sportujme pro předškoláky
T. J. Sokol Holešov, pořadatel: T.J. Sokol Holešov
Hrajme si a sportujme pro rodiče s dětmi
T. J. Sokol Holešov, pořadatel: T.J. Sokol Holešov
IV. Sokolský dětský den
Praha 6, pořadatel: T.J. Sokol Praha - Břevnov
Kruhový trénink pro všechny
Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
30.-31.5.Move week Lukavice
fotbalové hřiště, pořadatel: T.J. Sokol Lukavice
30.5.Veřejná cvičební hodina RD1 - čtvrteční
Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
Závody odrážedel a jízdních kol 2024
Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
31.5.Pohádkový les 2024
Huntířov nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Putování z pohádky do pohádky 2024
start od sokolovny Zásada, pořadatel: T.J. Sokol Zásada
Rodinný orientační běh
37005 České Budějovice, pořadatel: T.J. Sokol Čtyři Dvory
ČERVEN
1.6.Den dětí 2024
Brno, pořadatel: T.J. Sokol Brno - Komín
Dětský den s MOVE WEEK 2024
sokolské hřiště "Na Vršku" v Poniklé, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá
Dětský den Žabčice 2024
Žabčice, pořadatel: T.J. Sokol Žabčice
1.-2.6.Krajský sokolský slet Hradec Králové
, pořadatel: Sokolská župa Orlická
1.6.Sletová akademie
Tyršova 733, pořadatel: T.J. Sokol Rakovník
2.6.Pohádkový les v Kamenném Újezdu 2024
Náměstí 138 Kamenný Újezd, pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd 2
župní atletické závody předškoláků 2024
venkovní areál T.J. Sokol Lány, pořadatel: T.J. Sokol Lány
4.6.Kdo to de k nám?
118 01 Praha 1 Malá Strana, pořadatel: Česká obec sokolská
6.-8.6.Sletový přebor ČOS 2024 v karate
Vysoké Mýto, pořadatel: Česká obec sokolská
8.6.2024 Sokolský běh pro zdraví Benátky nad Jizerou
Benátky nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Benátky nad Jizerou
8.-9.6.Krajský slet
Turnov, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
Krajský slet v Turnově, T.J. sokol Huntířov
Turnov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
8.6.Oblastní všesokolský slet
Olympijská 4 Prostějov, pořadatel: Sokolská župa Prostějovská
Oblastní všesokolský slet
prostějov, pořadatel: Sokolská župa Prostějovská
Pohybové hry s Ferdou 2024
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
Radotín sportfest – gymnastika
153 00 Praha-Radotin, pořadatel: T.J. Sokol Radotín
Sokolská jedenáctka 10.ročník
Přírodní lanové centrum na Linhartu v Karlových Varech, pořadatel: T.J. Sokol Karlovy Vary
Turnaj generací popáté v házené 8. 6. 2024 od 10:00 hodin v hale házené TJ Sokol Praha Vršovice
101 00 Praha 10-Vršovice, pořadatel: Hala Heroldovy sady
Župní přebor ve skoku přes švihadlo - Mamutík Cup 2024
, pořadatel: Sokolská župa Středomoravská Kratochvilova
9.6.Dětský den na Vrátě - neděle 9.června od 14h
Venkovní hřiště TJ Sokol Vrát, pořadatel: T.J. Sokol Vrát
Dětský sportovní den 2024
venkovní areál T.J. Sokol Lány, pořadatel: T.J. Sokol Lány
14.-16.6.Třídenní výprava oddílu Klíček - 2024
Vyšší Brod, pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd 2
14.6.Závěrečná akademie 2024
Sokolovna Žabčice, pořadatel: T.J. Sokol Žabčice
15.6.Fit day Jehnědí
