V současné době z důvodu neexistujících aktuálních podkladů od organizátorů akcí nejsme schopni pravidelně aktualizovat naši termínovou listinu. Doporučujeme vždy kontaktovat organizátora akce, zda se koná či není přesunuta na jiný termín.

Pořádané akce

SRPEN
12.-14.8.Výstava 140 let T. J. Sokol Bzenec
Bzenec, pořadatel: T.J. Sokol Bzenec
13.8.Italská noc II 2022 Dolní Újezd
Dolní Újezd u Litomyšle, pořadatel: T.J. Sokol Dolní Újezd
Košovská smeč
Lomnice nad Popelkou , pořadatel: T.J. Sokol Košov
Rozmarýnové hody 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Se Sokolem na kopečky 12. výstup na Vrchmezí
Orlické hory, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Velká cena Sokola Opava – Významná soutěž OS ČOS
Opava, pořadatel: Česká obec sokolská
13.-14.8.Prázdninový den plný zábavy
Panenský Týnec, pořadatel: T.J. Sokol Panenský Týnec
14.-27.8.Tábor Ledet 2022
Rajnochovice, pořadatel: T.J. Sokol Uherské Hradiště
15.-19.8.LETNÍ SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2022
ŽIVANICE, pořadatel: T.J. Sokol Živanice
Příměstský tábor II.-2022
Praha - Karlín, pořadatel: T.J. Sokol Karlín
18.-21.8.Cyklistický sraz
Duchcov, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Pochod Giacoma Casanovy
Duchcov, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
19.-21.8.Sokolské letní stanování
Zbrašín, pořadatel: T.J. Sokol Zbrašín - Hořany
20.8.Florbalový turnaj 2022
Dolní Roveň, pořadatel: T.J. Sokol Roveň
Historické odpoledne
Náchod , pořadatel: T.J. Sokol Náchod
21.8.Open přebor ČOS ve volejbalu kadetek a juniorek
Olomouc, pořadatel: Česká obec sokolská
25.8.Přebor ČOS 2022 ve skoku o tyči
Opava, pořadatel: Česká obec sokolská
26.-27.8.Bourání tábora 2022 Olomouc-Bělidla
Táborová základna T.J. Sokol Olomouc-Bělidla - Doloplazy, pořadatel: T.J. Sokol Olomouc - Bělidla
26.-28.8.Přebor ČOS 2022 v kuželkách
Nové Hrady, pořadatel: Česká obec sokolská
XVII. setkání historických motocyklů čsl. výroby
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Trenér mažoretek III. třídy
118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
27.8.letní kino 2 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Loučení s prázdninami 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Rozloučení s létem 2022
Bratříkov, pořadatel: T.J. Sokol Bratříkov
Sportovní den
Jílové u Prahy, pořadatel: T.J. Sokol Jílové u Prahy
Volejbalový turnaj s grilováním
Děčín, pořadatel: T.J. Sokol Děčín
ZÁŘÍ
1.-30.9.ŽENY V BĚHU
ŽIVANICE, pořadatel: T.J. Sokol Živanice
2.-4.9.Sokol Kempa Cup – Významná soutěž OS v házené
Nové Veselí, pořadatel: Česká obec sokolská
3.9.Běh zámeckou zahradou 2022
Lysá nad Labem, pořadatel: T.J. Sokol Lysá nad Labem
hurá škola
Nová Hospoda, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Nová Hospoda
Souboj obcí Podoubraví
Nová Ves u Chotěboře, pořadatel: T.J. Sokol Nová Ves u Chotěboře
6.9.Turnaj v kulečníku 2 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
7.-9.9.Cvičitelé všestrannosti III. třídy
Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
8.9.Náčiní ve cvičení žákyň a dorostenek
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Seniorské hry 2022
Železný Brod, pořadatel: T.J. Sokol Železný Brod
9.9.Dětský den v Sokole Radotín
Praha-Radotín, pořadatel: T.J. Sokol Radotín
Fotbalový turnaj dětí v rámci Týnských hodů
Týn nad Bečvou, pořadatel: T.J. Sokol Týn nad Bečvou
Míčové hry do hodin žactva a dorostu
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
9.-11.9.Celostátní sraz PP
, SET, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sokol Grand Prix – Významná soutěž OS v basketbalu
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
Mezinárodní seminář pro cvičitele RDPD (PACH 2022)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
10.9.Fotbalový zápas "staří vs.mladí"
Lesopark - Týn n/B, pořadatel: T.J. Sokol Týn nad Bečvou
Sobotní večeře - Dočesná
Bratříkov, pořadatel: T.J. Sokol Bratříkov
sportovní den Přílepy
