Dokumenty k stažení - Výsledky závodů

Výsledky přeboru ČOS ve sportovní všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 9.-11.6.2017 - Martin Sobota
Výsledky přeboru ČOS ve sportovní všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 2017
Přidáno: 11.06.2017 13:19:56
Soutěž sokolské všestrannosti 21. - 23. 4. 2017 – PRAHA - kolektiv autorů
Sokolská župa 99 - plavání, atletika, gymnastika, šplh
Přidáno: 23.04.2017 21:35:06
Soutěž sokolské všestrannosti 21. - 23. 4. 2017 – PRAHA - kolektiv autorů
Sokolská župa Jana Podlipného 01 - plavání, atletika, gymnastika, šplh
Přidáno: 23.04.2017 21:30:42
Soutěž sokolské všestrannosti 21. - 23. 4. 2017 – PRAHA - kolektiv autorů
Sokolská župa Podbělohorská 03 - plavání, atletika, gymnastika, šplh
Přidáno: 23.04.2017 21:30:03
Soutěž sokolské všestrannosti 21. - 23. 4. 2017 – PRAHA - kolektiv autorů
Sokolská župa Pražská - Scheinerova 05 - plavání, atletika, gymnastika, šplh
Přidáno: 23.04.2017 21:29:25
Výsledky Přeboru pražských žup v Zálesáckém závodu zdatnosti 2017 - Pavel Lávička
kategorie starší žactvo a dorost
Přidáno: 11.04.2017 11:53:45
Výsledky PD + NŽ SG 1. 4. 2017 - Helena Vaňková
Pražský společný závod ve sportovní gymnastice předškolních dětí a nejmladšího žactva
Přidáno: 03.04.2017 11:27:42
Silvestrovský běh v Lysé nad Labem, 31.12.2016 - Jaroslav Denemark
42. ročník - Článek s odkazy na fotky a výsledkovou listinu
Přidáno: 17.01.2017 12:25:47
Mistrovství ČR v cyklotrosu, Uničov, 10.12.2016 - Pavel Mišoň
Sokol Veltěž opět bodoval
Přidáno: 15.01.2017 08:51:55
Mikulášský turnaj ve stolním tenisu, Český Brod, 3.12.2016 - Petr Janich
3. ročník - článek s fotkami a výsledky
Přidáno: 15.01.2017 08:43:56
Výsledky závodů TGJ 11.12.2016 - Dana Fisherová
Přidáno: 12.12.2016 14:56:32
Výsledky závodů MTG 10.12.2016 - Dana Fisherová
Přidáno: 11.12.2016 17:06:15
Rychlý šplhoun, Kobylisy 4.12.2016 - Miluše Malinová
VÝSLEDKY - mužské složky a štafety
Přidáno: 09.12.2016 14:31:39
Rychlý šplhoun, Kobylisy 4.12.2016 - Miluše Malinová
VÝSLEDKY - ženské složky
Přidáno: 09.12.2016 14:30:29
Výsledky malá oblast TGJ a MTG Písek 3.12.2016 - K. Zíková
Přidáno: 05.12.2016 09:28:26
Úspěch Sokola Brandýs nad Labem na přeboru MTG malé oblasti - Lenka Vojtíková
Na přeboru v Kolíně získalo družstvo Brandýsa nad Labem v kategorii I. třetí místo ze 16
Přidáno: 27.11.2016 21:01:15
Memoriál Ády Hochmanna 2016-výsledková listina - Pavel Kroupa
výsledková listina XIII. ročníku memoriálu
Přidáno: 19.11.2016 19:50:57
Úspěchy Sokola Veltěž v závodech horských kol; léto 2016 - Pavel Mišoň
Zuzana Kadlecová mistryní ČR (Bedřichov 22.7. - 24.7.2016)
Přidáno: 25.09.2016 12:27:49
Sokol Veltěž na Mistrovtví Evropy na horských kolech, Stattegg u Grazu (Štýrsko, Rakousko - 15.8. - - Pavel Mišoň
Magdalena Mišoňová získala bronzovou medaili
Přidáno: 23.08.2016 18:57:59
Soutěž sokolské všestrannosti mladšího žactva, přebor ČOS, Prostějov, 27.5. - 29.5.2016 - Kolektiv autorů
VÝSLEDKY - DRUŽSTVA II
Přidáno: 20.08.2016 11:14:14
Soutěž sokolské všestrannosti mladšího žactva, přebor ČOS, Prostějov, 27.5. - 29.5.2016 - Kolektiv autorů
VÝSLEDKY - DRUŽSTVA I
Přidáno: 20.08.2016 11:13:25
Soutěž sokolské všestrannosti mladšího žactva, přebor ČOS, Prostějov, 27.5. - 29.5.2016 - Kolektiv autorů
VÝSLEDKY - ŽÁCI II
Přidáno: 20.08.2016 11:12:24
Soutěž sokolské všestrannosti mladšího žactva, přebor ČOS, Prostějov, 27.5. - 29.5.2016 - Kolektiv autorů
VÝSLEDKY - ŽÁCI I
Přidáno: 20.08.2016 11:11:36
Soutěž sokolské všestrannosti mladšího žactva, přebor ČOS, Prostějov, 27.5. - 29.5.2016 - Kolektiv autorů
VÝSLEDKY - ŽÁKYNĚ II
Přidáno: 20.08.2016 11:10:15
Soutěž sokolské všestrannosti mladšího žactva, přebor ČOS, Prostějov, 27.5. - 29.5.2016 - Kolektiv autorů
VÝSLEDKY - ŽÁKYNĚ I
Přidáno: 20.08.2016 11:08:55
Zálesácký závod zdatnosti, přebor ČOS, VÝSLEDKY ŽACTVO - Lukáš Beneš
Proseč pod Ještědem, 20.5. - 22.5.2016
Přidáno: 20.08.2016 06:38:08
Zálesácký závod zdatnosti, přebor ČOS, VÝSLEDKY DOROST - Lukáš Beneš
Proseč pod Ještědem, 20.5. - 22.5.2016
Přidáno: 20.08.2016 06:36:24
Tsunami Cup, Dolní Beřkovice, 16.7. - 17.7.2016 - Emil Vašíček
Tradiční fotbalový turnaj, 17. ročník, článek s výsledky
Přidáno: 15.08.2016 20:04:32
Sokol Benátky nad Jizerou v Bosně, 30.7. - 31.7.2016 - Jiří Lhoťan
Vítězství na mezinárodním turnaji
Přidáno: 15.08.2016 19:59:38
Sokolský triatlon, Lysá nad Labem, 19.6.2016 - Jaroslav Denemark
VÝSLEDKY
Přidáno: 20.06.2016 23:20:25
Výsledky Přeboru ČOS ve sportovní všestrannosti staršího žactva, dorostu a dospělých 2016 - M.Sobota, V.Křížek, P.Kroupa, P.Sobota
Výsledky Přeboru ČOS ve sportovní všestrannosti staršího žactva, dorostu a dospělých v Praze 10.-12.6.2016
Přidáno: 13.06.2016 16:00:50
MAS nad Prahou, Regionální mistrovství horských kol na Beckově, 22.5.2016 - Pavel Mišoň
Článek s výsledky a s fotkami
Přidáno: 09.06.2016 09:38:46
Český pohár v MTB Cross Country, Teplice 29.4. – 1.5.2016 - Pavel Mišoň
Úspěchy Sokola Veltěž - článek s fotkami
Přidáno: 16.05.2016 00:12:44
Soutěž sokolské všestrannosti nejmladšího žactva, přebor župy Barákovy - Jaroslav Denemark
VÝSLEDKY, Lysá nad Labem, 7.5.2016
Přidáno: 15.05.2016 22:53:17
Korespondenční soutěž "Sokolské dny v přírodě" - Petr Mikysek
Výsledky za rok 2015
Přidáno: 09.05.2016 02:11:29
Soutěž sokolské všestrannosti, 23.4. - 24.4.2016, Lysá nad labem - Petr Mikysek
Přebor župy Barákovy, VÝSLEDKY
Přidáno: 03.05.2016 10:07:25
Zálesácký závod zdatnosti (ZZZ), přebor župy Barákovy - Radka Nečasová
Mšeno, 9.4.2016 - VÝSLEDKY
Přidáno: 18.04.2016 06:29:55
Český pohár v Cross Country, Řepy 9.4. - 10.4.2016 - Pavel Mišoň
Úspěchy Sokola Veltěž - článek s fotkami
Přidáno: 18.04.2016 06:27:14
Soutěž sokolské všestrannosti 15.-17.4.2016 – PRAHA - kolektiv autorů
Sokolská župa Jana Podlipného 01 - plavání, atletika, gymnastika, šplh
Přidáno: 17.04.2016 21:16:03
Soutěž sokolské všestrannosti 15.-17.4.2016 – PRAHA - kolektiv autorů
Sokolská župa Podbělohorská 03 - plavání, atletika, gymnastika, šplh
Přidáno: 17.04.2016 21:14:47
Soutěž sokolské všestrannosti 15.-17.4.2016 – PRAHA - kolektiv autorů
Sokolská župa Pražská - Scheinerova 05 - plavání, atletika, gymnastika, šplh
Přidáno: 17.04.2016 21:13:21
Rychlý šplhoun, Sokol Kobylisy, 22.11.2015 - Petr Mikysek
Článek s fotkami - účast župy Barákovy
Přidáno: 04.04.2016 10:39:38
Rychlý šplhoun, Sokol Kobylisy, 22.11.2015 - Hana Otáhalová
Článek s fotkami - Sokol Šestajovice
Přidáno: 04.04.2016 10:37:53
Výsledková listina Šplh schodištěm 2016 - Miroslav Vrána
