Články

MSKA Sokol Pardubice I, úspěchy z jarního turnaje a semináře

MSKA Sokol Pardubice, úspěchy bojovníků z jarních závodů a semináře

Autor příspěvku: Adam Knajbl

Vložil: Pavel Trunec dne: 24.03.2015 21:53:15

jARNÍ ŠKOLA 2015

Jako každoročně i letos březen patřil jarnímu semináři MODERNÍHO SPORTOVNÍHO KARATE, který se konal v Hanušovicích. Jeho součástí byl druhý letošní ligový turnaj. První víkend se konal tréninkový seminář, kde se skládaly zkoušky na vyšší technické stupně. Cvičilo se systematicky s ukázkami a detaily jednotlivých programů. Druhý víkend probíhalo dopoledne cvičení, odpoledne se zahájil jarní LIGOVÝ turnaj. Zde by se hodilo přirovnání „Jak nám končí zima a nastává teplé období, tak i Pardubickým karatistům se opět roztáčí kolo úspěchů.“ Součástí turnaje bylo cvičení Forem a Bojů (sportovním boji a sparingu). I když náš oddíl a město letos reprezentovalo pouze 7 závodníků, tak obsadili stupně nejvyšší a celý turnaj vyhráli.

Tabulka umístění ve formách

Jiří Novák

F2° Secunda

1. místo

 

Martin Goláň

F2° Secunda

4. místo

 

Ondřej Vachek

F3° Tertia Set

1. místo

 

Jiří Michek

F3° Tertia Set

3. místo

 

Dalibor Mrňávek

F4° Quarta Set

1. místo

 

Adam Knajbl

F°6 Dan Set

1. místo

 

Tabulka umístění ve sparingu a bojích

Andrea Šipošová

FY+FO (ženy oranžové + žluté)

2. místo

 

Novák Jiří

MO+MY (muži oranžový + žlutí)

1. místo

 

Martin Goláň

MO+MY (muži oranžový + žlutí)

4. místo

 

Ondřej Vachek

MG (muži zelení)

2. místo

 

Jiří Michek

MG (muži zelení)

3. místo

 

Adam Knajbl

MA+MB (muži absolutní + modří)

1. místo

 

Dalibor Mrňávek

MA+MB (muži absolutní + modří)

3. místo

 

 

 

 

 

 

 

 

Členové našeho oddílu MSK Sokol Pardubice získali na tomto ligovém turnaji 68 bodů a v tabulce ligy vystoupil na přední pozici. Tyto body zvládlo získat pouhých 7 závodníků a to vypovídá o kvalitě Moderního sportovního karate v Pardubicích.“ Osss…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

Hodnocení článku:

0pozn. 5 hvězdiček - nejlepší
0
0průměrné hodnoceni:
0
0
Počet hlasů 0

Diskuse k tomuto článku:

Přidejte diskusní příspěvek zde

Počet příspěvků 0.

zobrazeno: 2236 x