V současné době z důvodu neexistujících aktuálních podkladů od organizátorů akcí nejsme schopni pravidelně aktualizovat naši termínovou listinu. Doporučujeme vždy kontaktovat organizátora akce, zda se koná či není přesunuta na jiný termín.

Pořádané akce období 5 / 2022

KVĚTEN
1.5.Sokolský Říp
Ctiněves, pořadatel: Česká obec sokolská
Výstup na Kozákov
Vrát, pořadatel: T.J. Sokol Vrát
1.5.-15.6.100 mil na počest 160. výročí založení Sokola
Praha, pořadatel: T.J. Sokol Prosek
5.5.Akademie a slavnostní otevření zrekonstruovaného stropu
Turnov, pořadatel: T.J. Sokol Turnov
6.5.Májový turistický pochod
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
6.-8.5.Cvičitel sportovní všestrannosti III. třídy - 2. konzultace
Praha, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
7.5.Cvičitel jógy III. třídy - zkoušky
Praha, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Na kolech po Českém ráji
Vrát, pořadatel: T.J. Sokol Vrát
Památník mučedníků z roku 1945
Radhošť, pořadatel: T.J. Sokol Radhošť
Sokolská akademie Moravičany 2022
Moravičany, pořadatel: T.J. Sokol Moravičany
Sokolský pochod Memoriál R. Ambrože a F. Kruše 2022
Moravičany, pořadatel: T.J. Sokol Moravičany
Turistická vycházka květen 2022
Železná Ruda - Špičák, pořadatel: T.J. Sokol Kařez
8.5.120. výročí založení T.J. Sokol Prosek
Praha 9 - Prosek, pořadatel: T.J. Sokol Prosek
Brodský máj
Uherský Brod, pořadatel: T.J. Sokol Uherský Brod
Jednodenní výlet - Svatý Ján pod skalou
Svatý Ján pod skalou Malá Amerika - Karlštejn, pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd
Pešíkův pochod
Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
Pietní akt na Tesáku
Chvalčov - Tesák, pořadatel: T.J. Sokol Bystřice pod Hostýnem
Pohádkový les 2022
Chocerady, pořadatel: T.J. Sokol Chocerady
Pochod Mufloní stoupou
Kunvald, pořadatel: T.J. Sokol Kunvald
tři vrcholy v sedle
okolí Plzně, pořadatel: župa
turistický pochod župou pernštejnskou
Tišnov, pořadatel: T.J. Sokol Tišnov
Vycházka na Tesák k pietnímu aktu
Chvalčov - Tesák, pořadatel: T.J. Sokol Bystřice pod Hostýnem
Výstup na Žalý
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
11.5.atletické závody mládeže
Hnátnice, pořadatel: T.J. Sokol Hnátnice
Putování Jižní Amerikou
Volyně, pořadatel: T.J. Sokol Volyně
12.5.Přátelské utkání ve floorballu – Žel.Brod
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
13.5.Jarní koncert
Cítov, pořadatel: T.J. Sokol Cítov
Tělocvičná akademie
Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
13.-14.5.trampská nota
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
14.5.7.ročník Mohelnického vandru
Mohelnice, pořadatel: T.J. Sokol Mohelnice
Atletické závody za sokolovnou - přebor T.J. Sokol Nížkov
Nížkov 100, pořadatel: T.J. Sokol Nížkov
Burza rostlin a sazenic
Střelice, pořadatel: T.J. Sokol Střelice
Férová snídaně 2022
Děčín, pořadatel: T.J. Sokol Děčín
Jóga mix
Kamenný Újezd, pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd
Kineziotaping pro cvičitele I.
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
komedie Lanko od padáku
Tyršův dům, pořadatel: T.J. Sokol Kampa
LELEDiV - Lelekovice
Lelekovice, pořadatel: T.J. Sokol Lelekovice
Oblastní přebor ČOS mužských složek ve sportovní gymnastice – Čechy
Kolín, pořadatel: ČOS
ORIENTAČNÍ BĚH ŽIVANICE
ŽIVANICE, pořadatel: T.J. Sokol Živanice
Oslava Dne matek 2022
Kařez, pořadatel: T.J. Sokol Kařez
Podblanický nohejbalový turnaj
Louňovice pod Blaníkem, pořadatel: T.J. Sokol Louňovice pod Blaníkem
Rodinné putování přírodou 2022
Kroměříž, pořadatel: T.J. Sokol Kostelany
Roveňský maraton
Dolní Roveň, pořadatel: T.J. Sokol Roveň
Sobotní večeře - Čarodějná kuchyně
Bratříkov, pořadatel: T.J. Sokol Bratříkov
Staročeské máje
Červené Janovice, pořadatel: T.J. Sokol Červené Janovice
Šibřinky Disco 2022
Moravské Budějovice, pořadatel: T.J. Sokol Moravské Budějovice