Výsledky závodu Šplh schodištěm z 5.3.2016 v Sokole Pražském
Přidáno: 05.03.2016 21:53:47
Silvestrovský běh, Lysá nad Labem 31.12.2015 - Jaroslav Denemark
Výsledková listina 41. ročníku
Přidáno: 02.01.2016 22:04:05
Členka Českobrodského Sokola Tereza Strejčková je Mistryní světa - Eliška Strakošová
MS ve sportovním aerobiku, Martinik v Karibiku, 1.12. - 5.12.2015; článek s fotkami
Přidáno: 02.01.2016 08:29:13
Magdalena Mišoňová ze Sokola Veltěž mistriní ČR v cyklokrosu - Pavel Mišoň
Mladá Boleslav, 12.12.2015
Přidáno: 18.12.2015 12:11:50
Turnaj v halové kopané dorostu, Dolní Beřkovice, 21.11.2015 - Emil Vašíček
Článek o průběhu; Pod záštitou hejtmana Středočeského kraje
Přidáno: 04.12.2015 00:16:34
Memoriál Ády Hochmanna 2015-výsledková listina - Pavel Kroupa, T.J.Sokol Pražský
Přidáno: 28.11.2015 22:35:40
Halový turnaj v kopané o přeborníka ČOS starších přípravek - Emil Vašíček
Dolní Beřkovice, 17.11.2015
Přidáno: 28.11.2015 12:57:25
Korespondenční soutěž Sokolské dny v přírodě - Petr Mikysek
Výsledky za rok 2014
Přidáno: 14.10.2015 12:39:28
Dvě Mistryně ČR a čtyři medaile celkem pro Sokol Veltěž v MTB! - Pavel Mišoň
Magdalena Mišoňová a Zuzana Kadlecová byly nominovány na ME
Přidáno: 29.08.2015 14:51:27
Sokol Veltěž na Mistrovsví Evropy MTB Cross Country, Stattegg (Štýrsko), 10.8. - 16.8.2015 - Pavel Mišoň
Naše reprezentantky nezklamaly - článek s fotkami
Přidáno: 19.08.2015 10:17:54
Zálesácký závod zdatnosti, přebor ČOS, Úpice 22.5. - 24.5.2015 - Eva Šalbabová
Výsledky žactvo - podrobné
Přidáno: 29.07.2015 03:38:47
Zálesácký závod zdatnosti, přebor ČOS, Úpice 22.5. - 24.5.2015 - Eva Šalbabová
Výsledky dorost - podrobné
Přidáno: 29.07.2015 03:37:25
Barákova župa důstojně reprezentovala středočeský kraj na vyvrcholení oslav 90. výročí Tyršova - Jakub Otáhal
6. místo mezi 14 kraji - všichni ze Sokola Šestajovice
Přidáno: 28.06.2015 21:03:05
Madla ze Sokola Veltěž je olympijskou vítězkou v MTB Cross Country - Pavel Mišoň
Hry VII. Letní olympiády dětí a mládeže, Plzeň 15.6. – 19.6.2015
Přidáno: 28.06.2015 20:49:56
Výsledky Závod Pro RADOST 17.6.2015 - Memoriál Alenky ŠŤASTNÉ - Zuzana Míková
Přidáno: 26.06.2015 18:19:07
Výsledky Pražský společný závod v atletice 14.6.2015 kategorie Nejmladší žactvo - Iva Pízová
„Memoriál Marie Kvapilové“
Přidáno: 23.06.2015 22:40:33
Výsledky Pražský společný závod v atletice 14.6.2015 kategorie Předškolní děti - Iva Pízová
„Memoriál Marie Kvapilové“
Přidáno: 23.06.2015 22:39:54
Výsledky Pražský společný závod v atletice 14.6.2015 kategorie Rodiče + děti - Iva Pízová
„Memoriál Marie Kvapilové“
Přidáno: 23.06.2015 22:39:08
Výsledky Přeboru ČOS ve sportovní všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 2015 v Praze - Martin Sobota
Výsledky Přeboru ČOS ve sportovní všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 2015 v Praze
Přidáno: 15.06.2015 14:15:26
Výsledky Přeboru ČOS ve sportovní všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 2015 v Praze - Martin Sobota
Výsledky Přeboru ČOS ve sportovní všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 2015 v Praze
Přidáno: 15.06.2015 14:13:57
Zlatá medaile je v Českém Brodě - Eliška Strakošová
Závody v aerobiku v Kutné Hoře, 25.4.2015
Přidáno: 16.05.2015 22:44:40
Praha Open SG 3.5.2015 výsledky žákyně - Iva Pizova
Přidáno: 05.05.2015 21:49:41
Praha Open SG 3.5.2015 výsledky žáci - Iva Pizova
Přidáno: 05.05.2015 21:49:02
Český pohár v Cross Country, 18.4.2015 - Pavel Mišoň
Sokol Veltěž má vítězku
Přidáno: 04.05.2015 12:23:21
Soutěž sokolské všestrannosti, přebor župy Barákovy, 24.-26.4.2015 - Petr Mikysek
CELKOVÉ VÝSLEDKY (SG a šplh - Poděbrady, plavání - Čelákovice, atletika - Lysá nad Labem)
Přidáno: 29.04.2015 00:34:15
Soutěž sokolské všestrannosti 24.-26.4.2015 – PRAHA - kolektiv autorů
Sokolská župa Pražská - Scheinerova 05 - plavání, atletika, gymnastika, šplh,
Přidáno: 27.04.2015 22:18:57
Soutěž sokolské všestrannosti 24.-26.4.2015 – PRAHA - kolektiv autorů
Sokolská župa Podbělohorská 03 - plavání, atletika, gymnastika, šplh,
Přidáno: 27.04.2015 22:18:04
Soutěž sokolské všestrannosti 24.-26.4.2015 – PRAHA - kolektiv autorů
Sokolská župa Jana Podlipného 01 - plavání, atletika, gymnastika, šplh,
Přidáno: 27.04.2015 22:17:22
Běh kolem Olivovny, Říčany, 11.4.2015 - Jana Cílková
Článek s odkazem na výsledky
Přidáno: 18.04.2015 05:47:14
ZZZ, přebor župy Barákovy, Mšeno, 12.4.2015 - Martin Mach
VÝSLEDKY
Přidáno: 17.04.2015 01:28:33
Gymnastika dorost + dospělí 10.4.2015 - Iva Pízová
PRAHA OPEN 2015
Přidáno: 13.04.2015 09:47:58
Memoriál Jana Palacha, Všetaty, 17.1.2015 - Alena Semelková
Soutěž ve sportovní gymnastice, 20.ročník
Přidáno: 31.01.2015 03:53:16
Mikulášský turnaj ve stolním tenisu aneb „Pinčes u nás v Sokolovně“ - Jaroslav Petrásek
Český Brod 6.12.2014, 1. ročník - Článek svýsledky a fotkami
Přidáno: 23.12.2014 13:32:12
Běh Boudeckou roklí, 14.12.2014 - Radka Nečasová
Výsledky tradičního závodu Sokola Mšeno
Přidáno: 23.12.2014 06:19:46
Závody ve sportovní gymnastice, Kralupy nad Vltavou, 6.12.2014 - Miluše Pokorná
VÝSLEDKY; Tradiční akce pro dívky do 14 let
Přidáno: 07.12.2014 10:38:41
Rychlý šplhoun, Kobylisy, 29.11.2014 - Miluše Malinová
VÝSLEDKY. Tradiční akce pro všechny věkové kategorie, zejména pro mládež
Přidáno: 06.12.2014 03:37:42
Litoměřický lezec, 26.10.2014 - Jan Bloudek
Úspěchy Sokola Mšeno na dětských lezeckých závodech v Litoměřicích
Přidáno: 05.12.2014 07:40:17
Tenisový turnaj smíšených dvojic, Mšeno, 5.10.2014 - Radka Nečasová
Přidáno: 05.12.2014 07:33:37
Výsledková listina MAH 2014 - Pavel Kroupa
výsledková listina XI.ročníku memoriálu Ády Hochmanna
Přidáno: 29.11.2014 22:02:24
OBLASTNÍ ZÁVOD - MALÝ TEAMGYM OPEN +TEAMGYM JUNIOR OPEN Praha - Dana Fischerová
22.11. a 23.11. 2014
Přidáno: 27.11.2014 21:47:20
Atletické závody v Kralupech nad Vltavou 5.10.2014 - Jana Nová
VÝSLEDKY
Přidáno: 08.10.2014 10:52:54
Přebor ČOS 2014 v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých v Praze - Martin Sobota, Ing. Darina Fialová, Vlastimil Kříž
Přebor ČOS 2014 v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých v Praze
Přidáno: 16.06.2014 14:04:44
P ČOS SV mladší žactvo 2014 - družstva II - Leopold Pikula
výsledky
Přidáno: 01.06.2014 15:30:21
P ČOS SV mladší žactvo 2014 - družstva I - Leopold Pikula
výsledky
Přidáno: 01.06.2014 15:29:38
P ČOS SV mladší žactvo 2014 - žáci II - Leopold Pikula
výsledky
Přidáno: 01.06.2014 15:28:38
P ČOS SV mladší žactvo 2014 - žáci I - Leopold Pikula
výsledky
Přidáno: 01.06.2014 15:27:46
P ČOS SV mladší žactvo 2014 - žákyně II - Leopold Pikula
výsledky
