V současné době z důvodu neexistujících aktuálních podkladů od organizátorů akcí nejsme schopni pravidelně aktualizovat naši termínovou listinu. Doporučujeme vždy kontaktovat organizátora akce, zda se koná či není přesunuta na jiný termín.

Pořádané akce období 10 / 2022

ŘÍJEN
1.10.41.ročník Běh Karlínským sadem
Praha 8 - Karlín, pořadatel: T.J. Sokol Karlín
Den seniorů
Černošice, pořadatel: T.J. Sokol Černošice
1.-2.10.Sraz župních vedoucích mladších a starších žákyň
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
2.10.Drakiáda na Kopajnách 2022
Čebín, pořadatel: T.J. Sokol Čebín
Výlet na Šumavu - Vimperk, Hrabický okruh 2022
Vimperk, pořadatel: T.J. Sokol Volyně
4.10.Minicvičení se Sokolem
Litoměřice, pořadatel: T.J. Sokol Litoměřice
Večer sokolských světel 2022
Ostroměř, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř
6.10.Památný den sokolstva v Libni (18:00 - 20:00)
180 00 Praha 8, Hlavní město Praha, pořadatel: T.J. Sokol Libeň
7.10.8X v Kamenném Újezdě
Kamenný Újezd, pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd
Akce k památnému dni sokolstva 2022
Uherské Hradiště, pořadatel: T.J. Sokol Uherské Hradiště
Florbalová noc 2022
Brno, pořadatel: T.J. Sokol Brno - Komín
Kolečková brusle 2022
Praha 4, pořadatel: T. J. Sokol Spořilov
Sokolská kapka krve - hromadný odběr v Tyršově domě - říjen 2022
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
Sokolská světla 2022
Zdiby, pořadatel: T.J. Sokol Veltěž
7.-9.10.Cvičitel seniorů III. třídy
118 01 Praha 1 - Malá Strana, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
8.10.Den Sokolstva Kraslice 2022
Kraslice, pořadatel: T.J. Sokol Kraslice
Divadelní představení Kaktusový květ
Strančice, pořadatel: T.J. Sokol Strančice
Lampionový průvod - Památný den sokolstva
Moravské Budějovice, pořadatel: T.J. Sokol Moravské Budějovice
Lampionový průvod v Říčanech
Říčany, pořadatel: T.J. Sokol Říčany a Radošovice
Noc sokoloven Morkovice 8.10.2022
Morkovice, pořadatel: T.J. Sokol Morkovice
Oslavy 160 let od založení TJ Sokol Kolín
Kolín, pořadatel: T.J. Sokol Kolín
oslavy Dne sokolstva
Blovice, pořadatel: T.J. Sokol Blovice
Památný den Sokolstva
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
Památný den sokolstva 2022 - T. J. Sokol Kostelany
Kostelany, pořadatel: T.J. Sokol Kostelany
Památný den sokolstva 2022 - TJ Sokol Čelákovice
Čelákovice, pořadatel: T.J. Sokol Čelákovice
Památný den Sokolstva 2022 v MB
Mladá Boleslav, pořadatel: župa
Památný den sokolstva 8.10.2022
Morkovice, pořadatel: T.J. Sokol Morkovice
Památný den sokolstva 8.října 2022 Bystřice pod Hostýnem
Bystřice pod Hostýnem, pořadatel: T.J. Sokol Bystřice pod Hostýnem
Památný den Sokolstva Alšovice 2022
Alšovice, pořadatel: T.J. Sokol Alšovice
Památný den sokolstva-večer sokolských světel
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Pouštění lodiček Huntířov
Huntířov n/J, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Pouštění světel po Jizeře 2022
Železný Brod, pořadatel: T.J. Sokol Železný Brod
Přebor župy v přespolním běhu
Dalešice, pořadatel: T.J. Sokol Dalešice
Předávání repliky historického praporu jednoty z roku 1872
Morkovice, pořadatel: T.J. Sokol Morkovice
Slavnostní nástup Hradní stráže a Sokolské stráže
Praha 1, pořadatel: Česká obec sokolská
Sobotní večeře - Památný den sokolstva
Bratříkov, pořadatel: T.J. Sokol Bratříkov
Turistický pochod
Svratouch, pořadatel: T.J. Sokol Svratouch
Večer sokolských světel 2022 Dubicko
Dubicko, pořadatel: T.J. Sokol Dubicko
Večer sokolských světel 2022 Hodslavice
Hodslavice, pořadatel: T.J. Sokol Hodslavice
Večer sokolských světel Dobříš 2022
Dobříš, pořadatel: T.J. Sokol Dobříš
Večer sokolských světel na Orlici
Potštejn, pořadatel: T.J. Sokol Potštejn
Večer sokolských světel se Sokolem Mohelno
Mohelno, pořadatel: T.J. Sokol Mohelno
Večer sokolských světel Spořilov 2022