Údolím Litavky (Bohutín - Příbram) Sokol Jince 2022
Bohutín, pořadatel: T.J. Sokol Jince
Veřejná krajská soutěž v atletice 2022
Napajedla, pořadatel: T.J. Sokol Napajedla
Vinný košt s cimbálovkou
Železný Brod, pořadatel: T.J. Sokol Bzí
Sokolí stezka 3. ročník akce (11:00 - 20:00)
, pořadatel: T.J. Sokol Mšené Lázně
14.-15.5.SokolGym Plzeň
Plzeň, pořadatel: župa
15.5.Závod koloběžek a odrážedel
Velká Bystřice, pořadatel: T.J. Sokol Velká Bystřice
19.5.Atletické závody 2022
Kostelec nad Orlicí , pořadatel: T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí
20.-22.5.Přebor ČOS ZZZ
Olomouc - Radíkov, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Cvičitelé PP III. Třídy
Olomouc - Radíkov, pořadatel: ústřední škola ČOS
Cvičitel rodičů a dětí, předškolních dětí II. třídy
118 01 Praha 1 - Malá Strana, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Cvičitel sportovní všestrannosti II. třídy
118 01 Praha 1 - Malá Strana, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
21.5.2022 Cesta pohádkovým lesem
Benátky nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Benátky nad Jizerou
750 let obce Přílepy
Přílepy, pořadatel: T.J. Sokol Přílepy
9. Nasavrcká bludička
Železné hory, pořadatel: T.J. Sokol Nasavrky
Čiperný Lelek - Lelekovice
Lelekovice, pořadatel: T.J. Sokol Lelekovice
Divadelní představení Kšanda
Strančice, pořadatel: T.J. Sokol Strančice
Divadelní sobota
Žihle, pořadatel: T.J. Sokol Žihle
Dopolední cvičení nejen pro ženy
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Jarní procházka
Nový Jičín, pořadatel: T.J. Sokol Nový Jičín
Jízda historických vozidel auto, moto Pojizeřím
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Komínský turnaj ve volejbalu mixů
Brno, pořadatel: T.J. Sokol Brno - Komín
Moravský kras
Napajedla, pořadatel: T.J. Sokol Napajedla
Oslava výročí Sokola
Příbram, pořadatel: T.J. Sokol Příbram
Pampeliškový pochod
Moravské Budějovice, pořadatel: T.J. Sokol Moravské Budějovice
Přespolní běh Klucaninou 2022
Tišnov, pořadatel: T.J. Sokol Tišnov
Slatiňanské pozastavení
Slatiňany, pořadatel: T.J. Sokol Slatiňany
volejbalový turnaj 22
Veltěž, pořadatel: T.J. Sokol Veltěž
Výcházka-pěšky do Křtin
Křtiny, pořadatel: T.J. Sokol Podomí
Vystoupení na Dni dětí
Habry, pořadatel: T.J. Sokol Habry
Vystoupení na školní olympiádě
Náklo, pořadatel: T.J. Sokol Náklo
Setkání přátel Mšenského fotbalu (13:00 - 22:00)
, pořadatel: T.J. Sokol Mšené Lázně
23.5.Hodina ZDRAVOTNÍHO CVIČENÍ
Hodslavice, pořadatel: T.J. Sokol Hodslavice
23.-28.5.Dubiáda
Dubicko, pořadatel: T.J. Sokol Dubicko
23.-29.5.2022 Move Week Benátky nad Jizerou
Benátky nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Benátky nad Jizerou
Move Week
Mladá Boleslav, pořadatel: T.J. Sokol Mladá Boleslav
Move Week 2022
Děčín, pořadatel: župa
S běh - 2. ročník
Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
24.5.Dětská atletická olympiáda v Nové Pace
Nová Paka, pořadatel: T.J. Sokol Nová Paka
JEKH, DUJ, TRIN, ŠTAR II. Sokol KAMPA spolek RAŇIJA
Praha 1, pořadatel: T.J. Sokol Kampa
Krakonošova zahrádka 2022
Dobeška, pořadatel: T.J. Sokol Braník I
MOVE WEEK 2022 Čtyri Dvory
České Budějovice, pořadatel: T.J. Sokol Čtyři Dvory
MOVE WEEK aneb otestujte si svou zdatnost!
Kroměříž, pořadatel: T.J. Sokol Kostelany
Sokolíkovo odpoledne
Kralupy nad Vltavou, pořadatel: T.J. Sokol Kralupy nad Vltavou
25.5.Poberounská míle 2022
Černošice, pořadatel: T.J. Sokol Černošice
25.5.-1.6.Dětské dny T.J. Sokol Prosek v rámci celoevropské akce #MOVEWEEK
Praha 9 - Prosek, pořadatel: T.J. Sokol Prosek
26.5.DĚTSKÝ DESETIBOJ
ŽIVANICE, pořadatel: T.J. Sokol Živanice
Vyběhni Kavky 2022
Praha 4, pořadatel: T.J. Sokol Praha - Podolí
27.5.Move Week 2022 v Habrech
Habry, pořadatel: T.J. Sokol Habry
Pohádkový les - MOVE WEEK
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Smaženice a Sportovní odpoledne pro děti
