V současné době z důvodu neexistujících aktuálních podkladů od organizátorů akcí nejsme schopni pravidelně aktualizovat naši termínovou listinu. Doporučujeme vždy kontaktovat organizátora akce, zda se koná či není přesunuta na jiný termín.

Pořádané akce období 9 / 2021

ZÁŘÍ
3.-5.9.Instruktor gymnastiky - 6. konzultace
, pořadatel: ústřední škola ČOS
4.9.Se Sokolem za Rampušákem 2021
Černilov, pořadatel: T.J. Sokol Černilov
Svět z kostek
Žabčice, pořadatel: T.J. Sokol Žabčice
Dubický míčový čtyřboj - dvojic 2021
Dubicko, pořadatel: T.J. Sokol Dubicko
5.9.Jablonecká neděle
Jablonec nad Nisou, pořadatel: T.J. Sokol Jablonec nad Nisou
Sokol Junior Cup – Open přebor ČOS ve volejbalu
Zruč nad Sázavou, pořadatel: ČOS
8.9.Odhalení pamětní desky rodině Evaldů
Praha 2, pořadatel: ČOS
10.9.Cykloturistika Chřiby
, pořadatel: T.J. Sokol Brno - Komín
10.-11.9.Cvičitel RDPD - zkoušky
Praha, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
10.-12.9.Celostátní setkání PP
upřesníme, SET, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Zálesácký závod zdatnosti 2021
Třebíč, pořadatel: náčelnictvo ČOS
11.9.Den evropského dědictví
Jablonec nad Nisou, pořadatel: T.J. Sokol Jablonec nad Nisou
O PŘEBORNÍKA ČOS MUŽŮ
Bučovice, pořadatel: ČOS
Otevřené přebory ČOS v šermu kordem
Plzeň – Petřín, pořadatel: Česká obec sokolská
Podivín sobě 2021
Podivín, pořadatel: T.J. Sokol Podivín
POSVÍCENSKÝ TENISOVÝ TURNAJ VE ČTYŘHRÁCH neregistovaných
České Meziříčí, pořadatel: T.J. Sokol České Meziříčí
Royal Bay Posvícenský koláč a Memoriál M. Háka
Studenec u Horek okres Semily, pořadatel: Česká obec sokolská
Se Sokolem na kopečky 9. výstup na Komáří Víšku
Krušné hory, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Všestranná vycházka
Praha, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
Zažít město jinak
Jablonec nad Nisou, pořadatel: T.J. Sokol Jablonec nad Nisou
11.-12.9.Rozloučení s prázdninami + přespání v sokolovně
Železný Brod 46822, pořadatel: T.J. Sokol Těpeře
Cvičitel RDPD III. třídy zkoušky
, pořadatel: ústřední škola ČOS
12.9.Po hornických stezkách
Oslavany, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
13.9.-1.10.Sokolíku, nezlob se!
Ostroměř a její okolí, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř
14.9.Cvičení pro radost a zdraví
Brno, pořadatel: T.J. Sokol Brno - Komín
15.9.Dětský den (15:30 - 18:00)
Praha 4, Hlavní město Praha, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
17.9.Cvičitelé sportovní všestrannosti III. třídy - základní část
, pořadatel: župa
Sokol Spolu v pohybu
České Budějovice, pořadatel: Sokolská župa Severočeská – Novákova
17.-19.9.Cvičím, abych žil
Hrdoňov, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Tyršův Děčín 2021
Děčín, Ústecký kraj, Třetí zářijový víkend se ponese v duchu významného děčínského rodáka Dr. Miroslava Tyrše a bude plný sportu, kultury a zábavy pro celou rodinu, pořadatel: náčelnictvo ČOS
18.9.Oslavy 100.výročí výstavby sokolovny v Moravičanech
Moravičany, pořadatel: Sokolská župa Severomoravská
Podivínské kolečko 2021
Podivín, pořadatel: T.J. Sokol Podivín
Přebor ČOS ve florbalu (v rámci turnaje Junior Sokol Cup)
530 02 Pardubice I, pořadatel: T.J. Sokol Pardubice I.
Skuhrovská steeplechase
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Skuhrov
Slavnostní shromáždění k 90. výročí otevření Sokolovny v Padochově
Oslavany, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Sokolská plavba po Vltavě
Praha, SET, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Turistický pochod
Děčín, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
18.-19.9.Cvičitel sportovní všestrannosti III. třídy zkoušky
, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
19.9.Sraz župních vedoucích jógy
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Turnaj v minivolejbalu
kurty za sokolovnou, pořadatel: T.J. Sokol Mnichovo Hradiště
20.9.Týden v pohybu
Frenštát pod Radhoštěm, pořadatel: župa Valašská - Fr. Palackého
22.9.Cvičitelská hodina Sokol Milevsko