Praha 4, pořadatel: T. J. Sokol Spořilov
Velký podzimní výlet 2022
Plzeň - Doubravka, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Doubravka
Všichni společně v pohybu aneb Ukaž, co ještě umíš! - T. J. Sokol Hranice 2022
Hranice, pořadatel: T.J. Sokol Hranice
Výlet se sokolíkem Pepíkem do Voděradských bučin
Voděradské Bučiny, pořadatel: T.J. Sokol Petrovice I
Vzpomínková akce na manžele Staré + večer sokolských světel
Šestajovice, pořadatel: T.J. Sokol Šestajovice
Zájezd do Babiččina údolí a Adršpašských skal
Podomí, pořadatel: T.J. Sokol Podomí
Chlapácký dvojboj 2022
Praha-Radotín, Hlavní město Praha, pořadatel: T.J. Sokol Radotín
Náčiní ve cvičení žákyň a dorostenek (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
8.-9.10.Sraz župních vedoucích seniorek
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sraz župních vedoucích žen
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
9.10.Drakiáda 2022
Kařez, pořadatel: T.J. Sokol Kařez
Drakiáda Dobříš 2022
Dobříš, pořadatel: T.J. Sokol Dobříš
Míčové hry do hodin žactva a dorostu (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
9.ročník Běh do Vyšehradských schodů (14.00)
Praha 2, Hlavní město Praha, pořadatel: T.J. Sokol Vyšehrad
11.10.Památný den sokolstva
SOKOLOVNA KOŠŤÁLOV, pořadatel: T.J. Sokol Košťálov
Večer sokolských světel 2022 Olomouc-Bělidla
Lávka přes řeku Bystřičku, pořadatel: T.J. Sokol Olomouc - Bělidla
14.-16.10.Sraz župních vedoucích PP, Pramen řeky Rokytky
Říčany, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
15.10.Netradiční kulturní památky
Praha, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Podještědské divadelní slavnosti 2022 - dětské představení
Proseč pod Ještědem, pořadatel: T.J. Sokol Proseč pod Ještědem
Podještědské divadelní slavnosti 2022 - večerní představení
Proseč pod Ještědem, pořadatel: T.J. Sokol Proseč pod Ještědem
Říjnová Bukovina 2022
Moravské Budějovice, pořadatel: T.J. Sokol Moravské Budějovice
Společenský večer 120 let župy Pernštejnské
Tišnov , pořadatel: Sokolská župa Pernštejnská
15.-16.10.Sraz župních vedoucích RDPD
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
16.10.Párová a silová akrobacie (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
21.10.sázení okrasných rostlin
Nová Hospoda, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Nová Hospoda
Strašidelné odpoledne 2022
Kralupy nad Vltavou, pořadatel: T.J. Sokol Kralupy nad Vltavou
21.-23.10.Cvičitel RDPD II. třídy - 4. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Cvičitel sportovní všestrannosti II. třídy - 4. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
22.10.-20.8.Shotokan Cup Sokol Vamberk – Významná soutěž OS v karate
Vamberk, pořadatel: Česká obec sokolská
22.10.OSLAVY VÝROČÍ TJ SOKOL MORAVSKÉ KNÍNICE
MORAVSKÉ KNÍNICE,
Setkání s vinaři 2022
Brno, pořadatel: T.J. Sokol Brno - Komín
Sraz župních vedoucích dorostenek a mladších žen
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Valšácký bál
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
Rozhodčí florbalu ČOS (09:00 - 17:00)
Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
22.-23.10.Svatohavelská zábava
Panenský Týnec, pořadatel: T.J. Sokol Panenský Týnec
23.10.Dílničky HALLOWEEN 2022
Proseč pod Ještědem, pořadatel: T.J. Sokol Proseč pod Ještědem
Využití bosu v hodinách všestrannosti (09:00 - 14:30)
Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
24.10.Loutkové představení 10/2022 Sokol Libeň
Praha 8, pořadatel: T.J. Sokol Libeň
28.10.Běh republiky Zlatá Olešnice
Zlatá Olešnice, pořadatel: T.J. Sokol Zlatá Olešnice
Odhalení pamětní desky Jinřicha Tomáška Bystřice pod Hostýnem
Bystřice pod Hostýnem, pořadatel: T.J. Sokol Bystřice pod Hostýnem
Podomské Prďák
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Pochod na Říp
Roudnice nad Labem, pořadatel: Česká obec sokolská