Přidáno: 01.06.2014 15:26:49
P ČOS SV mladší žactvo 2014 - žákyně I - Leopold Pikula
výsledky
Přidáno: 01.06.2014 15:25:39
ZZZ, přebor ČOS - VÝSLEDKY - Eva Šalbabová
Třebíč 20.5. - 22.5.2014
Přidáno: 29.05.2014 12:35:06
Korespondenční soutěž Sokolské dny v přírodě - Petr Mikysek
Výsledky za rok 2013
Přidáno: 12.05.2014 00:36:18
Sportovní gymnastika – pražské finálové závody 8.5.2014 - Iva Pízová
PRAHA - OPEN 2014
Přidáno: 11.05.2014 20:44:08
Zálesácký závod zdatnosti, přebor pražských žup - Zdeněk Lauschmann
Vlčí rokle u Kamenného Přívozu v Posázaví
Přidáno: 09.05.2014 00:41:37
Soutěž sokolské všestrannosti 25.-27.4.2014 – PRAHA - Dana Fischerová
Sokolská župa Podbělohorská 03 - plavání, gymnastika, šplh, atletika opravené
Přidáno: 07.05.2014 16:24:09
Soutěž sokolské všestrannosti, přebor župy Barákovy - Petr Mikysek
Poděbrady 26.4.2014 a Kralupy nad Vltavou 27.4.2014
Přidáno: 07.05.2014 14:25:22
Soutěž sokolské všestrannosti 25.-27.4.2014 – PRAHA - Dana Fischerová
Sokolská župa Pražská Scheinerova 05 - plavání, gymnastika, šplh, atletika
Přidáno: 04.05.2014 10:40:02
Soutěž sokolské všestrannosti 25.-27.4.2014 – PRAHA - Dana Fischerová
Sokolská župa Jana Podlipného 01 - plavání, gymnastika, šplh, atletika
Přidáno: 04.05.2014 10:38:02
Zálesácký závod zdatnosti, přebor župy Barákovy - Radka Nečasová
Výsledková listina, 5.4.2014, Hleďsebe u Mělníka
Přidáno: 16.04.2014 01:33:53
MEMORIÁL V. STRAKY – VRŠOVICEGYM – OPEN – 30.3.2014 - Kateřina Zíková
Výsledky závodu
Přidáno: 06.04.2014 14:05:22
Pražský společný závod ve sportovní gymnastice PD a NŽ 5.4.2014 - Helena Vaňková
Výsledky závodu
Přidáno: 06.04.2014 14:02:13
Šplh schodištěm-XVIII.ročník - Pavel Kroupa
Výsledková listina Šplhu schodištěm 8.3.2014
Přidáno: 08.03.2014 13:12:41
ZÁVOD SOUTĚŽE MALÝ TEAMGYM OBLAST ZÁPAD - ROK 2013 - Zuzana Míková
15. 12. 2013 T.J. Sokol Královské Vinohrady
Přidáno: 15.12.2013 22:40:58
ZÁVOD TEAMGYM JUNIOR OBLAST ZÁPAD - ROK 2013 - Zuzana Míková
14. 12. 2013 T.J. Sokol Královské Vinohrady
Přidáno: 15.12.2013 22:39:45
Závody ve sportovní gymnastice, Kralupy nad Vltavou, 7.12.2013 - Miluše Pokorná
VÝSLEDKY
Přidáno: 08.12.2013 21:07:46
X.ročník memoriálu Ády Hochmanna 30.11.23013 - Pavel Kroupa
Výsledková listina
Přidáno: 01.12.2013 16:52:53
Míčový trojboj kategorie RD + PD 17.11.2013 - Helena Vaňková
PRAHA – OPEN 2013 kategorie RD
Přidáno: 29.11.2013 13:16:22
Míčový trojboj kategorie RD + PD 17.11.2013 - Helena Vaňková
PRAHA – OPEN 2013 kategorie PD 2.
Přidáno: 29.11.2013 13:15:48
Míčový trojboj kategorie RD + PD 17.11.2013 - Helena Vaňková
PRAHA – OPEN 2013 kategorie PD 1.
Přidáno: 29.11.2013 13:15:00
Běh zámeckou zahradou, Lysá nad Labem 7.9.2013 - Jaroslav Denemark
Výsledky
Přidáno: 11.09.2013 00:26:08
Turnaj ve volejbalu smíšených družstev ve Mšeně - Radka nečasová
16. ročník – 22.6.2013
Přidáno: 05.08.2013 15:34:47
ME v silovém trojboji, Hamm (Lucembursko), 9.7. - 13.7.2013 - Bohuslav Bubník
Štefan Zvada ze Sokola na Mělníce získal 2 bronzové medaile
Přidáno: 22.07.2013 20:48:45
Kokořínský triatlon, Mšeno, 13.7.2013 - Hana Nečasová
XIX. ročník, nově i pro dorost
Přidáno: 22.07.2013 20:45:00
Úspěch župy Barákovy na přeboru ČOS SSV - Petr Mikysek
Žáci ze Sokola Lysá nad Labem přivezli čtyři medaile
Přidáno: 22.07.2013 13:44:57
Míčový sedmiboj dvojic, VI. ročník - Tomáš Danaj, doc. PhDr. Emil Vašíček, CSc.
Dolní Beřkovice, 22.6.2013
Přidáno: 27.06.2013 22:37:30
Výsledky Přeboru ČOS v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 2013 - Martin Sobota
Výsledky Přeboru ČOS v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 2013 v Praze
Přidáno: 16.06.2013 13:35:31
Vyšehradský dvojboj 6.6.2013 - Alena Dvořáková
V. ročník MEMORIÁLU EMÍLIE BLÁHOVÉ
Přidáno: 10.06.2013 11:05:33
Pražský závod v atletice oddílů Nejmladší žactvo 2. 6. 2013 - Helena Vaňková
stadion Dukla Praha - Juliska – Praha 6
Přidáno: 03.06.2013 21:04:37
Pražský závod v atletice oddílů Předškolní děti 2. 6. 2013 - Helena Vaňková
stadion Dukla Praha - Juliska – Praha 6
Přidáno: 03.06.2013 21:03:30
Pražský závod v atletice oddílů Rodiče + děti 2. 6. 2013 - Helena Vaňková
stadion Dukla Praha - Juliska – Praha 6
Přidáno: 03.06.2013 21:02:24
PČOS SV mladší žactvo - Leopold Pikola
výsledky družstva II.
Přidáno: 02.06.2013 15:15:10
PČOS SV mladší žactvo - Leopold Pikola
výsledky družstva I.
Přidáno: 02.06.2013 15:14:31
PČOS SV mladší žactvo - Leopold Pikola
výsledky žáci II.
Přidáno: 02.06.2013 15:13:36
PČOS SV mladší žactvo - Leopold Pikola
výsledky žáci I.
Přidáno: 02.06.2013 15:12:48
PČOS SV mladší žactvo - Leopold Pikola
výsledky žákyně II.
Přidáno: 02.06.2013 15:10:21
PČOS SV mladší žactvo - Leopold Pikola
výsledky žákyně I.
Přidáno: 02.06.2013 15:09:15
Přebor ZZZ pražských žup, Lečice na Kocábě, neděle 12.5.2013 - Jan Přech
Výsledky přeboru
Přidáno: 24.05.2013 12:42:19
Výsledková listina ZZZ 2013 - Přebor ČOS - dorost - Kateřina Grulichová
Místo konání: Ptenský Dvorek, župa Prostějovská Datum konání: 17. - 19.5. 2013
Přidáno: 21.05.2013 22:48:21
Výsledková listina ZZZ 2013 - Přebor ČOS - žactvo - Kateřina Grulichová
Místo konání: Ptenský Dvorek, župa Prostějovská Datum konání: 17. - 19.5. 2013
Přidáno: 21.05.2013 22:47:24
Přebor SŽ Plzeňské ZZZ 27.4.2013 - Milan Sobota
výsledky
Přidáno: 01.05.2013 23:08:15
Soutěž sokolské všestrannosti 19.-21.4.2013 – PRAHA - Jaroslav Matoušek
Hosté 99 (ostatní župy + PSSPV) - plavání, gymnastika, šplh, atletika
Přidáno: 30.04.2013 22:23:39
Soutěž sokolské všestrannosti 19.-21.4.2013 – PRAHA - Jaroslav Matoušek
Sokolská župa Jana Podlipného 01 - plavání, gymnastika, šplh, atletika
Přidáno: 30.04.2013 22:22:36
Soutěž sokolské všestrannosti, přebor župy Barákovy - Petr Mikysek
Výsledky
Přidáno: 30.04.2013 22:22:06
Soutěž sokolské všestrannosti 19.-21.4.2013 – PRAHA - Jaroslav Matoušek
Sokolská župa Pražská - Scheinerova 05 - plavání, gymnastika, šplh, atletika
Přidáno: 30.04.2013 22:20:31
Soutěž sokolské všestrannosti 19.-21.4.2013 – PRAHA - Jaroslav Matoušek
Sokolská župa Podbělohorská 03 - plavání, gymnastika, šplh, atletika
Přidáno: 30.04.2013 22:19:33
Zálesácký závod zdatnosti, přebor župy Barákovy - Petr Mikysek
Výsledky
Přidáno: 30.04.2013 21:23:45
Pražský závod ve sportovní gymnastice PD + NŽ 6.4.2013 - Mirek
Přidáno: 11.04.2013 00:08:33
ŠPLH SCHODIŠTĚM XVII.ročník - Pavel Kroupa
Výsledková listina
Přidáno: 09.03.2013 12:46:55
Kralupy nad Vltavou na Dobříšském čtyřboji, 27.1.2013 - Miluše Pokorná
VÝSLEDKOVÁ LISTINA (Gymnastické závody - 5. ročník)
Přidáno: 01.02.2013 00:09:59
