T.J. Sokol Třemošná

Pořádané akce v rámci Sokola:

Zdroj dat: www.sokol.cz

SRPEN
11.8.Letní kino 2022
Těpeře, pořadatel: T.J. Sokol Těpeře
13.8.Italská noc II 2022 Dolní Újezd
Dolní Újezd u Litomyšle, pořadatel: T.J. Sokol Dolní Újezd
Košovská smeč
Lomnice nad Popelkou , pořadatel: T.J. Sokol Košov
13.-14.8.Prázdninový den plný zábavy
Panenský Týnec, pořadatel: T.J. Sokol Panenský Týnec
13.8.Rozmarýnové hody 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Se Sokolem na kopečky 12. výstup na Vrchmezí
Orlické hory, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Velká cena Sokola Opava – Významná soutěž OS ČOS
Opava, pořadatel: Česká obec sokolská
14.-27.8.Tábor Ledet 2022
Rajnochovice, pořadatel: T.J. Sokol Uherské Hradiště
15.-19.8.LETNÍ SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2022
ŽIVANICE, pořadatel: T.J. Sokol Živanice
Příměstský tábor II.-2022
Praha - Karlín, pořadatel: T.J. Sokol Karlín
18.-21.8.Cyklistický sraz
Duchcov, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Pochod Giacoma Casanovy
Duchcov, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
19.-21.8.Sokolské letní stanování
Zbrašín, pořadatel: T.J. Sokol Zbrašín - Hořany
20.8.Florbalový turnaj 2022
Dolní Roveň, pořadatel: T.J. Sokol Roveň
Historické odpoledne
Náchod , pořadatel: T.J. Sokol Náchod
21.8.Open přebor ČOS ve volejbalu kadetek a juniorek
Olomouc, pořadatel: Česká obec sokolská
25.8.Přebor ČOS 2022 ve skoku o tyči
Opava, pořadatel: Česká obec sokolská
26.-27.8.Bourání tábora 2022 Olomouc-Bělidla
Táborová základna T.J. Sokol Olomouc-Bělidla - Doloplazy, pořadatel: T.J. Sokol Olomouc - Bělidla
26.-28.8.Přebor ČOS 2022 v kuželkách
Nové Hrady, pořadatel: Česká obec sokolská
Trenér mažoretek III. třídy
118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
XVII. setkání historických motocyklů čsl. výroby
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
27.8.letní kino 2 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Loučení s prázdninami 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Rozloučení s létem 2022
Bratříkov, pořadatel: T.J. Sokol Bratříkov
Sportovní den
Jílové u Prahy, pořadatel: T.J. Sokol Jílové u Prahy
Volejbalový turnaj s grilováním
Děčín, pořadatel: T.J. Sokol Děčín
ZÁŘÍ
1.-30.9.ŽENY V BĚHU
ŽIVANICE, pořadatel: T.J. Sokol Živanice
2.-4.9.Sokol Kempa Cup – Významná soutěž OS v házené
Nové Veselí, pořadatel: Česká obec sokolská
3.9.Běh zámeckou zahradou 2022
Lysá nad Labem, pořadatel: T.J. Sokol Lysá nad Labem
hurá škola
Nová Hospoda, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Nová Hospoda
Souboj obcí Podoubraví
Nová Ves u Chotěboře, pořadatel: T.J. Sokol Nová Ves u Chotěboře
6.9.Turnaj v kulečníku 2 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
7.-9.9.Cvičitelé všestrannosti III. třídy
Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
8.9.Náčiní ve cvičení žákyň a dorostenek
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Seniorské hry 2022
Železný Brod, pořadatel: T.J. Sokol Železný Brod
9.-11.9.Celostátní sraz PP
, SET, pořadatel: náčelnictvo ČOS
9.9.Dětský den v Sokole Radotín
Praha-Radotín, pořadatel: T.J. Sokol Radotín
Fotbalový turnaj dětí v rámci Týnských hodů
Týn nad Bečvou, pořadatel: T.J. Sokol Týn nad Bečvou
9.-11.9.Mezinárodní seminář pro cvičitele RDPD (PACH 2022)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
9.9.Míčové hry do hodin žactva a dorostu
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
9.-11.9.Sokol Grand Prix – Významná soutěž OS v basketbalu
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
10.9.Fotbalový zápas "staří vs.mladí"
Lesopark - Týn n/B, pořadatel: T.J. Sokol Týn nad Bečvou
Sobotní večeře - Dočesná
Bratříkov, pořadatel: T.J. Sokol Bratříkov
sportovní den Přílepy
Přílepy, pořadatel: T.J. Sokol Přílepy
