XIV. všesokolský slet 2006


Datum konání: 1.-6.7.2006
Typ akce :Slet
Určena proveřejnost, členové, cvičitelé, trenéři, náčelníci jednot, náčelníci žup, náčelníci ČOS, náčelnice je
Kategorie:rodiče a děti, předškolní děti, mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci, starší žákyně, dorostenci, dorostenky, muži, ženy, muži senioři, ženy seniorky
Kontaktní osoba:INFO CENTRUM 257 007 350
Město:Praha
pořadatel akce:ČOS


PROGRAM HLAVNÍCH DNŮ

XIV. všesokolského sletu 2006
1. července 2006 – sobota
Příjezd účastníků, ubytování

15,00 Sokol Gala – předpremiéra sportovního programu
19,00 Sokol Gala – sportovní program a slavnostní zahájení sletu

17,00 – 18,30 hrají sokolské muziky
22,00 – 23,00 hrají sokolské muziky
Místo : Sazka Aréna

1. – 6. července 2006
Výstava Dějiny a současnost Sokola
výstava výtvarných děl členů a příznivců Sokola z řad výtvarných umělců
Místo : aula Tyršova domu, Praha 1, Újezd 450

2. července 2006 – neděle
10,00 – 11,30 sletový průvod Prahou
Místo: Václavské nám, 28. října, Národní tř. Smetanovo nábř.
Křižovnická, nám. J. Palacha, Široká, Pařížská, Staroměstské
nám.

13,00 -21,30 zkoušky hromadných skladeb
Místo : Strahov, stadion Evžena Rošického a Malý stadion

14.30 – 16.00 koncert pěveckých sborů
Místo: Tyršův dům - Michnův palác – Praha 1, Újezd 450

15,30 a 16,30 Loutkové divadlo „Pražský sokolíček“ pohádka pro děti O
pyšném mlynáři
Místo: Nosticovo divadélko -areál Tyršova domu – Praha 1, Újezd 450

13,00 – 18,00 doprovodné soutěže a sportovní aktivity
Místo: areál Tyršova domu – Praha 1, Újezd 450 (ev. i Kampa)

16,00 - 18,00 pódiové pohybové skladby sokolských jednot a hostů z České republiky i ze zahraničí, vystoupení folklórních souborů (ODRA)
a pěveckých sborů
Místo : areál Tyršova domu – Praha 1, Újezd 450

3. července 2006 – pondělí
7,30 – 21,30 zkoušky hromadných skladeb
Místo : Strahov, stadion Evžena Rošického a Malý stadion

13,00 – 18,00 doprovodné soutěže a sportovní aktivity
Místo: areál Tyršova domu – Praha 1, Újezd 450 (ev. i Kampa)



16,00 – 18,00 pódiové pohybové skladby sokolských jednot a hostů z České republiky i ze zahraničí, vystoupení folklórních souborů a pěveckých sborů
Místo : areál Tyršova domu – Praha 1, Újezd 450

18.00 loutkové představení pro nejmenší
Místo: Nosticovo divadélko -areál Tyršova domu – Praha 1, Újezd 450


4. července 2006 – úterý
8,00 projížděčka I. programu hromadných skladeb
Místo : Strahov, stadion Evžena Rošického

10,00 sportovní utkání v házené mladší dorostenky ČOS – ČSH
Místo : hala Slavie, Vladivostocká ul. Praha 10

12,00 sportovní utkání ve volejbalu juniorky ČOS Čechy – ČOS
Morava (ukázka nohejbalu žáci ČOS Modřice – Prostějov I
Místo : hala Slavie, Vladivostocká ul. Praha 10

14,00 sportovní utkání v basketbalu mladší dorostenci ČOS – ČBF
Místo : hala Slavie, Vladivostocká ul. Praha 10

12,30 – 19,30 zkoušky hromadných skladeb II. programu
Místo : Strahov, stadion Evžena Rošického a Malý stadion

21,00 Generálka I. programu hromadných skladeb
Místo : Strahov, stadion Evžena Rošického

13,00 – 18,00 doprovodné soutěže a sportovní aktivity
Místo: areál Tyršova domu – Praha 1, Újezd 450 (ev. i Kampa)

16,00 – 18,00 pódiové pohybové skladby sokolských jednot a hostů z České republiky i ze zahraničí, vystoupení folklórních souborů a pěveckých sborů
Místo : areál Tyršova domu – Praha 1, Újezd 450