Mělničtí florbalisté postoupili do vyššího koše mladšího žactva ČFbU - Patrik Suchý
19.1.2013 - turnaj v Chodově
Přidáno: 20.01.2013 22:54:31
Závody ve spotovní gymnastice v Kralupech nad Vltavou, sobota 8.12.2012 - Miluše Pokorná
Gymnastický čtyřboj pro mladší žákyně
Přidáno: 10.01.2013 22:54:43
Návrat Muay Thai Sokol Mělník mezi provazy - Bohuslav Bubník
4. kolo mistovství ČR v Thajském boxu, Praha 9.12.2012
Přidáno: 27.12.2012 19:16:11
Memoriál Emílie Bláhové (Vyšehradský dvojboj)1.11.2012 - Alena Dvořáková
Sokol Vyšehrad 1.11.2012 - Výsledková listina
Přidáno: 05.12.2012 23:09:48
Úspěchy mělnických florbalistů - Patrik Suchý
G soutěž, Benešov 25.11.2012
Přidáno: 03.12.2012 23:24:45
MAH 2012-Výsledková listina - Pavel Kroupa
Memoriál Ády Hochmanna 2012-gymnastický dvojboj (akrobacie, hrazda)
Přidáno: 02.12.2012 23:23:37
Výsledky OBLASTNÍ ZÁVOD TEAMGYM JUNIOR OPEN - Praha - J Matoušek
(MALÁ OBLAST) 25.11.2012, T.J. Sokol Královské Vinohrady
Přidáno: 26.11.2012 03:00:53
Výsledky OBLASTNÍ ZÁVOD SOUTĚŽE MALÝ TEAMGYM OPEN - Praha - J Matoušek
(MALÁ OBLAST) 24.11.2012, T.J. Sokol Vršovice
Přidáno: 26.11.2012 02:59:31
Florbal 2012 - Liana Zahradníková
Výsledky soutěže odboru všestrannosti
Přidáno: 29.09.2012 10:00:25
ZÁVOD PRO RADOST 27.6.2012 - Jaroslav Matoušek
Přidáno: 29.06.2012 18:35:15
Memoriál Marie Kvapilové - PRAHA - OPEN 3.6.2012 - Helena Vaňková
Pražský společný závod v atletice Rodiče + děti, Předškolní děti a Nejmladší žactvo
Přidáno: 08.06.2012 22:48:11
Výsledky P ČOS v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 2012 v Praze - Martin Sobota, Pavel Kroupa, Vlastimil Křížek, Ver
Výsledky Přeboru ČOS v sokolské všestrannosti staršího žactva, dorostu a dospělých 2012 v Praze
Přidáno: 03.06.2012 13:43:01
Přebor ČOS ml. žactva BRNO - výsledky - Župa J. Vaníčka
Výsledky přeboru ČOS sokolské všestrannosti mladšího žactva v Brně
Přidáno: 27.05.2012 14:17:21
Zálesácký závod zdatnosti, přebor ČOS, 19.5.2012 - Eva Šalbabová
Výsledková listina žactvo
Přidáno: 25.05.2012 22:42:05
Praha Open 2012 Gymnastika + šplh 19.5.2012 - Michal Pávek
výsledky žákyně I, II, III, IV - Tyršův dům
Přidáno: 20.05.2012 12:49:39
Sokolská všestrannost gymnastika a šplh - Praha - Sokol Vinohrady - 22.4.2012 - Kolektiv počtářů
Přidáno: 03.05.2012 23:29:57
Sokolská všestrannost atletika - Praha ZŠ Campanus - 21.4.2012 - Kolektiv počtářů
výsledky atletiky Pražských sokolských žup
Přidáno: 03.05.2012 23:28:16
Sokolská všestrannost plavání - Praha TD - 20.4.2012 - Kolektiv počtářů
výsledky plavání Pražských sokolských žup
Přidáno: 03.05.2012 23:26:54
Přebor SŽ Plzeňské ZZZ - Výsledková listina - Milan Sobota
verze pro tisk
Přidáno: 29.04.2012 23:40:33
Soutěž sokolské všestrannosti, přebor župy Barákovy - Petr Mikysek
Maldší žactvo, celkové výsledky (Poděbrady 31.3.2012, Mělník 21.4.2012)
Přidáno: 25.04.2012 13:25:47
ZZZ - Přebor župy Barákovy - výsledková listina - Petr Mikysek
Hleďsebe u Mělníka, sobota 14.4.2012
Přidáno: 16.04.2012 14:56:03
Sokolské dny v přírodě - Petr Mikysek
Výsledky korespondenční soutěže komise PP za rok 2011
Přidáno: 10.04.2012 12:34:02
Silvestrovský běh v Lysé nad Labem - Jaroslav Denemark
31.12.2011 - 37. ročník
Přidáno: 10.01.2012 02:45:16
OBLASTNÍ ZÁVOD TEAMGYM JUNIOR OPEN (MALÁ OBLAST) Praha - J Matoušek
13.11.2011, T.J. Sokol Královské Vinohrady
Přidáno: 14.11.2011 00:28:03
Výsledky přeboru ČOS v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 2011 (.xls) - Martin Sobota
Výsledky přeboru ČOS v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 2011, ve formátu XLS
Přidáno: 19.06.2011 13:11:53
Výsledky přeboru ČOS v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 2011 (.pdf) - Martin Sobota
Výsledky přeboru ČOS v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 2011, ve formátu PDF
Přidáno: 19.06.2011 12:45:56
Atletika PRAHA - OPEN R+D Praha Juliska 5.6.2011 - Helena Vaňková
Přidáno: 16.06.2011 14:25:37
Atletika PRAHA - OPEN PD Praha Juliska 5.6.2011 - Helena Vaňková
Přidáno: 16.06.2011 14:23:42
Atletika PRAHA - OPEN NŽ Praha Juliska 5.6.2011 - Helena Vaňková
Přidáno: 16.06.2011 14:22:05
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor SV 2011 - předškoláci - výsledky - Jindra Vrzalová, Martin Sobota
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor SV 2011 - předškoláci - výsledky
Přidáno: 12.06.2011 17:23:40
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor SV 2011 - mladší žactvo - výsledky - Jindra Vrzalová, Martin Sobota
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor SV 2011 - mladší žactvo - výsledky
Přidáno: 12.06.2011 17:22:25
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor SV 2011 - starší žactvo, dorost, dospělí - výsledky - Jindra Vrzalová, Martin Sobota
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor SV 2011 - starší žactvo, dorost, dospělí - výsledky
Přidáno: 12.06.2011 17:21:03
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v LA 18.5.2011 - předškoláci - výsledky - Martin Sobota
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v sokolské všestrannosti - lehká atletika - předškoláci
Přidáno: 12.06.2011 17:00:35
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v LA 14.5.2011 - ženské složky - výsledky - Martin Sobota
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v sokolské všestrannosti - lehká atletika - ženské složky
Přidáno: 12.06.2011 16:54:18
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v LA 14.5.2011 - mužské složky - výsledky - Martin Sobota
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v sokolské všestrannosti - lehká atletika - mužské složky
Přidáno: 12.06.2011 16:52:20
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti ml. žactva, Brno, 27. - 29.5.2011 - Leopold Pikula
Výsledky žáci II.
Přidáno: 30.05.2011 11:16:11
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti ml. žactva, Brno, 27. - 29.5.2011 - Leopold Pikula
Výsledky žáci I.
Přidáno: 30.05.2011 11:15:00
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti ml. žactva, Brno, 27. - 29.5.2011 - Leopold Pikula
Výsledky žákyně II.
Přidáno: 30.05.2011 11:13:53
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti ml. žactva, Brno, 27. - 29.5.2011 - Leopold Pikula
Výsledky žákyně I.
Přidáno: 30.05.2011 11:12:25
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti ml. žactva, Brno, 27. - 29.5.2011 - Leopold Pikula
Výsledky družstva II.
Přidáno: 30.05.2011 11:11:00
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti mladšího žactva, Brno, 27. - 29.5.2011 - Leopold Pikula
Výsledky družstva I.