Turistický pochod "Se Sokolem za Rampušákem" 2022
Černilov, pořadatel: T.J. Sokol Černilov
turistický výlet vlakem
Nová Hospoda, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Nová Hospoda
Valšácké hry
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
11.9.JIlemnická 10
JIlemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
Po hornických stezkách 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
12.9.Dětský den + akademie
Praha, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
12.-16.9.Týden otevřených dveří
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
14.9.Sokolení Sokol spolu v pohybu MB
Mladá Boleslav, pořadatel: T.J. Sokol Mladá Boleslav
16.-18.9.Cvičitelé sportovní všestrannosti III. třídy
Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
16.9.Párová a silová akrobacie
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
16.-17.9.Raptor Děčín 2022
Děčín, pořadatel: T.J. Sokol Maxičky
16.-18.9.Tyršův Děčín září 2022
Děčín, pořadatel: Česká obec sokolská
17.9.Hýbeme se se Sokolem 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Jak uchopit svět nohama - seminář o dětské noze (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Jednodenní výlet - Posázaví II
Kamenný Újezd, pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd
Pod křídly Sokola 160 let
Olomouc- Nemilany, pořadatel: T.J. Sokol Olomouc - Nemilany
Podolský sokolman 2022
Podolí u Uherského Hradiště, pořadatel: T.J. Sokol Podolí
Ponikelské posvícení 2022
Poniklá, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá
17.-18.9.Přebor ČOS ve florbalu
Enteria aréna, pořadatel: Česká obec sokolská
17.9.Sokolská plavba
Děčín, SET, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Turistický pochod Krajem Dr. Miroslava Tyrše
Děčín, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
18.9.Noha a její ploska (dospělí) (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Sraz župních vedoucích jógy
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Výlet na Tyršův Děčín
Děčín, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
21.9.Sokolení-sportovní odpoledne pro děti i dospělé
Praha 4 - Libuš, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš
22.9.valšácký bloudil
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
23.-25.9.Cvičitel RDPD II. třídy - 3. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Cvičitel sportovní všestrannosti II. třídy - 3. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
23.9.Den se Sokolem
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
23.-24.9.Noc sokoloven 2022
Ostroměř, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř
23.9.Noc sokoloven v Praze - Libni (18:00 - 23:00)
Praha 8 - Libeň, Hlavní město Praha, pořadatel: T.J. Sokol Libeň
23.-25.9.Ovládání plavidel - seminář PP
České Vrbné, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
23.-30.9.Sokol spolu v pohybu září 2022
Česká republika, pořadatel: ČOS
24.9.-2.10.2. komárovský korienťák
Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
24.9.Kácení máje / stárkovské sele 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Noční běh - noční korienťák
Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
Pochod na svatováclavské trhy Ivančice 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
VIII. národní přehlídka sokolských folklorních souborů Slatiňany
Slatiňany, pořadatel: T.J. Sokol Slatiňany
Volejbalový turnaj - mix 4+2 - Memoriál Blaženy Vavřenové - 6. ročník
Roudnice nad Labem, pořadatel: T. J. Sokol Roudnice nad Labem
27.9.Dětské podzimní atletické závody
Nová Paka, pořadatel: T.J. Sokol Nová Paka
Pohádkové cvičení RD
Ostroměř, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř
28.9.70.000 kroků Jizerskými horami
Zásada, pořadatel: T.J. Sokol Zásada
29.9.60 minut dětského aerobiku
