Články

KBELSKÁ SENIORÁDA 7. 9. 2023

Upoutávka na článek

Autor příspěvku: Ivo Antušek, editor časopisu Vzlet

Vložil: Ivo Antušek dne: 13.09.2023 20:41:46

KBELSKÁ SENIORÁDA 7. 9. 2023

Kbelská radnice uspořádala letošní rok poprvé sportovní klání pro seniory naší obce spolu s dalšími týmy blízkých městských částí. Ve čtvrtek 7. září se v dopoledním čase se sešly týmy z MČ Praha Letňany, MČ Praha Čakovice, MČ Praha Vinoř a MČ Praha 19. Na stanovišti oddílu pozemního hokeje T.J. Sokol Kbely měli soutěžící za úkol prokličkovat kužele s míčkem na hokejce. Vše se odehrávalo ve velice přijemné atmosféře a před některými výkony musela smeknou pomyslný klobouk i naše hokejová legenda Jirka Kača Kačmařík, který s Jiřinkou H. měli náš stánek na starosti. Účastníci mohli v našem stánku ochutnat výbornou kávu a pečivo z pekárny Pec nám spadla . Děkujeme všem. Celý článek s odkazy na fotogalerii, odkud převzato a informaci kde se na našem YouTube kanálu najde reportáž z této akce najdete na http://www.zpodlipneho.cz

Hodnocení článku:

0pozn. 5 hvězdiček - nejlepší
0
0průměrné hodnoceni:
0
0
Počet hlasů 0

Diskuse k tomuto článku:

Přidejte diskusní příspěvek zde

Počet příspěvků 0.

zobrazeno: 91 x