Přidáno: 30.05.2011 11:09:16
Přebor ČOS v Zálesáckém závodu zdatnosti, Proseč pod Ještědem, 20.-22.5.2011 - Helena Knoblochová
Výsledková listina - kategorie dorost
Přidáno: 23.05.2011 09:10:02
Přebor ČOS v Zálesáckém závodu zdatnosti, Proseč pod Ještědem, 20.-22.5.2011 - Helena Knoblochová
Výsledková listina - kategorie žactvo
Přidáno: 23.05.2011 09:09:25
výsledková listina míčový trojboj R+D župa Ol-Smrčkova - náčelnictvo župy
sokolská župa Olomoucká-Smrčkova - župní soutěže R + D v míčovém trojboji .26.3.2011
Přidáno: 10.05.2011 11:47:29
výsledková listina SSV PD župy Olomoucké-Smrčkovy - náčelnictvo župy
sokolská župy Olomoucká-Smrčkova - župní přebor sokolské všestrannosti předškolních dětí 30.4.2011
Přidáno: 10.05.2011 11:42:12
Přebor SŽP v ZZZ 2011 - Lenka Knedlíková
Výsledková listina
Přidáno: 02.05.2011 02:31:19
Zálesácký závod zdatnosti, přebor župy Barákovy - Petr Mikysek
Lhotka u Mělníka, sobota, 9.4.2011
Přidáno: 29.04.2011 12:14:50
Soutěž sokolské všestrannosti, přebor župy Barákovy - Petr Mikysek
Celkové výsledky (Poděbrady 2.4.2011 a Mělník 16.4.2011)
Přidáno: 28.04.2011 20:35:22
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v SG 16.4.2011 - šplh - výsledky - Jindra Vrzalová
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v sokolské všestrannosti - sportovní gymnastika - šplh
Přidáno: 24.04.2011 19:24:45
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v SG 16.4.2011 - mužské složky - výsledky - Jindra Vrzalová
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v sokolské všestrannosti - sportovní gymnastika - mužské složky
Přidáno: 24.04.2011 19:22:16
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v SG 16.4.2011 - ženské složky - výsledky - Jindra Vrzalová
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v sokolské všestrannosti - sportovní gymnastika - ženské složky
Přidáno: 24.04.2011 19:21:00
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v SG 16.4.2011 - předškoláci - výsledky - Jindra Vrzalová
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v sokolské všestrannosti - sportovní gymnastika - předškoláci
Přidáno: 24.04.2011 13:08:00
OLYMPIJSKÝ ŠPLH V OLYMPII, Brno, 16.4.2011 - Župa jana Máchala
Výsledková listina
Přidáno: 19.04.2011 18:14:23
Sokolské dny v přírodě - Petr Mikysek
Výsledky soutěže za rok 2010
Přidáno: 05.04.2011 00:48:25
Soutěž sokolské všestrannosti, přebor župy Barákovy - Petr Mikysek
SG a šplh, Poděbrady, 2.4.2011 - výsledky
Přidáno: 03.04.2011 11:16:20
Závody v gymnastice, Český Brod, 26.3.2011 - Jana Bízková
Výsledková listina
Přidáno: 29.03.2011 12:34:31
XV.ročník Šplhu schodištěm - Pavel Kroupa
výsledková listina 2011
Přidáno: 13.03.2011 21:55:15
Výsledková listina TeamGym Junior 18.12.2010 - Jaroslav - Matoušek
Praha
Přidáno: 05.01.2011 22:40:55
Výsledková listina Malý Team Gym 19.12.2010 - Jaroslav - Matoušek
Přebor ČOS - oblast západ
Přidáno: 05.01.2011 22:38:31
Malý TeamGym Junior - Malá oblast - Vršovice 2010 - Jana Hudcová
27.11.2010
Přidáno: 27.11.2010 17:06:16
ZZZ - přebor župy Barákovy - výsledky - Petr Mikysek
Lhotka u Mělníka, sobota 17.4.2010
Přidáno: 19.08.2010 14:43:57
ZZZ - pražské župy - Radotínské údolí, sobota 8.5.2010 - Zdeněk Lauschmann
Výsledkové listiny
Přidáno: 06.07.2010 11:07:53
Závod pro radost 23.6.2010 - J.Matoušek
Výsledková listina
Přidáno: 24.06.2010 09:00:12
Výsledky Přeboru ČOS v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 11.-13.6.2010 - ženské - Martin Sobota
Výsledky Přeboru ČOS v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 11.-13.6.2010 - ženské složky
Přidáno: 13.06.2010 12:49:32
Výsledky Přeboru ČOS v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 11.-13.6.2010 - mužské - Martin Sobota
Výsledky Přeboru ČOS v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 11.-13.6.2010 - mužské složky
Přidáno: 13.06.2010 12:47:11
Pražský společný závod v atletice - 6.6.2010 - kategorie NŽ - Kolektiv počtářů
P R A H A - O P E N 2010 - stadion Dukla Praha - Juliska – Praha 6
Přidáno: 11.06.2010 11:11:24
Pražský společný závod v atletice - 6.6.2010 - kategorie RaD - Kolektiv počtářů
P R A H A - O P E N 2010 - stadion Dukla Praha - Juliska – Praha 6
Přidáno: 10.06.2010 12:27:59
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti mladšího žactva - Plzeň 28.-30.5.2010 - výsledky - Jindra Vrzalová
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti mladšího žactva - Plzeň 28.-30.5.2010 - výsledky (včetně družstev)
Přidáno: 03.06.2010 00:09:53
Župa Plzeňská - župní přebor v atletice 15.5.2010 - výsledky - Jindra Vrzalová
Župa Plzeňská - župní přebor v atletice 15.5.2010 - výsledky
Přidáno: 02.06.2010 23:58:45
Župa Plzeňská - župní přebor SV 2010 - předškoláci - celkové výsledky - Jindra Vrzalová
Župa Plzeňská - župní přebor SV 2010 - předškoláci - celkové výsledky
Přidáno: 02.06.2010 23:52:12
Župa Plzeňská - župní přebor SV 2010 - mladší žactvo - celkové výsledky - Jindra Vrzalová
Župa Plzeňská - župní přebor SV 2010 - mladší žactvo - celkové výsledky
Přidáno: 02.06.2010 23:47:22
Výsledková listina přeboru ČOS v ZZZ - žactvo - Martin Just
Přidáno: 23.05.2010 21:33:01
Soutěž sokolské všestrannosti - župa Barákova - Petr Mikysek
Komplexní výsledky
Přidáno: 17.05.2010 11:11:06
Všestrannost Praha - župa 05 - 23.-25.4.2010 - Kolektiv počtářů
Župa Scheinerova - plavání-atletika-gymnastika-šplh - tisknout na A3
Přidáno: 27.04.2010 21:42:12
Všestrannost Praha - župa 03 - 23.-25.4.2010 - Kolektiv počtářů
Župa Podbělohorská - plavání-atletika-gymnastika-šplh - tisknout na A3
Přidáno: 27.04.2010 21:41:16
Všestrannost Praha - župa 01 - 23.-25.4.2010 - Kolektiv počtářů
Župa Jana Podlipného - plavání-atletika-gymnastika-šplh - tisknout na A3
Přidáno: 27.04.2010 21:39:34
Všestrannost Praha - hosté(99) - 23.-25.4.2010 - Kolektiv počtářů
plavání-atletika - tisknout na A3
Přidáno: 27.04.2010 21:37:17
Sokolská župa Plzeňská - Gymnastický pohár župy 17.4.2010 - výsledky - Jindra Vrzalová
Sokolská župa Plzeňská - Gymnastický pohár župy 17.4.2010 - výsledky
Přidáno: 20.04.2010 17:35:39
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor ve šplhu 17.4.2010 - výsledky - Jindra Vrzalová
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor ve šplhu pro SV 17.4.2010 - výsledky
Přidáno: 20.04.2010 17:26:48
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v gymnastice 17.4.2010 - výsledky - Jindra Vrzalová
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v gymnastice pro SV 17.4.2010 - výsledky
Přidáno: 20.04.2010 17:24:25
Přebor SŽ Plzeňské ZZZ 2010 výsledky - Milan Sobota
Výsledková listina
Přidáno: 14.04.2010 03:18:37
Sportovní gymnastika kategorie NZ - 27.3. 2010 - Helena Vaňková
Praha - Sokol Karlín
Přidáno: 31.03.2010 17:03:23
Sportovní gymnastika kategorie PD - 27.3. 2010 - Helena Vaňková
Praha - Sokol Karlín
Přidáno: 31.03.2010 17:02:22
Výsledky plavání SŽ Plzeńská 13.3. 2010 - Jindra Vrzalová
Přidáno: 18.03.2010 09:55:16
Šplh schodištěm 2010-Ženy a Dorostenci - Pavel Kroupa
Přidáno: 06.03.2010 21:34:45
Splh schodištěm 2010-Muži - Pavel Kroupa
Přidáno: 06.03.2010 21:33:11
Sokolské dny v přírodě 2009 - Petr Mikysek
Výsledky soutěže za rok 2009
Přidáno: 22.02.2010 16:16:49
TeamGym Junior a Malý TeamGym - malá oblast Plzeň 28.11.2009 - výsledky - Martin Sobota
Přidáno: 28.11.2009 23:44:25
Výsledky MTG - Malá oblast - Jana Hudcová
Přidáno: 25.11.2009 13:59:56
