Články

Sokolská solidarita s postiženými povodní

Výzva k vyjádření sokolské solidarity s postiženými povodní

Autor příspěvku: Ing. Aleš Hora

Vložil: Miroslav Vrána dne: 19.10.2010 14:57:47

Vážené sestry a bratři,

 

žádám Vás o poskytnutí finančního daru pro sokolskou jednotu v Chotyni. Povodeň vyplavila sokolovnu, kde je zničeno vybavení, byt, kuchyně, podlahy. Nově bylo vybudováno hřiště za 1 mil.Kč, které voda zcela odplavila.

Sokolovna i hřiště jsou pro jednotu i zdrojem provozních prostředků, neboť jsou za úplatu pronajímány jiným nesokolským jednotám.

Spojení: TJ Sokol Chotyně, 463 34 p.Hrádek/N., bank.spojení : č.ú.: 1250458/0300 var.symbol: 0708. Převodní příkaz doplňte textem: PPP dar postiženým povodní.

V tomto týdnu se konají schůzky výborů žup,prosím vyberme peníze a zašleme

je obratem. Stejně tak učiňme na schůzkách výborů jednot, ale vyberme fin.dary následně při cvičení po předchozím seznámení cvičenek a cvičenců.

Aktualizaci článku "Povodeň? Ne, to bylo české tsunami"a seznamu z 16.9. z listu Sedmičky najdete na www.sedmicka.cz/karlovy-vary, oddíl publicistika je článek asi čtvrtý v pořadí

 

Pro postižené obce a města můžeme vybrat a stejným způsobem a zaslat dary kdykoliv později. Výzva PPP samozřejmě je dlouhodobá. Děkuji Vám i za sestru V. Landovou, starostku župy Ještědské.

Nazdar !

 

Ing. Aleš Hora, sokolská župa Karlovarská, mail: inghora@seznam.cz

Hodnocení článku:

1pozn. 5 hvězdiček - nejlepší
0
0průměrné hodnoceni:
05
0
Počet hlasů 1

Diskuse k tomuto článku:

Přidejte diskusní příspěvek zde

Počet příspěvků 0.

zobrazeno: 3576 x