V současné době z důvodu neexistujících aktuálních podkladů od organizátorů akcí nejsme schopni pravidelně aktualizovat naši termínovou listinu. Doporučujeme vždy kontaktovat organizátora akce, zda se koná či není přesunuta na jiný termín.

Pořádané akce

DUBEN
18.4.Kineziotaping pro cvičitele - ZRUŠENO
, pořadatel: Ústřední škola ČOS
Oblastní přebor východ - florbal kategorie lll. [ZRUŠENO]
Brno Tuřany, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Oblastní přebor západ - florbal kategorie IV. [ZRUŠENO]
Praha, Kr.Vinohrady, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Pohádkové cvičení nejen pro předškoláky - ZRUŠENO
, pořadatel: Ústřední škola ČOS
Seminář Zdr.TV [ZRUŠENO]
Praha, TD, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
20.4.Webinář: Soutěž pro sokolské oddíly - Hýbeme se hezky česky (18:00 - 19:00)
, pořadatel: Ústřední škola ČOS
22.4.Večerní škola cvičitelů - Když motivace mizí aneb jak udržet sokolský plamen naživu (19:00 - 21:00)
, pořadatel: Ústřední škola ČOS
23.-25.4.Táborové hry
Olomouc nebo jinde, Olomoucký kraj, pořadatel: župa Olomoucká - Smrčkova
[ZRUŠENO] Soutěž sportovní všestrannosti 2021 - Sokolská župa Jana Podlipného
Praha 10, Hlavní město Praha, pořadatel: župa Jana Podlipného
[ZRUŠENO] Soutěž sportovní všestrannosti 2021 - Sokolská župa Podbělohorská
Praha 1, Hlavní město Praha, pořadatel: župa Podbělohorská
[ZRUŠENO] Soutěž sportovní všestrannosti 2021 - Sokolská župa Pražská - Scheinerova
Praha 1, Hlavní město Praha, pořadatel: župa Pražská - Scheinerova
23.4.-30.5.Cvičitelé PP III. třídy
Olomouc nebo jinde, Olomoucký kraj, pořadatel: župa Olomoucká - Smrčkova
24.4.Oblastní přebor východ - florbal kategorie IV. [ZRUŠENO]
Šumperk, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Vzdušná akrobacie [PŘESUNUTO]
České Budějovice, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
29.4.Slet čarodějnic
Valašské Meziříčí, pořadatel: T.J. Sokol Valašské Meziříčí
Večerní škola cvičitelů - Pořádáme příměstské tábory (19:00 - 21:00)
, pořadatel: Ústřední škola ČOS
30.4.Čarodky (18:00)
Vlašim, Středočeský kraj, pořadatel: Vlašim
KVĚTEN
1.5.Čarodějnice 2021
Jasenná, pořadatel: T.J. Sokol Jasenná
7.-9.5.SokolGym 2021 [ZRUŠENO]
Plzeň, pořadatel: náčelnictvo ČOS
8.5.Celostátní sokolský turistický sraz
Moravičany, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Krajské turistické setkání Sokolů 2021
Moravičany, pořadatel: T.J. Sokol Moravičany, Sportovní areál T.J. Sokol Moravičany, 78982 Moravičany
Oslavy Dne vítězství
Valašské Meziříčí, pořadatel: T.J. Sokol Valašské Meziříčí
Turistický dálkový pochod župou Pernštejnskou
Tišnov, pořadatel: T.J. Sokol Tišnov
Přebor ČOS ve florbalu - finále III. kategorie [ZRUŠENO]
Praha, Kr.Vinohrady, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
9.5.Jóga pro děti
, pořadatel: ústřední škola ČOS
Přebor ČOS ve florbalu - finále IV. kategorie [ZRUŠENO]
Praha, Kr.Vinohrady, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
14.-16.5.Instruktor gymnastiky - 5. konzultace
, pořadatel: ústřední škola ČOS
15.5.Zdr.Tv a principy Tai-chi
České Budějovice, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Oblastní přebor západ - florbal kategorie l. [ZRUŠENO]
Praha, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sokolí stezkou (08:00 - 23:00)
, pořadatel: 50.368662
16.5.Akademie k 125. výročí založení T. J. Sokol Říčany a Radošovice
, pořadatel: T.J. Sokol Říčany a Radošovice, sokolské hřiště T. J. Sokol Říčany a Radošovice
Oblastní přebor západ - florbal kategorie ll. [ZRUŠENO]
Praha, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
21.5.Move Week - Sportovní olympiáda
Děčín, pořadatel: Sokolská župa Severočeská – Novákova
Move Week- Cyklistické odpoledne
Valašské Meziříčí, pořadatel: Sokolská župa Valašská – Františka Palackého
21.-23.5.Přebor ČOS ZZZ (Zálesácký závod zdatnosti) [ZRUŠENO]
Třebíč, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
22.5.Přespolní běh Klucaninou
Tišnov, pořadatel: T.J. Sokol Tišnov
Sokolské putování Českým středohořím
Teplice, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Motivace lidovou písničkou II
, pořadatel: ústřední škola ČOS
28.-30.5.Přebor ČOS ve všestrannosti mladšího žactva [ZRUŠENO]
Pardubice, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
29.5.Tricking - akrobatické bojové umění
, pořadatel: ústřední škola ČOS
30.5.Jak na sociální sítě
, pořadatel: ústřední škola ČOS
ČERVEN
4.6.Meziříčská muzejní noc
Valašské Meziříčí, pořadatel: T.J. Sokol Valašské Meziříčí
4.-6.6.Přebor ČOS ve všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých [ZRUŠENO]
Praha, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
11.-13.6.SokolGym 2021 [ZRUŠENO]
Brno, pořadatel: náčelnictvo ČOS
18.-19.6.SokolGym 2021 [ZRUŠENO]
Ostrava, pořadatel: náčelnictvo ČOS
18.-20.6.Vodácký kurz - řeka Salza, seminář PP
Rakousko, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
19.6.SokolGym 2021 [ZRUŠENO]
Pardubice, pořadatel: náčelnictvo ČOS
20.6.Veřejné cvičení
Valašské Meziříčí, pořadatel: T.J. Sokol Valašské Meziříčí
25.6.Noc sokoloven 2021
Praha 4, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
25.-27.6.Instruktor gymnastiky - 6. konzultace
, pořadatel: ústřední škola ČOS
26.-27.6.Pobytový víkend pro cvičitele seniorů
Drhleny, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
ČERVENEC
3.-11.7.Prázdninová škola mladých pomahatelů
, pořadatel: ústřední škola ČOS
10.7.Se Sokolem na kopečky 7. výstup na Prašivou
Beskydy, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
12.7.Letní příměstský tábor se zaměřením na mažoretky
, pořadatel: T.J. Sokol Vysočany
13.-24.7.Letní tábor
262 63 Dublovice, pořadatel: RS Star Line Hrachov

Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).

 


Přehled míst konání akcí dle výběru

Vyhledat na mapě:
   
Vyberte vrstvu:


Pozice na mapě evidována u 4 z 55 záznamů

Upozorňujeme, že jsou zobrazeny pouze akce, které mají v naší databázi zadanou pozici.
Pokud zde není Vaše akce uvedena či je označena nesprávná pozice. Můžete buď jako registrovaný uživatel pozici opravit či nás můžete kontaktovat.