Upoutávka na článek

Autor příspěvku: Ivo Antušek, editor časopisu Vzlet

Vložil: Ivo Antušek dne: 25.07.2023 22:40:29

Judista Radomír Musil z T.J. Sokol Praha Vršovice stříbrný na Evropských univerzitních hrách v Záhřebu 20.-23. 7. 2023

Ve dnech 20.-23. 7. 2023 se v chorvatském Záhřebu konaly Evropské univerzitní hry (European Universities Combat Sports Championships (EUSA). V judu reprezentoval Sokolskou župu Jana Podlipného judista Radomír Musil z T.J. Sokol Praha Vršovice. Mistrovství má název Univerzitní mistrovství Evropy v judu (European Universities Judo Championships). Super úspěch zaznamenal na Evropských univerzitních hrách v Záhřebu judista Radomír Musil z T.J. Sokol Praha Vršovice, kde ve váze do 90 kg vybojoval po čtyřech vítězstvích stříbrnou medaili! Ve finále nestačil pouze na reprezentanta z Gruzie, kterému podlehl až v golden score. Celý článek s odkazy odkud převzato, na soutěžního pavouka v judu, na fotogalerii a informaci kde se najdou videa, která byla vysílána živě najdete na http://www.zpodlipneho.cz