Sokol.Cz

Pořádané akce období 2 / 2020

ÚNOR
1.2.SG - akrobacie od přemetu
ČB, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
2.2.Sraz župních vedoucích vzdělávání
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
4.2.Soutěž ve šplhu pro ZŠ a víceletá gymnázia I.
Praha, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Základy sokolského Gmailu pro T. J. a župy – Pardubice (17:00 - 20:00)
530 02 Pardubice, pořadatel:
5.2.Základy sokolského Gmailu pro T. J. a župy – Hradec Králové (17:00 - 20:00)
503 41, pořadatel:
Webinář Canva (17:30 - 19:05)
, pořadatel:
6.2.Základy sokolského Gmailu pro T. J. a župy – Liberec (17:00 - 20:00)
460 01 Liberec, pořadatel:
7.2.Soutěž ve šplhu pro ZŠ a víceletá gymnázia II.
Praha, pořadatel: náčelnictvo ČOS
8.2.Cvičení s velkými míči a rolfitem
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Sobotní cvičení v Lánech (14:00)
Lány,
Dětské Šibřinky Sokola Libeň (15:00 - 17:00)
Praha 8 - Libeň, Hlavní město Praha, maškarní bál pro děti, pořadatel: T.J. Sokol Praha - Libeň
9.2.Dětský karneval v T.J. Sokol Praha Vršovice (15:00)
Praha 10, Hlavní město Praha, Pozvánka na dětský karneval, pořadatel: T.J. Sokol Praha Vršovice
13.2.Vytváříme tabulkové dokumenty v G Suite (15:00 - 16:20)
Malá Strana, Hlavní město Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
14.-16.2.Cvičitel jógy 1.konzultace
Praha, ŠIII , pořadatel: ústřední škola ČOS
15.2.Memoriál Jana Vorla (11:00 - 15:00)
Praha 8 - Libeň, Hlavní město Praha, Gymnastické závody dorostu a mužů + vzpomínková akce , pořadatel: T.J. Sokol Praha - Libeň
XXII.Sokolský ples T.J.Sokol Rakovník (19:00)
Rakovník,
Maškarní bál T.J. Sokol Smržice (20:00)
Smržice, Olomoucký kraj, pořadatel: T.J. Sokol Smržice
15.-16.2.Hory na sněžnicích
Jeseníky, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Zdravotníci zotavovacích akcí 1.konzultace
Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
21.2.Sokolské šibřinky pro dospělé (20:00)
České Budějovice, Jihočeský kraj, Maskované šibřinky ve stylu japonské kultury, pořadatel: T.J. Sokol České Budějovice
21.-23.2.Šumavskou bílou stopou, seminář PP
Šumava, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
22.2.Sraz župních vedoucích seniorů a seniorek
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Tvorba sestav SG ve sportovní všestrannosti + Rozhodčí SG – ženské složky
Olomouc, Š, pořadatel: ústřední škola ČOS
Sokolské dětské šibřinky (14:00 - 17:30)
České Budějovice, Jihočeský kraj, Maškarní ples pro děti ve stylu japonské kultury, pořadatel: T.J. Sokol České Budějovice
25.2.Základy sokolského Gmailu pro T. J. a župy – České Budějovice (17:00 - 20:00)
370 01 České Budějovice, pořadatel:
26.2.Základy sokolského Gmailu pro T. J. a župy – Jihlava (16:00 - 19:00)
586 01 Jihlav, pořadatel:
27.2.Vytváříme formuláře v G Suite (15:00 - 16:20)
Malá Strana, pořadatel:
28.2.Cvičitel RDPD 2.konzultace
Praha, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS

Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).

 


Přehled míst konání akcí dle výběru

Vyhledat na mapě:
   
Vyberte vrstvu:


Pozice na mapě evidována u 5 z 28 záznamů

Upozorňujeme, že jsou zobrazeny pouze akce, které mají v naší databázi zadanou pozici.
Pokud zde není Vaše akce uvedena či je označena nesprávná pozice. Můžete buď jako registrovaný uživatel pozici opravit či nás můžete kontaktovat.