Sokol.Cz

Hodnocení a reakce na článek

Vaše jméno a kontakt:
Text:
Kontrolní otázka:
Jaký je součet jednotlivých číslic u čísla 321 ?

Články

Výsledky župního přeboru v plavání sokolské všestrannosti SOKOLSKÁ ŽUPA PLZEŇSKÁ

SK Radbuza, Plzeň 13.3. 2010

Autor příspěvku: Jindřiška Vrzalová

Vložil: Milan Sobota dne: 18.03.2010 09:53:02

Žákyně I

závodník

rok narození

Tělocvičná jednota Sokol

Dosažený čas

Umístění

příjmení a jméno

Menclová Helena

2001

Doubravka

00:24,50

1.

Bernhardtová Aneta

2001

Petřín

00:27,30

2.

Třísková Amálie

2002

Doubravka

00:30,60

3.

Benešová Zuzana

2001

Skvrňany

00:32,80

4.

Radová Nicole

2001

Doubravka

00:34,30

5.

Šlaufová Eva

2001

Horní Bříza

00:35,50

6.

Čejková Kristýna

2001

Doubravka

00:36,00

7.

Peprná Aneta

2001

Skvrňany

00:37,50

8.

Pešíková Klára

2002

Horní Bělá

00:38,50

9.

Hromiaková Andrea

2001

Plzeň V

00:41,00

10.

Vaňková Klára

2002

Doubravka

00:44,60

11.

Benešová Natálie

2001

Skvrňany

01:14,40

12.

 

Žákyně II

závodník

rok narození

Tělocvičná jednota Sokol

Dosažený čas

Umístění

příjmení a jméno

Vargová Pavlína

1999

Koterov

00:19,10

1.

Pešíková Veronika

1999

Horní Bělá

00:26,60

2.

Kahounová Karolína

1999

Koterov

00:29,30

3.

Jíchová Viktorie

2000

Horní Bělá

00:30,20

4.

Kozáková Anna

1999

Doubravka

00:31,70

5.

Shánělová Marie

2000

Skvrňany

00:32,70

6.

Moláčková Julie

2000

Horní Bříza

00:33,50

7.

Schejbalová Veronika

2000

Doubravka

01:01,70

8.

Holečková Zdeňka

1999

Horní Bělá

01:07,70

9.

 

Žákyně III

závodník

rok narození

Tělocvičná jednota Sokol

Dosažený čas

Umístění

příjmení a jméno

Walterová Veronika

1997

Doubravka

00:57,20

1.

Joudalová Denisa

1998

Horní Bělá

00:58,30

2.

Velíšková Eva

1998

Horní Bříza

00:58,50

3.

Kondrysová Kateřina

1998

Koterov

01:00,40

4.

Obořilová Adéla

1998

Horní Bříza

01:08,90

5.

Šuleková Gabriela

1997

Plzeň V

01:17,00

6.

Tremlová Kateřina

1998

Horní Bříza

01:20,50

7.

Zvonařová Alžběta

1997

Koterov

01:21,80

8.

 

Ženy

závodník

rok narození

Tělocvičná jednota Sokol

Dosažený čas

Umístění

příjmení a jméno

Kuthanová Jana

1987

Plzeň III

01:32,90

1.

Rojíková Petra

1977

Plzeň V

01:46,20

2.

Wopršálková Hana

1976

Plzeň V

01:53,40

3.

Rajšlová Gabriela

1989

Horní Bříza

02:04,40

4.

Kahounová Eva

1973

Koterov

02:16,00

5.

Knedlíková Lenka   

1987

Žihle

02:40,60

6.

 

Žáci I

závodník

rok narození

Tělocvičná jednota Sokol

Dosažený čas

Umístění

příjmení a jméno

Trik Jakub

2001

Doubravka

00:20,50

1.

Zuna Ondřej

2002

Doubravka

00:25,50

2.

Kolář Milan

2001

Horní Bříza

00:30,20

3.-4.

Dolanský Pavel

2002

Třemošná

00:30,20

3.-4.

Dubský Šimon

2002

Třemošná

00:32,10

5.

Bílý Štěpán

2001

Plzeň I

00:42,00

6.

 

Žáci II

závodník

rok narození

Tělocvičná jednota Sokol

Dosažený čas

Umístění

příjmení a jméno

Čása Tomáš

2000

Petřín

00:20,20

1.

Walter Jakub

1999

Doubravka

00:21,30

2.

Tuháček Martin

2000

Petřín

00:22,20

3.

Vladař Radek

1999

Třemošná

00:22,90

4.

Pešek Radim

1999

Horní Bělá

00:25,10

5.

Sutnar Aleš

1999

Plzeň V

00:25,80

6.

Lavička Jan

2000

Třemošná

00:26,40

7.

Veber Marcel

1999

Doubravka

00:40,40

8.

 

Žáci III

závodník

rok narození

Tělocvičná jednota Sokol

Dosažený čas

Umístění

příjmení a jméno

Huček Jan

1998

Žihle

00:53,90

1.

Dolanský Petr

1998

Třemošná

00:56,60

2.

Fišer Jan

1998

Petřín

01:01,10

3.

Čechrák Michal

1998

Plzeň III

01:01,50

4.

Kulhánek Jan

1997

Žihle

01:09,70

5.

Veber Kamil

1997

Doubravka

01:11,10

6.

 

Žáci IV

závodník

rok narození

Tělocvičná jednota Sokol

Dosažený čas

Umístění

příjmení a jméno

Pešek Lukáš

1995

Horní Bělá

00:36,50

1.

Vladař Patrik

1996

Třemošná

00:39,80

2.

Malina Jan

1995

Petřín

00:43,10

3.

Horák David

1996

Třemošná

00:47,40

4.

Sutnar Jan

1995

Plzeň V

00:48,50

5.

Jaroš Ondřej

1995

Třemošná

01:05,20

6.

Huček Otto

1996

Žihle

01:13,30

7.

 

Dorostenci

Závodník

rok narození

Tělocvičná jednota Sokol

Dosažený čas

Umístění

příjmení a jméno

Korbel David

1994

Petřín

01:44,20

1.

Ženíšek Michal

1994

Plzeň III

02:37,50

2.

 

Muži

Závodník

rok narození

Tělocvičná jednota Sokol

Dosažený čas

Umístění

příjmení a jméno

Horák Jan

1990

Třemošná

01:05,20

1.

Pešík Radek

1970

Horní Bělá

01:55,10

2.

Kupilík Martin

1990

Třemošná

02:05,10

3.

 

 

 

 

 

Hodnocení článku:

0pozn. 5 hvězdiček - nejlepší
0
0průměrné hodnoceni:
0
0
Počet hlasů 0

Diskuse k tomuto článku:

Přidejte diskusní příspěvek zde

Počet příspěvků 0.