Několik úspěchů v jednotách Sokolské župy Jana Podlipného 12. a 13. listopadu 2022

Články s odkazy na videa, obrázky a celé články o těchto událostech

Autor příspěvku: Ivo Antušek

Vložil: Ivo Antušek dne: 14.11.2022 00:41:51

13.11.2022

Moderní a estetické gymnastky z T.J. Sokol Karlín byly úspěšné na závodě Rycon Cup v Českých Budějovicích

V sobotu 12. listopadu 2022 se moderní a estetické gymnastky z T.J. Sokol Karlín opět po půl roce vydaly do našich oblíbených Českých Budějovic, kde oddíl @skmgmaj pořádal tradičně krásný závod Rycon CUP. Našim dětem se na závodě vedlo skvěle!

Celý článek s obrázky ZDE

13.11.2022

Česká republika postavila tým pro ME mix týmů v judu ve francouzském Mulhouse s judistou z naší župy

V sobotu 12. 11. 2022 se ve francouzském Mulhouse konalo ME mix týmů v Judu.

Soutěže mix týmů jsou stále populárnější. Ve francouzském Mulhouse o titul bojovalo celkem 14 zemí: Česko, Francie, Ukrajina, Polsko, Itálie, Rakousko, Bulharsko, Turecko, Německo, Velká Británie, Holandsko, Gruzie, Slovinsko a Maďarsko.

V prvním kole porazil náš tým Velkou Británii 4:0. Ve druhém kole tým porazil Německo 0:4 a v repasáži vyhrálo Maďarsko 2:4.

Naší župu v týmu ČR reprezentoval Adam Bydžovský 73 kg z T.J. Sokol Žižkov II.

Adam k tomuto hezkému výsledku přidal dva vyhrané zápasy ze dvou. Nejprve proti Británii zvítězil golden score na druhé wazari. Ve svém dalším zápase Adam zvítězil na wazari proti maďarskému závodníkovi.

České družstvo na mistrovství Evropy smíšených týmů získalo 7. místo.

Gratulujeme!

Obrázek českého týmu je ZDE

12.11.2022

Martinský lampionový průvod v T.J. Sokol Hostivař 11. 11. 2022

V pátek 11. listopadu začal v 17 hodin před Švehlovou sokolovnou Martinský lampiónový průvod příchodem sv. Martina a jeho koně Snížka. Po malém ohňostroji se průvod vydal do okolí za strašidly.

Obrázky z lampionového průvodu najdete ZDE

12.11.2022

Honza z oddílu Skipping Boys z T.J. Sokol Libeň získal 2. místo na reprezentační soutěži Czech Jump Rope

V neděli 6. 11. 2022 se v hale Věry Čáslavské v Černošicích konala reprezentační soutěž Czech Jump Rope. Honza z oddílu Skipping Boys z T.J. Sokol Libeň vybojoval 2. místo v Single Rope Individual Freestyle. Video z vystoupení můžete zhlédnout na www.youtube.com/@zpodlipneho v playlistu Činnost našich jednot a župy nebo ZDE