Sokolská župa Plzeňská

Pořádané akce:

ÚNOR
2.-4.2.Cvičitel sportovní všestrannosti III. třídy 2024, I.konz.
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
8.2.Derby dvou sokolů – Sletová soutěž ve florbalu
Enteria aréna Pardubice, pořadatel: Česká obec sokolská
8.-11.2.Lyžařský závod 57. ČEZ Jizerská 50 8.-11. 2. 2024
Bedřichov, Závod byl zrušen z důvodu teplého počasí a málo sněhu v následujícím týdnu: https://jiz50.cz/clanky/2314-57-cez-jizerska-50-je-zrusena-nedostatek-snehu-a-teple-pocasi-organizatorum-nedovoli-akci-usporadat, pořadatel: jiná organizace
9.2.Jihočeská filharmonie v sokolovně v KÚ
Náměstí 138, pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd 2
10.-11.2.Na hory se sněžnicemi 2024
Jeseníky, pořadatel: Česká obec sokolská
11.2.Přebor ČOS 2024 v běhu na lyžích
okres Semily, pořadatel: Česká obec sokolská
16.2.Hromadný odběr krve N7
Praha 1, pořadatel: Česká obec sokolská
17.-18.2.Trenér mažoretek III. třídy 2024, 2 konzultace
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
Trenér skoků na trampolíně 2024, II. konzultace
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
18.2.Dětské Šibřinky v KÚ - 2024
Náměstí 138 Kamenný Újezd, pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd 2
21.2.Komentovaná prohlídka Tyršova domu – únor 2024
, pořadatel: Česká obec sokolská
23.-25.2.Cvičitel rodičů a dětí, předškolních dětí III. třídy 2024 II. konz.
PRAHA, pořadatel: Česká obec sokolská
Cvičitel sportovní všestrannosti III. třídy 2024, II. konzultace
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
24.2.Dětský karneval (9:30 - 12:00)
Praha 2, Hlavní město Praha, Dětský karneval s programem, pořadatel: T. J. Sokol Pražský
Šibřinky (19,30 - 00:00)
Praha 2, Hlavní město Praha, Každoroční sokolská slavnost s tancem., pořadatel: T. J. Sokol Pražský
BŘEZEN
2.3.Kineziotaping I. 2024
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
9.-10.3.Cvičitel rodičů a dětí, předškolních dětí III. třídy 2024, ZKOŠKY
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
10.3.Cvičitelé sportovní všestrannosti III. třídy 2024- zkoušky
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
15.-17.3.Cvičitel sportovní všestrannosti III. třídy 2024, I.konz.(Brno)
Šlapanice, pořadatel: Česká obec sokolská
16.-17.3.Trenér mažoretek III. třídy 2024, zkoušky
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
16.3.Divadelní hra Lucerna v Kolíně
Městské divadlo Kolín, pořadatel: Sokolská župa Tyršova
O pohár kladenského Sokola
Kino Sokol, pořadatel: Česká obec sokolská
17.3.Děti, jaro už je tu! Pojďme tančit ke sletu!
, pořadatel: Česká obec sokolská
23.3.Doškolovací seminář první pomoci zdravotníků zotavovacích akcí 2024
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
Velikonoční zábava Stochov 2024
Stochov, pořadatel: Sokolská župa Budečská
26.3.Swingové jaro krásných melodií, prověřených časem
, pořadatel: Česká obec sokolská
DUBEN
5.4.Se Sokolem do života 2024 (Praha jaro)
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
6.4.Tradiční nářadí pro RDPD 2024
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
7.4.Cvičení s pohádkou pro RDPD 2024
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
12.-14.4.Cvičitel sportovní všestrannosti III. třídy 2024, II.konz.(Brno)
Šlapanice, pořadatel: Česká obec sokolská
13.-14.4.Velká cena Zdeňka Ludvíka – Sletová soutěž 2024
Olympijská 4228/4, pořadatel: Česká obec sokolská
26.4.Se Sokolem do života 2024 (Praha jaro) II. termín
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
28.4.Běh o krušovický soudek 2024
stochov, pořadatel: Sokolská župa Budečská
KVĚTEN
4.5.Se Sokolem do života (Přerov) 2024
Přerov, pořadatel: Česká obec sokolská
11.5.Oblastní sokolský slet 2024
Přibyslav, pořadatel: Sokolská župa Havlíčkova
17.-19.5.Táborové hry 2024
Radíkov, pořadatel: Česká obec sokolská
18.5.Lidice – Sletová soutěž v zápase
Sportovní hala u Aquaparku Kladno, pořadatel: Česká obec sokolská
ČERVEN
8.6.Pohybové hry s Ferdou 2024
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
30.6.-5.7.XVII všesokolský slet
, pořadatel: Česká obec sokolská
ČERVENEC
13.-27.7.Sokolský tábor 2024
Jiřetín pod Jedlovou, pořadatel: Sokolská župa Budečská
27.7.-2.8.Prázdninová škole mladých pomahatelů 2024
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
SRPEN
10.-22.8.Letní dětský tábor 2024
Kosobody, pořadatel: T.J. Sokol Stochov - Honice
ZÁŘÍ
6.-8.9.Prázdninovka Revival 2024
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
20.-22.9.Cvičitel sportovní všestrannosti III. třídy 2024, základní část
Olomouc, pořadatel: Česká obec sokolská
ŘÍJEN
4.-6.10.Cvičitel seniorů III. třídy 2024, I. konzultace
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
11.-13.10.Cvičitelé sportovní všestrannosti III. třídy 2024, odborná část Olomouc
Olomouc, pořadatel: Česká obec sokolská
19.10.Podzim s jógou pro rodiče a děti a předškoláky 2024
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
Aerobní cvičení s využitím náčiní a nářadí 2024
Olomouc, pořadatel: Česká obec sokolská
20.10.Nářadí pro RDPD, tradiční i netradiční 2024
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
28.10.Sokolský běh republiky
Šumperk, pořadatel: T.J. Sokol Šumperk -Temenice
LISTOPAD
1.-3.11.Cvičitel seniorů III. třídy 2024, II. konzultace
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
2.11.Cvičitelé sportovní všestrannosti III. třídy 2024, zkoušky Olomouc
Olomouc, pořadatel: Česká obec sokolská
Cvičení pro správné držení těla 2024
Olomouc, pořadatel: Česká obec sokolská
9.11.Se Sokolem do života 2024 (Praha podzim)
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
10.11.Ruka v ruce s logopedíí 2024
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
Všestranná sportovní příprava dětí 2024
Olomouc, pořadatel: Česká obec sokolská
30.11.Cvičitel seniorů III. třídy 2024, zkoušky
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
PROSINEC
1.12.Seminář pro cvičitele seniorů 2024
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská