Zdroj dat: www.sokol.cz
ČERVENEC | |
27.7. | Sokolovna - srdce jednoty Sokolovna Lesonice, pořadatel: T.J. Sokol Lesonice |
Čtyřlístek v Zásadě 468 25 Zásada, pořadatel: T.J. Sokol Zásada | |
Přebor ČOS ve futsalu Letkov, pořadatel: Česká obec sokolská | |
Pochod OSKS s opékáním divočáka Dolní Roveň, pořadatel: T.J. Sokol Roveň | |
27.-28.7. | Tradiční Hřivická pou Sokolovna Hřivice, pořadatel: T.J. Sokol Hřivice |
27.7.-2.8. | Prázdninová kole mladých pomahatelů 2024 Praha, pořadatel: Česká obec sokolská |
29.7.-2.8. | Pozvánka na letní tábor T.J. Sokol Vinoř v červenci a srpnu 2024 - II. turnus , pořadatel: |
Příměstský tábor Kroměří Tělocvičná jednota Sokol Kroměří, pořadatel: T.J. Sokol Kroměří | |
in-line tábor 2024 Sportovitě v obci., pořadatel: T.J. Sokol Hnátnice | |
31.7.-10.8. | pobytový tábor 2024 Chytálky, pořadatel: T.J. Sokol Tinov |
SRPEN | |
3.8. | Turnaj v beach volebalu 2024 hřitě na koupaliti v Poniklé, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá |
3.-4.8. | Letní posezení na zahradě u sokolovny Plaňany 181, pořadatel: T.J. Sokol Plaňany |
8.-11.8. | Vavřinecké hody abčice 2024 abčice, pořadatel: T.J. Sokol abčice |
10.-22.8. | Letní dětský tábor 2024 Kosobody, pořadatel: T.J. Sokol Stochov - Honice |
11.-16.8. | pobytový tábor Obec Hůrky - Obec Dobřív - Město Miroov - Obec Kamenný Újezd, pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd |
12.-16.8. | Příměstský tábor Vrané nad Vltavou a okolí, pořadatel: T.J. Sokol Vrané nad Vltavou I. |
13.-25.8. | Mistrovství světa atletických veteránů (World Masters Athletics Championships (WMAC)) ve védském Jéteborgu 13.-25. 8. 2024 védsko, pořadatel: |
17.2024-28.8.0202 | Letní soustředění se skoky na trampolíně, gymnastickou přípravou, plaváním, lezením na skalách i na umělé stěně. Police nad Metují, Určeno nejen pro členky oddílu, ale i pro vechny zájemce o skoky na trampolíně, sportovní gymnastiku a dalí sporty včetně plhu a sportovního lezení., pořadatel: TJ Sokol ikov II - letní soustředění pořádáme mimo Prahu |
17.8. | Koovská smeč tenisový kurt za Hostincem na Koově, pořadatel: T.J. Sokol Koov |
Mukařov Open 2024 Mukařov Sokolské pole, pořadatel: T.J. Sokol Mukařov | |
Gulá Fest 2024 Mořice 115 Sokolovna, pořadatel: T.J. Sokol Mořice | |
18.8. | Pozvánka na tafetový závod dvojic v Praze Hostivaři 18. 8. 2024 31. ročník Praha, Hlavní město Praha, |
Pozvánka na tafetový závod dvojic v Praze Hostivaři 18. 8. 2024 31. ročník 160 00 Praha 6, pořadatel: | |
19.-23.8. | Příměstský tábor v Kamenném Újezdu u Rokycan Obec Kamenný Újezd, pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd |
24.8. | Italská noc II 2024 Dolní Újezd 569 61 Dolní Újezd, pořadatel: T.J. Sokol Dolní Újezd |
26.-30.8. | Pozvánka na letní příměstský tábor Vinohraďáček v T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady v červenci a srpnu 2024 , pořadatel: |
30.8. | petangue 2024 ALI resturant, pořadatel: T.J. Sokol Hnátnice |
30.8.-1.9. | Třídenní pochod OSKS Dolní Roveň, pořadatel: T.J. Sokol Roveň |
