Články

Víkend s moderní gymnastikou T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady a tři náročné závody 17.-19. 11. 2

Upoutávka na článek

Autor příspěvku: Ivo Antušek, editor časopisu Vzlet

Vložil: Ivo Antušek dne: 25.11.2023 23:39:40

Třetí a to přímo sváteční listopadový 🍁 víkend byl ve znamení náročných závodů. Začalo to v pátek dalším kolem Českomoravského poháru v Českých Budějovicích v linii B a pokračovalo dvěma mistrovskými soutěžemi na Severní Moravě😁. Ve Vitkovicích mistrovstvím společných skladeb linie A a v Havířově mistrovstvím dvojic a trojic 😁😍🥰. Na obou mistrovských soutěžích jsme měly svoje želízka v ohni. Ve Vítkovicích bojovaly naše naděje starší (Lili, Bára, Alice a Rita)🥰, získaly 11. místo a pochvalu od rozhodčích za pěknou choreografii i provedení 👏. V neděli soutěžili trojice nadějí mladších a trojice juniorek. Nejlepší umístění získaly naděje mladší (Kája, Saša, Maiia)😍 , kterým unikla bronzová medaile jen o chloupek👏 . Juniorkám (Lucce, Žanetě, Káje) zase uniklo jen o chloupek finále. Celkem naše gymnastky předvedly už tradičně krásné choreograficky zajímavé sestavy plné náročných obtížností a s dobře provedenou technikou náčiní 👍. Jsme na ně i na jejich trenérky pyšné stejně tak jako na dvě naše naděje starší (Líza a Táňa)😍🥰, které s hostující skladbou Bohemians získaly 8. místo a na naši odchovankyni (Ivu)😍🥰, která se společně se skladbami SK Tart MS Brno stala mistryní republiky. 😍🥰👏❤️ Celý článek s odkazy odkud převzato, na fotogalerie a další články na župním webu o těchto soutěžích najdete na http://www.zpodlipneho.cz (nutno se posunout dolů budou-li tam nové příspěvky)