Pražský společný závod v atletice - 14.6.2009 - kategorie NŽ - Kolektiv počtářů
P R A H A - O P E N 2009 - stadion Dukla Praha - Juliska – Praha 6
Přidáno: 18.06.2009 23:06:43
Pražský společný závod v atletice - 14.6.2009 - kategorie PD - Kolektiv počtářů
P R A H A - O P E N 2009 - stadion Dukla Praha - Juliska – Praha 6
Přidáno: 18.06.2009 21:27:07
Pražský společný závod v atletice - 14.6.2009 - Rodiče + děti - Kolektiv počtářů
P R A H A - O P E N 2009 - stadion Dukla Praha - Juliska – Praha 6
Přidáno: 18.06.2009 21:17:29
Výsledky "Závodu pro radost" - J.Matoušek
T.J.Sokol Praha Královské Vinohrady 17.6.2009
Přidáno: 18.06.2009 14:03:47
Výsledky P ČOS SV 2009 v Plzni - Jindra Vrzalová
Výsledky Přeboru ČOS v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 2009 v Plzni
Přidáno: 16.06.2009 23:46:00
Přebor ČOS v zálesáckém závodu zdatnosti 22. - 24.5.2009 - Oleg Šalbaba
Výsledková listina - dorost
Přidáno: 02.06.2009 12:11:37
Přebor ČOS v zálesáckém závodu zdatnosti 22. - 24.5.2009 - Oleg Šalbaba
Výsledková listina - žactvo
Přidáno: 02.06.2009 12:10:14
Výsledky Přeboru ČOS v sokolské všestrannosti mladšího žactva 2009, Brno - Župa Jana Máchala, Brno
Výsledky Přeboru ČOS v sokolské všestrannosti mladšího žactva 29. - 31. 5. 2009, Brno
Přidáno: 01.06.2009 23:42:45
Tequilas mistrem světa v akrobatickém rokenrolu - Jiří Boháček, trrenér
Úspěch taneční skupiny Tequilas ze Sokola Říčany a Radošovice na MS v Praze ne Letné dne 23.5.2009
Přidáno: 28.05.2009 01:46:54
Sokolské dny v přírodě - výsledky 2008 - Petr Mikysek
Přidáno: 21.05.2009 00:59:21
Všestrannost Praha - gymnastika - dorky + ženy 15.5.2009 - Kolektiv počtářů
T.J. Sokol Žižkov II. ( Balkán )
Přidáno: 19.05.2009 23:41:07
Všestrannost Praha - gymnastika, šplh - dorci + muži 15.5.2009 - Kolektiv počtářů
T.J. Sokol Žižkov II. ( Balkán )
Přidáno: 19.05.2009 23:39:33
Soutěž sokolské všestrannosti župa Barákova - Petr Mikysek
Výsledky starší žáci
Přidáno: 06.05.2009 00:46:33
Soutěž sokolské všestrannosti župa Barákova - Petr Mikysek
Výsledky starší žákyně
Přidáno: 05.05.2009 23:03:38
Soutěž sokolské všestrannosti župa Barákova - Petr Mikysek
Výsledky mladší žákyně
Přidáno: 05.05.2009 22:59:31
Přebor SŽ Plzeňské v ZZZ, výsledková listina - Milan Sobota
Přidáno: 28.04.2009 00:24:06
Všestrannost Praha - dospělí - župa 01 - 24.- 25.4.09 - Kolektiv počtářů
Župa Podlipného - plavání - atletika - tisknout na A3
Přidáno: 27.04.2009 14:32:06
Všestrannost Praha - dospělí - župa 03 - 24.- 25.4.09 - Kolektiv počtářů
Župa Podbělohorská - plavání - atletika - tisknout na A3
Přidáno: 27.04.2009 14:31:08
Všestrannost Praha - dospělí - župa 05 - 24.- 25.4.09 - Kolektiv počtářů
Župa Scheinerova - plavání - atletika - tisknout na A3
Přidáno: 27.04.2009 14:30:02
Všestrannost Praha - žactvo - župa 05 - 24.- 26.4.09 - Kolektiv počtářů
Župa Scheinerova - plavání-atletika-gymnastika-šplh - tisknout na A3
Přidáno: 26.04.2009 21:20:35
Všestrannost Praha - žactvo - župa 03 - 24.- 26.4.09 - Kolektiv počtářů
Župa Podbělohorská - plavání-atletika-gymnastika-šplh - tisknout na A3
Přidáno: 26.04.2009 21:18:55
Všestrannost Praha - žactvo - župa 01 - 24.- 26.4.09 - Kolektiv počtářů
Župa Jana Podlipného - plavání-atletika-gymnastika-šplh - tisknout na A3
Přidáno: 26.04.2009 21:17:59
Přebor pražských žup a župy Barákovy v ZZZ 2009 - Jiří Novák
výsledky kvalifikace na přebor ČOS ze dne 18.4.2009
Přidáno: 21.04.2009 17:50:28
Sokolská župa Plzeňská - výsledky župního přeboru v gymnastice 18.4.2009 - Jindra Vrzalová
Přidáno: 20.04.2009 13:15:43
Sportovní gymnastika NZ - 4.4.2009 - Marie Kvapilová
Praha – Tyršův dům – tělocvična T1
Přidáno: 09.04.2009 17:18:28
Sportovní gymnastika PD - 4.4.2009 - Marie Kvapilová
Praha – Tyršův dům – tělocvična T1
Přidáno: 05.04.2009 08:55:33
Sokolská župa Plzeňská - výsledky župního přeboru v plavání 21.3.2009 - Jindra Vrzalová
Sokolská župa Plzeňská - výsledky župního přeboru v plavání 21.3.2009
Přidáno: 24.03.2009 16:18:16
Královna Tyršova domu 13.12.2008 - Ústřední škola České obce sokolské
Výsledková listina soutěže o titul Královna Tyršova domu
Přidáno: 18.12.2008 11:48:03
Memoriál Ády Hochmanna - 5. ročník - 14.12.2008 - Marie Koubková
Výsledky MAH 2008 - Sokol Pražský
Přidáno: 16.12.2008 09:31:27
Míčový trojboj Praha OPEN 22.11.2008 - Vaňková Helena
kategorie PD 2 Míčový trojboj Praha 22.11.2008
Přidáno: 25.11.2008 22:35:14
Míčový trojboj Praha OPEN 22.11.2008 - Vaňková Helena
kategorie PD 1 Míčový trojboj Praha 22.11.2008
Přidáno: 25.11.2008 22:34:35
Míčový trojboj Praha OPEN 22.11.2008 - Vaňková Helena
kategorie R+D Míčový trojboj Praha 22.11.2008
Přidáno: 25.11.2008 22:32:34
Výsledky Malý TeamGym - malá oblast Plzeň 15.11.2008 - Martin Sobota
Přidáno: 19.11.2008 00:23:24
Výsledky TeamGym Junior - malá oblast Plzeň 15.11.2008 - Martin Sobota
Přidáno: 18.11.2008 15:51:55
Rozpis soutěže ve florbalu pro rok 2008/2009 - Zorka Prouzová
Základní a technická ustanovení
Přidáno: 16.10.2008 11:46:54
Závod pro radost 25.6.2008 - Ing. Jaroslav Matoušek
Výsledková listina
Přidáno: 26.06.2008 08:58:41
Výsledky Přeboru ČOS v sokolské všestrannosti dospělých 2008 - mužské složky - Martin Sobota
Výsledky Přeboru ČOS v sokolské všestrannosti dospělých 2008 - mužské složky
Přidáno: 15.06.2008 23:59:57
Výsledky Přeboru ČOS v sokolské všestrannosti dospělých 2008 - ženské složky - Martin Sobota
Výsledky Přeboru ČOS v sokolské všestrannosti dospělých 2008 - ženské složky
Přidáno: 15.06.2008 13:07:20
Přebor ČOS v ZZZ - 23.-25.5.2008 - ing.Martin Just
Výsledková listina - dorost
Přidáno: 09.06.2008 22:03:34
Výsledky přeboru ČOS v ZZZ - Úpice 23.-25.5.2008 - ing.Martin Just
výsledkové listiny žactvo
Přidáno: 09.06.2008 22:01:40
Výsledky P ČOS mladšího žactva v sokolské všestrannosti 2008 - Martin Sobota
Výsledky P ČOS mladšího žactva v sokolské všestrannosti 2008 v Plzni
Přidáno: 03.06.2008 16:19:04
Atletika - R+D - 24.května 2008 - Helena Vaňková
Atletika -- PRAHA OPEN -- Juliska
Přidáno: 27.05.2008 23:49:47
Atletika - R+D kluci - 24.května 2008 - Helena Vaňková
Atletika -- PRAHA OPEN -- Juliska
Přidáno: 27.05.2008 23:47:25
Atletika - R+D divky - 24.května 2008 - Helena Vaňková
Atletika -- PRAHA OPEN -- Juliska
Přidáno: 27.05.2008 23:46:33
Atletika - PD divky - 24.května 2008 - Helena Vaňková
Atletika -- PRAHA OPEN -- Juliska
Přidáno: 27.05.2008 23:44:22
Atletika - NŽ kluci - 24.května 2008 - Helena Vaňková
Atletika -- PRAHA OPEN -- Juliska
Přidáno: 27.05.2008 23:43:26
Atletika - NŽ divky - 24.května 2008 - Helena Vaňková
Atletika -- PRAHA OPEN -- Juliska
Přidáno: 27.05.2008 23:41:47
Soutěž všestrannosti 18-.20.4. 2008 Praha - Aleš Müller
Výsledky
Přidáno: 25.04.2008 12:27:22
ZZZ Pražské župy 12.4.2008 výsledková listina - Zdeněk Lauschmann
Výsledky ZZZ pražských žup (+ župy Barákovy) v Cholupicích
Přidáno: 21.04.2008 00:02:46
SDvP 2007 - Petr Mikysek
Sokolské dny v přírodě - výsledky 2007
Přidáno: 18.04.2008 02:21:05
Praha Open 2008 PD - SG 5.4.2008 - Helena Vaňková
Pražský závod ve sportovní gymnastice předškolních dětí a nejmladšího žactva
Přidáno: 09.04.2008 19:55:05
MEMORIÁL V.STRAKY 30.3.2008 - Jana Hudcová
VÝSLEDKY ZÁVODŮ - MALÝ TEAMGYM JUNIOR
Přidáno: 30.03.2008 18:34:47
ŠPLH SCHODIŠTĚM 2008 - Pavel kroupa, Sokol Pražský
Výsledková listina
Přidáno: 08.03.2008 13:40:01
TeamGym Junior - Přebor ČOS - 26.1.2008 - ČOS
Praha - Tyršův dům
Přidáno: 01.02.2008 22:40:14
