Sokol.Cz
Upozorňujeme všechny uživatele, že dne 10.2.2020 proběhl přesun systému na nový server. Žádáme uživatele, aby při jakémkoli problému nás kontaktovali na email admin@sokol.cz. Děkujeme všem za spolupráci a přejeme mnoho zdaru.

Pořádané akce

ÚNOR
25.2.Základy sokolského Gmailu pro T. J. a župy – České Budějovice (17:00 - 20:00)
370 01 České Budějovice, pořadatel:
26.2.Základy sokolského Gmailu pro T. J. a župy – Jihlava (16:00 - 19:00)
586 01 Jihlav, pořadatel:
27.2.Vytváříme formuláře v G Suite (15:00 - 16:20)
Malá Strana, pořadatel:
28.2.Cvičitel RDPD 2.konzultace
Praha, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
BŘEZEN
1.3.Cvičitel RDPD 3.konzultace
Praha, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Tvorba sestav ve SG + rozhodčí – mužské aženské složky
Pardubice, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
7.3.Hlasová výchova
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Školení činovníků
Brno, Š, pořadatel: ústřední škola ČOS
7.-8.3.Sraz župních vedoucích mladších a starších žáků
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
9.3.Základy sokolského Gmailu pro T. J. a župy – Ústí nad Labem (17:00 - 20:00)
400 01 Ústí nad Labem-mě, pořadatel:
10.3.Základy sokolského Gmailu pro T. J. a župy – Praha (17:00 - 20:00)
, pořadatel:
12.3.Ukládáme a sdílíme dokumenty v G Suite (15:00 - 16:05)
Malá Strana, pořadatel:
13.-15.3.Cvičitel sportovní všestrannosti 1.konzultace
Praha, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
14.3.Oblastní sraz ženy – zdravotní, kondiční cvičení, náčiní, hudba
Olomouc, S, pořadatel: ústřední škola ČOS
Zdravotníci zotavovacích akcí
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
14.-15.3.Sraz župních vedoucích dorostenců a mužů
upřesníme, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Zdravotníci zotavovacích akcí 2.konzultace
Praha, Š, pořadatel: ústřední škola ČOS
15.3.Pohybové hry s míčem pro žactvo
Olomouc, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
20.-22.3.Cvičitel sportovní všestrannosti (základní část)
Olomouc, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
21.3.Od kotoulu po přemet
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Pohádky pro předškolní děti
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Přehlídka pódiových skladeb a skladeb Aerobik Team sportovní všestrannosti ČOS
Praha 1, Hlavní město Praha, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Taneční workshop v Lubné
Lubná,
22.3.Od přemetu k saltu
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
24.3.Základy sokolského Gmailu pro T. J. a župy – Zlín (17:00 - 20:00)
, pořadatel:
25.3.Základy sokolského Gmailu pro T. J. a župy – Uherské Hradiště (17:00 - 20:00)
686 01 Uherské Hradiště, pořadatel:
27.-29.3.Cvičitel sportovní všestrannosti (odborná část)
Olomouc, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
28.3.Cvičitel RDPD zkoušky
Praha, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Inspirace do hodin aerobiku
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Seminář jógy
Praha, TD, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
29.3.MEMORIÁL V. STRAKY
Praha 10, Hlavní město Praha, VRŠOVICEGYM – OPEN – 13. ROČNÍK, pořadatel: T.J. Sokol Praha Vršovice
DUBEN
3.4.Porada náčelnictva ČOS
Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
3.-5.4.Cvičitel jógy 2.konzultace
Praha, ŠIII , pořadatel: ústřední škola ČOS
Cvičitel sportovní všestrannosti 2.konzultace
Praha, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
4.4.Moderní gymnastika/náčiní moderní gymnastiky v hodinách všestrannosti
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Oblastní přebor východ - florbal kategorie l. + II.
Frýdlant nad Ostr., P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sraz župních náčelníků a náčelnic
Praha, TD, P1, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
5.4.Závěsná akrobacie
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
12.4.Bezkontaktní ragby
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
16.-19.4.Gym zóna ČOS - FOR KIDS
Praha, Letňany, pořadatel: náčelnictvo ČOS
18.4.Jóga pro děti
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Oblastní přebor východ - florbal kategorie lll.
Brno l., P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Oblastní přebor západ - florbal kategorie IV.
Praha, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Playfight (Hravé zápasení)
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Sraz župních vedoucích ZdrTV
Praha TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
19.4.Oblastní přebor západ - florbal kategorie lll.
Praha, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Seminář ZdrTV
Praha TD, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
25.4.Cvičitel jógy zkoušky
Praha, ŠIII , pořadatel: ústřední škola ČOS
Oblastní přebor východ - florbal kategorie IV.
Šumperk, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Oblastní přebor západ - florbal kategorie l.
Praha, TD, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Pochod "Krajem českých sklářů" (6:00)
Pěnčín, Liberecký kraj, XLVI. ročník dálkového a turistického pochodu, pořadatel: TJ Sokol Alšovice
26.4.Oblastní přebor západ - florbal kategorie ll.
Praha, TD, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
30.4.-3.5.Vodácké putování - řeka Morava, seminář PP
Morava, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
KVĚTEN
1.-3.5.Cvičitel parkouru 1.konzultace
Praha, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
9.5.Sokolské putování Českým středohořím
Teplice, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
16.5.Přebor ČOS ve florbalu - finále III. kategorie
Praha, Kr.Vinohrady, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Přebor ČOS ve florbalu - finále IV. kategorie
Praha, Kr.Vinohrady, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
17.5.Cvičitel sportovní všestrannosti zkoušky
Praha, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
22.-24.5.Cvičitel parkouru 2.konzultace
Praha, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Přebor ČOS ZZZ (Zálesácký závod zdatnosti)
Třebíč, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
23.5.Se Sokolem na kopečky 4. výstup na Jedlovou horu
Lužické hory, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Tvorba pohybové skladby pro předškolní děti
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS

Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).

 


Přehled míst konání akcí dle výběru

Vyhledat na mapě:
   
Vyberte vrstvu:


Pozice na mapě evidována u 3 z 62 záznamů

Upozorňujeme, že jsou zobrazeny pouze akce, které mají v naší databázi zadanou pozici.
Pokud zde není Vaše akce uvedena či je označena nesprávná pozice. Můžete buď jako registrovaný uživatel pozici opravit či nás můžete kontaktovat.