Články

Křivoklát se těší na volejbalová esa

Volejbalový turnaj extraligových týmů v Křivoklátě

Autor příspěvku: Martin Kůs

Vložil: Martin Kůs dne: 18.07.2007 13:39:27

Křivoklát - TJ Sokol Křivoklát připravuje na polovinu srpna další volejbalovou lahůdku, na kterou zve všechny fanoušky sportu pod vysokou sítí.

Tou bude v sobotu 18. srpna volejbalový turnaj extraligových a ligových mužských týmů, který proběhne ve sportovním areálu U Kolečka, přímo pod hradbami majestátného hradu Křivoklátu.

„Loni jsme pozvali do Křivoklátu hráče nejlepších družstev republiky a oni nejen že přijeli, ale navíc nám sem přivezli i tým polského Lubinu a rakouského Salcburku. Jsem rád, že letos mohu fanoušky volejbalu opět pozvat na taháky, jakými je loňský mistr ČR a účastník evropského poháru Dukla Liberec, letošní republikový mistr České Budějovice, nováčka ČZU Praha i další týmy z české extraligy a z prvoligových celků třeba Chomutov nebo Dobřichovice. Z loňska je přislíbena i účast obou zahraničních celků. Vyjde–li i počasí, můžeme se tedy společně těšit na špičkový volejbal na té nejlepší úrovni,“ řekl nám Tomáš Pavlík ze Sokola Křivoklát, který turnaj organizačně připravuje.

Kompletní program akcí a spoustu dalších zajímavostí o sokolském dění v Křivoklátě najdete na www.kolecko-krivoklat.wz.cz

Hodnocení článku:

0pozn. 5 hvězdiček - nejlepší
0
0průměrné hodnoceni:
0
0
Počet hlasů 0

Diskuse k tomuto článku:

Přidejte diskusní příspěvek zde

Počet příspěvků 0.

zobrazeno: 4052 x