31.8. | Běh zámeckou zahradou 2024 Zámecký park Lysá nad Labem, pořadatel: T.J. Sokol Lysá nad Labem |
Koovský výlet ?, pořadatel: T.J. Sokol Koov | |
Konec prázdnin Sokolovna T.J. Sokola Zdětín, pořadatel: T.J. Sokol Zdětín | |
Pouová zábava 2024 vihov, pořadatel: T.J. Sokol vihov | |
Sportovní den TJ Sokol Jílové u Prahy, pořadatel: T.J. Sokol Jílové u Prahy | |
Áhoj léto! (14:00 - 18:00) Kladno, Středočeský kraj, Rozloučení z letní sezónou. Soutěe a hry s přáteli zakončené opékáním pekáčků., pořadatel: Sokol Kladno Dříň | |
Volejbalový turnaj na antuce s grilováním prasečí noky 2024 Kurty TJ Sokol Děčín, pořadatel: T.J. Sokol Děčín | |
31.8.-1.9. | Ahoj léto! 6. Milostínská sokolovna, pořadatel: T.J. Sokol Milostín |
ZÁŘÍ | |
6.-8.9. | Prázdninovka Revival 2024 Praha, pořadatel: Česká obec sokolská |
7.9. | sportovní den se sokolem myslivecká chata, pořadatel: T.J. Sokol Přílepy |
Jílovské estky TJ Sokol Jílové u Prahy, pořadatel: T.J. Sokol Jílové u Prahy | |
8.9. | FISAF - SAMC, ČMP, Česko se hýbe 9/24 Městská sportovní hala BIOS Poděbrady, pořadatel: T.J. Sokol Poděbrady |
14.9. | Přebor ČOS 2024 ve florbalu Enteria arena, pořadatel: Česká obec sokolská |
20.-22.9. | Cvičitel sportovní vestrannosti III. třídy 2024, základní část Olomouc, pořadatel: Česká obec sokolská |
Tyrův Děčín 2024 Děčín, pořadatel: Sokolská upa Severočeská Novákova | |
21.9. | Posvícení 2024 Muzeum Krkonoských řemesel manelů Pičmanových v Poniklé, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá |
Setkání mistrů 2024 - 28. ročník v přespolním běhu - kopie 46822, pořadatel: T.J. Sokol Skuhrov | |
Tyrův Děčín - 3. Reprezentační ples Děčín zámek, pořadatel: Sokolská upa Severočeská Novákova | |
23.-30.9. | 2024 Vyplhej vý, ne dohlédne Benátky nad Jizerou Sokolovna Benátky nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Benátky nad Jizerou |
25.9. | Sokol spolu v pohybu - Sokolení 2024 Palackého 223 Mladá Boleslav, pořadatel: T.J. Sokol Mladá Boleslav |
26.9. | Spolu v pohybu 2024 Tělocvična Z Poniklá, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá |
27.9. | Noc sokoloven sokolovna TJ a areál TJ, pořadatel: T.J. Sokol I Prostějov |
28.9. | Milostínské posvícení Milostínská sokolovna, pořadatel: T.J. Sokol Milostín |
70.000 kroků jizerskými horami Zásada 260, pořadatel: T.J. Sokol Zásada | |
Jilemnická 10 Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice | |
BeActive spolu v pohybu Koov 512 51 Lomnice nad Popelkou, pořadatel: T.J. Sokol Koov | |
Sportovní den Sokolovna Hřivice, pořadatel: T.J. Sokol Hřivice | |
ŘÍJEN | |
1.10. | Sportovní hry se sokolem 2024 Osvobození 191/17, pořadatel: T.J. Sokol Litoměřice |
4.-6.10. | Cvičitel seniorů III. třídy 2024, I. konzultace Praha, pořadatel: Česká obec sokolská |
8.10. | Památný den sokolstva v Milostíně Milostínská sokolovna, pořadatel: T.J. Sokol Milostín |
11.-13.10. | Cvičitelé sportovní vestrannosti III. třídy 2024, odborná část Olomouc Olomouc, pořadatel: Česká obec sokolská |
12.10. | Chlapácký dvojboj 2024 153 00 Praha-Radotín, pořadatel: T.J. Sokol Radotín |
