Sokol.Cz

Dokumenty k stažení - Výsledky závodů

Memoriál Ády Hochmanna 16.12.2007 - Marie Koubková
výsledky 4. ročníku
Přidáno: 17.12.2007 09:56:35
Výsledková TeamGym Junior a Malý TeamGym - malá oblst Plzeň 17.11.2007 - výsledková listina - Martin Sobota
Výsledková listina malé oblasti TeamGym Junior a Malý TeamGym - Plzeň 17.11.2007
Přidáno: 29.11.2007 14:20:45
Výsledky závodů míčového trojboje PD II - Helena Vaňková
Přidáno: 29.11.2007 07:53:22
Výsledky závodu míčového trojboje PD I - Helena Vaňková
Přidáno: 29.11.2007 07:52:45
Výsledky míčového trojboje RD - Helena Vaňková
Přidáno: 29.11.2007 07:52:00
Teamgym + Malý Teamgym 2007 - oblast Praha - Aleš Müller, Pavel Kroupa
Výsledky závodů 25.11.2007
Přidáno: 25.11.2007 19:41:00
Župní přebor v Malém Teamgymu - župa Tyršova - Lenka Sklenářová
výsledková listina závodu
Přidáno: 19.11.2007 19:43:35
Závod pro radost 20.6.2007 - Ing. Jaroslav Matoušek
Výsledková listina
Přidáno: 21.06.2007 08:29:41
Martínkovský duatlon 2007 - výsledky - Zdeněk Řepa
Souhrn výsledků po jednotlivých kategoriích a celkové výsledky
Přidáno: 19.06.2007 09:20:57
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti st.žactva, dorostu a dospělých 2007 - Praha - mužské složky - Martin Sobota
Výsledky přeboru ČOS v sokolské všestrannosti st.žactva, dorostu a dospělých 2007 - Praha - mužské složky
Přidáno: 11.06.2007 00:08:04
Výsledky atletika NŽ dívky Juliska 12. 5. 2007 - Helena Vaňková
Přidáno: 24.05.2007 14:33:45
Výsledky atletika NŽ chlapci Juliska 12. 5. 2007 - Helena Vaňková
Přidáno: 24.05.2007 14:33:05
Výsledky atletika PD dívky Juliska 12. 5. 2007 - Helena Vaňková
Přidáno: 24.05.2007 14:32:13
Výsledky atletika RD Juliska 12. 5. 2007 - Helena Vaňková
Přidáno: 24.05.2007 14:30:05
Běh Klucaninou - Zdeněk Jeřábek
Výsledková listina
Přidáno: 22.05.2007 08:01:24
Výsledky přeboru župy v sokolské všestrannosti 2007 - Oldřich Kejík
Přebor Sokolské župy Východočeské - Pippichovy, kategorie předškolní žactvo
Přidáno: 16.05.2007 21:26:11
Výsledky závodu přeboru pražských žup v ZZZ 29.4.2007 - Jiří Novák
Poděbrady
Přidáno: 02.05.2007 23:50:48
Praha SV 07 župa 05 Pražská - Scheinerova --- 20. - 22.4.2007 - kolektiv autorů
Výsledky závodů sokolské všestrannosti Praha 2007
Přidáno: 25.04.2007 18:30:34
Praha SV 07 župa 03 Podbělohorská --- 20. - 22.4.2007 - kolektiv autorů
Výsledky závodů sokolské všestrannosti Praha 2007
Přidáno: 25.04.2007 18:30:08
Praha SV 07 župa 01 Jana Podlipného --- 20. - 22.4.2007 - kolektiv autorů
Výsledky závodů sokolské všestrannosti Praha 2007
Přidáno: 25.04.2007 18:29:24
Praha SV 07 družstva gymnastika žákyně I. a II. --- 21.4.2007 - kolektiv autorů
Výsledky závodů sokolské všestrannosti Praha 2007
Přidáno: 25.04.2007 14:25:16
Praha SV 07 hosté --- 20. - 22.4.2007 - kolektiv autorů
Výsledky závodů sokolské všestrannosti Praha 2007
Přidáno: 25.04.2007 14:23:26
Výsledková listina Přeboru Východočeské župy Pippichovy ve všestrannosti - Oldřich Kejík
dílčí výsledky za sportovní gymnastiku, šplh a plavání - 21.4.2007
Přidáno: 23.04.2007 12:58:36
Pardubické karate - Pavel Trunec
ohlédnutí za úspěšným rokem 2006
Přidáno: 20.04.2007 23:47:42
ŠPLH SCHODIŠTĚM XI.Ročník - Pavel Kroupa, Sokol Pražský
Výsledková listina 07
Přidáno: 11.03.2007 12:45:32
TeamGym junior - Přebor ČOS - 27.1.2007 - Vladislav Voráč
Praha - Tyršův dům
Přidáno: 27.01.2007 22:00:02