Hřiště Jehnědí, pořadatel: T.J. Sokol Jehnědí
Jehnědský pivní triatlon 2024
Hřiště Jehnědí, pořadatel: T.J. Sokol Jehnědí
15.-16.6.Přeborník Dobrušky – Sletová soutěž v badmintonu
Dobruška, pořadatel: Česká obec sokolská
15.6.Slet Uherský Brod
Uherský Brod, pořadatel: T.J. Sokol Karolinka
16.6.Den otců v Kamenné Újezdu u Rokycan
drobné občerstvení a pódiové vystoupení dětí., pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd
19.6.Akademie s ukázkami sletových skladeb
Palackého 223 Mladá Boleslav, pořadatel: T.J. Sokol Mladá Boleslav
Olympijský běh - Velké Bílovice
Křástelka - Velké Bílovice, pořadatel: T.J. Sokol Velké Bílovice
Olympijský běh 2024 Roudnice nad Labem
Roudnice n.L., pořadatel: T.J. Sokol Roudnice nad Labem
Olympijský běh Zásada
Zásada - Zbytky, pořadatel: T.J. Sokol Zásada
21.6.Noc sokoloven 2024
Huntířov nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
21.-22.6.Noční pochod na Hušák, 12. ročník Memoriálu MVDr. Jindřicha Kleibla
569 43 Jevíčko, pořadatel: T.J. Sokol Jevíčko
21.-23.6.Páskování capoeira 2024
Palackého 223 Mladá Boleslav, pořadatel: T.J. Sokol Mladá Boleslav
22.6.Huntířovská pouť 2024
Huntířov nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Košovský pohár
Košovské hřiště, pořadatel: T.J. Sokol Košov
22.-23.6.Noc sokoloven v Kamenném Újezdu u Rokycan
Sál obecního úřadu v Kamenném Újezdu, pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd
22.6.Oslava výročí založení fotbalu
Hřiště T.J. Sokola Zdětín, pořadatel: T.J. Sokol Zdětín
Zvířátkový les
Doubravník 156, pořadatel: T.J. Sokol Doubravník
23.-26.6.Letní kino na Křástelce
, pořadatel: T.J. Sokol Velké Bílovice
27.6.-27.7.Střelfest
78391 Uničov, pořadatel: T.J. Sokol Střelice
29.6.-5.7.Slet 2024 (Huntířov nad Jizerou)
Praha, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
29.6.-6.7.slet Praha
Praha, pořadatel: T.J. Sokol Karolinka
30.6.-5.7.XVII všesokolský slet
, pořadatel: Česká obec sokolská
30.6.Zahájení prázdnin a táborák
, pořadatel:
ČERVENEC
8.-12.7.Pozvánka na letní příměstský tábor Vinohraďáček v T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady v červenci a srpnu 2024
, pořadatel:
8.7.-12.4.Příměstský tábor - MADC 2024
Žabčice, pořadatel: T.J. Sokol Žabčice
13.-21.7.Mistrovství Evropy ERSO 2024 ve skákání se švihadlem 13. 7.-21. 7. 2024 v maďarském Egeru s účastí Skipping Boys z T.J. Sokol Libeň
Maďarsko, pořadatel:
13.7.Mukařovský víceboj 2024
Mukařov -Sokolské pole, pořadatel: T.J. Sokol Mukařov
13.-27.7.Sokolský tábor 2024
Jiřetín pod Jedlovou, pořadatel: Sokolská župa Budečská
20.7.Milostínské hry 4. a večerní zábava
Milostínská sokolovna, pořadatel: T.J. Sokol Milostín
Přehlídka countyových kapel 2024
Huntířov nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
22.-27.7.Pozvánka na letní tábor T.J. Sokol Vinoř v červenci a srpnu 2024 - I. turnus
, pořadatel:
22.-26.7.Příměstský tábor 24
Tišnov, pořadatel: T.J. Sokol Tišnov
27.7.Čtyřlístek v Zásadě
468 25 Zásada, pořadatel: T.J. Sokol Zásada
27.7.-2.8.Prázdninová škole mladých pomahatelů 2024
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
27.7.Sokolovna - srdce jednoty
