Sokol.Cz

Přebor SŽ Plzeňské v ZZZ - Výsledková listina

Autor příspěvku: Milan Sobota

Vložil: Milan Sobota dne: 29.04.2012 23:37:28

Výsledková listina přeboru SŽ Plzeňské v ZZZ za rok 2012

28. dubna 2012, Plzeň - Šídlovský rybník, akci zajišťoval T.J.Sokol Horní Bříza & přátelé

Rodiče a děti

Poř.

Jméno

rok nar.

jednota

číslo

čas startu

čas cíle

čas běhu

přípočet

čas celkem

1

Andrea Dydeková

2007

Letná

111

00:08:00

00:20:55

00:12:55

00:00:30

00:13:25

2

Richard Pavelec

2007

Letná

113

00:14:00

00:28:22

00:14:22

00:01:00

00:15:22

3

Michal Benedikt

2008

Letná

112

00:10:00

00:24:14

00:14:14

00:02:30

00:16:44

4

Jana Soukeníková

2008

Letná

117

00:18:00

00:36:07

00:18:07

00:01:00

00:19:07

5

Michaela Ulčová

2009

Horní Bříza

102

00:02:00

00:18:43

00:16:43

00:01:30

00:18:13

6

Denisa Matyášová

2009

Letná

101

00:00:00

00:15:32

00:15:32

00:03:30

00:19:02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rodiče a předškolní děti

Poř.

Jméno

rok nar.

jednota

číslo

čas startu

čas cíle

čas běhu

přípočet

čas celkem

1

Filip Matyáš

2005

Letná

100

00:24:00

00:34:25

00:10:25

00:01:00

00:11:25

2

Klára Korandová

2006

Koterov

114

00:16:00

00:26:25

00:10:25

00:01:30

00:11:55

3

Josef Zvonař

2006

Koterov

109

00:06:00

00:16:46

00:10:46

00:01:30

00:12:16

4

Hynek Hrnčíř

2006

Koterov

106

00:12:00

00:23:58

00:11:58

00:01:30

00:13:28

5

David Sýkora

2005

Letná

103

00:04:00

00:16:25

00:12:25

00:02:00

00:14:25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mladší žactvo

Poř.

Jméno

rok nar.

jednota

číslo

čas startu

čas cíle

čas běhu

přípočet

čas celkem

1

Tereza Kašparová

2003

Žihle

105

00:30:00

00:44:45

00:14:45

00:05:30

00:20:15

Barbora Vršecká

2003

Tomáš Kulhánek

2004

2

Martina Blechová

2002

Horní Bříza

104

00:25:00

00:42:49

00:17:49

00:06:00

00:23:49

Karolína Tremlová

2004

Nikola Ulčová

2004

3

Barbora Mastná

2005

Koterov

115

00:35:00

00:51:55

00:16:55

00:08:00

00:24:55

Kateřina Mastná

2003

Vilém Hrnčíř

2004

4

Tereza Kahounová

2004

Koterov

116

00:40:00

00:59:16

00:19:16

00:07:00

00:26:16

Zuzana Korandová

2005

Diana Kumpová

2005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Starší žactvo

Poř.

Jméno

rok nar.

jednota

číslo

čas startu

čas cíle

čas běhu

přípočet

čas celkem

1 *

Lucie Bejčková

2002

Koterov

110

00:45:00

00:59:28

00:14:28

00:06:30

00:20:58

Karolína Kahounová

1999

Alžběta Zvonařová

1997

2

Kristýna Kašparová

2001

Žihle Horní Bříza

107

00:50:00

01:06:35

00:16:35

00:07:30

00:24:05

Klára Ludvíková

2000

Filip Kulhánek

2001

* hlídka složená z děvčat tří různých kategorií, závodu se účastnila bez nároku na postup

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dorost

Poř.

Jméno

rok nar.

jednota

číslo

čas startu

čas cíle

čas běhu

přípočet

čas celkem

1

Jan Huček

1998

Žihle

108

00:55:00

01:13:38

00:18:38

00:11:00

00:29:38

Otto Huček

1996

Jan Kulhánek

1997

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Žlutě označení závodníci postupují na přebor ČOS ve Třebíči 18. - 20. května t.r.

 

 

 

Hodnocení článku:

1pozn. 5 hvězdiček - nejlepší
0
0průměrné hodnoceni:
05
0
Počet hlasů 1

Diskuse k tomuto článku:

Přidejte diskusní příspěvek zde

Počet příspěvků 0.

zobrazeno: 2903 x