Ostroměř, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř
Florbalové odpoledne 2022
Ostroměř, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř
ŘÍJEN
1.10.41.ročník Běh Karlínským sadem
Praha 8 - Karlín, pořadatel: T.J. Sokol Karlín
1.-2.10.Sraz župních vedoucích mladších a starších žákyň
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
2.10.Drakiáda na Kopajnách 2022
Čebín, pořadatel: T.J. Sokol Čebín
4.10.Minicvičení se Sokolem
Litoměřice, pořadatel: T.J. Sokol Litoměřice
Večer sokolských světel 2022
Ostroměř, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř
7.10.Akce k památnému dni sokolstva 2022
Uherské Hradiště, pořadatel: T.J. Sokol Uherské Hradiště
7.-9.10.Cvičitel seniorů III. třídy
118 01 Praha 1 - Malá Strana, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
8.10.Divadelní představení Kaktusový květ
Strančice, pořadatel: T.J. Sokol Strančice
Náčiní ve cvičení žákyň a dorostenek (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
Památný den Sokolstva
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
Památný den Sokolstva 2022 v MB
Mladá Boleslav, pořadatel: župa
Památný den sokolstva-večer sokolských světel
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Pouštění světel po Jizeře 2022
Železný Brod, pořadatel: T.J. Sokol Železný Brod
Sobotní večeře - Památný den sokolstva
Bratříkov, pořadatel: T.J. Sokol Bratříkov
8.-9.10.Sraz župních vedoucích seniorek
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sraz župních vedoucích žen
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
9.10.Chlapácký dvojboj 2022
Praha-Radotín, pořadatel: T.J. Sokol Radotín
Míčové hry do hodin žactva a dorostu (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
11.10.Večer sokolských světel 2022 Olomouc-Bělidla
Lávka přes řeku Bystřičku, pořadatel: T.J. Sokol Olomouc - Bělidla
14.-16.10.Sraz župních vedoucích PP, Pramen řeky Rokytky
Říčany, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
15.10.Netradiční kulturní památky
Praha, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
15.-16.10.Sraz župních vedoucích RDPD
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
16.10.Párová a silová akrobacie (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
21.-23.10.Cvičitel RDPD II. třídy - 4. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Cvičitel sportovní všestrannosti II. třídy - 4. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
21.10.sázení okrasných rostlin
Nová Hospoda, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Nová Hospoda
Strašidelné odpoledne 2022
Kralupy nad Vltavou, pořadatel: T.J. Sokol Kralupy nad Vltavou
22.10.Rozhodčí florbalu ČOS (09:00 - 17:00)
Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
22.10.-20.8.Shotokan Cup Sokol Vamberk – Významná soutěž OS v karate
Vamberk, pořadatel: Česká obec sokolská
22.10.Sraz župních vedoucích dorostenek a mladších žen
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
22.-23.10.Svatohavelská zábava
Panenský Týnec, pořadatel: T.J. Sokol Panenský Týnec
22.10.Valšácký bál
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
23.10.Využití bosu v hodinách všestrannosti (09:00 - 14:30)
Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
28.10.Podomské Prďák
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Pochod na Říp
Roudnice nad Labem, pořadatel: Česká obec sokolská
SBR 2022 Jablonec nad Nisou
Jablonec nad Nisou, pořadatel: T.J. Sokol Jablonec nad Nisou
Sokolský běh repubiky Kamenice
Kamenice, pořadatel: T.J. Sokol Kamenice
Sokolský běh republiky 2022 Jedovnice
Jedovnice, pořadatel: T.J. Sokol Jedovnice
Sokolský běh republiky Dobříš
Dobříš, pořadatel: T.J. Sokol Dobříš
Sokolský běh republiky Dolní Újezd
Dolní Újezd, pořadatel: T.J. Sokol Dolní Újezd
Sokolský běh republiky Hluboká nad Vltavou
Hluboká nad Vltavou, pořadatel: T.J. Sokol Hluboká nad Vltavou
