Články - stalo se

Zvířátka a Petrovští + Dva tovaryši na prknech knínické sokolovny

Autor příspěvku: Ivona Kahleová

Vložil: Jana Kosíková dne: 26.05.2017 12:14:01

md+

Zvířátka a Petrovští + Dva tovaryši 

na prknech knínické sokolovny

 

V sobotu 20. května se dveře sokolovny v Moravských Knínicích otevřely dokořán příznivcům pohádek a fanouškům dětského divadla. Mladí ochotníci zahráli dvě svižné pohádky Zvířátka a Petrovští a Dva tovaryši. Na jevišti se vystřídala téměř dvacítka herců: Šimon Cibulka – loupežník Janek, Tomáš Pelikán – Petrovský a čert, Matěj Koláček –  loupežník Kudlička, dráb Bubeník, šašek, Štěpán Matyáš – loupežník Rabiját, dráb Písař, tovaryš Vincek, Viky Císařová – selka, čertice, Jana Slámová – maminka, čarodějnice, Kačka Matyášová – dcerka Terezka a liška, Danielka Hoření – pes Broček, Kája Jindřichová – kočka Lucka a liška, Valinka Sedmíková – koťátko, Anička Císařová – kohout Kokrháč, Tom Bořil – kozlík, Petr Kahle – tovaryš Jožin, loupežník, Irča Kahleová a Zuzka Večeřová -  čarodějnice a selky, Anežka Mauerová – čertice, Petra Kalábová – královna, Jolana Politzerová – princezna.

Poděkování patří dětem a dále všem, kteří se podíleli na úspěšné realizaci celého představení – režie Zuzana Matyášová a Ivona Kahleová, kulisy - Marcela Pelikánová, technická podpora Martina Slámová, zvuk a osvětlení Petr Hanák a Martin Polák.

Během představení se diváci mohli občerstvit „U oškubaného pelikána. “ 

Mladým ochotníkům se představení podařilo a publikum je odměnilo zaslouženým potleskem. Už nyní se těšíme na další pohádku!

Více na: www.moravskekninice.cz/sokolmkninice

 

Hodnocení článku:

0pozn. 5 hvězdiček - nejlepší
0
0průměrné hodnoceni:
0
0
Počet hlasů 0

Diskuse k tomuto článku:

Přidejte diskusní příspěvek zde

Počet příspěvků 0.

zobrazeno: 1086 x