Sokolovna Lesonice, pořadatel: T.J. Sokol Lesonice
27.-28.7.Tradiční Hřivická pouť
Sokolovna Hřivice, pořadatel: T.J. Sokol Hřivice
29.7.-2.8.Pozvánka na letní tábor T.J. Sokol Vinoř v červenci a srpnu 2024 - II. turnus
, pořadatel:
Příměstský tábor Kroměříž
Tělocvičná jednota Sokol Kroměříž, pořadatel: T.J. Sokol Kroměříž
31.7.-10.8.pobytový tábor 2024
Chytálky, pořadatel: T.J. Sokol Tišnov
SRPEN
3.8.Turnaj v beach volebalu 2024
hřiště na koupališti v Poniklé, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá
8.-11.8.Vavřinecké hody Žabčice 2024
Žabčice, pořadatel: T.J. Sokol Žabčice
10.-22.8.Letní dětský tábor 2024
Kosobody, pořadatel: T.J. Sokol Stochov - Honice
11.-16.8.pobytový tábor
Obec Hůrky - Obec Dobřív - Město Mirošov - Obec Kamenný Újezd, pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd
12.-16.8.Příměstský tábor
Vrané nad Vltavou a okolí, pořadatel: T.J. Sokol Vrané nad Vltavou I.
17.8.Košovská smeč
tenisový kurt za Hostincem na Košově, pořadatel: T.J. Sokol Košov
Mukařov Open 2024
Mukařov Sokolské pole, pořadatel: T.J. Sokol Mukařov
18.8.Pozvánka na štafetový závod dvojic v Praze Hostivaři 18. 8. 2024 31. ročník
252 28 Černošice, pořadatel: Hala Věry Čáslavské
19.-23.8.Příměstský tábor v Kamenném Újezdu u Rokycan
Obec Kamenný Újezd, pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd
26.-30.8.Pozvánka na letní příměstský tábor Vinohraďáček v T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady v červenci a srpnu 2024
, pořadatel:
31.8.-1.9.Ahoj léto! 6.
Milostínská sokolovna, pořadatel: T.J. Sokol Milostín
31.8.Běh zámeckou zahradou 2024
Zámecký park Lysá nad Labem, pořadatel: T.J. Sokol Lysá nad Labem
Konec prázdnin
Sokolovna T.J. Sokola Zdětín, pořadatel: T.J. Sokol Zdětín
Košovský výlet
?, pořadatel: T.J. Sokol Košov
ZÁŘÍ
6.-8.9.Prázdninovka Revival 2024
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
7.9.sportovní den se sokolem
myslivecká chata, pořadatel: T.J. Sokol Přílepy
8.9.FISAF - SAMC, ČMP, Česko se hýbe 9/24
Městská sportovní hala BIOS Poděbrady, pořadatel: T.J. Sokol Poděbrady
20.-22.9.Cvičitel sportovní všestrannosti III. třídy 2024, základní část
Olomouc, pořadatel: Česká obec sokolská
21.9.Posvícení 2024
Muzeum Krkonošských řemesel manželů Pičmanových v Poniklé, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá
Sportovní den
Sokolovna Hřivice, pořadatel: T.J. Sokol Hřivice
25.9.Sokol spolu v pohybu - Sokolení 2024
Palackého 223 Mladá Boleslav, pořadatel: T.J. Sokol Mladá Boleslav
28.9.70.000 kroků jizerskými horami
Zásada 260, pořadatel: T.J. Sokol Zásada
BeActive spolu v pohybu Košov
512 51 Lomnice nad Popelkou, pořadatel: T.J. Sokol Košov
Jilemnická 10
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
Milostínské posvícení
Milostínská sokolovna, pořadatel: T.J. Sokol Milostín
ŘÍJEN
4.-6.10.Cvičitel seniorů III. třídy 2024, I. konzultace
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
8.10.Památný den sokolstva v Milostíně
Milostínská sokolovna, pořadatel: T.J. Sokol Milostín
11.-13.10.Cvičitelé sportovní všestrannosti III. třídy 2024, odborná část Olomouc