15,00 a 18,00 představení sokolského divadelního souboru T.J. Sokol Pyšely - Malované na skle
Místo : Divadlo Komedie – Praha 1, Jungmannova 1

5. července 2006 – středa
8,00 projížděčka II. programu hromadných skladeb
14,00 Generálka II. programu hromadných skladeb
21,00 I. program hromadných skladeb
Místo : Strahov, stadion Evžena Rošického

6. července 2006 – čtvrtek
10,00 14 turistických setkání Praha a závěr Expedice Kameny
Místo: nádvoří Tyršova domu, vchod ze Všehrdovy ulice

10,00 zkouška skladby Kdo si hraje, nezlobí
Místo : Strahov, stadion Evžena Rošického

14,00 II. program hromadných skladeb a slavnostní zakončení sletu
Místo : Strahov, stadion Evžena Rošického

18,00 Společenské setkání účastníků na závěr XIV. všesokolského sletu s kulturním programem
Místo : areál Tyršova domu – Praha 1, Újezd 450


Programy hromadných vystoupení XIV. všesokolského sletu 2006
   
  I. program
 5.7.2006 začátek ve 21,00 hodin
1. Slavnostní zahájení XIV. VS
2. Sluníčka
skladba pro žákyně 8 -12 let
3. Léto
skladba pro ženy středního a staršího věku
4. Karimatky
skladba pro žáky 8 - 12 let
5. Počítadla
skladba pro žactvo 7 - 8 let
6. Trampolínky
skladba pro žactvo a dorost 12 - 16 let
7. Handikapování sportovci
8. Chlapáci II
skladba pro muže a dorostence
9. Slovensko do toho
koedukovaná skladba Sokola na Slovensku
10. Pohoda
koedukovaná skladba ČASPV
11. Ta naše písnička česká
koedukovaná skladba pro starší cvičence
12. Výlet s aerobikem
skladba pro dorost a mladší ženy a muže
13. Voda
skladba pro žákyně, dorostenky a ženy
14. Pozdrav Tobě
skladba pro žactvo, dorost a dospělé
   
   
II. program
6.7.2006 začátek ve 14,00 hodin
1. Zahájení
2. To všechno přines čas
skladba pro ženy středního věku
3. Kdo si hraje nezlobí
skladba pro děti 4 - 7 let
4. Pod vodou
koedukovaná skladba dětí ČASPV
5. Trampolínky
skladba pro žactvo a dorost 12 - 16 let
6. Korálky
skladba pro rodiče a děti
7. Tance domova
společná skladba pro folklorní soubory ČOS a IPOS-ARTAMA
8. Ta naše písnička česká
koedukovaná skladba pro starší cvičence
9. Rozkvetlá louka
skladba pro žákyně 8 -12 let
10. Výlet s aerobikem
skladba pro dorost a mladší ženy a muže
11. Zpěv naděje
skladba pro ženy
12. Chlapáci II.
skladba pro muže a dorostence
13. Slavnostní závěr XIV. Všesokolského sletu 

 

Sokol Gala 2006

 

Program:

 

  1.              Slavnostní nástup vlajkonošů a mažoretek, úvod moderátorů, projev,  hymna

  2.              Chlapáci II.                            

– hromadná skladba muži

  3.              Krasojízda                            

– Heršpice, Sečkovice

  4.              Groteska ,,Flying Boys“        

– Kolín

  5.              Míčové sporty                        

– basketbal, volejbal, badminton,florbal, tenis

  6.              Voda                                      

– hromadná skladba ženy

  7.              Bojové sporty                        

– Judo, karate, aikido, taekwondo, šerm

  8.              Sumo

  9.              Rock n Roll

10.                       Zahraniční host            

   skupina Americké obce sokolské

11.                       Sportovní tanec

12.                       Vstup moderátorů

       rozhovor Š. Škorpil – Lucie Váchová

13.         Trampolíny

14.         Gymnastika

- akrobatická, moderní, sportovní

15.         Aerobic

16.         Sluníčka

- hromadná skladba dětí

17.         Loučení

- závěr, nástup všech sportovců na plochu - píseň


 

Tyršův dům Infocentrum 257 007 350



vloženo dne: 05.10.2005 poslední změna: 14.06.2006 Vladislav Voráč, TJ Sokol Praha Libeň

zobrazeno: 5481 x