Články

3. pražský halový hockey camp v T.J. Sokol Kbely

Upoutávka na článek

Autor příspěvku: Ivo Antušek, editor časopisu Vzlet

Vložil: Ivo Antušek dne: 25.08.2023 23:49:31

3. pražský halový hockey camp v T.J. Sokol Kbely

Po velkém úspěchu premiéry 1. ročníku halového kempu a jeho pokračování jsme se i letos rozhodli uspořádat ve Kbelích jeho 3. ročník. Pod patronací prezidenta ČSPH a ve spolupráci se svazovými trenéry. Neváhejte se již nyní přihlásit a dát svým borcům možnost připravit se na halovou sezónu. Počet účastníků je omezen na 64!

Kdy?

Kemp bude probíhat v termínu podzimních prázdnin, tedy od 26. do 29. října 2023. Začínat budeme každý den ráno kolem 9:00 a končit potom v 17:00. Kompletní program a časový rozvrh ještě dáváme dohromady a brzy ho zveřejníme.


Kde?

Hokejové tréninky budou probíhat v moderní kbelské sportovní hale. V rámci kempu budeme ale využívat i mnoho dalších kapacit, zejména posilovnu, menší školní halu a třídy, kde budeme pořádat přednášky s odborníky na hokejová a obecně sportovní témata.


Pro koho?

Kemp organizujeme jako příměstský a bude tak omezen pro hráče, kteří mohou každé ráno přijet (i MHD) a každý večer se opět přemístit domů. Věkově je kemp určen pro kategorie U10, U12 a U15.

Celý článek s dalšími informacemi včetně ceny kempu, jak zaplatit a odkazy na přihlášku a odkud převzato najdete na http://www.zpodlipneho.cz (nutno se posunout dolu, pokud tam budou nvé příspěvky)

Hodnocení článku:

0pozn. 5 hvězdiček - nejlepší
0
0průměrné hodnoceni:
0
0
Počet hlasů 0

Diskuse k tomuto článku:

Přidejte diskusní příspěvek zde

Počet příspěvků 0.

zobrazeno: 95 x