Házenkářský turnaj v Novém Veselí Moreau Agri Vysočina Cup 2024 21. 1. 2024 🤾🤾‍

Upoutávka na článek

Autor příspěvku: Ivo Antušek, editor časopisu Vzlet

Vložil: Ivo Antušek dne: 26.01.2024 00:47:25

Házenkářský turnaj v Novém Veselí Moreau Agri Vysočina Cup 2024 21. 1. 2024 🤾🤾‍♀️

Dne 21. 1. 2024 se v Novém Veselí konal házenkářský turnaj s názvem Moreau Agri vysočina Cup 2024. Letošního ročníku Moreau Agri Vysočina Cupu se zúčastnilo celkem 5 týmů: Házená Sokol Nové Veselí, Jiskra Havlíčkův Brod, Jiskra Zruč nad Sázavou, TJ Sokol Vršovice a SKKP Handball Brno. Během turnaje odehrál každý z týmů čtyři zápasy systémem každý s každým. Turnaj ovládl bez jediné porážky tým Zruče nad Sázavou, medailové pozice doplnil Sokol Vršovice a SKKP Brno. Mladší žáci navázali na skvělý výkon děvčat a i oni si z dnešního turnaje v Novém Veselí odvážejí stříbrné medaile 🤩🤾‍♂️🥈💙 Mladší žáci vyrazili v neděli na turnaj do Nového Veselí. Hned v prvním utkání narazili na vítěze Lovosického festivalu - Zruč nad Sázavou. Věděli jsme, že to bude těžký zápas. V prvním poločase jsme byli vyrovnaným soupeřem, ale ve druhém poločase Zruč potvrdila roli favorita a na jejich rychlou házenou jsme již nestačili. Poučili jsme se z chyb a od druhého zápasu jsme se už jen radovali z vítězství. A zcela zaslouženě - kluci začali být v obraně aktivnější a důraznější. Dařilo se přerušovat soupeře a získávat míče. Vstřelili jsme hodně gólů z rychlého útoku i rychlého přechodu do útoku. Našimi dalšími soupeři dnes byli Nové Veselí, Brno a Havlíčkův Brod. Kluci děkujeme a děkujeme též rodičům za odvoz a podporu v hledišti. Házenkáři z T.J. Sokol Praha Vršovice se na tomto turnaji umístili se scóre 106:81 na krásném 2. místě. Celý článek s odkazy na fotogalerie a odkud převzato a celkové výsledky najdete na http://www.zpodlipneho.cz (nutno se posunout níže budou-li tam nové příspěvky)