Háj ve Slezsku - Smolkov, pořadatel: T.J. Sokol Smolkov
Výlet Karlštejn
Karlštejn, pořadatel: T.J. Sokol Podomí
27.-28.5.Lidice – Sokolský pohár 2022 v zápase
Kladno, pořadatel: Česká obec sokolská
27.-29.5.Přebor ČOS ve všestrannosti mladšího žactva
Pardubice, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Cvičitel parkouru III. třídy - zrušeno
118 01 Praha 1 - Malá Strana, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Táborové hry
bude upřesněno, pořadatel: ústřední škola ČOS
28.5.10. Alšovský jarmareček
Alšovice, pořadatel: T.J. Sokol Alšovice
34. pochod Veselíčskými lesy
Veselíčko, pořadatel: T.J. Sokol Veselíčko
Borovská padesátka 2022
Borová u Náchoda, pořadatel: T.J. Sokol Borová
Cvičitel sportovní všestrannosti III. třídy - zkoušky
Praha, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Dětský den 2022
Poniklá, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá
Dětský den 2022 Vráž
Vráž u Berouna, pořadatel: T.J. Sokol Vráž u Berouna
Dětský den a kácení máje
Morkovice, pořadatel: T.J. Sokol Morkovice
Dětský spolkový den 2022
Plzeň - Křimice, pořadatel: T.J. Sokol Křimice
DĚTSKÝ SPORTOVNÍ den pod Bílou horou v Juliánově
Brno - Juliánov, pořadatel: T.J. Sokol Brno - Juliánov
EVROPSKÁ MÍLE 2022 s T.J. Sokol Plzeň - Doubravka
Plzeň - Doubravka, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Doubravka
Hýbejte se s námi, aneb sokolských 160 km
Zbrašín, pořadatel: T.J. Sokol Zbrašín - Hořany
Charitativní tancování a cvičení pro Barborku
Rakovník, pořadatel: Sokolská župa Jana Máchala
Kácení Máje Týn
Týn n/B, pořadatel: T.J. Sokol Týn nad Bečvou
náchodská 12ti hodinovka
Náchod, pořadatel: T.J. Sokol Náchod
Přebor ČOS ve sportovní gymnastice – mužské složky
Brno, pořadatel: ČOS
Se sokolem na kole
Náklo, pořadatel: T.J. Sokol Náklo
Skuhrovská steeplechase 2022
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Skuhrov
SPORTOVNÍ ODPOLEDNE S PŘEKÁŽKOVOU DRÁHOU - #MOVE WEEK
Těpeře, pořadatel: T.J. Sokol Těpeře
STŘELICKÉ HOD - turnaj ve finské kolíkové hře Mölkky
Střelice, pořadatel: T.J. Sokol Střelice
Taneční soutěž Zbraslavský pohár
Praha 5 - Zbraslav, pořadatel: T.J. Sokol Zbraslav
Velké kolo 2022
Podivín, pořadatel: T.J. Sokol Podivín
Volejbal dubly
Nová Paka, pořadatel: T.J. Sokol Nová Paka
Zájezd Moravský Krumlov, Křtiny, Moravský kras
Moravský Krumlov, pořadatel: T.J. Sokol Bystřice pod Hostýnem
28.-29.5.Babí Hop 2022
Proseč pod Ještědem, pořadatel: T.J. Sokol Proseč pod Ještědem
Všestrannostní soutěže 1. ročník 2022
411 19 Mšené-lázně, pořadatel: T.J. Sokol Mšené Lázně
Lanové překážky- zrušeno
37381 Kamenný Újezd, pořadatel: ústřední škola ČOS
29.5.Akademie župy Orlické
Hradec Králové, pořadatel: župa
Bohemia Aerobic Tour 2022
Poděbrady, pořadatel: T.J. Sokol Poděbrady
Den dětí Valcha
Plzeň, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
Kameňácký pohádkový les 2022
Kamenný Újezd, pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd
Kurz in-line bruslení
Sobotovice, pořadatel: T.J. Sokol Sobotovice
Malý župní turnaj ve florbale
Nová Paka, pořadatel: T.J. Sokol Nová Paka
Open přebor ČOS Čech ve volejbalu mladších žákyň
Mnichovo Hradiště, pořadatel: Česká obec sokolská
Sokolský Atletcup 2022
Volyně, pořadatel: T.J. Sokol Volyně
Sportovní dětský den
Praha 5 - Zbraslav, pořadatel: T.J. Sokol Zbraslav
Rytmika včera a dnes (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
30.5.-5.6.Oslavy 100 let TJ Sokol Štěrboholy
Praha 10, pořadatel: T.J. Sokol Štěrboholy

Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).

 


Přehled míst konání akcí dle výběru

Vyhledat na mapě:
   
Vyberte vrstvu:


Pozice na mapě evidována u 123 z 138 záznamů

Upozorňujeme, že jsou zobrazeny pouze akce, které mají v naší databázi zadanou pozici.
Pokud zde není Vaše akce uvedena či je označena nesprávná pozice. Můžete buď jako registrovaný uživatel pozici opravit či nás můžete kontaktovat.