Přílepy, pořadatel: T.J. Sokol Přílepy
Turistický pochod "Se Sokolem za Rampušákem" 2022
Černilov, pořadatel: T.J. Sokol Černilov
turistický výlet vlakem
Nová Hospoda, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Nová Hospoda
Valšácké hry
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
11.9.JIlemnická 10
JIlemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
Po hornických stezkách 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
12.9.Dětský den + akademie
Praha, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
12.-16.9.Týden otevřených dveří
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
14.9.Sokolení Sokol spolu v pohybu MB
Mladá Boleslav, pořadatel: T.J. Sokol Mladá Boleslav
16.9.Párová a silová akrobacie
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Sportovní odpoledne pro seniory a děti do 10 let - 2022
Brno, pořadatel: T.J. Sokol Brno - Komín
16.-17.9.Raptor Děčín 2022
Děčín, pořadatel: T.J. Sokol Maxičky
16.-18.9.Tyršův Děčín září 2022
Děčín, pořadatel: Česká obec sokolská
Cvičitelé sportovní všestrannosti III. třídy
Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
17.9.Jednodenní výlet - Posázaví II
Kamenný Újezd, pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd
Pod křídly Sokola 160 let
Olomouc- Nemilany, pořadatel: T.J. Sokol Olomouc - Nemilany
Podolský sokolman 2022
Podolí u Uherského Hradiště, pořadatel: T.J. Sokol Podolí
Ponikelské posvícení 2022
Poniklá, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá
Sokolská plavba
Děčín, SET, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Turistický pochod Krajem Dr. Miroslava Tyrše
Děčín, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Hýbeme se se Sokolem 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Jak uchopit svět nohama - seminář o dětské noze (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
17.-18.9.Přebor ČOS ve florbalu
Enteria aréna, pořadatel: Česká obec sokolská
18.9.Sraz župních vedoucích jógy
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Výlet na Tyršův Děčín
Děčín, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
Noha a její ploska (dospělí) (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
21.9.Sokolení-sportovní odpoledne pro děti i dospělé
Praha 4 - Libuš, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš
Šplhoun 2022 Hranice
Hranice, pořadatel: T.J. Sokol Hranice
22.9.valšácký bloudil
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
23.9.Den se Sokolem
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
Noc sokoloven v Praze - Libni (18:00 - 23:00)
Praha 8 - Libeň, Hlavní město Praha, pořadatel: T.J. Sokol Libeň
23.-24.9.Noc sokoloven 2022
Ostroměř, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř
23.-25.9.Cvičitel RDPD II. třídy - 3. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Cvičitel sportovní všestrannosti II. třídy - 3. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Ovládání plavidel - seminář PP
České Vrbné, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
23.-30.9.Sokol spolu v pohybu září 2022
Česká republika, pořadatel: ČOS
24.9.Kácení máje / stárkovské sele 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Noční běh - noční korienťák
Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
Pochod na svatováclavské trhy Ivančice 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
VIII. národní přehlídka sokolských folklorních souborů Slatiňany
Slatiňany, pořadatel: T.J. Sokol Slatiňany
Volejbalový turnaj - mix 4+2 - Memoriál Blaženy Vavřenové - 6. ročník
Roudnice nad Labem, pořadatel: T. J. Sokol Roudnice nad Labem
24.9.-2.10.2. komárovský korienťák
Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
26.9.Cvičení pro radost a zdraví I - 2022
Brno, pořadatel: T.J. Sokol Brno - Komín
27.9.Dětské podzimní atletické závody
Nová Paka, pořadatel: T.J. Sokol Nová Paka
Pohádkové cvičení RD
Ostroměř, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř
