Články

Den pro zdraví v Kralupech nad Vltavou - 4.10.2008

Akce pro veřejnost

Autor příspěvku: Miluše Pokorná

Vložil: Petr Mikysek dne: 21.11.2008 00:03:50

DEN PRO ZDRAVÍ

   Sobota 4. října 2008 patřila od 9.00 do 21.00 sportuchtivým lidem různého věku a nejen příznivcům Sokola Kralupy.

   Konala se totiž premiéra akce s názvem Den pro zdraví, kde si mohli zájemci vyzkoušet mnoho různých sportů a zacvičit si nejen v našich tělocvičnách. Také byly připraveny i turnaje v nohejbale, petanque dvojic, orientační běh pro všechny generace, večerní promítání z akcí, na nichž se Jednota účastnila.

   Kolem 16 hodiny bylo připraveno slavnostní otevření rekonstruované velké tělocvičny. Jednalo se o novou střechu, výměnu oken a opravu celé fasády. Přítomni byli i následující hosté: Dagmar Nohýnková-tajemnice hejtmana Středočeského kraje, zastupitel Libor Lesák, starosta města Petr Holeček, předseda sportovní komise města Jan Špaček a velmi vzácný host –letitá sokolka, čestná občanka města Kralup - sestra Anna Lipšová.

   Po slavnostním přestřižení pásky a přípitku následovala prohlídka tělocvičny a začalo se opět cvičit. Na obnově Sokolovny se finančně podílel Středočeský kraj, město Kralupy a TJ Sokol Kralupy.

   Jediné mínus této akce byl malý počet zájemců. Kde se stala chyba? Že bychom neměli nové příznivce i obdivovatele různých cvičení a sportů? To se nechce ani věřit. A co ti, kteří chodí do Sokola pravidelně? I ti nám chyběli.

   Velmi dobře si však zacvičili všichni skalní, kteří dorazili a zároveň po dlouhé době si mohli v různých cvičeních zacvičit cvičitelky a cvičitelé, kterým touto cestou děkujeme za spolupráci na první akci DNE PRO ZDRAVÍ.

Hodnocení článku:

0pozn. 5 hvězdiček - nejlepší
0
0průměrné hodnoceni:
11.1
10
Počet hlasů 11

Diskuse k tomuto článku:

Přidejte diskusní příspěvek zde

Počet příspěvků 0.

zobrazeno: 3588 x