Dětské sportovní odpoledne - T.J. Sokol Plzeň - Doubravka


Datum konání: 7.6.
Typ akce :Akce pro děti
Určena pro
Pořadatel / místo konání:T.J. Sokol Plzeň - Doubravka
Kontaktní osoba:, tel. 602169692
Ulice:venkovní areál T.J. Sokol
Město:Plzeň - Doubravka
pořadatel akce:jednota
Odkaz:https://prosokoly.sokol.eu/akce/detske-sportovni-odpoledne-tj-sokol-plzen-doubravka

Google Maps Mapy.Cz OpenStreetMap
Vyberte vrstvu:Největší událost našeho sokolského roku - Dětské sportovní odpoledne, které se uskuteční v úterý 7. června od 16.30 hod. S dětmi bychom rádi jejich svátek oslavili skutečným sportovním sedmibojem završeným dětským mini maratonem (dobrovolný). Všechny disciplíny budou uzpůsobeny jak pro ty nejmenší děti, tak i starší zkušené školáky. Na každého bude samozřejmě už za samotnou účast čekat malá odměna. Akce se koná ve venkovním areálu.

 

Vyhodnocení a předání medailí v jednotlivých věkových kategoriích se uskuteční o týden později - v úterý 14. června v 16.30 hod. na stejném místě. Následovat bude program v duchu zábavného rodinného odpoledne, kdy budou do akce a soutěžení zapojeni skutečně všichni - děti i dospělí. Očekáváme tedy, že ve sportovním tentokrát dorazí i rodiče.

 

V uvedených úterních termínech se pravidelná cvičení rodičů a dětí (16 hod.), ani cvičení předškoláků (17 hod.) neuskuteční. Těšíme se na vás všechny, přijďte si zasoutěžit a zúročit celoroční snažení vašich dětí. Určitě vám rády předvedou svoje sportovní dovednosti a poměří síly se svými kamarády.

 

vloženo dne: 06.06.2022 20:47:30 poslední změna: 06.06.2022 20:47:30

zobrazeno: 58 x