28.9.70.000 kroků Jizerskými horami
Zásada, pořadatel: T.J. Sokol Zásada
29.9.60 minut dětského aerobiku
Ostroměř, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř
Cvičení pro radost a zdraví II - 2022
Brno, pořadatel: T.J. Sokol Brno - Komín
Florbalové odpoledne 2022
Ostroměř, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř
ŘÍJEN
1.10.41.ročník Běh Karlínským sadem
Praha 8 - Karlín, pořadatel: T.J. Sokol Karlín
1.-2.10.Sraz župních vedoucích mladších a starších žákyň
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
2.10.Drakiáda na Kopajnách 2022
Čebín, pořadatel: T.J. Sokol Čebín
4.10.Minicvičení se Sokolem
Litoměřice, pořadatel: T.J. Sokol Litoměřice
Večer sokolských světel 2022
Ostroměř, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř
7.10.Akce k památnému dni sokolstva 2022
Uherské Hradiště, pořadatel: T.J. Sokol Uherské Hradiště
Florbalová noc 2022
Brno, pořadatel: T.J. Sokol Brno - Komín
7.-9.10.Cvičitel seniorů III. třídy
118 01 Praha 1 - Malá Strana, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
8.10.Divadelní představení Kaktusový květ
Strančice, pořadatel: T.J. Sokol Strančice
Památný den Sokolstva
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
Památný den Sokolstva 2022 v MB
Mladá Boleslav, pořadatel: župa
Památný den sokolstva-večer sokolských světel
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Pouštění světel po Jizeře 2022
Železný Brod, pořadatel: T.J. Sokol Železný Brod
Sobotní večeře - Památný den sokolstva
Bratříkov, pořadatel: T.J. Sokol Bratříkov
Náčiní ve cvičení žákyň a dorostenek (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
8.-9.10.Sraz župních vedoucích seniorek
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sraz župních vedoucích žen
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
9.10.Chlapácký dvojboj 2022
Praha-Radotín, pořadatel: T.J. Sokol Radotín
Míčové hry do hodin žactva a dorostu (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
11.10.Večer sokolských světel 2022 Olomouc-Bělidla
Lávka přes řeku Bystřičku, pořadatel: T.J. Sokol Olomouc - Bělidla
14.-16.10.Sraz župních vedoucích PP, Pramen řeky Rokytky
Říčany, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
15.10.Netradiční kulturní památky
Praha, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
15.-16.10.Sraz župních vedoucích RDPD
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
16.10.Párová a silová akrobacie (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
21.10.sázení okrasných rostlin
Nová Hospoda, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Nová Hospoda
Strašidelné odpoledne 2022
Kralupy nad Vltavou, pořadatel: T.J. Sokol Kralupy nad Vltavou
21.-23.10.Cvičitel RDPD II. třídy - 4. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Cvičitel sportovní všestrannosti II. třídy - 4. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
22.10.-20.8.Shotokan Cup Sokol Vamberk – Významná soutěž OS v karate
Vamberk, pořadatel: Česká obec sokolská
22.10.Setkání s vinaři 2022
Brno, pořadatel: T.J. Sokol Brno - Komín
Sraz župních vedoucích dorostenek a mladších žen
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Valšácký bál
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
Rozhodčí florbalu ČOS (09:00 - 17:00)
Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
22.-23.10.Svatohavelská zábava
Panenský Týnec, pořadatel: T.J. Sokol Panenský Týnec
23.10.Využití bosu v hodinách všestrannosti (09:00 - 14:30)
Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
28.10.Podomské Prďák
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Pochod na Říp
Roudnice nad Labem, pořadatel: Česká obec sokolská
SBR 2022 Jablonec nad Nisou
Jablonec nad Nisou, pořadatel: T.J. Sokol Jablonec nad Nisou
Sokolský běh repubiky Kamenice
Kamenice, pořadatel: T.J. Sokol Kamenice
Sokolský běh republiky 2022 Jedovnice
Jedovnice, pořadatel: T.J. Sokol Jedovnice
Sokolský běh republiky Dobříš
Dobříš, pořadatel: T.J. Sokol Dobříš