Olomouc, pořadatel: Česká obec sokolská
12.10.Chlapácký dvojboj 2024
153 00 Praha-Radotín, pořadatel: T.J. Sokol Radotín
19.10.Aerobní cvičení s využitím náčiní a nářadí 2024
Olomouc, pořadatel: Česká obec sokolská
Divadelní představení Svatba bez obřadu
Sokolovna Strančice, pořadatel: T.J. Sokol Strančice
Gymnasti na vodě – Botič
Nová Ves – Rožmberk, pořadatel: T.J. Sokol Radotín
Podzim s jógou pro rodiče a děti a předškoláky 2024
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
20.10.Nářadí pro RDPD, tradiční i netradiční 2024
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
25.10.-3.11.Rosviťme si náves 2024
Náves Poniklá, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá
26.-20.10.Sokolský volejbalový turnaj 2024
Velká tělocvična ZŠ Velké Pavlovice, pořadatel: T.J. Sokol Velké Pavlovice
26.10.-26.11.Sokolský volejbalový turnaj 2024
Hala ZŠ Velké Pavlovice, pořadatel: T.J. Sokol Velké Pavlovice
28.10.Sokolský běh republiky
Šumperk, pořadatel: T.J. Sokol Šumperk -Temenice
LISTOPAD
1.-3.11.Cvičitel seniorů III. třídy 2024, II. konzultace
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
1.11.-1.12.Vyřezávání dýní 2024
Mukařov 76, pořadatel: T.J. Sokol Mukařov
2.11.Cvičení pro správné držení těla 2024
Olomouc, pořadatel: Česká obec sokolská
Cvičitelé sportovní všestrannosti III. třídy 2024, zkoušky Olomouc
Olomouc, pořadatel: Česká obec sokolská
9.11.Lampionový průvod Žabčice 2024
Žabčice, pořadatel: T.J. Sokol Žabčice
Se Sokolem do života 2024 (Praha podzim)
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
Skotský podzimní ples 2024
U Kulturního domu 186 Háj ve Slezsku Smolkov 74792, pořadatel: T.J. Sokol Smolkov
10.11.Ruka v ruce s logopedíí 2024
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
Všestranná sportovní příprava dětí 2024
Olomouc, pořadatel: Česká obec sokolská
16.11.Svatomartinské putování 2024
trasa v horní části obce, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá
30.11.Cvičitel seniorů III. třídy 2024, zkoušky
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
Dětská Mikulášská 2024
Sokolovna Strančice, pořadatel: T.J. Sokol Strančice
PROSINEC
1.12.Seminář pro cvičitele seniorů 2024
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
1.-23.12.Vánoční stezka Žabčice 2024
Žabčice, pořadatel: T.J. Sokol Žabčice
6.12.Vánoční malování perníčků 2024
Mukařov 76, pořadatel: T.J. Sokol Mukařov
7.-14.12.Vánoční orienťák
Milostín, pořadatel: T.J. Sokol Milostín
8.12.Vánoční trhy + rozsvěcování vánočního stromku 2024
Žabčice, pořadatel: T.J. Sokol Žabčice
14.12.Vánoční dílničky s večerní zábavou
Milostínská sokolovna, pořadatel: T.J. Sokol Milostín
25.12.Štěpánská zábava Žabčice 2024
Lidový dům Žabčice, pořadatel: T.J. Sokol Žabčice
28.12.Netradiční pětiboj na Košově
sál Košovské hospody., pořadatel: T.J. Sokol Košov
Turnaj dvojic ve stolním tenisu
Kopidlno 50732 - sokolovna, pořadatel: T.J. Sokol Kopidlno
29.12.Silvestrovský běh 2024
289 22 Lysá nad Labem, pořadatel: T.J. Sokol Lysá nad Labem
31.12.Silvestrovský výšlap - ukončení roku 2024
rozhledna, pořadatel: T.J. Sokol Velké Pavlovice