Články

26. ročník závodu v moderní gymnastice Velikonoční pohár v TJ ZŠ Hostivař v Praze 18. 3. 2024 ԍ

Upoutávka na článek

Autor příspěvku: Ivo Antušek, editor časopisu Vzlet

Vložil: Ivo Antušek dne: 25.03.2024 23:37:04

26. ročník závodu v moderní gymnastice Velikonoční pohár v TJ ZŠ Hostivař v Praze 18. 3. 2024 🤸‍♀️🤸‍♂️

Dne 18. 3. 2024 se v T.J. Hostivař v MČ Praha 15 konal 26. ročník závodu v moderní gymnastice s názvem Velikonoční pohár. Sokolskou župu Jana Podlipného reprezentovaly moderní gymnastky z T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady. V pondělí, 14 dnů před červeným pondělím, se tak jako každý rok konal v Základní škole v Hostivaři malý závod O velikonoční kraslici. Za náš oddíl jsme na koledu poslali celkem osm závodnic. Pro Miu to byl první závod, na kterém předvedla 🥰, že se na koberci neztratí 😃 a závodění ji baví. Rozárka a Aiza se pro drobné chybičky umístily v polovině startovního pole 🥰 a svým vystoupením roztleskaly publikum 👏. O kategorii výš se již závodilo i s náčiním. Kira se s novou těžkou sestavou potýkala velmi statečně 💪. A i když nedosáhla na medaili, rozhodně má i do budoucna čím překvapit 😍. Nejstaršími závodnicemi byly naše NST. Čtyři kamarádky si navzájem fandily 👏 a podporovaly se 😃. Všechny čtyři bojovaly s míčem. Báře cinkla bronzová medaile 🥉 a ostatní si alespoň sestavu s míčem vyzkoušely. Všechny naše gymnastky předvedly krásné sestavy. Holky, jsme na vás hrdé! 😃😍🥰

Celý článek s odkazem na propozice, fotogalerii aj. najdete na http://www.zpodlipneho.cz (nutno se posunout níže budou-li tam nové příspěvky)