SDvP 2006 - Petr Mikysek
Sokolský den v přírodě - výsledky 2006
Přidáno: 01.02.2008 04:29:07
Memoriál Ády Hochmanna 16.12.2007 - Marie Koubková
výsledky 4. ročníku
Přidáno: 17.12.2007 09:56:35
Výsledková TeamGym Junior a Malý TeamGym - malá oblst Plzeň 17.11.2007 - výsledková listina - Martin Sobota
Výsledková listina malé oblasti TeamGym Junior a Malý TeamGym - Plzeň 17.11.2007
Přidáno: 29.11.2007 14:20:45
Výsledky závodů míčového trojboje PD II - Helena Vaňková
Přidáno: 29.11.2007 07:53:22
Výsledky závodu míčového trojboje PD I - Helena Vaňková
Přidáno: 29.11.2007 07:52:45
Výsledky míčového trojboje RD - Helena Vaňková
Přidáno: 29.11.2007 07:52:00
Teamgym + Malý Teamgym 2007 - oblast Praha - Aleš Müller, Pavel Kroupa
Výsledky závodů 25.11.2007
Přidáno: 25.11.2007 19:41:00
Župní přebor v Malém Teamgymu - župa Tyršova - Lenka Sklenářová
výsledková listina závodu
Přidáno: 19.11.2007 19:43:35
Závod pro radost 20.6.2007 - Ing. Jaroslav Matoušek
Výsledková listina
Přidáno: 21.06.2007 08:29:41
Martínkovský duatlon 2007 - výsledky - Zdeněk Řepa
Souhrn výsledků po jednotlivých kategoriích a celkové výsledky
Přidáno: 19.06.2007 09:20:57
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti st.žactva, dorostu a dospělých 2007 - Praha - mužské složky - Martin Sobota
Výsledky přeboru ČOS v sokolské všestrannosti st.žactva, dorostu a dospělých 2007 - Praha - mužské složky
Přidáno: 11.06.2007 00:08:04
Výsledky atletika NŽ dívky Juliska 12. 5. 2007 - Helena Vaňková
Přidáno: 24.05.2007 14:33:45
Výsledky atletika NŽ chlapci Juliska 12. 5. 2007 - Helena Vaňková
Přidáno: 24.05.2007 14:33:05
Výsledky atletika PD dívky Juliska 12. 5. 2007 - Helena Vaňková
Přidáno: 24.05.2007 14:32:13
Výsledky atletika RD Juliska 12. 5. 2007 - Helena Vaňková
Přidáno: 24.05.2007 14:30:05
Běh Klucaninou - Zdeněk Jeřábek
Výsledková listina
Přidáno: 22.05.2007 08:01:24
Výsledky přeboru župy v sokolské všestrannosti 2007 - Oldřich Kejík
Přebor Sokolské župy Východočeské - Pippichovy, kategorie předškolní žactvo
Přidáno: 16.05.2007 21:26:11
Výsledky závodu přeboru pražských žup v ZZZ 29.4.2007 - Jiří Novák
Poděbrady
Přidáno: 02.05.2007 23:50:48
Praha SV 07 župa 05 Pražská - Scheinerova --- 20. - 22.4.2007 - kolektiv autorů
Výsledky závodů sokolské všestrannosti Praha 2007
Přidáno: 25.04.2007 18:30:34
Praha SV 07 župa 03 Podbělohorská --- 20. - 22.4.2007 - kolektiv autorů
Výsledky závodů sokolské všestrannosti Praha 2007
Přidáno: 25.04.2007 18:30:08
Praha SV 07 župa 01 Jana Podlipného --- 20. - 22.4.2007 - kolektiv autorů
Výsledky závodů sokolské všestrannosti Praha 2007
Přidáno: 25.04.2007 18:29:24
Praha SV 07 družstva gymnastika žákyně I. a II. --- 21.4.2007 - kolektiv autorů
Výsledky závodů sokolské všestrannosti Praha 2007
Přidáno: 25.04.2007 14:25:16
Praha SV 07 hosté --- 20. - 22.4.2007 - kolektiv autorů
Výsledky závodů sokolské všestrannosti Praha 2007
Přidáno: 25.04.2007 14:23:26
Výsledková listina Přeboru Východočeské župy Pippichovy ve všestrannosti - Oldřich Kejík
dílčí výsledky za sportovní gymnastiku, šplh a plavání - 21.4.2007
Přidáno: 23.04.2007 12:58:36
Pardubické karate - Pavel Trunec
ohlédnutí za úspěšným rokem 2006
Přidáno: 20.04.2007 23:47:42
ŠPLH SCHODIŠTĚM XI.Ročník - Pavel Kroupa, Sokol Pražský
Výsledková listina 07
Přidáno: 11.03.2007 12:45:32
TeamGym junior - Přebor ČOS - 27.1.2007 - Vladislav Voráč
Praha - Tyršův dům
Přidáno: 27.01.2007 22:00:02
TeamGym Junior oblast západ 17.12.2006 - Aleš Müller
Výsledky přeboru
Přidáno: 18.12.2006 08:58:31
SletGym oblast západ 17.12.2006 - Aleš Müller
Výsledky přeboru
Přidáno: 18.12.2006 08:56:26
Oblastní přebor TeamGym Junior a SletGym v Plzni 18.11.2006 - Martin Sobota, Sokol Plzeň III
Výsledková listina
Přidáno: 30.11.2006 15:20:55
Slet Gym Praha 26.11.2006 - Aleš Muller - Sokol Malešice
Výsledky závodu - oblast Praha
Přidáno: 26.11.2006 20:27:30
Team Gym Praha 26.11.2006 - Aleš Muller - Sokol Malešice
Výsledky závodu - oblast Praha
Přidáno: 26.11.2006 20:20:22
Výsledková listina SAMC 5.11.2006 - Lenka Kocmichová
Výsledková listina
Přidáno: 07.11.2006 13:56:46
Martínkovský duatlon - výsledky - Zdeněk Řepa
Souhrn výsledků I.ročníku martínkovského duatlonu - celkové výsledky, pořadí po kategoriích
Přidáno: 06.06.2006 09:30:21
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti st.žactva, dorostu a dospělých 2006 - Praha - ženské složky - Martin Sobota
Přidáno: 04.06.2006 14:57:06
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti st.žactva, dorostu a dospělých 2006 - Praha - mužské složky - Martin Sobota
Přidáno: 04.06.2006 14:50:57
Výsledky Přeboru ČOS ml. žactva v sokolské všestrannosti 26.-28.5.2006 v Plzni - Martin Sobota
Přidáno: 29.05.2006 12:06:42
Výsledky přeboru ČOS 2006 ve florbalu II.a III.kategorie 21.5.2006 - ing.Jiří Havrda
Přidáno: 29.05.2006 06:12:04
Atletika Praha - kategorie NŽ chlapci rok narození 1999 - Kvapilová Marie
Praha Juliska 13.5.2006 - otevřený závod pro družstva a jednotlivce z regionu Praha
Přidáno: 16.05.2006 19:37:48
Atletika Praha - kategorie NŽ dívky rok narození 1999 - Kvapilová Marie
Praha Juliska 13.5.2006 - otevřený závod pro družstva a jednotlivce z regionu Praha
Přidáno: 16.05.2006 19:37:09
Atletika Praha - kategorie PD chlapci rok narození 2000 a mladší - Kvapilová Marie
Praha Juliska 13.5.2006 - otevřený závod pro družstva a jednotlivce z regionu Praha
Přidáno: 16.05.2006 19:35:58
Atletika Praha - kategorie PD dívky rok narození 2000 a mladší - Kvapilová Marie
Praha Juliska 13.5.2006 - otevřený závod pro družstva a jednotlivce z regionu Praha
Přidáno: 16.05.2006 19:35:06
Atletika Praha - kategorie R+D - Kvapilová Marie
Praha Juliska 13.5.2006 - otevřený závod pro družstva a jednotlivce z regionu Praha
Přidáno: 16.05.2006 19:33:32
Výsledky žup. přeboru ZZZ župy Komenského - Martin Šimůnek
Přidáno: 15.05.2006 14:34:16
VÝsledky oblastního přeboru západ ve florbalu 2006 - III.kat - Ing.Jiří Havrda
Přidáno: 15.05.2006 12:19:35
Výsledky oblastního přeboru ve florbalu ČOS 2006 - západ - II.kategorie - Ing.Jiří Havrda
Přidáno: 15.05.2006 12:17:20
Výsledky oblastního přeboru ČOS 2006 ve florbalu I.kat - ing.Jiří Havrda - člen komise florbalu
Přidáno: 15.05.2006 12:14:00
Sokolská všestrannost PRAHA 2006 žákyně II a I - Michal Pávek
21.4.2006 Plavání -- 22.4.2006 Gymnastika -- 23.4 2006 Atletika
Přidáno: 26.04.2006 14:36:09
Sokolská všestrannost PRAHA 2006 žáci II a I - Michal Pávek
21.4.2006 Plavání -- 22.4.2006 Gymnastika -- 23.4 2006 Atletika
Přidáno: 26.04.2006 14:34:54
Sokolská všestrannost PRAHA 2006 žáci IV a III + žákyně IV a III - Michal Pávek
21.4.2006 Plavání -- 22.4.2006 Gymnastika -- 23.4 2006 Atletika
Přidáno: 26.04.2006 14:33:46
Sokolská všestrannost PRAHA 2006 Muži + Ženy + Dorci + Dorky - Michal Pávek
21.4.2006 Plavání -- 23.4 2006 Atletika
Přidáno: 26.04.2006 09:31:42
Sportovní gymnastika předškolních dětí PRAHA-OPEN Karlín 8.4.2006 - kategorie NZ - Hlavní rozhodčí Vladimír Kroutil,vedoucí počtářské
Přidáno: 08.04.2006 17:48:06
Sportovní gymnastika předškolních dětí PRAHA-OPEN Karlín 8.4.2006 - kategorie PD - Hlavní rozhodčí Vladimír Kroutil,vedoucí počtářské
Přidáno: 08.04.2006 17:45:10
TeamGym Junior - Přebor ČOS - 28.1.2006 - Vladislav Voráč
Přidáno: 28.01.2006 21:17:15
Výsledky memoriálu Ády Hochmanna 10.12.2005 -
Přidáno: 12.12.2005
TeamGym 2005 junior - oblast západ 11.12.2005 -
Přidáno: 11.12.2005