SBR 2022 Jablonec nad Nisou
Jablonec nad Nisou, pořadatel: T.J. Sokol Jablonec nad Nisou
Sokolský běh repubiky Kamenice
Kamenice, pořadatel: T.J. Sokol Kamenice
Sokolský běh republiky 2022 Bystřice pod Hostýnem
Bystřice pod Hostýnem, pořadatel: T.J. Sokol Bystřice pod Hostýnem
Sokolský běh republiky 2022 Jedovnice
Jedovnice, pořadatel: T.J. Sokol Jedovnice
Sokolský běh republiky Babice nad Svitavou 2022
Babice nad Svitavou, pořadatel: T.J. Sokol Babice nad Svitavou
Sokolský běh republiky Brno
Brno, pořadatel: T.J. Sokol Brno I
Sokolský běh republiky Březník
Březník, pořadatel: T.J. Sokol Březník
Sokolský běh republiky Děčín
Děčín, pořadatel: T.J. Sokol Maxičky
Sokolský běh republiky Dobříš
Dobříš, pořadatel: T.J. Sokol Dobříš
Sokolský běh republiky Dolní Újezd
Dolní Újezd, pořadatel: T.J. Sokol Dolní Újezd
Sokolský běh republiky Hluboká nad Vltavou
Hluboká nad Vltavou, pořadatel: T.J. Sokol Hluboká nad Vltavou
Sokolský běh republiky Hora Svaté Kateřiny
Hora Svaté Kateřiny, pořadatel: T.J. Sokol Hora Svaté Kateřiny
Sokolský běh republiky Horoměřice
Horoměřice, pořadatel: T.J. Sokol Horoměřice
Sokolský běh republiky Choceň
Choceň, pořadatel: T.J. Sokol Město Choceň
Sokolský běh republiky Jablůnka-Pržno
Jablůnka, pořadatel: T.J. Sokol Jablůnka - Pržno
Sokolský běh republiky Kačice
Kačice, pořadatel: T.J. Sokol Kačice
Sokolský běh republiky Kamenice
Kamenice, pořadatel: T.J. Sokol Kamenice
Sokolský běh republiky Komárov
Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
Sokolský běh republiky Kroměříž
Kroměříž, pořadatel: T.J. Sokol Kroměříž
Sokolský běh republiky Libochovice
Libochovice, pořadatel: T.J. Sokol Libochovice
Sokolský běh republiky Lomnice nad Popelkou
Lomnice nad Popelkou, pořadatel: T.J. Sokol Lomnice nad Popelkou
Sokolský běh republiky Lužice
Lužice, pořadatel: T.J. Sokol Lužice
Sokolský běh republiky Malá Hraštice
Malá Hraštice, pořadatel: T.J. Sokol Malá Hraštice
Sokolský běh republiky Milovice
Milovice, pořadatel: T.J. Sokol Milovice
Sokolský běh republiky Mníšek pod Brdy
Mníšek pod Brdy, pořadatel: T.J. Sokol Mníšek pod Brdy
Sokolský běh republiky Mšené-Lázně
Mšené-Lázně, pořadatel: T.J. Sokol Mšené-lázně
Sokolský běh republiky Náměšť na Hané
Náměšť na Hané, pořadatel: T.J. Sokol Náměšť na Hané
Sokolský běh republiky Nový Bydžov
Nový Bydžov, pořadatel: T.J. Sokol Nový Bydžov
Sokolský běh republiky Okříšky
Okříšky, pořadatel: T.J. Sokol Okříšky
Sokolský běh republiky Opava
Opava, pořadatel: T.J. Sokol Opava
Sokolský běh republiky Ostrava
Proskovice, pořadatel: T.J. Sokol Ostrava - Proskovice
Sokolský běh republiky Písek 2022
Písek, pořadatel: T.J. Sokol Písek
Sokolský běh republiky Poděbrady
Poděbrady, pořadatel: T.J. Sokol Poděbrady
Sokolský běh republiky Praha
Praha, pořadatel: T.J. Sokol Čertovka
Sokolský běh republiky Prostějov
Prostějov, pořadatel: Sokolská župa Prostějovská
Sokolský běh republiky Přerov
Přerov, pořadatel: T.J. Sokol Přerov
Sokolský běh republiky Roztoky
Roztoky u Prahy, pořadatel: T.J. Sokol Roztoky u Prahy
Sokolský běh republiky Syrovice
Syrovice, pořadatel: T.J. Sokol Syrovice
Sokolský běh republiky Telč
Telč, pořadatel: T.J. Sokol Telč
Sokolský běh republiky Terezín 2022
Terezín, pořadatel: T.J. Sokol Terezín
Sokolský běh republiky Vysoké Mýto
Vysoké Mýto, pořadatel: T.J. Sokol Vysoké Mýto
30.10.halloween - dlabání dyní
Nová Hospoda, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Nová Hospoda

Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).

 


Přehled míst konání akcí dle výběru

Vyhledat na mapě:
   
Vyberte vrstvu:


Pozice na mapě evidována u 110 z 126 záznamů

Upozorňujeme, že jsou zobrazeny pouze akce, které mají v naší databázi zadanou pozici.
Pokud zde není Vaše akce uvedena či je označena nesprávná pozice. Můžete buď jako registrovaný uživatel pozici opravit či nás můžete kontaktovat.