Sokolský běh republiky Dolní Újezd
Dolní Újezd, pořadatel: T.J. Sokol Dolní Újezd
Sokolský běh republiky Hluboká nad Vltavou
Hluboká nad Vltavou, pořadatel: T.J. Sokol Hluboká nad Vltavou
Sokolský běh republiky Hora Svaté Kateřiny
Hora Svaté Kateřiny, pořadatel: T.J. Sokol Hora Svaté Kateřiny
Sokolský běh republiky Horoměřice
Horoměřice, pořadatel: T.J. Sokol Horoměřice
Sokolský běh republiky Choceň
Choceň, pořadatel: T.J. Sokol Město Choceň
Sokolský běh republiky Jablůnka-Pržno
Jablůnka, pořadatel: T.J. Sokol Jablůnka - Pržno
Sokolský běh republiky Kačice
Kačice, pořadatel: T.J. Sokol Kačice
Sokolský běh republiky Kamenice
Kamenice, pořadatel: T.J. Sokol Kamenice
Sokolský běh republiky Komárov
Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
Sokolský běh republiky Kroměříž
Kroměříž, pořadatel: T.J. Sokol Kroměříž
Sokolský běh republiky Libochovice
Libochovice, pořadatel: T.J. Sokol Libochovice
Sokolský běh republiky Lomnice nad Popelkou
Lomnice nad Popelkou, pořadatel: T.J. Sokol Lomnice nad Popelkou
Sokolský běh republiky Lužice
Lužice, pořadatel: T.J. Sokol Lužice
Sokolský běh republiky Malá Hraštice
Malá Hraštice, pořadatel: T.J. Sokol Malá Hraštice
Sokolský běh republiky Milovice
Milovice, pořadatel: T.J. Sokol Milovice
Sokolský běh republiky Mníšek pod Brdy
Mníšek pod Brdy, pořadatel: T.J. Sokol Mníšek pod Brdy
Sokolský běh republiky Mšené-Lázně
Mšené-Lázně, pořadatel: T.J. Sokol Mšené-lázně
Sokolský běh republiky Náměšť na Hané
Náměšť na Hané, pořadatel: T.J. Sokol Náměšť na Hané
Sokolský běh republiky Okříšky
Okříšky, pořadatel: T.J. Sokol Okříšky
Sokolský běh republiky Opava
Opava, pořadatel: T.J. Sokol Opava
Sokolský běh republiky Ostrava
Proskovice, pořadatel: T.J. Sokol Ostrava - Proskovice
Sokolský běh republiky Písek 2022
Písek, pořadatel: T.J. Sokol Písek
Sokolský běh republiky Poděbrady
Poděbrady, pořadatel: T.J. Sokol Poděbrady
Sokolský běh republiky Prostějov
Prostějov, pořadatel: Sokolská župa Prostějovská
Sokolský běh republiky Přerov
Přerov, pořadatel: T.J. Sokol Přerov
Sokolský běh republiky Roztoky
Roztoky u Prahy, pořadatel: T.J. Sokol Roztoky u Prahy
Sokolský běh republiky Syrovice
Syrovice, pořadatel: T.J. Sokol Syrovice
Sokolský běh republiky Terezín 2022
Terezín, pořadatel: T.J. Sokol Terezín
30.10.halloween - dlabání dyní
Nová Hospoda, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Nová Hospoda
LISTOPAD
4.11.Porada náčelnictva ČOS
Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
5.11.Stezka odvahy 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
5.-6.11.Sraz župních náčelníků a náčelnic
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
6.11.Playfight/Inspirace do hodin pro muže
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Inspirace do hodin pro muže (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
Pohádkové cvičení nejen pro předškoláky II (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
10.11.Akademie Sokol Karlín
Praha 8 Karlín, pořadatel: T.J. Sokol Karlín
11.-13.11.Cvičitel RDPD II. třídy - 5. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Cvičitel sportovní všestrannosti II. třídy - 5. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
12.11.Loutkové divadlo
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Posvícenské posezení s vepř. hody
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Společenský večer Sokola 2022
Železný Brod, pořadatel: T.J. Sokol Železný Brod
Svatomartinská zábava 2022
Poniklá, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá

Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).

 


Přehled míst konání akcí dle výběru

Vyhledat na mapě:
   
Vyberte vrstvu:


Pozice na mapě evidována u 132 z 175 záznamů

Upozorňujeme, že jsou zobrazeny pouze akce, které mají v naší databázi zadanou pozici.
Pokud zde není Vaše akce uvedena či je označena nesprávná pozice. Můžete buď jako registrovaný uživatel pozici opravit či nás můžete kontaktovat.