Sokolský běh republiky Hora Svaté Kateřiny
Hora Svaté Kateřiny, pořadatel: T.J. Sokol Hora Svaté Kateřiny
Sokolský běh republiky Horoměřice
Horoměřice, pořadatel: T.J. Sokol Horoměřice
Sokolský běh republiky Choceň
Choceň, pořadatel: T.J. Sokol Město Choceň
Sokolský běh republiky Jablůnka-Pržno
Jablůnka, pořadatel: T.J. Sokol Jablůnka - Pržno
Sokolský běh republiky Kačice
Kačice, pořadatel: T.J. Sokol Kačice
Sokolský běh republiky Kamenice
Kamenice, pořadatel: T.J. Sokol Kamenice
Sokolský běh republiky Komárov
Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
Sokolský běh republiky Kroměříž
Kroměříž, pořadatel: T.J. Sokol Kroměříž
Sokolský běh republiky Libochovice
Libochovice, pořadatel: T.J. Sokol Libochovice
Sokolský běh republiky Lomnice nad Popelkou
Lomnice nad Popelkou, pořadatel: T.J. Sokol Lomnice nad Popelkou
Sokolský běh republiky Lužice
Lužice, pořadatel: T.J. Sokol Lužice
Sokolský běh republiky Malá Hraštice
Malá Hraštice, pořadatel: T.J. Sokol Malá Hraštice
Sokolský běh republiky Milovice
Milovice, pořadatel: T.J. Sokol Milovice
Sokolský běh republiky Mníšek pod Brdy
Mníšek pod Brdy, pořadatel: T.J. Sokol Mníšek pod Brdy
Sokolský běh republiky Mšené-Lázně
Mšené-Lázně, pořadatel: T.J. Sokol Mšené-lázně
Sokolský běh republiky Náměšť na Hané
Náměšť na Hané, pořadatel: T.J. Sokol Náměšť na Hané
Sokolský běh republiky Okříšky
Okříšky, pořadatel: T.J. Sokol Okříšky
Sokolský běh republiky Opava
Opava, pořadatel: T.J. Sokol Opava
Sokolský běh republiky Ostrava
Proskovice, pořadatel: T.J. Sokol Ostrava - Proskovice
Sokolský běh republiky Písek 2022
Písek, pořadatel: T.J. Sokol Písek
Sokolský běh republiky Poděbrady
Poděbrady, pořadatel: T.J. Sokol Poděbrady
Sokolský běh republiky Prostějov
Prostějov, pořadatel: Sokolská župa Prostějovská
Sokolský běh republiky Přerov
Přerov, pořadatel: T.J. Sokol Přerov
Sokolský běh republiky Roztoky
Roztoky u Prahy, pořadatel: T.J. Sokol Roztoky u Prahy
30.10.halloween - dlabání dyní
Nová Hospoda, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Nová Hospoda
LISTOPAD
4.11.Porada náčelnictva ČOS
Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
5.-6.11.Sraz župních náčelníků a náčelnic
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
5.11.Stezka odvahy 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
6.11.Inspirace do hodin pro muže (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
Playfight/Inspirace do hodin pro muže
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Pohádkové cvičení nejen pro předškoláky II (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
10.11.Akademie Sokol Karlín
Praha 8 Karlín, pořadatel: T.J. Sokol Karlín
11.-13.11.Cvičitel RDPD II. třídy - 5. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Cvičitel sportovní všestrannosti II. třídy - 5. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
12.11.Loutkové divadlo
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Posvícenské posezení s vepř. hody
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Společenský večer Sokola 2022
Železný Brod, pořadatel: T.J. Sokol Železný Brod
Svatomartinská zábava 2022
Poniklá, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá
18.-20.11.Cvičitel seniorů III. třídy - 2. konzultace
Praha, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
19.11.Losovaný turnaj ve volejbale 2022
Poniklá, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá
19.-20.11.Memoriál Jana Gajdoše 2022
Brno, pořadatel: Česká obec sokolská
22.11.Turnaj v kulečníku3 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
26.11.Festival amatérských kapel
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
gala večer
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
Kateřinská zábava v Čebíně 2022
Čebín, pořadatel: T.J. Sokol Čebín
Plavání II.
