V současné době z důvodu neexistujících aktuálních podkladů od organizátorů akcí nejsme schopni pravidelně aktualizovat naši termínovou listinu. Doporučujeme vždy kontaktovat organizátora akce, zda se koná či není přesunuta na jiný termín.

Pořádané akce období 12 / 2021

PROSINEC
1.12.Chodíme pro radost
Pražské Jezulátko, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
2.12.Mikulášská akademie v T.J.Sokol Pardubice I
Pardubice, pořadatel: T.J. Sokol Pardubice I.
Mikulášská cvičební hodina gymnastiky a předškolních dětí
Mladá Boleslav, pořadatel: T.J. Sokol Mladá Boleslav
Mikulášská nadílka T.J.Sokol Praha Královské Vinohrady (17:00 - 18:00)
Praha 2, Hlavní město Praha, pořadatel: T. J. Sokol Praha Králůovské Vinohrady
4.12.Mikulášská besídka Koterov
Plzeň - Koterov, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Koterov
Mikulášská taneční zábava s nadílkou pro dospělé (19:00 - 23:00)
Praha 2, Hlavní město Praha, pořadatel: T. J. Sokol Praha Králůovské Vinohrady
Memoriál Ády Hochmanna - 17. ročník (8.30)
Praha 2, Hlavní město Praha, pořadatel: T. J. Sokol Pražský
4.-5.12.Cvičitel zdravotní tělesné výchovy III. třídy, zkoušky
, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
5.12.Hrátky s Mikulášem 2021
Chocerady, pořadatel: T.J. Sokol Chocerady
Mikulášská nadílka 2021
Blovice, pořadatel: T.J. Sokol Blovice
Mikulášská nadílka v Křimicích
Křimice, pořadatel: T.J. Sokol Křimice
8.12.Chodíme pro radost
Praha Vítkov, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
předvánoční mikuláška hodina
Sokol Plzeň V., pořadatel: T.J. Sokol Plzeň V
9.12.Školení Google: III. VYHLEDÁVÁNÍ (16:00 - 17:00)
, pořadatel: ústřední škola ČOS
10.-12.12.Instruktor gymnastiky 10. konzultace
, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
11.12.Painbolový turnaj
Sokol Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
Předvánoční benefiční večer
Kroměříž, pořadatel: T.J. Sokol Kostelany
Předvánoční tvoření a dětská diskotéka
Kroměříš, pořadatel: T.J. Sokol Kostelany
TeamGym Junior - oblast východ
Olomouc, pořadatel: náčelnictvo ČOS
TeamGym Junior - oblast západ
120 00 Praha 2-Vinohrady, pořadatel: náčelnictvo ČOS
12.12.Malý TeamGym - oblast východ
Olomouc, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Malý TeamGym - oblast západ
120 00 Praha 2-Vinohrady, pořadatel: náčelnictvo ČOS
15.12.Chodíme pro radost
Praha Lhotka, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
16.12.Vánoční hodina T. J. Sokol Praha Královské Vinohrady (16:30 - 18:00)
Praha 2, Hlavní město Praha, pořadatel: T. J. Sokol Praha Královské Vinohrady
17.12.Adventní koncert
Cítov, pořadatel: T.J. Sokol Cítov
Adventní světýlka
Praha, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
22.12.divadelní představení
Sokol Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
24.12.vánoční bruslení
Třemošná, pořadatel: T.J. Sokol Třemošná
26.12.Štěpánský běh
Syrovice, pořadatel: T.J. Sokol Syrovice
29.12.Netradiční pětiboj na Košově
Lomnice nad Popelkou, Košov, pořadatel: T.J. Sokol Košov
Vánoční turnaj ve stolním tenise
Jasenná, pořadatel: T.J. Sokol Jasenná

Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).

 


Přehled míst konání akcí dle výběru

Vyhledat na mapě:
   
Vyberte vrstvu:


Pozice na mapě evidována u 24 z 31 záznamů

Upozorňujeme, že jsou zobrazeny pouze akce, které mají v naší databázi zadanou pozici.
Pokud zde není Vaše akce uvedena či je označena nesprávná pozice. Můžete buď jako registrovaný uživatel pozici opravit či nás můžete kontaktovat.