Informace týkající se XVI. všesokolského sletu 2018

Oficiální stránka ústředí ČOS - slet.sokol.eu | Organizační pokyny - Sletový manuál č.1

Pořádané akce (výběr z databáze Sokol.Cz)

KVĚTEN
27.5.Oblastní slet v Brandýse nad Labem
Brandýs nad Labem, Středočeský kraj, pořadatel: pražské župy
ČERVEN
2.6.Oblastní slet - župa Severočeská - Děčín
Děčín , Ústecký kraj, pořadatel: župa Severočeská - Novákova
Župní slet Olomouc
Olomouc, pořadatel: župa Olomoucká - Smrčkova
3.6.Krajský slet - župa Orlická - Hradec Králové
Hradec Králové , Královéhradecký, pořadatel: župa Orlická
Krajský slet Ostrava
Ostrava, pořadatel: župa
Veřejné cvičení sletových skladeb - Židlochovice
Židlochovice,
Župní slet - Veselý nad Moravou
Veselí nad Moravou, pořadatel: župa Slovácká
Župní slet Vyškov
Vyškov,
9.6.Krajský slet - župa Jihočeská - České Budějovice
České Budějovice, Jihočeský kraj, pořadatel: župa Jihočeská
Župní slet - Prostějov
Prostějov, pořadatel: župa
Župní slet - župa Jungmannova - Komárov
Komárov, pořadatel: župa Jungmannova
9.-10.6.Krajský slet - župa Ještědská - Turnov
Turnov, pořadatel: župa Ještědská
Župní slet Pardubice
Pardubice, pořadatel: župa
10.6.Župní slet - Klatovy - župa Šumavská
Klatovy, pořadatel: župa Šumavská
Krajský slet - župa Jana Máchala - Brno
Brno, Jihomoravský kraj, pořadatel: župa Jana Máchala
Župní slet - župa Severomoravská - Dubicko
Dubicko, Moravskoslezský kraj, pořadatel: župa Severomoravská
Župní slet Valašské Meziříčí
Valašské Meziřící, pořadatel: župa
16.6.Krajský slet - župa Komenského - Uherský Brod
Uherský Brod , pořadatel: župa Komenského
Krajský slet - župa Středomor.-Kratochvílova - Přerov
Přerov, pořadatel: župa Středomoravská - Kratochvílova
Místní slet - župa Podkrkonošská-Jiráskova - Nový Hrádek
Nový Hrádek, pořadatel: župa Podkrkonošská - Jiráskova
Oblastní slet - župa Plzeňská - Plzeň
Plzeň, Plzeňský kraj, pořadatel: župa Plzeňská
Župní slet - župa Blanická
Votice, pořadatel: župa Blanická
Župní slet - župa Sladkovského - Louny
Louny, pořadatel: župa Sladkovského
17.6.Župní slet - župa Tyršova - Pečky
Pečky - AFK, pořadatel: župa Tyršova
24.6.Župní slet - župa Hanácká - Bystřice pod Hostýnem
Bystřice pod Hostýnem, Zlínský kraj, pořadatel: župa Havlíčkova
ČERVENEC
1.7.Sletový průvod
Praha, Hlavní město Praha, tradiční slavnostní průvod historickým centem Prahy: Václavské náměstí -> Staroměstské náměstí, pořadatel: ČOS
3.7.Sokol Gala
Praha, O2 Arena, Hlavní město Praha, přehlídka toho nejlepšího, co můžeme v sokolském výkonnostním a vrcholovém sportu nabídnout, pořadatel: ČOS
5.7.I. program hromadných skladeb (večerní)
Praha - Eden Arena, Hlavní město Praha, pořadatel: náčelnictvo ČOS
6.7.II. program hromadných skladeb (odpolední)
Praha - Eden Arena, Hlavní město Praha, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Nalezeno 29 záznamů

Články - Všesokolský slet

Dokumenty k stažení - Všesokolský slet