Články
Upoutávka na článek
Autor příspěvku: Ivo Antušek, editor časopisu Vzlet
Vložil: Ivo Antušek dne: 26.05.2025 01:30:51
Sportovní odpoledne v T.J. Sokol Karlín 24. 5. 2025 ▶️
Ve slunečnou květnovou sobotu jsme u nás v jednotě T.J. Sokol Karlín přivítali více jako 40 pohybu chtivých nadšenců, kteří se rozhodli odpoledne strávit aktivně a v pohybu v rámci akce MOVEWEEK 2025. Všichni rodiče i děti, členové naší jednoty i ti, kteří na akci dorazili "z ulice" měli možnost využít prostor našeho dolního sálu a vyzkoušet si nářadí i náčiní, které naše tělocvična nabízí.
Rádi jsme všechny seznámili s všestrannostními disciplínami a zájemci měli možnost využít nácviku základů juda s naším skvělým trenérem dětí i dospělých v tomto bojovém sportu.
Všichni odcházeli nadšeni s malou odměnou a zejména s dobrým pocitem z aktivně stráveného času.
Děkujeme všem za účast a budeme se těšit na viděnou při dalších akcích připravovaných naší jednotou, župou a ČOS.
Sportu, pohybu a aktivnímu životu ZDAR!
Petra Berry, T.J. Sokol Karlín
Pozvánku najdete ZDE
Fotogalerii najdete ZDE
Obrázkové video neboli prezentaci můžete zhlédnout na YouTube kanálu Sokolské župy Jana Podlipného https://www.youtube.com/@zpodlipneho v playlistu Činnost našich jednot a župy ZDE
Děkujeme T.J. Sokol Karlín za reprezentaci Sokolské župy Jana Podlipného!
Celý článek najdete ZDE
Článek najdete také na https://www.youtube.com/@zpodlipneho/community (nutno se posunout níže budou-li tam nové příspěvky)
![]() | Sportovní odpoledne v T.J. Sokol Karlín 24.5.2025 -5.jpg 4888_sportovni_odpoledne_v_t.j._sokol_karlin_24.5.2025_-5.jpg (velikost 512202 bajtů) |
![]() |