Milevsko, pořadatel: T.J. Sokol Milevsko
Chodíme pro radost
Praha - Krčský les, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
23.9.Aerobik pro děti
Ostroměř, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř
Florbalové odpoledne
Ostroměř, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř
Otevřená hodina pro žactvo
Praha, pořadatel: T.J. Sokol Braník I
Rodinné sportovní hry
Pardubice, pořadatel: T.J. Sokol Pardubice I.
Běh strmý do zámeckého vrchu (16:30 - 18:30)
Praha 8 - Libeň, Hlavní město Praha, 21. ročník běžeckého závodu do vrchu, pořadatel: T.J. Sokol Libeň
Sokolení T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady (16:30 - 17:30)
Praha 2, Hlavní město Praha, pořadatel: T. J. Sokol Praha Královské Vinohrady
23.-30.9.Otevřené hodiny Sokola Milevsko - #BeActive Sokol spolu v pohybu 2021
Milevsko, pořadatel: T.J. Sokol Milevsko
Sokol spolu v pohybu
ČR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sokol spolu v pohybu Benátky nad JIzerou
294 71 Benátky nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Benátky nad Jizerou
24.9.Atletický řtyřboj
Trnávka, pořadatel: T.J. Sokol Městečko Trnávka
Školení cvičitelů III. třídy všestrannosti
, pořadatel: župa
Bodyforming 2021
Podivín, pořadatel: T.J. Sokol Podivín
ORIENTAČNÍ BĚH pro děti
Hodslavice, pořadatel: T.J. Sokol Hodslavice
24.-25.9.Noc sokoloven
Ostroměř, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř
24.-26.9.Instruktor gymnastiky 7. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
24.-28.9.Výlet na kolech
Podivín, pořadatel: T.J. Sokol Pražský
25.9.BEACTIVE night - Hodslavice
Hodslavice 1, pořadatel: T.J. Sokol Hodslavice
BEACTIVE NIGHT jen tak...pro sebe
České Meziříčí, pořadatel: T.J. Sokol České Meziříčí
BeActive Night Potštejn
Potštejn, pořadatel: T.J. Sokol Potštejn
Běh napříč Evropou
Olomouc, pořadatel: Sokolská župa Olomoucká – Smrčkova
Cyklistické závody lesopark Důně 2021
Kněžmost, pořadatel: T.J. Sokol Kněžmost
Oslava 150 let Tělocvičné jednoty Sokol Sušice
Sušice, pořadatel: T.J. Sokol Sušice
Atletika ve sportovní všestrannosti + rozhodčí atletiky
, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
25.-26.9.Podzimní přebor ČOS v karate 2021 Vysoké Mýto
Vysoké Mýto, pořadatel: Česká obec sokolská
25.-27.9.Otestuj se :-)
České Budějovice, pořadatel: T.J. Sokol České Budějovice
26.9.Bohdalovický přespolák
Velké Hamry, pořadatel: Česká obec sokolská
Doškolovací sraz cvičitelů župy Orlické
Hradec Králové, pořadatel: župa
Plavání ve sportovní všestrannosti + rozhodčí plavání
, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
27.-28.9.Boršovský Sokol žije!
Boršov nad Vltavou, pořadatel: T.J. Sokol Boršov nad Vltavou
28.9.O Přeborníka ČOS ve fotbalu mladších žáků
Praha 7, pořadatel: Česká obec {sokolská}
Z pohádky do pohádky
Ostroměř, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř
Výšlap buchlovskými kopci
Potštejn, pořadatel: T.J. Sokol Potštejn
Spolu v pohybu - BE ACTIVE (10:30 - 17:00)
Zbrašín, Ústecký kraj, Akce v rámci #BeActive Sokol spolu v pohybu 2021, pořadatel: Zbrašín - Hořany
29.9.Chodíme pro radost
Praha Toulcův dvůr, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
NA ZNAČKY! aneb zaplňme opět tělocvičny
Týniště nad Orlicí, pořadatel: T.J. Sokol Týniště nad Orlicí
30.9.Otevřená hodina pro žactvo
Praha - Braník, pořadatel: T.J. Sokol Braník I
Sportovní den - pro mateřskou školu
Mšené-lázně, pořadatel: T.J. Sokol Mšené-lázně
Nechci sedět doma v papučích 2021
Praha 2, Hlavní město Praha, Sokol v pohybu, pořadatel: župa Pražská - Scheinerova

Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).

 


Přehled míst konání akcí dle výběru

Vyhledat na mapě:
   
Vyberte vrstvu:


Pozice na mapě evidována u 5 z 81 záznamů

Upozorňujeme, že jsou zobrazeny pouze akce, které mají v naší databázi zadanou pozici.
Pokud zde není Vaše akce uvedena či je označena nesprávná pozice. Můžete buď jako registrovaný uživatel pozici opravit či nás můžete kontaktovat.