PRAHA-OPEN Míčový trojboj PD, RaD OPRAVENÉ výsledky -
Přidáno: 30.11.2005
TeamGym Junior - oblast Praha 27.11.2005 -
Přidáno: 27.11.2005
TeamGym (Eurotým) Junior, Olomouc 4.7.2005 -
Přidáno: 21.07.2005
Míčový čtyřboj - TJ SOKOL KARLÍN - 14.6.2005 -
Přidáno: 16.06.2005
Brněnský pohár 11.6.2005 (TeamGym) - výsledky -
Přidáno: 14.06.2005
Výsledky Přeboru ČOS st. žactva, dorostu a dospělých v sokolské všestrannosti v Praze 10.-12.6.2005 -
Přidáno: 14.06.2005
Výsledky Přeboru ČOS st. žactva, dorostu a dospělých v sokolské všestrannosti v Praze 10.-12.6.2005 -
Přidáno: 14.06.2005
Výsledky družstev na Přeboru ČOS ml. žactva v sokolské všestrannosti 28.-29.5.2005 v Plzni -
Přidáno: 31.05.2005
Výsledky Přeboru ČOS ml. žactva v sokolské všestrannosti 28.-29.5.2005 v Plzni -
Přidáno: 31.05.2005
Přebor ČOS 2005 ve florbalu - oblast západ junioři -
Přidáno: 26.05.2005
Přebor ČOS 2005 ve florbalu - oblast západ starší žáci -
Přidáno: 26.05.2005
Přebor ČOS 2005 ve florbalu - oblast západ mladší žáci -
Přidáno: 26.05.2005
TeamGym (Eurotým) Junior Open - 21.5.2005 (Praha, Sokol Vyšehrad)) -
Přidáno: 24.05.2005
Výsledky SV župy Komenského 2005 (žen. složky) -
Přidáno: 20.05.2005
Výsledky SV župy Komenského 2005 (muž. složky) -
Přidáno: 20.05.2005
Výsledkové listiny závodu Atletika R+D -
Přidáno: 17.05.2005
Výsledkové listiny závodu Atletika PD starší -
Přidáno: 17.05.2005
Výsledkové listiny závodu Atletika PD -
Přidáno: 17.05.2005
Výsledky ZZZ pražských žup a okolí - Újezd nad Zbečnem 7.-8.5.2005 -
Přidáno: 12.05.2005
Mistrovství České republiky TeamGym a Eurotým Junior 2005 (Praha 7.5.2005) -
Přidáno: 10.05.2005
Výsledky přeboru ZZZ župy Komenského 2005 -
Přidáno: 05.05.2005
PRAHA SV 22.- 24.4.05 žákyně I + II + III + IV + dorky + ženy -
Přidáno: 28.04.2005
PRAHA SV 22.- 24.4.05 žáci I + II + III + IV + dorci + muži -
Přidáno: 28.04.2005
Výsledky 60.ročníku Běhu Lužánkami v Brně -
Přidáno: 27.04.2005
Výsledky Pražského společného závodu ve sportovní gymnastice nejmladšího žactva - 16.4.2005 -
Přidáno: 17.04.2005
Výsledky Pražského společného závodu ve sportovní gymnastice předškolních dětí - 16.4.2005 -
Přidáno: 17.04.2005
Výsledková listina SAMC 12.3.2005 -
Přidáno: 15.03.2005
Přebor ČOS Eurotým 22.1.2005 - všechny kategorie -
Přidáno: 22.01.2005
Výsledky závodu Eurotým Junior Oblast Západ 12.12.2004 -
Přidáno: 12.12.2004
Výsledky Memoriálu Ády Hochmanna 27.11.2004 -
Přidáno: 28.11.2004
Eurotým Junior - malá oblast Praha 28.11.2004 -
Přidáno: 28.11.2004
Výsledky závodu Praha-Brno-Bratislava 2004 + Výsledky EuroTeamu -
Přidáno: 25.11.2004
Výsledkové listiny - Parník - 18.9.2004 -
Přidáno: 15.10.2004
výsledky MĆR Masters a Přebor ČOS v atletice Masters Brno 25.9.2004 -
Přidáno: 12.10.2004
Výsledky 37.ročníku "Brněnské 25" -
Přidáno: 13.09.2004
Výsledky Přeboru ČOS v sokolské všestrannosti mladšího žactva - družstva, Plzeň 29.-30.5.2004 -
Přidáno: 27.08.2004
Výsledky Závodu pro radost - 16.06.2004 -
Přidáno: 18.06.2004
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti 2004 - vložený závod v běhu - střední tratě -
Přidáno: 13.06.2004
Výsledky přeboru ČOS v sokolské všestrannosti 11. - 13. červen 2004 - muži -
Přidáno: 13.06.2004
Výsledky přeboru ČOS v sokolské všestrannosti 11. - 13. červen 2004 - ženy -
Přidáno: 13.06.2004
Výsledková listina SAMC, Brno, 5.6.2004 -
Přidáno: 10.06.2004
Výsledky Přeboru ČOS v sokolské všestrannosti mladšího žactva, Plzeň 29.-30.5.2004 -
Přidáno: 04.06.2004
17. sraz v přírodě pražského třížupí - mlýn Cimburk - 8.-9.5.2004 - Výsledky ZZZ -
Přidáno: 01.06.2004
17. sraz v přírodě pražského třížupí - mlýn Cimburk - 8.-9.5.2004 Výsledky soutěží -
Přidáno: 01.06.2004
Výsledky přeboru ČOS v ZZZ -
Přidáno: 30.05.2004
PRAHA OPEN 2004 - dorost a dospělí -
Přidáno: 19.05.2004
PRAHA OPEN 2004 - žákyně -
Přidáno: 19.05.2004
PRAHA OPEN 2004 - žáci -
Přidáno: 19.05.2004
Výsledková listina 44. ročníku přespolního běhu Roudnice nad Labem - Říp - Roudnice nad Labem 15.5.2 -
Přidáno: 17.05.2004
Sportovní gymnastika PD Praha 17.4.2004 - děti 1998 -
Přidáno: 04.05.2004
Sportovní gymnastika PD Praha 17.4.2004 -děti 1997 a mladší -
Přidáno: 04.05.2004
PRAHA SV 23.- 25.4.04 žákyně I + II + III + IV -
Přidáno: 28.04.2004
PRAHA SV 23.- 25.4.04 žáci I + II + III + IV -
Přidáno: 28.04.2004
PRAHA SV 23. a 25.4.04 dorost + dospělí -
Přidáno: 28.04.2004
Celkové výsledky soutěže pobytu v přírodě za rok 2003 - tabulka -
Přidáno: 01.04.2004
Výsledky dnů v přírodě za rok 2003 -
Přidáno: 17.03.2004
Výsledky dnů v přírodě za rok 2003 -
Přidáno: 17.03.2004
Přebor ČOS Eurotým Junior 24.1.2004 -
Přidáno: 24.01.2004
Výsledky Eurotýmu Junior, 7.12.2003 -
Přidáno: 07.12.2003
Pražská liga Floorballu 2003 -
Přidáno: 27.10.2003
Mistrovství ČR - Euroteam Junior 2003 -
Přidáno: 26.10.2003
Setkání Sokolského Žactva 20.9.2003 - Parník Tyrš a Sokol Pražský - výsledky soutěží -
Přidáno: 26.09.2003
Sokolský triatlon XVI.ročník - Lysá nad Labem 29.6.2003 -
Přidáno: 01.07.2003
Výsledky všech finálových přeborů ČOS v sokolské všestrannosti 2003 - všechny věkové kategorie -
Přidáno: 16.06.2003
Výsledky II. kola Přeboru ČOS ve volejbale -
Přidáno: 16.06.2003
Přebor ČOS všestrannosti mladšího žactva Plzeň 30.5.-1.6.2003 - soutěž družstev -
Přidáno: 12.06.2003
Závod v atletice předškolních dětí a rodičů s dětmi Praha Open 2003 - 19.5. - Sokol Královské Vinohr -
Přidáno: 21.05.2003
Výsledky závodu ZZZ Pražských žup a okolí - 2.-4.5.2003 - hrad Zvířetice -
Přidáno: 07.05.2003
Výsledky závodu všestrannosti pražských žup 2003: atletika a plavání - kategorie dorost a dospělí -
Přidáno: 07.05.2003
Kompletní výsledky závodu všestrannosti pražských žup 2003 - kategorie žákyně I - IV -
Přidáno: 30.04.2003
Kompletní výsledky závodu všestrannosti pražských žup 2003 - kategorie žáci I - IV -
Přidáno: 30.04.2003
Výsledky oblastního přeboru ČOS v malém florbalu - oblast západ 2003 -
Přidáno: 16.04.2003
Výsledky oblastního přeboru ČOS ve florbalu - oblast západ 2003 -
Přidáno: 16.04.2003
SAMC (Soutěžní aerobic masterclass) 8.3.2003 -
Přidáno: 11.03.2003
Přebor ČOS Eurotým Junior 25.-26.1.2003 -
Přidáno: 28.01.2003
Výsledky závodu Euroteam Praha 1.12.2002 -
Přidáno: 02.12.2002
Výsledky soutěží při podzimním srazu pražského pětižupí 12.10.2002 - Mělník Chlumek -
Přidáno: 01.11.2002
Přebor všestrannosti ČOS v roce 2002 - kompletní výsledky -
Přidáno: 26.09.2002
Přebor Prostějovské župy v lukostřelbě -
Přidáno: 17.09.2002
Výsledky závodu PRAHA OPEN 2002 v atletice 11.5.2002 -
Přidáno: 13.05.2002
Výsledky župního přeboru v atletice žup Jungmanova a Pobělohorská 4.5.2002 - Beroun -
Přidáno: 13.05.2002
Výsledky závodů v sportovní gymnastice PRAHA OPEN 2002 -
Přidáno: 02.05.2002
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v plavání 2002 -
Přidáno: 19.04.2002
Přebor ČOS v malém florbalu 2002 - oblast západ -
Přidáno: 17.04.2002
Přebor ČOS ve florbalu 2002 - oblast západ -
Přidáno: 17.04.2002
Výsledky přeboru ČOS ve florbalu 2002 -
Přidáno: 16.04.2002
9.2.2002 PRAHA OPEN - plavání, Sokol Královské Vinohrady -
Přidáno: 10.02.2002
7.4.2002 PRAHA OPEN-plavání, náhradní termín, Sokol Královské Vinohrady -
Přidáno: 08.02.2002
6.4.2002 župní přebor v šplhu žup: Barákova, Středočeská Jana Podlipného, Pražská Scheinerova -
Přidáno: 07.02.2002
6.4.2002 župní přebor v sportovní gymnastice žup: Barákova, Středočeská Jana Podlipného, Pražská Sch -
Přidáno: 07.02.2002