Články

Úspěchy Pardubických karatistů na první ligové akci roku 2005

Oddíl MSK Sokol Pardubice obsadil 1.místo

Autor příspěvku: Pavel Trunec

Vložil: dne: 02.02.2005

Na prvním ligovém turnaji v roce 2005 náš oddíl zvítězil, zavodníci nasbírali celkem 68 bodu do LIGY MSKA-CZ a nyní jsme obsadili v průběžném pořadí také 1.místo. Na našem úspěchu se podílelo 13nást závodníků z našeho oddílu. Výsledková listina je na konci článku který vkládám do dokumentů i s fotografií. Jako tradičně Lucka Paulišová se v absolutní kategorii žen umístila na 1.místě a poradila i zkušenou mistryni z Chocně. Také v našich mužích máme úspěchy. Ladislav Němeček obsadil 1.místo ve Formě Quinta 5° a současně v absolutní kategorii mužů 3.místo. V mužích oranžových se nám rýsuje další úspěšný závodník a to 17ti letý Petr Kudrna, který také obdržel vyšší pás 7.Stupeň. Dále nesměle do bojů nastoupila Lucka Truhlíčková a přesto nakonec celou svoji kategorii vyhrála. Nesmím zapomenou na ostatní, kteří také velkou měrou přispěli k získání takového rekordního počtu bodů do ligy. Úsilí a píle našich cvičenců se ukazuje jako dobrý směr k získání ligového poháru v letošním roce.

Hodnocení článku:

0pozn. 5 hvězdiček - nejlepší
0
0průměrné hodnoceni:
0
0
Počet hlasů 0

Diskuse k tomuto článku:

Přidejte diskusní příspěvek zde

Počet příspěvků 0.

zobrazeno: 3484 x