Běh WINTER Milada Run u jezera Milada v Chabařovicích 9. 12. 2023 🏃🏻‍♂&#

Upoutávka na článek

Autor příspěvku: Ivo Antušek, editor časopisu Vzlet

Vložil: Ivo Antušek dne: 25.12.2023 00:03:55

Běh WINTER Milada Run u jezera Milada v Chabařovicích 9. 12. 2023 🏃🏻‍♂️🏃🏻‍♀️

Dne 9. 12. 2023 se v Chabařovicích v Ústeckém kraji u jezera Milada konal běh s názvem WINTER Milada Run 2023. Běželo se 500 m, 1 km, 5 km a 12 km. Všechny závody spojuje rodinná a přátelská atmosféra. Na své si přijdou v mnoha kategoriích a na různých trasách děti, rodiny i dospělí závodníci. Vysokou úroveň a oblíbenost hodnotí také sami závodníci. Oblíbenost seriálu dokresluje i to, že organizátorský tým tvoří sami sportovci, kteří připravují závody ve svém volném čase, s velkým nadšením, elánem a srdečností. S podporou skvělých partnerů přináší Milada Tour jak závodníkům, tak i návštěvníkům nadstandardní závodní servis, bohatý doprovodný program i nezapomenutelný zážitek. Součástí Tour je i seriálové hodnocení závodníků nebo týmová soutěž. Převzato z: https://miladatour.cz/milada-winter-run/ V běhu na 12 km reprezentovali Sokolskou župu Jana Podlipného běžec Martin Malý a běžkyně Michaela Eliášová z atletického oddílu T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady. V kategorii M39-10 se běžec Martin Malý (1985) z T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady se startovním číslem 185 a s cílovým časem 00:56:12 umístil na 8. místě. Celkově se běžec Martin Malý umístil se startovním číslem 185 a s cílovým časem 00:56:14 na 22. místě. V kategorii F39-10 se běžkyně Michaela Eliášová (1991) z T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady se startovním číslem 184 a s cílovým časem 00:55:04 umístila na krásném 2. místě. Celkově se běžkyně Michaela Eliášová se startovním číslem 184 a s cílovým časem 00:55:04 umístila na 18. místě. Celý článek s odkazy na propozice trasy závodů 5, 3 km a 12,5 km, startovní listinu, výsledky kategorií M39-10 a F39-10, celkové výsledky celého závodu, několik fotogalerii a informaci, kde je možné na našem YouTube kanálu zhlédnout video pozvánku na tento závod a video z tohoto závodu (reportáž) najdete na http://www.zpodlipneho.cz (nutno se posunout níže budou-li tam nové příspěvky)

Závodu se zúčasnila i další sokolska jednota a to T.J. Sokol Hradec Králové.