Pozemkáři dorostenci z T.J. Sokol Kbely odehráli 17. 11. 2023 dva halové zápasy

Upoutávka na článek

Autor příspěvku: Ivo Antušek, editor časopisu Vzlet

Vložil: Ivo Antušek dne: 18.11.2023 17:45:05

Nezvykle na tradiční hrací den neděli odehrál svůj první ligový zápas v hale tým dorostu ve státní svátek 17. listopadu v Plzni. Utkali jsme se nejprve s ambiciózními Liticemi a poté pro nás neznámou, ale perspektivní Kadaní. Plzeň-Litice střídal pravidelně dvě pětky, my jsme nastoupili se dvěma staršími žáky, z toho jeden byl na střídání. Ač jsme první půlku drželi krok a skóre bylo v náš neprospěch jen 0:4, ve druhé půli už nás soupeř přejel a my odešli z palubovky s náloží 0:14. Proti Kadani jsme krásným sólem a ještě krásnější střelou vedli díky Viktorovi Boháčovi, ale poločas skončil 2:2, když Jan Růžek před sirénou vyrovnal. Přesto, že jsme si vytvořili střelecké pozice, branku jsme nedali. Naopak Kadaň měla více sil a dokázala dotlačit za Viktorova záda ještě dvě střely. Celý článek s odkazy na obrázek a odkud převzato a s informací, kde se na našem YouTube kanálu najdou dvě videa, která bylo možné sledovat živě najdete na http://www.zpodlipneho.cz