19.10. | Podzim s jógou pro rodiče a děti a předkoláky 2024 Praha, pořadatel: Česká obec sokolská |
Aerobní cvičení s vyuitím náčiní a nářadí 2024 Olomouc, pořadatel: Česká obec sokolská | |
Divadelní představení Svatba bez obřadu Sokolovna Strančice, pořadatel: T.J. Sokol Strančice | |
Gymnasti na vodě Botič Nová Ves Romberk, pořadatel: T.J. Sokol Radotín | |
20.10. | Nářadí pro RDPD, tradiční i netradiční 2024 Praha, pořadatel: Česká obec sokolská |
25.10.-3.11. | Rosvime si náves 2024 Náves Poniklá, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá |
26.-20.10. | Sokolský volejbalový turnaj 2024 Velká tělocvična Z Velké Pavlovice, pořadatel: T.J. Sokol Velké Pavlovice |
26.10.-26.11. | Sokolský volejbalový turnaj 2024 Hala Z Velké Pavlovice, pořadatel: T.J. Sokol Velké Pavlovice |
28.10. | Sokolský běh republiky umperk, pořadatel: T.J. Sokol umperk -Temenice |
LISTOPAD | |
1.-3.11. | Cvičitel seniorů III. třídy 2024, II. konzultace Praha, pořadatel: Česká obec sokolská |
1.11.-1.12. | Vyřezávání dýní 2024 Mukařov 76, pořadatel: T.J. Sokol Mukařov |
2.11. | Cvičitelé sportovní vestrannosti III. třídy 2024, zkouky Olomouc Olomouc, pořadatel: Česká obec sokolská |
Cvičení pro správné drení těla 2024 Olomouc, pořadatel: Česká obec sokolská | |
9.11. | Se Sokolem do ivota 2024 (Praha podzim) Praha, pořadatel: Česká obec sokolská |
Skotský podzimní ples 2024 U Kulturního domu 186 Háj ve Slezsku Smolkov 74792, pořadatel: T.J. Sokol Smolkov | |
Lampionový průvod abčice 2024 abčice, pořadatel: T.J. Sokol abčice | |
10.11. | Ruka v ruce s logopedíí 2024 Praha, pořadatel: Česká obec sokolská |
Vestranná sportovní příprava dětí 2024 Olomouc, pořadatel: Česká obec sokolská | |
16.11. | Svatomartinské putování 2024 trasa v horní části obce, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá |
30.11. | Cvičitel seniorů III. třídy 2024, zkouky Praha, pořadatel: Česká obec sokolská |
Dětská Mikuláská 2024 Sokolovna Strančice, pořadatel: T.J. Sokol Strančice | |
PROSINEC | |
1.12. | Seminář pro cvičitele seniorů 2024 Praha, pořadatel: Česká obec sokolská |
1.-23.12. | Vánoční stezka abčice 2024 abčice, pořadatel: T.J. Sokol abčice |
6.12. | Vánoční malování perníčků 2024 Mukařov 76, pořadatel: T.J. Sokol Mukařov |
7.-14.12. | Vánoční orienák Milostín, pořadatel: T.J. Sokol Milostín |
8.12. | Vánoční trhy + rozsvěcování vánočního stromku 2024 abčice, pořadatel: T.J. Sokol abčice |
14.12. | Vánoční dílničky s večerní zábavou Milostínská sokolovna, pořadatel: T.J. Sokol Milostín |
25.12. | těpánská zábava abčice 2024 Lidový dům abčice, pořadatel: T.J. Sokol abčice |
28.12. | Turnaj dvojic ve stolním tenisu Kopidlno 50732 - sokolovna, pořadatel: T.J. Sokol Kopidlno |
Netradiční pětiboj na Koově sál Koovské hospody., pořadatel: T.J. Sokol Koov | |
29.12. | Silvestrovský běh 2024 289 22 Lysá nad Labem, pořadatel: T.J. Sokol Lysá nad Labem |
31.12. | Silvestrovský výlap - ukončení roku 2024 rozhledna, pořadatel: T.J. Sokol Velké Pavlovice |
ÚNOR | |
28.2.2025 | ples 2025 , pořadatel: T.J. Sokol Hnátnice |