V současné době z důvodu neexistujících aktuálních podkladů od organizátorů akcí nejsme schopni pravidelně aktualizovat naši termínovou listinu. Doporučujeme vždy kontaktovat organizátora akce, zda se koná či není přesunuta na jiný termín.

Pořádané akce období 3 / 2024

BŘEZEN
1.-2.3.Letem světem
Přerov, pořadatel: T.J. Sokol Přerov
2.3.Horoměřický karneval pro děti
Velvarská 300, pořadatel: T.J. Sokol Horoměřice
karneval pro děti 2024
252 28 Černošice, pořadatel: T.J. Sokol Černošice
Karnevalový rej pro děti 2024
500 08 Hradec Králové 8, pořadatel: T.J. Sokol Nový Hradec Králové
Kineziotaping I. 2024
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
Maškarní dospělých v Řepíně 2024
Řepín, pořadatel: T.J. Sokol Řepín
Šibřinky pro děti 2024
370 01 České Budějovice, pořadatel: T.J. Sokol České Budějovice
33. ročník závodu jednotlivkyň v moderní gymnastice MILEVSKÝ POHÁR 2. 3. 2024 (07:45 - 19:00)
399 01 Milevsko-Milevsko 1, pořadatel: Sportovní hala
Běžecký závod v silničním běhu Palestra Kbelská 10 v severovýchodní části Prahy 2. 3. 2024 (08:30 - 15:00)
197 00 Praha 19, pořadatel: Centrální park Kbely
Akademie (16:00 - 18:00)
Praha 8, Hlavní město Praha, pořadatel: T.J. Sokol Libeň
Akademie T.J. Sokol Libeň ke 140. výročí založení jednoty 2. 3. 2024 od 16:00 hodin (16:00 - 18:00)
180 00 Praha 8, pořadatel: T.J. Sokol Libeň
2.-3.3.Sokolsky ples
KD Žabeň, pořadatel: T.J. Sokol Žabeň
3.3.Dětské šibřinky Kralice na Hané 2024
798 12 Kralice na Hané, pořadatel: T.J. Sokol Kralice na Hané
8.3.Košt slivovice 2024
Kostelany 119 76701, pořadatel: T.J. Sokol Kostelany
Ples 2024
Rychvald 1609 73532, pořadatel: T.J. Sokol Rychvald
Valná hromada 2024 Huntířov
Huntířov nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
8.-10.3.Mezinárodní turnaj v judu Velká Cena Horního Rakouska (Grand Prix Upper Austria) v Linci 08.-10. 3. 2024
4020 Linz, pořadatel: TipsArena Linz
9.3.Dětský karneval 2024
, pořadatel: T.J. Sokol Poděbrady
MDŽ na Hrachovci
TJ Sokol Moravské Budějovice, pořadatel: T.J. Sokol Moravské Budějovice
Mezinárodní den žen
sokolovna Řepín, pořadatel: T.J. Sokol Řepín
O PETROVICKÝ POHÁR 2024
, pořadatel: T.J. Sokol Petrovice I.
Sokolský ples
Hřivice sokolovna, pořadatel: T.J. Sokol Hřivice
Šibřinky pro dospělé Kralice na Hané 2024
Sokolovna Kralice na Hané Masarykovo nám 11 79812 Kralice na Hané, pořadatel: T.J. Sokol Kralice na Hané
44. PEČECKÁ DESÍTKA "MEMORIÁL JARDY KVAČKA" 9. 3. 2024 (08:45 - 14:00)
289 11 Pečky, pořadatel:
4. ročník-Konopišťský půlmaraton - K21, K7, štafety 3x7km 9. 3. 2024 (10:00 - 13:40)
256 01 Benešov-Benešov u Prahy, pořadatel: Přírodní amfiteátr Konopiště
9.-10.3.Cvičitel rodičů a dětí, předškolních dětí III. třídy 2024, ZKOŠKY
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
10.3.Cvičitelé sportovní všestrannosti III. třídy 2024- zkoušky
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
13.3.Výlet do Šternberka - Expozice času
sraz v Přerově 8:45 na vlakovém nádraží, pořadatel: T.J. Sokol Přerov
15.-17.3.Cvičitel sportovní všestrannosti III. třídy 2024, I.konz.(Brno)
Šlapanice, pořadatel: Česká obec sokolská
16.3.Divadelní hra Lucerna v Kolíně
Městské divadlo Kolín, pořadatel: Sokolská župa Tyršova
O pohár kladenského Sokola
Kino Sokol, pořadatel: Česká obec sokolská
16.-17.3.Poděbradská cvička 6.ročník
Poděbrady, pořadatel: T.J. Sokol Poděbrady
Poděbradská cvička 6.ročník 2
Poděbrady, pořadatel: T.J. Sokol Poděbrady
Trenér mažoretek III. třídy 2024, zkoušky
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
17.3.2. Ročník vynášení Morany
U hospody, pořadatel: T.J. Sokol Smolkov
Děti, jaro už je tu! Pojďme tančit ke sletu!
, pořadatel: Česká obec sokolská
17.-23.3.Otevřené mistrovství Evropy Masters v atletice v hale v polské Toruňi 17.-23. 3. 2024 (14. European Masters Athletics Championships Indoor 2024 Toruń Poland)
87-100 Toruń, pořadatel: Torun Arena Sports Hall
22.3.Sletová akademie T.J. Sokol Městečko Trnávka
sportovní hala., pořadatel: T.J. Sokol Městečko Trnávka
23.3.-23.2.Dětská maškarní zábava
Zlonice, pořadatel: T.J. Sokol Zlonice
23.3.Doškolovací seminář první pomoci zdravotníků zotavovacích akcí 2024
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
Sokolské velikonoční šibřinky
Sokolovna Ostroměř, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř
Velikonoční zábava Stochov 2024
Stochov, pořadatel: Sokolská župa Budečská
Pozvánka na turnaj v nohejbale na Spartaku pozemních hokejistů ze Sokola Kbely a přátel 23. 3. 2024 od 9 hodin
, pořadatel:
Dětské Šibřinky (16:00 - 18:00)
Praha 8, Hlavní město Praha, pořadatel: T.J. Sokol Libeň
23.-24.3.Evropský pohár Kadetů v Šamoríně 2024 v judu (Samorin Cadet European Cup 2024) 23.-24. 3. 2024
Slovensko, pořadatel: Šamorín
Šibřinky
Praha 8, Hlavní město Praha, pořadatel: T.J. Sokol Libeň
24.3.Vítání jara
Lidická 207 kladno, pořadatel: T.J. Sokol Dříň
26.3.Swingové jaro krásných melodií, prověřených časem
, pořadatel: Česká obec sokolská
27.-31.3.Mistrovství Evropy v twirlingu v nizozemském Eindhovenu (NBTA European Twirling Championship 2024) 27.-31. 3. 2024
Nizozemsko, pořadatel:
29.3.Velikonoční malování perníčků 2024
Malá Skála 468 22, pořadatel: T.J. Sokol Mukařov
30.3.Šachový turnaj 2024
kulturní dům., pořadatel: T.J. Sokol Městečko Trnávka

Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).

 


Přehled míst konání akcí dle výběru

Vyhledat na mapě:
   
Vyberte vrstvu:


Pozice na mapě evidována u 38 z 51 záznamů

Upozorňujeme, že jsou zobrazeny pouze akce, které mají v naší databázi zadanou pozici.
Pokud zde není Vaše akce uvedena či je označena nesprávná pozice. Můžete buď jako registrovaný uživatel pozici opravit či nás můžete kontaktovat.