V současné době z důvodu neexistujících aktuálních podkladů od organizátorů akcí nejsme schopni pravidelně aktualizovat naši termínovou listinu. Doporučujeme vždy kontaktovat organizátora akce, zda se koná či není přesunuta na jiný termín.

Pořádané akce období 9 / 2022

ZÁŘÍ
1.-30.9.ŽENY V BĚHU
ŽIVANICE, pořadatel: T.J. Sokol Živanice
2.-4.9.Sokol Kempa Cup – Významná soutěž OS v házené
Nové Veselí, pořadatel: Česká obec sokolská
3.9.Běh zámeckou zahradou 2022
Lysá nad Labem, pořadatel: T.J. Sokol Lysá nad Labem
hurá škola
Nová Hospoda, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Nová Hospoda
Souboj obcí Podoubraví
Nová Ves u Chotěboře, pořadatel: T.J. Sokol Nová Ves u Chotěboře
6.9.Turnaj v kulečníku 2 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
7.-9.9.Cvičitelé všestrannosti III. třídy
Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
8.9.Náčiní ve cvičení žákyň a dorostenek
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Seniorské hry 2022
Železný Brod, pořadatel: T.J. Sokol Železný Brod
9.9.Dětský den v Sokole Radotín
Praha-Radotín, pořadatel: T.J. Sokol Radotín
Fotbalový turnaj dětí v rámci Týnských hodů
Týn nad Bečvou, pořadatel: T.J. Sokol Týn nad Bečvou
Míčové hry do hodin žactva a dorostu
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
9.-11.9.Celostátní sraz PP
, SET, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sokol Grand Prix – Významná soutěž OS v basketbalu
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
Mezinárodní seminář pro cvičitele RDPD (PACH 2022)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
10.9.Fotbalový zápas "staří vs.mladí"
Lesopark - Týn n/B, pořadatel: T.J. Sokol Týn nad Bečvou
Sobotní večeře - Dočesná
Bratříkov, pořadatel: T.J. Sokol Bratříkov
sportovní den Přílepy
Přílepy, pořadatel: T.J. Sokol Přílepy
Turistický pochod "Se Sokolem za Rampušákem" 2022
Černilov, pořadatel: T.J. Sokol Černilov
turistický výlet vlakem
Nová Hospoda, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Nová Hospoda
Valšácké hry
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
11.9.JIlemnická 10
JIlemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
Po hornických stezkách 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
12.9.Dětský den + akademie
Praha, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
12.-16.9.Týden otevřených dveří
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
14.9.Sokolení Sokol spolu v pohybu MB
Mladá Boleslav, pořadatel: T.J. Sokol Mladá Boleslav
16.9.Párová a silová akrobacie
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
16.-17.9.Raptor Děčín 2022
Děčín, pořadatel: T.J. Sokol Maxičky
16.-18.9.Tyršův Děčín září 2022
Děčín, pořadatel: Česká obec sokolská
Cvičitelé sportovní všestrannosti III. třídy
Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
17.9.Jednodenní výlet - Posázaví II
Kamenný Újezd, pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd
Pod křídly Sokola 160 let
Olomouc- Nemilany, pořadatel: T.J. Sokol Olomouc - Nemilany
Podolský sokolman 2022
Podolí u Uherského Hradiště, pořadatel: T.J. Sokol Podolí
Ponikelské posvícení 2022
Poniklá, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá
Sokolská plavba
Děčín, SET, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Turistický pochod Krajem Dr. Miroslava Tyrše
Děčín, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Hýbeme se se Sokolem 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Jak uchopit svět nohama - seminář o dětské noze (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
17.-18.9.Přebor ČOS ve florbalu
Enteria aréna, pořadatel: Česká obec sokolská
18.9.Sraz župních vedoucích jógy
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Výlet na Tyršův Děčín
Děčín, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
Noha a její ploska (dospělí) (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
21.9.Sokolení-sportovní odpoledne pro děti i dospělé
Praha 4 - Libuš, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš
22.9.valšácký bloudil
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
23.9.Den se Sokolem
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
Noc sokoloven v Praze - Libni (18:00 - 23:00)
Praha 8 - Libeň, Hlavní město Praha, pořadatel: T.J. Sokol Libeň
23.-24.9.Noc sokoloven 2022
Ostroměř, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř
23.-25.9.Cvičitel RDPD II. třídy - 3. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Cvičitel sportovní všestrannosti II. třídy - 3. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Ovládání plavidel - seminář PP
České Vrbné, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
23.-30.9.Sokol spolu v pohybu září 2022
Česká republika, pořadatel: ČOS
24.9.Kácení máje / stárkovské sele 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Noční běh - noční korienťák
Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
Pochod na svatováclavské trhy Ivančice 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
VIII. národní přehlídka sokolských folklorních souborů Slatiňany
Slatiňany, pořadatel: T.J. Sokol Slatiňany
Volejbalový turnaj - mix 4+2 - Memoriál Blaženy Vavřenové - 6. ročník
Roudnice nad Labem, pořadatel: T. J. Sokol Roudnice nad Labem
24.9.-2.10.2. komárovský korienťák
Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
27.9.Dětské podzimní atletické závody
Nová Paka, pořadatel: T.J. Sokol Nová Paka
Pohádkové cvičení RD
Ostroměř, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř
28.9.70.000 kroků Jizerskými horami
Zásada, pořadatel: T.J. Sokol Zásada
29.9.60 minut dětského aerobiku
Ostroměř, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř
Florbalové odpoledne 2022
Ostroměř, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř

Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).

 


Přehled míst konání akcí dle výběru

Vyhledat na mapě:
   
Vyberte vrstvu:


Pozice na mapě evidována u 45 z 62 záznamů

Upozorňujeme, že jsou zobrazeny pouze akce, které mají v naší databázi zadanou pozici.
Pokud zde není Vaše akce uvedena či je označena nesprávná pozice. Můžete buď jako registrovaný uživatel pozici opravit či nás můžete kontaktovat.