Články

Další turnaje oddílu pozemního hokeje z T.J. Sokol Kbely o víkendu 17.-19. 11. 2023

Upoutávka na článek

Autor příspěvku: Ivo Antušek, editor časopisu Vzlet

Vložil: Ivo Antušek dne: 26.11.2023 00:37:48

Chlapům a dorostu se první hrací den úplně nedařilo a vyšli bodově naprázdno. Nicméně bylo naprosto skvělé vidět kbelské barvy v této kategorii. V sobotu mladší žáci vybojovali bronzové medaile na turnaji 17.listopadu. Nejlepší brankař turnaje byl vyhlášen Matěj Špachta. V tentýž den, v téže hale vydřely mladší žákyně stříbro. Nejužitečnější hráčkou se stala Majda Matušů. V neděli se starší žáci zúčastnili hradeckého turnaje Suda cupu. V základní skupině skončili třetí, což je posunulo do skupiny o 5.-8. místo. Nakonec z toho bylo místo šesté, když prohráli až na na nájezdy s Presidentem. Přípravka si zahrála turnaj o pohár 17. listopadu a navázala na medailový úspěch mladších žáků a žákyň z tohoto turnaje. Stříbrná medaile za druhé místo. A opět cena pro nejlepšího golmana putuje do Kbel pro Alberta Podskalského. Celý článek s odkazy na obrázek, další článek a odkud převzato najdete na http://www.zpodlipneho.cz (nutno se posunout dolů budou-li tam nové příspěvky)