Kozinova ul., pořadatel: Sokolská župa Plzeňská
Předvedení sletových skladeb
Praha, Kr.Vinohrady, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sokol Grand Prix Brno – Významná soutěž ČOS ve sportovní gymnastice
Brno, pořadatel: Česká obec sokolská
27.11.Akademie 2022
Praha, Hlavní město Praha, pořadatel: T.J. Sokol Libeň
mikulášská pro děti Valcha
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
župní doškolovací sraz (09:00 - 14:00)
Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
28.11.Vítání Krakonoše
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
PROSINEC
3.-4.12.Cvičitel RDPD II. třídy - zkoušky
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Cvičitel sportovní všestrannosti II. třídy - zkoušky
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
3.12.Předvánoční setkání cvičitelů
Praha, TD, SET, pořadatel: náčelnictvo ČOS
5.12.Mikuláš v ulicích 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Mikulášská a čertovská
Letohrad, pořadatel: T.J. Sokol Lukavice u Letohradu
7.12.Mikulášská nadílka
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
9.12.rozsvícení vánočního stroumku Nová Hospoda
Nová Hospoda, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Nová Hospoda
10.12.Painbolový turnaj
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
Vánoční trhy v Padochově 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
11.12.Adventní koncert Huntířov
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
12.12.Vánoční speciál pro věrnou gardu
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
14.12.Vánoční speciál
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
Zpíváme koledy před MŠ 2022
Padochov - MŠ, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
17.12.Vánoční turnaj v malé kopané
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
XIX. Vánoční lidové zvyky s Formany
Slatiňany, pořadatel: T.J. Sokol Slatiňany
24.12.vánoční advent Nová Hospoda
Nová Hospoda, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Nová Hospoda
Vánoční bruslení 2022
Třemošná, pořadatel: T.J. Sokol Třemošná
25.12.turnaj v šachu a dámě
Benešov u Semil, pořadatel: T.J. Sokol Benešov u Semil
26.12.Štěpánská zábava
Rokytnice, pořadatel: T.J. Sokol Rokytnice
27.12.rozsvícení stromečku
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
28.12.Netradiční pětiboj na Košově
Lomnice nad Popelkou, Košov 2, pořadatel: T.J. Sokol Košov
29.12.Badmintonový turnaj 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Silvestrovský turistický pochod
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
30.12.Silvestrovský pochod s obědem
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
31.12.Silvestr na sokolovně 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
silvestrovská zábava
Nová Hospoda, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Nová Hospoda
Silvestrovský běh 2022
Lysá nad Labem, pořadatel: T.J. Sokol Lysá nad Labem
Silvestrovský výšlap - ukončení roku 2022
Velké Pavlovice, pořadatel: T.J. Sokol Velké Pavlovice
LEDEN
14.1.2023Šibřinky
Rokytnice, pořadatel: T.J. Sokol Rokytnice
15.1.2023Dětské šibřinky
Rokytnice, pořadatel: T.J. Sokol Rokytnice
BŘEZEN
11.3.2023Dětský maškarní karneval Lukavice
56151 Letohrad, pořadatel: T.J. Sokol Lukavice u Letohradu
Fotbalový ples
Rokytnice, pořadatel: T.J. Sokol Rokytnice